Karel Gott zomrel - informácie o smrti Karla Gotta | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Karel Gott zomrel

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe: Miesto posledného odpočinku rieši už aj polícia!

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe!

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe!

07.11.2019 11:15

PRAHA - Pred niekoľkými dňami Ivana Gottová (43) prezradila informáciu, na ktorú všetci netrpezlivo čakali. Oznámila miesto posledného odpočinku Karla Gotta († 80), ktorý na začiatku októbra podľahol boju s akútnou leukémiou. Maestro síce ešte pochovaný nie je, no už teraz sa začali riešiť bezpečnostné opatrenia týkajúce sa jeho hrobu! viac »

Obrovská bolesť Charlotte Gottovej (13): Nahrávanie rozlúčkovej piesne s otcom (†80)... Takmer to nezvládla!

Obrovská bolesť Charlotte Gottovej

06.10.2019 22:00

PRAHA - Od smrti Karla Gotta (†80) sa jeho piesne dostali do popredia ešte viac, ako tomu bolo doteraz. Špeciálnu pozornosť si vyslúžil duet speváka so svojou dcérou Charlotte (13). Nahrávanie dojímavej piesne bolo pre mladučkú Charlotte poriadne náročné. viac »


Prezident Zeman udelí Karlovi Gottovi najvyššie české vyznamenanie: Ale prečo až budúci rok?

Miloš Zeman a Karel
Foto

06.10.2019 19:30

LÁNY - Prezident Miloš Zeman budúci rok udelí zosnulému spevákovi Karlovi Gottovi Rad bieleho leva prvej triedy, najvyššie české vyznamenanie. Zeman to dnes povedal v rozhovore, ktorý poskytol rádiu Frekvence 1. Udeliť Rad bieleho leva už tento rok pri príležitosti 28. októbra by podľa Zemana bolo príliš krátko po pohrebe, ktorý sa koná v sobotu 12. ... viac »


Zimomriavky na koncerte Petra Nagya: Uctil si zosnulého Gotta... TOTO nikto nečakal!

Zimomriavky na koncerte Petra
Video

05.10.2019 22:00

NITRA - Pred niekoľkými dňami zasiahla česko-slovenský šoubiznis tragická správa. Do neba odišiel legendárny Karel Gott (†80) a nielen jeho rodina a blízki za maestrom smútia. Jeho smrť ťažko prežívajú aj kolegovia a kamaráti z branže, pre ktorých bol obrovským vzorom a inšpiráciou. Dojemné gesto prišlo aj zo strany Petra Nagya (60), ktorý si zosnulú ... viac »


Politika rozhorčilo zneužitie smrti Karla Gotta: Úbohosť a hnus! Je to nástroj pomsty voči Havlovi

Politika rozhorčilo zneužitie smrti

05.10.2019 20:05

PRAHA - Český politik Karel Schwarzenberg je známy tým, že si servítku pred ústa nedáva a nemá problém povedať, čo si skutočne myslí. Dnes na sociálnej sieti zverejnil status s nadpisom "Zneužitie smrti", v ktorom opísal svoje rozhorčenie nad návrhmi tých, ktorí chcú, aby sa pražské letisko už nevolalo Letisko Václava Havla, ale bolo premenované po ... viac »


Jiřina Bohdalová (88) 3 dni po smrti Gotta: Konečne sa zmohla na slová... Svojím vyjadrením šokovala!

Jiřina Bohdalová (88) 3

05.10.2019 18:15

PRAHA - Už niekoľko dní uplynulo od smrti legendárneho českého speváka Karla Gotta (†80). Smutná správa zasiahla najmä jeho rodinu a blízkych priateľov. Jednou z najbližších bola aj herečka Jiřina Bohdalová (88). Tá si teraz na Zlatého slávika zaspomínala. viac »


Prípravy na pohreb Karla Gotta finišujú: Prezradené ďalšie detaily, omšu má slúžiť kardinál Duka

Prípravy na pohreb Karla

05.10.2019 17:31

PRAHA - Česká vláda vyhlási na sobotu 12. októbra štátny smútok kvôli úmrtiu speváka Karla Gotta, ktorý zomrel po ťažkej chorobe v utorok 1. októbra. Smútok pripadne na deň, kedy sa uskutoční v Katedrále svätého Víta zádušná omša za zosnulého umelca. O deň skôr sa s Gottom rozlúči verejnosť na Žofíne. Poslednú rozlúčku pripravuje vdova Ivana Gottová ... viac »


Pocta mŕtvemu Slávikovi: Ktoré letisko, ulica, fontána či most po ňom ponesie čestný názov?

Pocta mŕtvemu Slávikovi: Ktoré
Foto

04.10.2019 20:00

PRAHA – Na želanie primátora Prahy Zdeňka Hřiba sa mestská miestopisná komisia zaoberá tým, či po Karlovi Gottovi nepomenovať ulicu či námestie. Podobnou myšlienkou sa zaoberajú aj predstavitelia mesta v spevákovej rodnej Plzni. viac »


Nový fenomén na sociálnych sieťach: Prečo ľudia komentujú smrť Karla Gotta písmenom F?

Nový fenomén na sociálnych
Foto

04.10.2019 19:00

PRAHA – Príspevky na sociálnych sieťach o zosnulom Maestrovi Karlovi Gottovi majú jedno spoločné: v mnohých komentároch je použité písmeno F. Na prvý pohľad to môže pôsobiť zvláštne, ale nejde o nič neúctivé. Je to skratka pochádzajúca z počítačovej hry. Viete, čo znamená? viac »


Verejnosť vzdáva hold zosnulej legende (†80): Záujem o kondolenčnú knihu na počesť Gotta je veľký

Záujem o kondolenčnú knihu
Foto

04.10.2019 16:25

BRATISLAVA – Záujem verejnosti o zápis do kondolenčnej knihy na pamiatku Karla Gotta je veľký. viac »


Došlo na Nietzscheho, boh je mŕtvy: Úspešný filmár spomína na príhodu so zosnulým Gottom

Došlo na Nietzscheho, boh

04.10.2019 16:24

BRATISLAVA - Vo veku 80 rokov zomrel v utorok krátko pred polnocou v kruhu svojej rodiny český spevák a 42-násobný zlatý slávik Karel Gott. Spolupracoval s ním aj úspešný režisér Jan Hřebejk, ktorý povedal, že by si prial mať Gottovu povahu. viac »


Konšpirátori zneužívajú smrť legendy: Roztrhlo sa vrece s dezinformáciami o Gottovi

Konšpirátori zneužívajú smrť legendy:

04.10.2019 14:30

BRATISLAVA/PRAHA - Smrť českého speváka Karla Gotta rezonuje u nás aj našich západných susedov už niekoľko dní. Mnohí si spomínajú na to, ako mali tú česť s ním pracovať, stretnúť sa, porozprávať, ako im utkvel v pamäti jeho koncert, keď zavítal do ich mesta. Aj takáto tragická udalosť je však pre niektorých spôsobom, ako sa dá na nej priživiť alebo ... viac »


Vdova po Gottovi vraj do zahraničia neušla: Úkryt jej poskytol miliardár... Len kúsok od Prahy!

Rodinka Karla Gotta žiari

04.10.2019 13:30

PRAHA - Informácia o smrti hudobnej legendy Karla Gotta (†80) zasiahla celý hudobný svet, no najmä jeho najbližšiu rodinu. Prvotné informácie hovorili o tom, že vdova po maestrovi Ivana Gottová (43) tlak nezvládla a spolu s dcérami Charlottou (13) a Nellinkou (11) ušla do zahraničia. No to vraj nie je pravda - nachádzať sa majú len kúsok od Prahy. Úkryt ... viac »


Rozprávkové dedičstvo po Gottovi (†80): TOTO zanechal rodine!

Rozprávkové dedičstvo po Gottovi

04.10.2019 12:00

PRAHA - Žil si ako kráľ. Karel Gott (†80) patril k najúspešnejším českým spevákom a za svoju 50-ročnú kariéru má na konte obrovské množstvo predaných nosičov a koncertov. To sa odrazilo aj na jeho financiách a dnes sa jeho majetok pohybuje vo výške okolo 38 miliónov eur, čo je takmer miliarda českých korún. viac »


Vdova po Gottovi († 80) konečne prehovorila: Detaily poslednej rozlúčky s Maestrom!

Vdova po Gottovi (†

04.10.2019 09:30

PRAHA - Od smrti Karla Gotta ubehlo už niekoľko dní, počas ktorých sa špekulovalo ako, kedy a kde bude nezabudnuteľný Slávik pochovaný. Český premiér dokonca navrhol štátny pohreb. Očakávané detaily teraz zverejnila vdova po spevákovi, Ivana Gottová (43). viac »


Päť osudových žien Karla Gotta: Jednej sa musel vzdať kvôli manželke Ivane

Karel Gott bol známy

04.10.2019 05:44

PRAHA - Legendárný popový kráľ bol známy aj ako veľký zvodca. Ženy mu padali k nohám už od začiatku kariéry. Ktoré sa však stali tými osudovými? viac »


Verejná rozlúčka s legendárnym Karlom Gottom: Poznáme dátum aj miesto

Karel Gott

03.10.2019 22:15

PRAHA - Verejná rozlúčka so zosnulým českým spevákom Karlom Gottom sa bude konať so štátnymi poctami v piatok 11. októbra v Paláci Žofín na Slovanskom ostrove v Prahe. Verejnosť sa tam s ním bude môcť rozlúčiť od 08.00 h do 22.00 h. Súhlasila s tým rodina zosnulého Gotta. Omša pre pozvaných sa uskutoční o deň neskôr v Katedrále sv. Víta na Pražskom ... viac »


Najväčší omyl v živote Karla Gotta (†80): Zomieral a... TOTO najviac ľutoval!

Karel Gott

03.10.2019 22:00

PRAHA - Legendárneho Karla Gotta oplakáva v týchto dňoch celé Česko a Slovensko. Charizmatický a talentovaný spevák zomrel v noci z utorka na stredu v kruhu svojich najbližších. Práve manželka Ivana a spevákove dcéry nesú odchod milovaného manžela a otca najťažšie. V poslednej dobe mala k umelcovi blízko aj iná žena - a to Olga Malířová Špátová, ktorá ... viac »


Slováci rozhodli, TÁTO skladba Karla Gotta je absolútna TOPKA, vženie vám slzy do očí

Karel Gott
FotoVideo

03.10.2019 20:00

BRATISLAVA – Najvýznamnejší český spevák Karel Gott zomrel vo veku 80 rokov. Maestro, ako ho mnohí prezývali, za sebou zanechal nádherné piesne, ktoré ľuďom prirástli k srdcu. V tomto súvise Slováci rozhodli, ktorý z jeho piatich hitov je ten naj, ten, na ktorý nikdy nezabudnú. viac »


Na Gotta (†80) spomína aj známy režisér: Keby takých slušných ľudí bolo viac...

Na Gotta (†80) spomína

03.10.2019 19:59

PRAHA - Vzácny človek bol podľa režiséra Zdeňka Trošku Karel Gott, spevák, ktorý v utorok zomrel po ťažkej chorobe vo veku 80 rokov. Troška je šťastný, že s ním mohol pracovať, napríklad aj pri rozprávke Z pekla šťastie 2. viac »


Náhly ZVRAT! Premiér Babiš zmenil názor, pamiatku Gotta si Česi uctia iným spôsobom

Karel Gott a Andrej

03.10.2019 18:20

PRAHA - V utorok zosnulý český spevák Karel Gott nebude mať klasický štátny pohreb, ale pohreb so štátnymi poctami. Podľa spravodajského servera Novinky.cz to vo štvrtok povedal český premiér Andrej Babiš. viac »


Najčítanejšie články