Z tohto až mrazí: Posledné slová Gotta (†80) deň pred smrťou... Dúfal, že ho nové lieky zachránia! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Z tohto až mrazí: Posledné slová Gotta (†80) deň pred smrťou... Dúfal, že ho nové lieky zachránia!

Karel Gott (†80)
Karel Gott (†80)
Zdroj: Profimedia
06.11.2019 10:30

PRAHA - Ubehol už viac ako mesiac, odkedy verejnosť zasiahla tragická správa, že zomrel legendárny Karel Gott (†80). Odvtedy sa toho stalo skutočne mnoho a povrch vyplávalo množstvo zaujímavých informácií. Medzi nimi sa nachádzalo aj niekoľko vyjadrení, ktoré hovorili o tom, že Maestro sa so smrťou zmieril. Zdá sa však, že to nakoniec nebude úplne pravda...


Najnovšie sa ku Gottovej smrti v televízii MDR vyjadril moderátor Florian Silbereisen, keď počas televíznej relácie 25 Jahre Feste-Show prezradil, že so svojím zosnulým priateľom volal iba deň pred tým, čo zomrel. Po tom, čo spevákovi v priamom prenose venoval spomienku, uviedol, čo mu v poslednom telefonáte povedal.

Vraj sa ho snažil podporiť pri boji s leukémiou a Karel mu na oplátku sľúbil niečo, čo už, bohužiaľ, nikdy nebude môcť splniť. „Povedal mi: Vieš čo, sľubujem, že keď sa mi čo len trochu uľaví, vystúpim v januári na akcii Schlagerchampions v Berlíně,“ uviedol Florián a vzápätí povedal niečo, z čoho až mrazí. Karel totiž veril, že sa mu uľaví a dostane sa späť do formy.

Florian Silbereisen Si počas televíznej šou zaspomínal na Karla Gotta. Telefonoval s ním len deň pred smrťou.
Z tohto až mrazí:
Zdroj: Instagram F.S.

Karel Gott veril, že mu nové lieky pomôžu.
Z tohto až mrazí:

„Beriem teraz nové lieky a bude to určite lepšie,“ dodal vraj v telefonáte Slávik, ktorého slová sa však napokon nenaplnili. Podľa slov nemeckého moderátora zomrel deň po tomto telefonáte. „Bol optimistický a tešil se na novú výzvu,“ dodal ešte moderátor a potom na Karlovu počesť zaspieval nemeckú verziu hitu "Zvonky štěstí". 


Galéria

Karel Gott (†80) Florian Silbereisen Si počas Karel Gott veril, že Karel Gott pred smrťou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články