Slávna herečka je sexi aj na staré kolená: Táto info zmení váš pohľad na ňu! | Topky.sk

Štvrtok, 23. máj 2019. Meniny má Želmíra, zajtra Ela.

Slávna herečka je sexi aj na staré kolená: Táto info zmení váš pohľad na ňu!

Sharon Stone
Sharon Stone
Zdroj: profimedia.sk
10.03.2019 00:00

LOS ANGELES - Vedeli ste to o nej? Herečku Sharon Stone netreba nikomu predstavovať. Na konte má účinkovanie v mnohých počinoch a pýši sa tiež viacerými cenami. Svojho času bola považovaná za sexsymbol a šarmom ohúri aj dnes, keď má už po 60-tke. Krása a štíhla figúra však nie sú jedinými prednosťami slávnej blondínky.


Sharon Stone sa narodila 10. marca 1958 ako druhé zo štyroch detí. Zaujímavou informáciou z jej minulosti je to, že už ako 15-ročná študovala dve vysoké školy, ktoré aj úspešne dokončila v odboroch Kreatívne spisovateľské umenie a Krásne umenia. 

Nielen inteligencia, ale aj krása bolo to, čo dostala táto hvezda do vienka. Zúročila to v rôznych súťažiach krásy a vo viacerých reklamách. V roku 1980 debutovala vo filme Spomienky na hviezdny prach. 

Sharon Stone vo filme Spomienky na hviezdny prach.
Sharon Stone
Zdroj: United Artists

Herecká kariéra šarmantnej blondínky sa rozbehla. Sharon nemala problém ani s odvážnejšími a nahými scénami, čo dokázala v počine Základný inštinkt. 

Sharon Stone vo filme Základný inštinkt.
Sharon Stone
Zdroj: TriStar Pictures

Hoci má Sharon už 61 rokov, stále má šarmu na rozdávanie. Pravidelne to dokazuje na spoločenských podujatiach a aj na sociálnych sieťach. Sharon Stone má za sebou dve nevydarené manželstvá a je matkou troch synov, ktorých si adoptovala. 

Sharon Stone sa nahoty nebojí ani na staré kolená. Takto pózovala, keď mala 57 rokov.
Sharon Stone


Galéria

Sharon Stone Sharon Stone vo filme Sharon Stone vo filme Sharon Stone sa nahoty Sharon Stone vo filme Sharon Stone Sharon Stone s jedným Sharon Stone

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram, United Artists, Harper´s Bazaar, Warner Bros. Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články