°C

Štvrtok, 28. január 2021. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Kontroverzný kňaz Marián Kuffa má KORONAVÍRUS: Nakazilo sa viacero členov zariadenia

Marián Kuffa
Marián Kuffa
Zdroj: SITA/Radoslav Maťaš
27.11.2020 17:00

BRATISLAVA - Na sociálnych sieťach sa objavila informácia, že kontroverzný kňaz Marián Kuffa má koronavírus. Informáciu potvrdil jeho synovec a poslanec parlamentu Filip Kuffa.


Kuffa je momentálne správcom farnosti v Žakovciach, kde sa nachádza okrem iného aj mnoho starších či chorých ľudí. Nakazil sa nielen on, ale aj viacero členovi farnosti. Na sociálnych sieťach vyzývajú na modlitby. 

Kuffa je pozitívny

"Na FB koluje správa o mojom strýkovi Mariánovi Kuffovi a prosba o modlitby, pretože on a viacerí zo zariadenia IKV sú pozitívny na Covid-19. Pred pár minútami som s ním volal, pretože viacerí sa ma pýtate, píšete mi, či je to pravda," napísal Filip Kuffa na sociálnej sieti Facebook. 

Kontroverzný kňaz Marián Kuffa
Zdroj: Facebook


"Áno, je to pravda, on a viacerí z jeho zariadenia sú pozitívny. Niektorí už koronu prekonali, no bohužiaľ, ani Žakovce táto choroba neobišla," uviedol. "Podľa jeho slov má ľahkú formu, príznaky má mierne = bolesti svalov, mierne zvýšená teplota. Ďakuje za každú jednu modlitbu, za neho a za všetkých v zariadení Inštitútu Krista Veľkňaza," dodal kňazov synovec. Na internete koluje výzva na modlitby za Kuffu a celé zariadenie. 

Kontroverzný kňaz Marián Kuffa
Zdroj: Facebook


Galéria

Marián Kuffa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/AMaj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články