Televízia | Topky.sk

°C

Sobota, 24. október 2020. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

Televízia

Veľké ZMENY na Jojke: Definitívny koniec dlhoročnej šou? ŠOK, nahradí ju projekt od konkurencie!

Moja mama varí lepšie ako tvoja vraj na obrazovkách Jojky definitívne končí.

Moja mama varí lepšie ako tvoja vraj na obrazovkách Jojky definitívne končí.

20.10.2020 05:45

BRATISLAVA - Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sa celých 5 rokov tešila u divákov veľkej obľube. Jubilejný ročník by však mohol byť aj jej posledný. Šušká sa totiž o definitívnom ukončení jej výroby. V podvečernom čase ju má nahradiť iný projekt... A ten je prekvapivo známy z obrazoviek konkurenčnej Markízy! viac »

KORONA-opatrenia v jojkárskom Inkognite: Natáčanie napriek karanténe... Takto to televízia vymyslela!

KORONA-opatrenia v jojkárskom Inkognite:

04.04.2020 16:00

BRATISLAVA - Preventívne opatrenia, ktoré zaviedla naša vláda v súvislosti so šíriacim sa koronavírusom, úplne ochromili kreatívny priemysel. Markíza ihneď zareagovala a z programu stiahla prakticky všetky premiéry. No Jojka sa napriek všetkému chce držať svojej pôvodnej štruktúry. Reláciu Inkognito preto natáča aj napriek karanténe... Takto to televízia vymyslela! viac »


Markizácky herkules sa počas karantény opustil: FOTO Takto by už mladé žabky nezbalil!

Markizácky herkules sa počas
Foto

03.04.2020 13:20

BRATISLAVA - Fúúú, tak tomu sa povie zmena! V tomto období, kedy väčšina z nás nevychádza z domu, si mnoho mužov nechalo narásť bradu a svoj vzhľad nijako neriešia. Dokopy predsa nikam nechodia a medzi štyrmi stenami im to môže byť jedno. Taký malý detail ako dlhšia brada však dokáže výrazne zmeniť mužský vzhľad, príkladom je aj bývalý farmár Matej Jurkovič (41). viac »


Karanténa Skrúcaného a tehotnej Judínyovej: FOTO Štefan si nechal narásť bradu a... Vybrali meno pre dcérku!

Takto to známej dvojici
Foto

01.04.2020 19:00

BRATISLAVA - Karanténa zasiahla aj domácnosť Eriky Judínyovej (49) a Štefana Skrúcaného (60. Tehotná blondínka síce stále zatiaľ pracuje na markizáckej Smotánke, inak sa však zásadne zdržiava doma. Jej manžel pred pár dňami oslavoval okrúhle narodeniny, no vzhľadom na situáciu na Slovensku si tento deň užili len vo dvojici. A v rozhovore toho prezradil ešte omnoho viac! viac »


Veľká rana pre divákov markizáckych Oteckov: Definitívny KONIEC seriálu!

Veľká rana pre divákov

30.03.2020 12:19

BRATISLAVA - Väčšina Slovenska je aktuálne zavretá v domácej karanténe. Mnohí si tak automaticky krátia čas pred televíznymi obrazovkami. Po novom však diváci budú mať opäť o program menej, na ktorý sa každý deň budú môcť tešiť. Markíza totiž nateraz hlási definitívny koniec seriálu Oteckovia. viac »


Michal Hudák ukázal staršieho brata: FOTO Wau, tá podoba je neuveriteľná!

Michal Hudák ukázal staršieho
Foto

30.03.2020 09:00

BRATISLAVA - Vedeli ste o tom, že Michal Hudák (50) má staršieho brata? Mnohým táto informácia úplne unikla, páni sa spolu až tak často objavovať nezvyknú. Keďže sa aktuálne kvôli koronavírusu nič nové nenakrúca, diváci pozerajú rôzne reprízy a v jednej z nich sa objavil práve Alexander Hudák, brat jojkárskeho moderátora a zabávača. Aha, pozrite na tú podobu! viac »


On jej dal košom, ona si našla iného: Sexica z Farmy má za Mateja náhradu... FOTO Ďalšia potetovaná kopa svalov!

On jej dal košom,

25.03.2020 14:10

BRATISLAVA - Na Farme pôsobili ako dokonalý párik a vyzeralo to tak, že ich vzťah bude pokračovať aj po návrate do reality. Mnohí tomu síce neverili, na istý čas však Mirka Csorbová (19) a Matej Jurkovič (41) zostali spolu. Onedlho nato však prišiel zlom, párik sa rozišiel a cez sociálne siete si vymieňali útočné odkazy. No a teraz... viac »


KORONAVÍRUS Vilo Rozboril uviedol posledné vydanie V siedmom nebi, ľudia mu naložili: A kde máš rúško?!

KORONAVÍRUS Vilo Rozboril uviedol

24.03.2020 09:00

BRATISLAVA - O tom, že ľuďom je ťažké sa zavďačiť, sa najnovšie presvedčil aj dlhoročný moderátor projektu V siedmom nebi. Po tom, ako uviedol poslednú epizódu svojej relácie, dočkal sa ostrej kritiky. Niektorým sa nepozdávalo, že Vilo nemal rúško. viac »


Škrt cez rozpočet novej jojkárskej šou: Ľudia odhaľujú účinkujúcich Zlatej masky... TOTO sú vraj oni!

Škrt cez rozpočet novej

24.03.2020 05:45

BRATISLAVA -Šou zlatá maska mala patriť medzi najväčších televíznych ťahúňov jarnej sezóny. Žiaľ, vzhľadom na aktuálne dianie súvisiace so šírením sa koronavírusu musela TV JOJ zmeniť plány a celosvetovo úspešná šou, ktorú mali nasadiť uplynulý piatok, sa odkladá na neurčito. Medzitým sa však k divákom dostali prvé upútavky a na ich základe začali odhaľovať ... viac »


Smiešna hra na divákov Superstar: Porota sa tvárila, že nepozná súťažiaceho... Bagárová s ním má pesničku!

Smiešna hra na divákov
Foto

23.03.2020 22:51

BRATISLAVA - V nedeľu večer sa diváci dočkali ďalšieho kastingového kola česko-slovenskej Superstar. Porota opäť objavila niekoľko nádejných talentov, medzi nimi bol však aj niekto, kto už za sebou skúsenosť so speváckou súťažou má. A to zďaleka nie je všetko! viac »


Nečakaná smrť v jojkárskej Mojej mame: Súťažiaci (†49) sa už vysielania nedožil... Takto si uctia jeho pamiatku!

Nečakaná smrť v jojkárskej

23.03.2020 21:30

BRATISLAVA - Relácia Moja mama varí lepšie ako tvoja sa vysiela už dlhých 5 rokov. Za ten čas sa pred kamerami vystriedalo mnoho kuchárov a tí výraznejší sa do šou po čase vrátili opäť. Jedným z nich je aj Miroslav Macík (†49) so synom Lukášom (13). Svojej reprízy na obrazovkách sa však Miro už, bohužiaľ, nedožil - sympaťák z Liptovského Mikuláša v ... viac »


KORONAVÍRUS Žiadna hanba: Bývalý markizák si vyrobil rúško z boxeriek... Fuuu, vyšli by ste TAKTO von?!

KORONAVÍRUS Žiadna hanba: Bývalý
Foto

23.03.2020 13:06

BRATISLAVA - Vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom sa z bežných rúšok stal nedostatkový tovar a väčšine Slovákov nezostáva nič iné, ako si to svoje vlastnoručne ušiť. Tí menej zruční si ich zasa objednávajú od ľudí, ktorí ich doma šijú vo veľkom. Vynaliezavosť ľudí však nepozná hraníc, aktuálne o tom presvedčil aj bývalý súťažiaci z markizáckej ... viac »


Nadprirodzené úkazy v SuperStar: Čítanie myšlienok, cestovanie v čase, woodoo a... Táto spustila poplach!

Nadprirodzené úkazy v SuperStar:

23.03.2020 05:40

BRATISLAVA - Televízia Markíza v nedeľu večer odvysielala ďalší zostrih z kastingových kôl fenomenálnej šou SuperStar. Medzi uchádzačmi o titul a hlavnú výhru sa tentokrát našlo aj zopár takých, ktorým bol okrem spevu nadelený aj iný, záhadnejší talent... viac »


Moderátorka Lucia Barmošová využila svoje konexie: Dostane jej nová známa flek v televízii?

Moderátorka Lucia Barmošová využila

22.03.2020 06:00

BRATISLAVA - Lucia Barmošová (37) je už stálicou JOJkárskeho hlavného spravodajstva a v televízii pozná mnoho ľudí. Najnovšie sa blondínka rozhodla využiť svoje konexie a prihovorila sa za mladučkú Karolínu. Stane sa vďaka nej novou posilou spravodajstva? viac »


Stopne KORONAVÍRUS aj SuperStar? Finálové kolá v ohrození!

Stopne KORONAVÍRUS aj SuperStar?

21.03.2020 05:58

BRATISLAVA - Televízia Markíza už v rámci škrtov, ktoré má na svedomí besniaci koronavírus, stiahla z obrazu všetky premiérové programy. Na obrazovkách tak zostala iba SuperStar, ktorej kastingové kolá sú, chvalabohu, predtočené. Aj tejto šou však hrozí stopka! viac »


Ďurianová si z rúška urobila módny doplnok: Žiadna hanba, aha, čo vytiahla pred kamerou!

Ďurianová si z rúška

20.03.2020 18:14

BRATISLAVA - Dámy, takto sa robí! V súčasnosti takmer všetci moderátori našich televízií idú príkladom a pred kamerou nosia rúška. Výnimkou nie je ani Marianna Ďurianová (43), ktorá na RTVS moderuje reláciu Góly, body, sekundy. Blondínka však svoju ochrannú pomôcku zladila s outfitom a... Wau, veď to je hotový módny doplnok! viac »


Do Šóošovej sa pustili diváci: Po dovolenke moderovala Teleráno... Mala si byť ešte v karanténe!

Do Šóošovej sa pustili

20.03.2020 15:18

BRATISLAVA - Na Slovensku je už niekoľko dní kvôli koronavírusu ohlásený núdzový stav. To znamená, že okrem prísneho dodržiavania preventívnych opatrení musia všetci navrátilci z dovoleniek zotrvať 2 týždne v preventívnej karanténe. Tá sa týkala aj moderátorky markizáckeho Telerána Lenky Šóošovej (43). Dnes ráno sa však brunetka objavila pred kamerami ... viac »


KORONAVÍRUS stopol ďalší dlhoočakávaný projekt: Legendárni Priatelia nebudú... štúdiá zatvorili!

Zľava: Matthew Perry (Chandler),

20.03.2020 14:20

KALIFORNIA - V posledných dňoch museli v rámci preventívnych opatrení seknúť s výrobou svojich seriálov či relácií mnohé slovenské či české televízie. Podobný osud teraz postretol aj kultový sitcom Priatelia, ktorý sa mal po rokoch vrátiť späť na obrazovky. viac »


KORONAVÍRUS má na svedomí ďalšie televízne škrty: STOPka pre OTO... Galavečer sa ruší!

KORONAVÍRUS má na svedomí

19.03.2020 18:56

BRATISLAVA - Koronavírus výrazne ovplyvnil nielen fungovanie ľudí, ale aj slovenských televízií. O tom, aké opatrenia kvôli pandémii museli zaviesť Markíza a Jojka, sme už písali. No najnovšie na zúriaci vírus doplatila aj verejnoprávna RTVS. Plánovaný galavečer ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO) musela zrušiť. Náhrada je v nedohľadne! viac »


KORONAVÍRUS úplne ochromil Markízu: Sťahuje všetky premiérové programy... Večer si pozriete už len reprízy a SuperStar!

KORONAVÍRUS úplne ochromil Markízu:

19.03.2020 14:03

BRATISLAVA - Na Topkách sme vás informovali už o viacerých škrtoch, ktoré televízie museli v súvislosti s koronavírusom urobiť. Markíza na poslednú chvíľu sťahovala šou 2 na 1, Jojka zas odložila štart novinky Zlatá maska. No zlá situácia postihla aj ďalšie obľúbené projekty. Markíza najnovšie sťahuje už všetky premiérové programy. V prime-time si pozriete ... viac »


To myslí vážne? Jasný odkaz Olivera Andrásyho kolegom z telky: Nepoužívajte rúška!

To myslí vážne? Jasný

19.03.2020 05:45

BRATISLAVA – Toto ani nemôže myslieť vážne! Kým sa Slovensko snaží bojovať zo všetkých síl proti koronavírusu a príkladom všetkým ľuďom idú aj moderátori a redaktori televíznych staníc, Oliver Andrásy (62) im odkazuje nepochopiteľnú vec. Potom, čo skritizoval rozhodnutie vlády ako totálny nezmysel, je toho názoru, že nemajú používať rúška, pretože to vyzerá príšerne! viac »


Najčítanejšie články