Náhrada za Kalisovú? Pašek prichytený s mladučkou kráľovnou krásy, ale... Veď ona má frajera! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Náhrada za Kalisovú? Pašek prichytený s mladučkou kráľovnou krásy, ale... Veď ona má frajera!

Žeby mal Dušan Pašek za Miriam Kalisovú už náhradu?
Žeby mal Dušan Pašek za Miriam Kalisovú už náhradu?
Zdroj: Ján Zemiar/Tip čitateľa
26.09.2018 05:45

BRATISLAVA - Žeby sme tu mali nový pár slovenského šoubiznisu? Keď začiatkom minulého leta začala čerstvo rozídená Miriam Kalisová randiť s hokejistom Dušan Pašekom, vyzeralo to tak, že sú jeden pre druhého stvorení. Láska dvojice mala rýchly spád a viacerí sa domnievali, že ich čaká spoločná budúcnosť. Napokon sa tak však nestalo...


Hoci sa potom ešte istý čas špekulovalo, že športovec a krásna markizáčka sa naďalej stretávajú, bývalý pár to vysvetlil tak, že i po rozchode sa dokážu správať ako rozumní, dospelí ľudia a zostali priateľmi. Odvtedy sa na verejnosti neobjavil ani jeden z nich so žiadnym potenciálnym partnerom.

VIDEO: Dominika Grecová si to z hotela, v ktorom býva, namierila rovno do Pašekovho auta.

Najnovšie sa k nám však do redakcie dostali snímky a video, ktoré Dušana zachytávajú s víťazkou Miss Slovensko 2018 – 20-ročnou Dominikou Grecovou. „Čakal na ňu hodnú chvíľu pred hotelom, kde blondínka býva. Potom si sadol späť do auta. Dominika vyšla, nasadla a viac ich nebolo,“ napísal nám čitateľ, ktorý pár odfotografoval.

Dušan Pašek čakal na Dominiku Grecovú na parkovisku bratislavského hotela.
Náhrada za Kalisovú? Pašek
Zdroj: archív Topky.sk

Dominika Grecová oficiálne tvorí pár s futbalistom Martinom Koscelníkom.
Náhrada za Kalisovú? Pašek
Zdroj: Instagram M.K.

Jediným háčikom je skutočnosť, že mladá kráska má priateľa. Ten dokonca nedávno uverejnil aj spoločnú fotografiu na sociálnej sieti, takže utajený rozchod neprichádza do úvahy. Ako to teda je, sme sa spýtali Dušana Pašeka. „S Dominikou sme iba kamaráti. Dokonca sa ani nejako často nestretávame,“ vysvetlil nám stručne športovec, z čoho vyplýva, že išlo skutočne iba o náhodu a majú čisto priateľský vzťah.  

Myslíte si, že sú Dominika a Dušan skutočne len kamaráti?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 1110Galéria

Žeby mal Dušan Pašek Dušan Pašek čakal na Dominika Grecová oficiálne tvorí Dušan Pašek a Miriam Dušan Pašek čakal na Dušan Pašek čakal na Dušan Pašek Miss Slovensko 2018 Dominika

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Instagram M.K., Tip čitateľa, TASR;
VIDEO: Tip čitateľa

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články