Televízia | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Televízia

Karanténa Skrúcaného a tehotnej Judínyovej: FOTO Štefan si nechal narásť bradu a... Vybrali meno pre dcérku!

Štefan Skrúcaný a Erika Judínyová

Štefan Skrúcaný a Erika Judínyová

Foto
pred 25 minútami

BRATISLAVA - Karanténa zasiahla aj domácnosť Eriky Judínyovej (49) a Štefana Skrúcaného (60. Tehotná blondínka síce stále zatiaľ pracuje na markizáckej Smotánke, inak sa však zásadne zdržiava doma. Jej manžel pred pár dňami oslavoval okrúhle narodeniny, no vzhľadom na situáciu na Slovensku si tento deň užili len vo dvojici. A v rozhovore toho prezradil ešte omnoho viac! viac »

Markíze došla trpezlivosť: Z vysielania sťahuje aj Dobre vedieť... TAKTO chce zaútočiť na konkurenciu!

Markíze došla trpezlivosť: Z

05.03.2020 13:30

BRATISLAVA - Televízie aktuálne vypúšťajú jednu novinku za druhou a so starými reláciami a seriálmi čoraz viac šachujú. Markíze najnovšie došla trpezlivosť s vedomostnou šou Dobre vedieť, ktorú doposiaľ vysielala v piatky večer. No ďalej to tak už nebude - projekt sťahujú z vysielania a... Takto chcú zaútočiť na konkurenciu! viac »


Hviezda Hornej Dolnej skončila v nemocnici: Namiesto oslavy jubilea vážna operácia!

Hviezda Hornej Dolnej skončila

05.03.2020 10:39

BRATISLAVA – Mala sa tešiť a užiť si naplno svoj deň a oslavu jubilea, no miesto toho skončila v nemocnici. Neodmysliteľná predstaviteľka Blažkovej, herečka Daniela Gudabová (60), totiž musela ísť pod nôž a lekár jej stanovil termín operácie rovno na deň jej narodenín. S oslavou tak musí počkať! viac »


Vystúpenie Dominiky Mirgovej zaujalo speváčku svetového formátu: TAKTO ju okomentovala Kylie Minogue!

Vystúpenie Dominiky Mirgovej zaujalo

05.03.2020 09:00

BRATISLAVA - Sociálne siete majú obrovskú moc a dokonca nás dokážu jedným kliknutím dostať napríklad aj k svetoznámym hviezdam. To sa podarilo aj speváčke Dominike Mirgovej (28). Na jej vystúpenie reagovala austrálska hviezda Kylie Minogue (51). viac »


FOTO Pamätáte si hit Skúšky z lásky? Takto vyzerá spevák po 33 rokoch!

FOTO Pamätáte si hit
Foto

04.03.2020 18:59

BRATISLAVA - Na Slovensku nie je azda nikto, kto by nepoznal pieseň Skúšky z lásky. Hit 80. rokov naspievala skupina Gravis v roku 1987 - odvtedy uplynulo dlhých 33 rokov a hoci pôvodná kapela už aktívne nehrá, jej spevák Kornel Kadlubiak robí všetko pre to, aby neupadla do zabudnutia. Najnovšie sa ukázal v markizáckej Chartshow. Pozrite, ako spevák vyzerá dnes! viac »


Karanténa kvôli koronavírusu: Moderátora televíznych novín stiahli z vysielania!

Karanténa kvôli koronavírusu: Moderátora

04.03.2020 18:10

PRAHA - Koronavírus je vo svete čoraz väčším strašiakom. U našich západných susedov je potvrdených už 6 prípadov. A najnovšie sa nákaza dotkla aj televízií. Po Nove, ktorá zastavila natáčanie seriálu Ulica, stiahla Prima z vysielania svojho moderátora (45) televíznych novín. Je v karanténe! viac »


FOTO Nehoda pri nakrúcaní markizáckeho seriálu: Kanócz v šoku... »Invalidného« kolegu zhodila z vozíčka!

FOTO Nehoda pri nakrúcaní

04.03.2020 12:55

BRATISLAVA - Ups! Aj pri nakrúcaní seriálu s vážnou témou často vznikajú poriadne vtipné momenty. Jeden taký má najnovšie na svedomí herečka Zuzana Kanócz (40). Svojho kolegu Petra Kissa (22), ktorý v markizáckej novinke stvárňuje chlapca s amputovanou nohou, totiž v jednej scéne nechtiac zhodila z invalidného vozíčka! viac »


Vilo Rozboril zúri: V siedmom nebi súčasťou podvodu... Zavolajte políciu!

Vilo Rozboril zúri: V

03.03.2020 11:36

BRATISLAVA - Pred niekoľkými dňami urobilo jojkárske V siedmom nebi radikálny krok, aký sa ešte v histórii populárnej relácie neudial. Televízia sa rozhodla spustiť sms zbierku na finančnú pomoc štyrom detičkám, trpiacim spinálno-muskulatúrnou atrofiou typu 1. Riško, Alex, Alexej a Amélia totiž na záchranu svojho života akútne potrebujú dodať liek, ... viac »


Fiasko JOJkárskej novinky: Čísla na historickom dne... Radikálny krok televízie!

Fiasko JOJkárskej novinky: Čísla

03.03.2020 05:45

BRATISLAVA - Jarná televízna sezóna sa rozbehla a na obrazovky sa už dostali niektoré z plánovaných noviniek. Žiaľ, nie všetky slávia úspech. Televízia JOJ musela po katastrofálnych číslach stiahnuť rodinno-komediálny seriál Bola raz jedna škola. viac »


Natáčanie obľúbeného českého seriálu zrušené: Hrozba koronavírusu u jednej z herečiek!

Natáčanie obľúbeného českého seriálu

02.03.2020 21:00

PRAHA – Koronavírus ohrozuje čoraz viac ľudí. Najnovšie sa objavili potvrdené prípady aj u našich susedov v Čechách. Tvorcovia obľúbeného seriálu Ulice, ktorý sa nakrúca už dlhých 15 rokov, urobili opatrenia. Jedna z herečiek sa totiž vrátila z dovolenky v postihnutej oblasti a teda predstavuje potenciálnu hrozbu. Štáb nechce vystaviť ostatných možnému ... viac »


Markizácki diváci nechápali, čo sa deje: Brutálne ich naštvali.... TOTO vážne?!

Markizácki diváci nechápali, čo

02.03.2020 11:43

BRATISLAVA - Tak tí im to teda nedarovali! Za sebou máme ďalšie kolo kastingov Superstar 2020 a s ním aj spevákov, ktorých porota posunula do ďalšieho kola, no aj mnoho nešťastníkov, čo neuspeli. Vášne rozprúdilo jedno z dievčat patriacich do tej druhej skupiny. A diváci sa pýtajú - ako ste to mohli urobiť? viac »


Nekompromisný Habera rozdával tresty: Dva roky v Leopoldove natvrdo a... Tieto majú zákaz na niekoľko rokov!

Nekompromisný Habera rozdával tresty:

02.03.2020 05:30

BRATISLAVA - Markizácka šou SuperStar má za sebou ďalšie z kastingových kôl a ani tentokrát nebola núdza o napätie, vynikajúce výkony, ale aj tie katastrofálne. Situácia sa vyhrotila natoľko, že "hlava" poroty Paľo Habera začal rozdávať poriadne tvrdé tresty. viac »


Poriadne fofry V siedmom nebi: Pomohol Kollár... Natáčanie len pár hodín pred vysielaním!

Poriadne fofry V siedmom

01.03.2020 19:13

BRATISLAVA - V štúdiách na Kolibe mali v nedeľu poriadne naponáhlo. Netradične totiž natáčali večernú časť obľúbenej relácie V siedmom nebi, a to doslova len pár hodín pred jej odvysielaním. Prípravu relácie museli posunúť kvôli politikom! viac »


Kočnerova psychologička si zavarila: Radikálny krok televízie... V markizáckej šou dostala STOPku!

Kočnerova psychologička si zavarila:

29.02.2020 05:30

BRATISLAVA - Len včera sme informovali o tom, že Jana Štefániková, ktorá pomáhala pri výrobe šou Svadba na prvý pohľad ako psychologička, je zapletená do kauzy s Mariánom Kočnerom. Dnes by ste ju na stránkach Markízy hľadali už márne... viac »


Júlia zo svadby bonzovala na svojho manžela: TOTO mi vadilo v posteli!

Júlia zo svadby bonzovala

28.02.2020 21:07

BRATISLAVA - Markízácka Svadba na prvý pohľad sa vo štvrtok večer dočkala svojej poslednej časti a už teraz televízia pracuje na hľadaní vhodných adeptov na druhú sériu. Kým medzi Luciou a Ivanom to podľa očakávaní naozaj nevyšlo, Gabika so Stanom a Júlia s Ľubom svojmu vzťahu dali šancu. Nežnejšia polovička posledného spomenutého páru však najnovšie ... viac »


Ďalší škandál! Kočnerovi donášala expertka zo známej šou: Sviňa malá, písal o chovankyni z Čistého dňa

Ďalší škandál! Kočnerovi donášala

28.02.2020 10:12

BRATISLAVA - Prvá séria kontroverznej šou Svadba na prvý pohľad sa vo štvrtok skončila. Krátko pred tým ju však poznačil ďalší škandál. Postarala sa oň psychologička z tímu odborníkov, ktorí dvojice dávali dohromady. viac »


Definitívny koniec markizáckej Svadby na prvý pohľad: TÍTO spolu ostali!

Definitívny koniec markizáckej Svadby

28.02.2020 05:45

BRATISLAVA - Markizácka šou Svadba na prvý pohľad má za sebou svoje finále. Odborníci spojili vďaka vede tri páry, ktoré sa mali k sebe dokonale hodiť. Gabiku a Stana, Júliu a Ľuba a napokon Luciu s Ivanom. Spoznali sa až pred oltárom a ako manželia mali spolu fungovať celý mesiac. Na konci šou prišlo definitívne rozhodnutie. Ktorý pár spolu napokon ostal? viac »


Okamžitý VYHADZOV pre moderátorku televíznych novín: Čítala nové vládne opatrenia a... Záchvat smiechu!

Okamžitý VYHADZOV pre moderátorku
Video

27.02.2020 13:55

MOSKVA - Hoci spravodajské relácie majú mať svoju vážnosť, neraz sa moderátorom stalo, že sa pri čítaní príspevkov rozosmiali. Stalo sa to aj Alexandre Novikovovej v televíznych novinách ruskej štátnej televízie. Pri čítaní nových vládnych opatrení sa začala smiať. Výsledok? Okamžitý vyhadzov! viac »


Poriadne horúci záber fešáka z markizáckeho seriálu: Nahý v sprche aj so snúbenicou!

Poriadne horúci záber fešáka

26.02.2020 18:51

BRATISLAVA - Krištof Králik, ktorý sa už čoskoro začne pravidelne objavovať v novom markizáckom seriáli Pán profesor, rozhodne vie, ako zaujať. A to hlavne ženské pohlavie. Verejne sa pochválil záberom priamo z kúpeľne. viac »


Obrovská zmena v jojkárskom V siedmom nebi: TOTO tu ešte nebolo!

Obrovská zmena v jojkárskom

26.02.2020 15:53

BRATISLAVA – Vilo Rozboril prostredníctvom relácie V siedmom nebi už roky pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú. Celé Slovensko i ľudia v zahraničí sa momentálne spájajú kvôli štyrom ťažko chorým deťom, ktoré bojujú s časom. Rozvírila to rodina malého Riška, ktorému ostáva už len niekoľko dní na podanie život zachraňujúceho lieku. Teraz sa do toho ... viac »


Marián Mitaš v Oteckoch skončil: Môže za to Mary Bartalos!

Marián Mitaš v Oteckoch

25.02.2020 10:17

BRATISLAVA - Herec Marián Mitaš (39) patril k výrazným postavám megaúspešného markizáckeho seriálu Oteckovia. Z jeho deja sa však náhle vytratil. Podľa jeho vlastných slov za jeho odchodom stojí jeho herecká partnerka Mary Bartalos. viac »


Najčítanejšie články