°C

Nedeľa, 9. august 2020. Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec.

Dedinka v Rajci terčom šialenca: Odstrašujúce FOTO z lesa, ľudia sa doň boja vkročiť!

Nastražené pasce v obci Jasenové.
Nastražené pasce v obci Jasenové.
Zdroj: FB/Karma je zdarma
20.05.2019 10:36

JASENOVÉ – V malej obci v Rajeckej kotline vládne strach. Dosiaľ neznámy páchateľ pri lese nastražil pasce. Reč je o oceľových tŕňoch a skrutkách, na ktorých je navarené železo zabrúsené do špica. Podľa čitateľa sú pravdepodobne adresované motocyklistom. Danou lokalitou pritom prechádzajú cyklisti aj peší.


Vaše tipy

„Takéto veci sa nerobia!“ pohoršuje sa fanúšik facebookovej stránky Karma je zdarma, na ktorej boli zverejnené snímky objavených pascí. Tie tvoria oceľové tŕne a skrutky, na ktorých je navarené železo a ktoré sú zabrúsené do špica.

Nastražené pasce v obci
Zdroj: FB/Karma je zdarma

Máte zaujímavý tip na článok? Pošlite nám ho na tipy@topky.sk

„Po lese chodia cyklisti, turisti, nie je to nebezpečné len pre motorkárov, prosím Vás, buďte opatrní,“ upozornil autor fotiek. Vyhotovil ich pri lese v katastrálnom území obce Jasenové v Žilinskom kraji.

Nastražené pasce v obci
Zdroj: FB/Karma je zdarma

Ako spresnil, 1. mája našiel profil L, na ktorom bolo navarených šesť až sedem roxorov. O desať dní neskôr objavil skrutky, na ktorých bolo navarené železo zabrúsené do špica. „A to tak, že kamarát, čo bol so mnou, na to skočil!“ opísal desivý zážitok fanúšik. No a 12. mája mu prišla MMS-ka, že bol objavený ďalší hrot.

Nastražené pasce v obci
Zdroj: FB/Karma je zdarma


Čítajte aj: Alenina mama silno krvácala, v Partizánskom ju neošetrili: Primátor o probléme vie, odkryl hroznú minulosť


V súvislosti s prípadom sme kontaktovali políciu. „V predmetnej veci vykonávame preverovanie, ktorého súčasťou sú všetky potrebné úkony a opatrenia za účelom objasnenia udalosti,“ povedal pre topky.sk hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru SR v Žiline Radko Moravčík.

 

Nastražené pasce v obci
Zdroj: FB/Karma je zdarma


Galéria

Nastražené pasce v obci Nastražené pasce v obci Nastražené pasce v obci Nastražené pasce v obci Nastražené pasce v obci

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články