Televízia | Topky.sk

°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Televízia

Veľké ZMENY na Jojke: Definitívny koniec dlhoročnej šou? ŠOK, nahradí ju projekt od konkurencie!

Moja mama varí lepšie ako tvoja vraj na obrazovkách Jojky definitívne končí.

Moja mama varí lepšie ako tvoja vraj na obrazovkách Jojky definitívne končí.

20.10.2020 05:45

BRATISLAVA - Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sa celých 5 rokov tešila u divákov veľkej obľube. Jubilejný ročník by však mohol byť aj jej posledný. Šušká sa totiž o definitívnom ukončení jej výroby. V podvečernom čase ju má nahradiť iný projekt... A ten je prekvapivo známy z obrazoviek konkurenčnej Markízy! viac »

Trapas Michala Hudáka v Inkognite: Hanbil sa ako pes... TOTO nerozdýchal!

Trapas Michala Hudáka v

12.06.2020 09:00

BRATISLAVA - Jojkárske Inkognito malo vo štvrtok večer opäť svoju premiéru a štvorica hádačov sa zapotila pri odhaľovaní povolaní i tajného hosťa. A najviac Michal Hudák, ktorý si takmer s každým tyká. Do relácia prišiel jeho dobrý kamarát Dárius Haraksin, no to, čo sa udialo pri odhaľovaní jeho identity, herec len tak ľahko nerozdýcha. viac »


Ku Kramárovej kauze sa vyjadril riaditeľ JOJky: Je to zlyhanie... Budú padať hlavy?

Ku Kramárovej kauze sa

10.06.2020 17:00

BRATISLAVA - Od včerajšku v médiách aj na sociálnych sieťach všetky ostatné informácie valcuje kauza Maroša Kramára. Ten počas prestávky v relácii Inkognito "pošteklil" zadok maskérky a tieto zábery boli následne odvysielané spoločne so záverečnými titulkami. K tejto situácii už televízia poskytla oficiálne stanovisko, v ktorom sa divákom ospravedlnila, ... viac »


Maroš Kramár obvinený zo sexuálneho obťažovania: Reakcia dotknutej maskérky... Stačilo!

Maroš Kramár obvinený zo
Video

09.06.2020 15:00

BRATISLAVA - V utorok ráno bolo témou číslo jedna údajné sexuálne obťažovanie Maroša Kramára (61). Ten sa vo včerajšom Inkognite dvakrát jemne dotkol zadku maskérky. Okamžite sa tak naňho spustila lavína kritiky, do ktorej sa zapojila aj známa redaktorka Zuzana Kovačič Hanzelová. Teraz sa ozvala už aj samotná mejkap artistka - stačilo! viac »


Ivan Tásler riadne prestrelil: Spŕška vulgarizmov v priamom prenose JOJ-ky... Produkcia nech ide do p*če!

Ivan Tásler riadne prestrelil:
Video

09.06.2020 11:05

BRATISLAVA – Tak toto poriadne prestrelil. Ivan Tásler (40) bol v piatok piateho júna hosťom v jojkárskej relácii Ranné noviny, ktoré sa vysielajú naživo. Počas živých prenosov sa môže stať, že časový harmonogram sa trochu posunie a to sa zrejme stalo aj v spomínanej relácie. Spevák tak musel 20 minút čakať, čo mu nebolo po vôli a spustil spŕšku vulgarizmov. viac »


Maroš Kramár sa s tým nebabre: Počas relácie zložil rúško a... To ako vyzerá?!

Maroš Kramár sa s
Foto

09.06.2020 10:00

BRATISLAVA – V aktuálnej situácii množstvo chlapov zmenilo svoj imidž na nepoznanie. Keďže sme museli všade nosiť rúška, muži si mohli nechať zapustiť bradu. A výnimkou nie je ani herec Maroš Kramár (61). Ten si dokonca počas vysielania zábavnej relácie zložil rúško a všetkým ukázal, čo pod ním skrýva. Momentálne tak vyzerá ako slovenský Robinson Crusoe. viac »


Veľké zmeny v JOJ-ke kvôli koronavírusu: Na TOTO zabudnite!

Veľké zmeny v JOJ-ke
Foto

30.05.2020 18:00

BRATISLAVA – Koronavírus, ktorý sa objavil vo svete, zasiahol mnohých. Drvivá väčšina ľudí sa musí vyrovnávať so zmenami, ktoré so sebou pandémia priniesla. Výnimkou nie je ani televízia JOJ. Po piatich rokoch pristúpila k zásadnej zmene. viac »


TOTO tu ešte nebolo: Jojkársky redaktor v hlavných správach dostal po papuli!

TOTO tu ešte nebolo:
FotoVideo

21.05.2020 17:00

BRATISLAVA – Kde-tu sa udeje v televízii nejaký moment, ktorý poriadne prekvapí divákov a mnohokrát aj samotných moderátorov či redaktorov. To je prípad jojkára Samuela Migaľa, ktorý počas svojej reportáže v hlavnom spravodajskom bloku televízie dostal po papuli. viac »


Seriálová hviezda Markízy je tehotná: Koniec v Oteckoch?!

Seriálová hviezda Markízy je

20.05.2020 18:00

BRATISLAVA – Hoci sa o jej tehotenstve šepkalo už dlhšie, oficiálne to herečka s manželom potvrdili pred dvomi týždňami. Anna Jakab Rakovská (26) sa už čoskoro stane mamou. Momentálne je brunetka hviezdou markizáckeho, veľmi obľúbeného seriálu Oteckovia, kde stvárňuje učiteľku Alicu. Čo bude s jej postavou? viac »


Dvojník Mareka Majeského v Inkognite: Kolegovia si z neho uťahovali... 100 eur by sa hodilo?!

Dvojník Mareka Majeského v
Foto

18.05.2020 18:00

BRATISLAVA – Obľúbené jojkárske Inkognito aj v čase prísnych opatrení stále pokračuje vo výrobe nových častí a ich vysielaní. Samozrejme, všetko podlieha prísnym pravidlám. Publikum chýba, hádači, moderátor i hostia majú rúška. A práve jedného hosťa si vďaka zakrytým ústam i nosu nejeden divák môže pomýliť s Marekom Majeským. Na toho sa podobal aj Michalovi Hudákovi. viac »


Detaily natáčania karanténnej Hornej Dolnej: Komplikovaná výroba a... TRAPAS, toto keby počuli susedia!

Detaily natáčania karanténnej Hornej

14.05.2020 15:04

BRATISLAVA - V čase, keď slovenské televízie zastavili výrobu všetkých seriálov, Markíza prekvapivo prichádza s premiérovou Hornou Dolnou. Tá sa, podľa našich informácií, vyrábala naozaj komplikovane. A herec Matej Landl (56) si takmer vyrobil poriadny trapas. Toto keby počuli susedia! viac »


Obľúbený seriál Priatelia hostil mnoho hviezd: TIETO známe tváre sa tam objavili... Pamätáte si ich?! 2. časť

Obľúbený seriál Priatelia hostil
Foto

10.05.2020 18:00

NEW YORK - Seriál Priatelia patrí medzi tie najobľúbenejšie a tak sa mnohí neboja tvrdiť, že kto ich nesledoval, akoby ani nebol. Skalní fanúšikovia poznajú osudy šiestich priateľov naspamäť a iste si pamätajú aj množstvo známych hollywoodskych hercov a herečiek, ktorí si strihli epizódne postavy. A čo vy? Pamätáte si ich? viac »


Obľúbený seriál Markízy je späť: Horná Dolná s novou časťou aj v čase koronavírusu!

Obľúbený seriál Markízy je

10.05.2020 09:00

BRATISLAVA - Pandémia koronavírusu skomplikovala fungovanie aj obľúbeným televíznym projektom. Medzi ne rozhodne patrí komediálny seriál televízie Markíza Horná Dolná. Jeho nakrúcanie museli kvôli prísnym opatreniam zastaviť rovnako, ako mnohé ďalšie seriály. Teraz však majú pre fanúšikov pozitívnu správu a natočili ďalší diel! viac »


Obľúbený seriál Priatelia hostil mnoho hviezd: TIETO známe tváre sa tam objavili... Pamätáte si ich?! 1. časť

Obľúbený seriál Priatelia hostil
Foto

09.05.2020 19:00

NEW YORK – Seriál Priatelia začal svoje vysielanie v roku 1994 a divákom ponúkol dlhých desať sérií. Fanúšikovia sledovali životné príbehy Monicy, Chandlera, Rossa, Joeyho, Phoebe a Rachel s napätím, ako to celé dopadne. Počas vysielania jednotlivých epizód však okrem hlavných hrdinov dostali šancu aj mnohé hollywoodske hviezdy, ktoré sa blysli vo ... viac »


Obrovský šok v jojkárskom Inkognite: Tajný hosť Igor Matovič im dal poriadne zabrať!

Obrovský šok v jojkárskom
Foto

09.05.2020 15:00

BRATISLAVA - Inkognito patrí medzi obľúbené jojkárske relácie a diváci vždy najviac tešia na to, ako sa štvorica hádačov bude snažiť odhaliť identitu tajného hosťa. Kým donedávna to boli zväčša tváre zo šoubiznisu či športovci, objavila sa tam už aj prezidentka. V pondelkovej časti sa ukáže premiér Igor Matovič, ktorý dá hádačom riadne zabrať! viac »


Zaskakovala za Kmotríkovú, teraz Parišková bojuje s rakovinou: Vypätá situácia v Jojke!

Zaskakovala za Kmotríkovú, teraz

09.05.2020 09:00

BRATISLAVA - Televízia Joj po odchode Adriany Kmotríkovej nenašla za moderátorku stálu náhradu do hlavnej spravodajskej relácie. Bohužiaľ, Aneta Parišková, ktorá robila jeden zo záskokov, teraz bojuje s rakovinou. Situácia sa tak ešte viac skomplikovala. viac »


Obrovská radosť aktéra šou Svadba na prvý pohľad: Bábätko na ceste!

Obrovská radosť aktéra šou

08.05.2020 18:00

BRATISLAVA – Šou Svadba na prvý pohľad už síce skončila, no stále má na Slovensku svojich fanúšikov, ktorí by prijali aj ďalšie pokračovanie alebo len sledujú životy účastníkov. Jediným mužom zo štvorice odborníkov na vzťahy bol Dávid Hanc. Práve on sa teraz pochválil radostnou novinou. viac »


Česká moderátorka zažila trapas ako hrom: Na prvom vysielaní jej praskli šaty!

Česká moderátorka zažila trapas
Foto

07.05.2020 10:00

PRAHA - Tak toto by nechcela zažiť žiadna žena a zrejme ani muž. Česká moderátorka Eva Perkausová (26) si prežila poriadne krušné chvíle, keď ju čakala premiéra relácie Showtime v CNN News. Pripravené bolo nové štúdio i ona. Do spustenie kamier len pár chvíľ a jej praskli šaty! viac »


Kmotríková po "odchode" z televízie: Zakotvila v TA3... Nečakaná reakcia JOJky!

Kmotríková po

06.05.2020 05:45

BRATISLAVA - V polovici decembra minulého roku divákov šokovala nečakaná správa. Koniec v televízii JOJ oznámila jej dlhoročná tvár Adriana Kmotríková (49). Tá na bratislavskej Kolibe pôsobila 15 rokov a stala sa neodmysliteľnou súčasťou tamojšieho televízneho spravodajstva... viac »


Lucia z Bučkovcov 7 rokov po reality šou: Pribratá a na nepoznanie... Pozrite, ako vyzerá dnes!

Lucia z Bučkovcov 7

05.05.2020 14:00

SIHLA - Pamätáte si na legendárnu rodinu Bučkovcov zo Sihly? Televízia Joj dnes po dlhých 7 rokoch opäť začína vysielať ich bláznivú reality šou. A my sme pri tejto príležitosti zisťovali, ako členovia ich klanu vyzerajú dnes. Pozrite, mamu Janových (36) detí, Luciu (30), by ste dnes ani nespoznali! viac »


Mrazivé spomienky: Kmotríkovej nový job v TA3... Choroba, ktorá jej dcérku (†5) stála život!

Mrazivé spomienky: Kmotríkovej nový

04.05.2020 14:10

BRATISLAVA - V relácii sa vracia k najťažším chvíľam svojho života! Koncom minulého roka dala Adriana Kmotríková (49) po dlhých 15 rokoch v Jojke výpoveď. Na Topkách sme písali, že od 11. apríla už zarezáva v konkurenčnej TA3. Uvádza tam reláciu o chorobe, ktorá pred 20 rokmi jej dcérku (†5) stála život! viac »


Najčítanejšie články