Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 23. september 2018. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

FOTO Anton išiel navštíviť svoju sestru na Kramáre: Vyšiel na balkón a zostal v nemom úžase

FOTO Anton išiel navštíviť
Foto

11.07.2018 09:32

BRATISLAVA - Anton bol navštíviť svoju sestru v Bratislave. Chvíľu sa rozprávali a potom sa vybrali na balkón, kde si chceli zjesť koláčik. No keď tam muž vstúpil, ostal v nemom úžase a zároveň mu bolo poriadne do smiechu. Toto ste ešte nevideli! viac »


Firemný výstup na Rysy sa skončil celoslovenskou hanbou: FOTO Naštvali ochranárov aj turistov

Firemný výstup na Rysy

09.07.2018 11:00

BRATISLAVA - Aj na prvý pohľad malý prešľap môže vyvolať v spoločnosti veľké emócie. V ostatných dňoch sa o tom presvedčili zamestnanci istej firmy, ktorí počas júnového výstupu na Rysy upevnili v Tatranskom národnom parku (TANAP) na skalu tabuľu so svojimi menami a zanechali na nej aj kovovú zdrž ako pamiatku. Po tom, čo začala fotografia kolovať na ... viac »


Týranie na Kunovskej priehrade: FOTO Vandali topili bezbranné mláďa labute

Mládež potápala mláďa labute.
Foto

06.07.2018 16:00

SENICA – Vyčíňanie vandalskej mládeže na Kunovskej priehrade pobúrilo stovky Slovákov. Na fotografii je zachytená dvojica chlapcov, ktorí týrali bezbranné mláďa labute, pričom sa odbavovali na utrpení jeho matky. Čitateľka, ktorá bola jednou z dvoch svedkov incidentu, uviedla, že vandali skončili až po ich zasiahnutí. viac »


POZOR! Na Slovákov opäť útočia podvodné čísla: Tentokrát sú falošné volania z tohto štátu

Slovákov opäť trápia podvodné

29.06.2018 10:45

BRATISLAVA - Pokým minulý mesiac sa Slovákom na displeji mobilov objavovali hovory z exotického čísla s predvoľbou +88, v týchto dňoch si musia dávať dobrý pozor na iné podvodné čísla, ktoré sa im snažia vytiahnuť z vreciek nemalé peniaze. viac »


Autobusára v Bratislave naštvali cestujúci: FOTO Tvrdý odkaz na internete, reakcia podniku

Autobusára v Bratislave naštvali

25.06.2018 18:00

BRATISLAVA - Aj keď občas každému rupnú v práci nervy, navonok by mal vedieť zachovať dekórum a prejaviť sa ako profesionál. Vodiča MHD v Bratislave však asi cestujúci nahnevali natoľko, že sa rozhodol prehovoriť a minulý týždeň im cez facebook jasne odkázal, čo si myslí o tých, ktorí v dopravnom prostriedku nechávajú otvorené okná, aj keď je zapnutá ... viac »


Majo si otvoril polievku, že si pochutí: FOTO Vo vrecúšku ho čakalo prekvapenie, reakcia výrobcu

Majo si otvoril polievku,

17.06.2018 11:59

BRATISLAVA - Cudzie predmety v potravinách môžu predstavovať vážne zdravotné riziko pre človeka. Náš čitateľ nám do redakcie poslal zábery drievka, ktoré mal nájsť v sáčkovej polievke. O vyjadrenie sme preto požiadali spoločnosť, ktorá uvedený produkt vyrába. Podľa riaditeľky riadenia akosti bola celá záležitosť dôkladne prešetrená z pohľadu kvality ... viac »


Slovák sa bol objednať na vyšetrenie u lekára: Termín, ktorý mu dali, vás dostane do kolien

Slovák sa bol objednať
Foto

09.06.2018 23:11

BRATISLAVA - Slováci si museli zvyknúť, že návšteva u niektorých lekárov nefunguje na princípe len tak si neohlásené prísť a sadnúť si do čakárne so zárukou, že budú v ten deň aj vyšetrení. Bohužiaľ, termíny u odborníkov bývajú také plné, že pacienti môžu byť radi, ak ich objednajú o niekoľko dní, týždňov či mesiacov. Záber, ktorý koluje na internete, ... viac »


Petra (25) prezradila, ako ju chceli chlapi dostať do postele: Dám ti sto eur za...

Petra (25) prezradila, ako
Foto

03.06.2018 12:51

BRATISLAVA - Petra potrebovala rýchlo zohnať peniaze, a tak sa chcela zoznámiť s mužom, ktorý by ju začal finančne podporovať. To sa nakoniec aj stalo, no predchádzali tomu miestami vtipné, inokedy pre zmenu priam tragické, pokusy o zoznámenie. Aj týmito hláškami sa mladú ženu pokúsili zbaliť zámožní záujemcovia. viac »


Exekútorka nezákonne vypratala byt: VIDEO Vylomila dvere a hádzala veci do vriec, polícia tvrdí opak

Súdna exekútorka Mária P.
FotoVideo

30.05.2018 00:00

ŤAHANOVCE – Monika M. sa sťažuje, že súdna exekútorka Mária P. pácha trestný čin porušovanie domovej slobody. Za pravdu jej dali aj Iveta s Kristínou, ktoré tvrdia, že exekútorka nezákonne vylomila a rozbila dvere bytu v mestskej časti Ťahanovce a začala ho so svojím príbuzným a deťmi vypratávať. Pri incidente, ktorý sa odohral 22. mája, bola prítomná ... viac »


Situácia, ktorú nechce nikto zažiť: V dome vypadla elektrina a vám nemá kto pomôcť

Situácia, ktorú nechce nikto

25.05.2018 05:55

BRATISLAVA - Určite sa už aj vám stalo, že elektrina vo vašej domácnosti vypadla v tej najnevhodnejšej chvíli. Aj keď sa elektrárne usilujú problém čo najskôr odstrániť, nie vždy sa stane, že elektrina opäť zavíta do vášho domova. Podobná nemilá situácia sa stala aj našej čitateľke. viac »


Najčítanejšie články