Karel Gott zomrel - informácie o smrti Karla Gotta | Topky.sk - Bleskovky

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Karel Gott zomrel

Gottova vila je na predaj: Takýto LUXUS ponúka!

Vila, ktorá patrila Karlovi Gottovi, je na predaj za závratnú sumu.

Vila, ktorá patrila Karlovi Gottovi, je na predaj za závratnú sumu.

Foto
včera o 13:00

JEVANY - Luxus, súkromie. Aj tak sa by sa dali opísať hlavné atribúty nehnuteľnosti, v ktorej býval nedávno zosnulý Karel Gott (†80). Ak máte vo vrecku nazvyš približne 1,2 milióna eur, vila môže byť už čoskoro vaša. viac »

Kedy zmiznú kvety a sviečky spred Gottovej vily? TOTO je prianie rodiny!

Kedy zmiznú kvety a

14.10.2019 12:00

PRAHA - Pred vilu Karla Gotta (†80) na Bertramke ihneď po zverejnení správy o jeho smrti začali chodiť fanúšikovia, ktorí tam vytvorili pietne miesto a zanechali drobné darčeky, kvety či sviečky. Dokedy však toto pietne miesto zotrvá? viac »


Fanúšikovia Karla Gotta (†80) zúria na krematórium: Neúctivé posledné zbohom... Ako ste TOTO mohli dopustiť?!

Fanúšikovia Karla Gotta (†80)
Foto

14.10.2019 05:45

PRAHA - Uplynulý víkend patril poslednej rozlúčke s legendárnym českým spevákom Karlom Gottom (†80). V piatok sa s legendou lúčila verejnosť v paláci Žofín a v sobotu sa v katedrále sv. Víta konala zádušná omša pre najbližších. Úplne posledné zbohom dávala Maestrovi rodina v krematóriu... Na dvore. No a práve pohľad na toto zúbožené miesto fanúšikom ... viac »


Autor poslednej piesne Karla Gotta (†80): Vedel som, že jeho stav je vážny... Musel som písať rýchlo!

Autor poslednej piesne Karla

13.10.2019 22:00

PRAHA - Posledným, ktorý spolupracoval s Karlom Gottom (†80), bol český hudobník Richard Krajčo (42), frontman kapely Kryštof. Práve jeho Maestro požiadal, aby napísal pieseň pre neho a jeho dcéru Charlotte Ellu (13). Televízii Prima v relácii Top Star priznal, že mu Karel povedal, že mu nezostáva veľa času. viac »


Zádušná omša za Karla Gotta (†80) v Bratislave: Títo politici sa s Maestrom lúčili na hrade!

Zádušná omša za Karla
Foto

13.10.2019 20:00

BRATISLAVA - Po zádušnej omši v pražskej katedrále sv. Víta sa konala slávnostná svätá omša za Karla Gotta (†80) aj v našom hlavnom meste. Dnes o 15-tej hodine popoludní sa viacerí slovenskí politici, na čele s Andrejom Dankom, stretli v Hradnej kaplnke bratislavského hradu a takouto formou sa s hudobným velikánom rozlúčili. viac »


Na pohrebe nechýbala ani Dara Rolins: Za kariéru vďačí Gottovi (†80)... Nebyť Karla, všetko by bolo inak!

Dara Rolins na súde

13.10.2019 15:00

PRAHA - Karel Gott (†80) ovplyvnil kariéru mnohých českých a slovenských umelcov. Azda najvýraznejšie speváčke Dare Rolins (46). Práve s ňou totiž nahral legendárnu pieseň Zvonky štěstí, ktorá kariéru vtedy len 11-ročnej Darinky odštartovala bleskovou rýchlosťou. A to si uvedomuje aj ona sama! viac »


FOTO Na pohrebe Gotta (†80) bol aj jeden z najbohatších Slovákov: Spoveď plná smútku

FOTO Na pohrebe Gotta
Foto

13.10.2019 11:05

PRAHA - Spevák Karel Gott svojou hudbou spájal nielen generácie, ale aj národy. Bez ohľadu na jeho národnosť na neho s dojatím spomína mnoho Slovákov. Medzi nich patrí aj jeho blízky priateľ, filantrop a podnikateľ Milan Fiľo. viac »


Karel Gott (†80) vtipkoval aj o vlastnej smrti: Slová z ktorých dnes mrazí... Naplnia sa nakoniec?!

Karel Gott (†80) vtipkoval

13.10.2019 10:00

PRAHA - Karel Gott (†80) bol nielen hudobným velikánom, ale aj skromným a milým človekom s obrovským zmyslom pre humor. Ten pravidelne dokazoval aj srandičkami na vlastnú adresu. Pred 14 rokmi, keď bolo jeho zdravie ešte pevné, si spolu s kamarátom, českým zabávačom Karlom Šípom (74), zavtipkoval napríklad aj o vlastnej smrti. Dnes z tých slov mrazí... Naplnia sa nakoniec?! viac »


MIMORIADNY ONLINE Pohreb Karla Gotta (†80): Dojemné slová Bohdalovej a moment, ktorý všetkých rozplakal... Na záver zaznel Maestrov hlas!

MIMORIADNY ONLINE Pohreb Karla
FotoVideo

12.10.2019 22:00

PRAHA - Po včerajšej rozlúčke v paláci Žofín, kde sa s Karlom Gottom (†80) rozlúčila verejnosť, sa dnes s Maestrom lúčila rodina a blízki. O 11- tej hodine sa začala zádušná omša v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražskom hrade. Prví smútoční hostia sa začali schádzať už dve hodiny pred začiatkom pietnej spomienky. Prišla napríklad aj Marika Gombitová (63). viac »


Aj takýto bol Karel Gott: Nikdy nepočítal s tým, že bude hviezdou, v TOMTO predbehol aj Elvisa

Aj takýto bol Karel

12.10.2019 22:00

PRAHA - Prvý októbrový deň vo veku 80 rokov zomrel Karel Gott. Počas skoro 60-ročnej úspešnej speváckej dráhy získal prakticky všetko, čo sa získať dalo. Je držiteľom 22 československých, 20 českých zlatých slávikov. Vydal skoro tri stovky albumov, za ktoré získal viac ako 60 zlatých, 14 platinových platní a desiatky ďalších medzinárodných ocenení. viac »


Svetové médiá o pohrebe Karla Gotta (†80): Ľudia sú otrasení, smúti celá krajina

Svetové médiá o pohrebe

12.10.2019 21:55

PRAHA - Svetové médiá si rovnako ako v uplynulých dňoch podrobne všímajú dianie okolo úmrtia českého speváka Karla Gotta, za ktorého sa dnes v Katedrále sv. Víta konala zádušná omša. Pozornosti sa zosnulému umelcovi dostáva najmä tam, kde si za svoju spevácku kariéru získal množstvo priaznivcov - teda v Nemecku či Rusku. viac »


Minútu ticha za Gotta (†80) nenavrhnem, ale... Prekvapivé slová predsedu Snemovne!

Zľava: Predseda PSP ČR

12.10.2019 18:30

PRAHA - Predseda českej Poslaneckej snemovne Radek Vondráček (45) oznámil na svojom profile na sociálnej sieti Twitter, že na budúcotýždňovom zasadnutí poslancov nenavrhne minútu ticha za Karla Gotta (†80), ale... Takto si plánuje uctiť pamiatku najpopulárnejšieho českého speváka! viac »


Na pohrebe Karla Gotta (†80) sa zúčastnil aj Andrej Danko: Mal obrovský talent spájať

Na pohrebe Karla Gotta

12.10.2019 17:35

PRAHA - Verejnú rozlúčku s česko-slovenským Maestrom na Pražskom hrade celebroval pražský arcibiskup Dominik Duka. Šéfovi parlamentu sa dostalo tej cti, že počas pietnej omše sedel medzi českou politickou špičkou. viac »


Smútočná hostina po pohrebe Karla Gotta (†80): Týchto ľudí Ivana pozvala!

Smútočná hostina po pohrebe

12.10.2019 17:15

PRAHA - Zádušná omša za Karla Gotta (†80), ktorá sa dnes konala v katedrále sv. Víta, sa skončila krátko pred 13. hodinou. Potom sa vdova Ivana Gottová (43) a Maestrove dcéry pobrali do krematória na Motole, kde sa nad truhou poslednýkrát rozlúčili so svojím milovaným. Teraz sa koná smútočná hostina. Týchto ľudí spevákova manželka pozvala. viac »


FOTO, ktoré vháňajú slzy do očí: Vdova a dcéry Karla Gotta (†80) nad truhlou v krematóriu!

FOTO, ktoré vháňajú slzy
Foto

12.10.2019 16:45

PRAHA - Dnes o 11-tej hodine predpoludním sa v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražskom hrade konala zádušná omša za Karla Gotta (†80). Po pietnej spomienke previezli pozostatky slávneho speváka do motolského krematória. A tam vznikli fotky, ktoré trhajú srdce. Zachytávajú dcéry a vdovu Ivanu Gottovú (43) nad truhlou. viac »


Chvíle po pohrebe Karla Gotta (†80): Dojemný pohľad na najstaršie dcéry Dominiku (46) a Luciu (32)

Chvíle po pohrebe Karla
Foto

12.10.2019 16:00

PRAHA - Dnes sa konala zádušná omša za zosnulého Karla Gotta (†80). Nechýbali na nej ani spevákove dcéry. A hoci v katedrále dokázali udržať svoje emócie na uzde, po skončení obradu bolo vidieť ich smútok. Dominika a Lucia sú už dávno dospelé, no práve ony si vyjadrili podporu dojemným gestom. viac »


Pohreb Karla Gotta (†80): Rýchly prevoz do krematória... Pohrebné auto mala sprevádzať polícia!

Pohreb Karla Gotta (†80):

12.10.2019 13:40

PRAHA - Dnes o 11. hodine predpoludním sa v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražskom hrade konala zádušná omša za Karla Gotta (†80). Tá bola určená pre spevákových najbližších - rodinu a priateľov. Po obrade mali smútiaci namierené do motolského krematória - Maestrove pozostatky nechala rodina spopolniť. viac »


FOTO Česko sa prebudilo do štátneho smútku: S Karlom Gottom sa včera rozlúčilo 50-tisíc ľudí

FOTO Česko sa prebudilo
Foto

12.10.2019 09:30

PRAHA - So zosnulým českým spevákom Karlom Gottom sa v piatok do pražského Žofína prišlo rozlúčiť asi 49.000 ľudí. Pre spravodajský portál Novinky.cz to uviedol prevádzkový riaditeľ paláca Žofín Jan Hrubý. viac »


Najsmutnejšia spomienka na Gotta (†80): Vychudnutý na kosť a bez vlasov!

Najsmutnejšia spomienka na Gotta

12.10.2019 06:00

PRAHA - Jedným z ľudí blízkych Karlovi Gottovi, ktorý sa doteraz nijakým spôsobom verejne nevyjadril k spevákovej smrti, je aj jeho dlhoročný kolega, český herec a spevák Sagvan Tofi (54). V Knihe Náš Karel si však spomenul na spoločné stretnutie, z ktorého mrazí. viac »


Babiš zvozil vlastného ministra kvôli rozlúčke s Gottom: To, čo si dovolil, ho poriadne naštvalo

Babiš zvozil vlastného ministra
Foto

11.10.2019 22:50

PRAHA - Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes označil za neprijateľné, že minister dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) využil služobné ministerské vozidlo na predbehnutie fronty na Žofíne, kde sa verejnosť lúči so zosnulým spevákom Karlom Gottom. Informoval o tom server idnes.cz. Kremlík podľa neho má pozvanie na sobotňajšiu zádušnú omšu vo svätovítskej katedrále. ... viac »


Usporiadatelia rozlúčky s Gottom o 20.00 h uzavreli rad fanúšikov

Usporiadatelia rozlúčky s Gottom

11.10.2019 21:15

PRAHA - Usporiadatelia piatkovej rozlúčky pre verejnosť so spevákom Karlom Gottom uzavreli o 20.00 h rad čakajúcich fanúšikov pred palácom Žofín, na základe čoho sa ďalší záujemcovia dovnútra nedostanú. Informoval o tom server iDNES.cz. viac »


Najčítanejšie články