Streda, 29. marec 2023. Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

Danko sa nechce pri predvolebnom boji opierať len o sólo dráhu: SNS buduje pronárodný blok, prvé rokovanie!

Danko na rokovaní a kreovaní pronárodného bloku.Galéria fotiek (2)
Danko na rokovaní a kreovaní pronárodného bloku.
Zdroj: Facebook/Andrej Danko - predseda SNS

BRATISLAVA - Vráti sa Andrej Danko ako šéf SNS s plnou vervou späť do politiky? To je zatiaľ neisté, no zdá sa, že pre to robí všetko, čo považuje za nevyhnutné a najnovšie hovorí o tvorbe akéhosi pronárodného bloku, z ktorého rokovania už zverejnil aj video. Danko informoval vo videu o viacerých podrobnostiach z tohto stretnutia.


Na ústredí mimoparlamentnej SNS sa uskutočnilo prvé rokovanie viacerých politických subjektov o spoločnom postupe do najbližších parlamentných volieb.Informovala o tom riaditeľka kancelárie predsedu SNS Zuzana Škopcová.

"Budujeme Slovenský opozičný blok – národovci, socialisti, komunisti, patrioti s cieľom spolupráce tak, aby ani jeden hlas voliča neprepadol. Urobili sme prvý krok k spolupráci opozičných strán," uviedol vo videu na sociálnej sieti šéf národniarov Danko.

Nechýbala ani prítomnosť europoslanca Radačovského

Národniari pozvali na rokovanie europoslanca a štatutára strany Slovenský patriot Miroslava Radačovského.

Danko sa nechce pri
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Topky/Ján Zemiar

Toho doplnil aj šéf Národnej koalície Rudolf Huliak, predseda Komunistickej strany Slovenska Jozef Hrdlička a predseda strany Socialisti.sk Artur Bekmatov. "Slovenská národná strana odprezentovala svoju víziu vytvorenia Slovenského opozičného bloku," priblížila Škopcová.

Zúčastnení sa dohodli na ďalšom rokovaní 28. februára. "Na tomto rokovaní by sa už malo postúpiť hľadaním prienikov programových zhôd, ako aj spôsobu spoločného postupu do parlamentných volieb," dodala.

Viac o téme:


 
 

Najčítanejšie články