°C

Pondelok, 21. september 2020. Meniny má Matúš, zajtra Móric.

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe: Miesto posledného odpočinku rieši už aj polícia!

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe!
Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe!
Zdroj: Markiza/Topky.sk
07.11.2019 11:15

PRAHA - Pred niekoľkými dňami Ivana Gottová (43) prezradila informáciu, na ktorú všetci netrpezlivo čakali. Oznámila miesto posledného odpočinku Karla Gotta († 80), ktorý na začiatku októbra podľahol boju s akútnou leukémiou. Maestro síce ešte pochovaný nie je, no už teraz sa začali riešiť bezpečnostné opatrenia týkajúce sa jeho hrobu!


Tieto informácie priniesol český Blesk, ktorý k tejto téme oslovil riaditeľa správy pražských cintorínov. „Pri hrobovom zariadení maestra Karla Gotta očakávame veľkú návštevnosť ľudí, a preto je nutné celú situáciu riešiť nielen s našimi zamestnancami, ale tiež s ďalšími inštitúciami, teda úradmi a políciou,” vyjadril sa pre spomínaný portál Karel Kobliha. Podľa Blesku by aktuálne mali všetky tieto inštitúcie s rodinou riešiť napríklad aj to, či bude Karlov hrob monitorovaný kamerami. 

Karel Gott bude pochovaný na českých Malvazinkách,
Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom
Zdroj: Profimedia

Fanúšikovia by sa už onedlho mali dozvedieť presné miesto, kde bude Karel Gott naposledy odpočívať. Zatiaľ sa vie iba to, že miesto jeho hrobu bude na pražských Malvazinkách.
Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom
Zdroj: Profimedia

Keďže miesto jeho posledného odpočinku je známe od momentu, kedy Ivana verejnosti oznámila, že Maestro si prial byť pochovaný na českých Malvazinkách, logicky sa očakáva, že k jeho hrobu príde množstvo fanúšikov. Riaditeľ Kobliha si však nemyslí, že by s návštevníkmi a organizáciou bezpečnostných opatrení mohol vzniknúť akýkoľvek problém. „Som bytostne presvedčený, že to všetko zvládneme,” povedal Blesku. 


Galéria

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom Karel Gott bude pochovaný Fanúšikovia by sa už Karel Gott

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články