Karel Gott zomrel - informácie o smrti Karla Gotta | Topky.sk

°C

Sobota, 5. december 2020. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Karel Gott zomrel

Rok od smrti Karla Gotta: Ochranka na cintoríne je v pohotovosti, Ivana dokonca najala bodyguarda!

Ochranka na cintoríne je v pohotovosti!

Ochranka na cintoríne je v pohotovosti!

01.10.2020 15:30

PRAHA - Dátum 1. október bude už navždy spätý s odchodom najväčšej česko-slovenskej legendy. Presne pred rokom zomrel ikonický spevák Karel Gott, ktorý podľahol akútnej leukémii. Na jeho meno nikdy nezabudnú stovky tisícok fanúšikov, ktorí si ho aj pri tejto príležitosti prišli uctiť na miesto jeho posledného odpočinku. viac »

Minútu ticha za Gotta (†80) nenavrhnem, ale... Prekvapivé slová predsedu Snemovne!

Zľava: Predseda PSP ČR

12.10.2019 18:30

PRAHA - Predseda českej Poslaneckej snemovne Radek Vondráček (45) oznámil na svojom profile na sociálnej sieti Twitter, že na budúcotýždňovom zasadnutí poslancov nenavrhne minútu ticha za Karla Gotta (†80), ale... Takto si plánuje uctiť pamiatku najpopulárnejšieho českého speváka! viac »


Na pohrebe Karla Gotta (†80) sa zúčastnil aj Andrej Danko: Mal obrovský talent spájať

Na pohrebe Karla Gotta

12.10.2019 17:35

PRAHA - Verejnú rozlúčku s česko-slovenským Maestrom na Pražskom hrade celebroval pražský arcibiskup Dominik Duka. Šéfovi parlamentu sa dostalo tej cti, že počas pietnej omše sedel medzi českou politickou špičkou. viac »


Smútočná hostina po pohrebe Karla Gotta (†80): Týchto ľudí Ivana pozvala!

Smútočná hostina po pohrebe

12.10.2019 17:15

PRAHA - Zádušná omša za Karla Gotta (†80), ktorá sa dnes konala v katedrále sv. Víta, sa skončila krátko pred 13. hodinou. Potom sa vdova Ivana Gottová (43) a Maestrove dcéry pobrali do krematória na Motole, kde sa nad truhou poslednýkrát rozlúčili so svojím milovaným. Teraz sa koná smútočná hostina. Týchto ľudí spevákova manželka pozvala. viac »


FOTO, ktoré vháňajú slzy do očí: Vdova a dcéry Karla Gotta (†80) nad truhlou v krematóriu!

FOTO, ktoré vháňajú slzy
Foto

12.10.2019 16:45

PRAHA - Dnes o 11-tej hodine predpoludním sa v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražskom hrade konala zádušná omša za Karla Gotta (†80). Po pietnej spomienke previezli pozostatky slávneho speváka do motolského krematória. A tam vznikli fotky, ktoré trhajú srdce. Zachytávajú dcéry a vdovu Ivanu Gottovú (43) nad truhlou. viac »


Chvíle po pohrebe Karla Gotta (†80): Dojemný pohľad na najstaršie dcéry Dominiku (46) a Luciu (32)

Chvíle po pohrebe Karla
Foto

12.10.2019 16:00

PRAHA - Dnes sa konala zádušná omša za zosnulého Karla Gotta (†80). Nechýbali na nej ani spevákove dcéry. A hoci v katedrále dokázali udržať svoje emócie na uzde, po skončení obradu bolo vidieť ich smútok. Dominika a Lucia sú už dávno dospelé, no práve ony si vyjadrili podporu dojemným gestom. viac »


Pohreb Karla Gotta (†80): Rýchly prevoz do krematória... Pohrebné auto mala sprevádzať polícia!

Pohreb Karla Gotta (†80):

12.10.2019 13:40

PRAHA - Dnes o 11. hodine predpoludním sa v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražskom hrade konala zádušná omša za Karla Gotta (†80). Tá bola určená pre spevákových najbližších - rodinu a priateľov. Po obrade mali smútiaci namierené do motolského krematória - Maestrove pozostatky nechala rodina spopolniť. viac »


FOTO Česko sa prebudilo do štátneho smútku: S Karlom Gottom sa včera rozlúčilo 50-tisíc ľudí

FOTO Česko sa prebudilo
Foto

12.10.2019 09:30

PRAHA - So zosnulým českým spevákom Karlom Gottom sa v piatok do pražského Žofína prišlo rozlúčiť asi 49.000 ľudí. Pre spravodajský portál Novinky.cz to uviedol prevádzkový riaditeľ paláca Žofín Jan Hrubý. viac »


Najsmutnejšia spomienka na Gotta (†80): Vychudnutý na kosť a bez vlasov!

Najsmutnejšia spomienka na Gotta

12.10.2019 06:00

PRAHA - Jedným z ľudí blízkych Karlovi Gottovi, ktorý sa doteraz nijakým spôsobom verejne nevyjadril k spevákovej smrti, je aj jeho dlhoročný kolega, český herec a spevák Sagvan Tofi (54). V Knihe Náš Karel si však spomenul na spoločné stretnutie, z ktorého mrazí. viac »


Babiš zvozil vlastného ministra kvôli rozlúčke s Gottom: To, čo si dovolil, ho poriadne naštvalo

Babiš zvozil vlastného ministra
Foto

11.10.2019 22:50

PRAHA - Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes označil za neprijateľné, že minister dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) využil služobné ministerské vozidlo na predbehnutie fronty na Žofíne, kde sa verejnosť lúči so zosnulým spevákom Karlom Gottom. Informoval o tom server idnes.cz. Kremlík podľa neho má pozvanie na sobotňajšiu zádušnú omšu vo svätovítskej katedrále. ... viac »


Usporiadatelia rozlúčky s Gottom o 20.00 h uzavreli rad fanúšikov

Usporiadatelia rozlúčky s Gottom

11.10.2019 21:15

PRAHA - Usporiadatelia piatkovej rozlúčky pre verejnosť so spevákom Karlom Gottom uzavreli o 20.00 h rad čakajúcich fanúšikov pred palácom Žofín, na základe čoho sa ďalší záujemcovia dovnútra nedostanú. Informoval o tom server iDNES.cz. viac »


Netradičné ZBOHOM pred Gottovou (†80) vilou: Tisíce kvetov, ale aj... Cukríky a šampanské?!

Netradičné ZBOHOM pred Gottovou
FotoVideo

11.10.2019 20:00

PRAHA - Dnes sa v pražskom paláci Žofín konala posledná rozlúčka s Karlom Gottom (†80). Fanúšikovia najpopulárnejšieho česko-slovenského speváka sa so svojím idolom mohli prísť naposledy rozlúčiť. Mnohí z priaznivcov si to však nenamierili na Slovanský ostrov, ale pred jeho vilu na Bertramke. Väčšina klasicky priniesla sviečku a kvet... No našli sa ... viac »


Nemecká rozhlasová stanica prirovnala Karla Gotta (†80) k jednej z najznámejších žien sveta

Nemecká rozhlasová stanica prirovnala

11.10.2019 18:45

PRAHA - Zahraničné médiá si v súvislosti s piatkovou rozlúčkou s Karlom Gottom v Prahe všímajú zástupy čakajúcich fanúšikov a nemecká rozhlasová stanica MDR prirovnala spoločenské postavenie zosnulého speváka k britskej kráľovnej. viac »


Fanúšikovia sa s Gottom lúčia aj v Brne, Ostrave a ďalších mestách

Fanúšikovia sa s Gottom

11.10.2019 18:20

PRAHA - Fanúšikovia sa so zosnulým spevákom Karlom Gottom, ktorý zomrel minulý týždeň, lúčili v piatok nielen v Prahe, ale aj v ďalších mestách Českej republiky, informoval server iDnes.cz. viac »


Ťažká skúška pre Prahu: Tisíce maestrových fanúšikov v slzách, v baroch zas znejú podgurážené výkriky

Prahu čaká náročná skúška.
FotoVideo

11.10.2019 18:17

PRAHA - V pražskom paláci Žofín sa v piatok verejnosť lúči s legendárnym Karlom Gottom (†80). Nechýbajú emotívne odkazy do neba, na tvárach tých, ktorí chcú svojmu idolu povedať posledné zbohom, je vidieť úprimný smútok. Nie všade v pražskej metropole však vládne citlivá atmosféra. Zahraniční futbaloví fanúšikovia si na výlete užívajú a alkohol, ktorý ... viac »


MIMORIADNY ONLINE Posledná rozlúčka s Karlom Gottom (†80): Zákaz selfie s rakvou... Zasahovala záchranka!

MIMORIADNY ONLINE Posledná rozlúčka
FotoVideo

11.10.2019 13:46

PRAHA - Minulý týždeň verejnosť zarmútila správa o smrti najpopulárnejšieho česko-slovenského speváka Karla Gotta (†80), ktorý po dlhom boji podľahol zákernej chorobe. Dnes sa koná posledná rozlúčka. V paláci Žofín sa s maestrom lúči verejnosť. Posledné zbohom mu podľa odhadov plánuje dať viac ako 300-tisíc ľudí. viac »


Svet smúti za Gottom: FOTO Zahraničné médiá plné správ o rozlúčke, na zlatý hlas z Prahy sa nezabudne

Svet smúti za Gottom:
Foto

11.10.2019 13:45

PRAHA - S národným symbolom, garantom stálosti aj najobľúbenejšou českou popovou hviezdou sa dnes podľa nemeckých médií v Prahe lúčia fanúšikovia speváka Karla Gotta. Rakúska agentúra APA píše o rozlúčke s "legendou šlágrov". Poľská tlačová agentúra PAP informovala o dlhom rade, ktorý musia vystáť záujemcovia o poslednú rozlúčku so spevákom, ktorý sa ... viac »


Slováček a Větrovec dostali na pohrebe Karla Gotta (†80) stopku: Zákaz od cirkvi, nepomohla ani Ivana!

Slováček a Větrovec dostali
Foto

11.10.2019 11:00

PRAHA - Česká verejnosť sa už od rána lúči s Karlom Gottom. Zajtra bude veľkolepá rozlúčka pokračovať zádušnou omšou a pohrebom pre rodinu a blízkych. Zaskočení však zostali maestrovi kolegovia Felix Slováček (76) a Pavel Větrovec (70). Na omši dostali stopku. viac »


Fenomenálny Maestro nemal len spevácky talent: Toto ste o Karlovi Gottovi možno ani nevedeli!

Karel Gott
FotoVideo

11.10.2019 09:55

PRAHA – Verejnosť sa v piatok lúči s českým spevákom Karlom Gottom, ktorý vo veku 80 rokov zomrel 1. októbra krátko pred polnocou v kruhu svojej rodiny. Verejnosti bol známy ako spevák, v skutočnosti však bol všestranným umelcom. Venoval sa výtvarnému umeniu, hral vo filmoch. A mal vrelý vzťah aj k Slovensku a k slovenským priaznivcom. viac »


Kvôli rozlúčke s Gottom nocovali ľudia vonku na stoličkách a v termofólii: Je to, akoby umrel člen rodiny

Kvôli rozlúčke s Gottom

11.10.2019 08:00

PRAHA - Krátko pred štvrtou hodinou popoludní vo štvrtok na Slovanský ostrov dorazil prvý fanúšik, ktorý sa chcel v piatok ráno naposledy rozlúčiť so zosnulým spevákom Karlom Gottom. Muž menom Karol povedal, že je dlhoročným Gottovým fanúšikom, prišiel z pražských Letňan a je pripravený čakať na mieste do piatkového rána. O pol hodinu neskôr dorazili ... viac »


Online kondolenčná kniha: Nechajte Karlovi Gottovi (†80) odkaz do neba

Online kondolenčná kniha: Nechajte

11.10.2019 00:10

PRAHA - Informácia o smrti Karla Gotta (†80) zasiahla minulý týždeň celé Česko aj Slovensko. Dnes sa s maestrom lúči verejnosť, ktorú roky svojimi piesňami zabával. Zanechajte legendárnemu umelcovi odkaz do neba! viac »


Najčítanejšie články