c Vaše tipy | Topky.sk
Piatok, 2. december 2022. Meniny má Bibiána, Viviána, zajtra Oldrich.

VIDEO Kukláči uzavreli okolie Justičáku. Policajné manévre pre odsúdeného Ruska

VIDEO Kukláči uzavreli okolie

12.01.2021 18:25

BRATISLAVA - Pred Justičným palácom bolo horúco! Policajná eskorta krátko po štvrtej hodine zablokovala okolie väznice. Tri policajné autá sprevádzali dve biele dodávky a asi päť kukláčov so samopalmi strážilo okolie, kým sa brána väznice otvorila a dodávky vošli dnu. Do budovy Justičného paláca totiž priviezli právoplatne odsúdeného Pavla Ruska. viac »


Slovensko sa dočkalo snehovej nádielky: FOTO Matúš mal ráno rozprávkový výhľad

Slovensko sa dočkalo snehovej
Foto

30.11.2020 14:18

BRATISLAVA – Na samom konci jesene prišiel na Slovensko prvý závan zimy. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) zaznamenal počas víkendu prvú rozsiahlejšiu snehovú pokrývku, pričom sneh sa objavil i v nižších polohách. Do bieleho a mrazivého rána sa v pondelok zobudil čitateľ Matúš, podľa ktorého slov bolo o siedmej v obci Kurima cca päť stupňov pod nulou. viac »


VIDEO Ak by pandémia COVIDU-19 vypukla v socializme, takto by vyzeralo celoplošné testovanie

Koronavírus v ČSSR
Video

20.11.2020 16:12

BRATISLAVA – Ak by pandémia nového koronavírusu vypukla ešte v ére Československa, ako by situácia v krajine mohla vyzerať? Touto otázkou sa zaoberali mladí tvorcovia, ktorí založili Youtube kanál "Československá televízia". Skupina natočila ďalšie video, ktorému nechýba humor v súčasnej depresívnej dobe. viac »


KORONAVÍRUS v Československu: Takto by to možno vyzeralo, keby pandémia vypukla ešte v socializme

KORONAVÍRUS v Československu: Takto
Video

25.10.2020 22:21

BRATISLAVA - Koronavírus je jednoznačne najdiskutovanejšou témou ostatných dní a týždňov. Slovenská vláda má čo robiť, aby sa vysporiadala s následkami krízy, akú naša krajina ešte nepamätá. Ktovie ale, ako by to vyzeralo, keby pandémia ochorenia COVID-19 prišla ešte v ére Československa. Na to sa pokúsili nájsť odpoveď mladí Slováci. viac »


Viktor prechádzal Turčianskymi Teplicami, keď mu cez cestu prebehol medveď: FOTO Jeho slová berú dych!

Viktor prechádzal Turčianskymi Teplicami,
Foto

05.10.2020 22:00

TURČIANSKE TEPLICE – Vodiča Viktora zarazil pohľad, ktorý sa mu naskytol, keď prechádzal Turčianskymi Teplicami. Cez cestu mu prebehol medveď! Po zastavení auta okamžite vytiahol foťák. viac »


Bratislavčan Róbert (29) prekonal sám seba: FOTO Na bicykli podal šialený výkon!

Víkendová jazda na bicykli
Foto

14.08.2020 00:00

BRATISLAVA – Športovo založený Róbert pokoril svoj vlastný rekord. Na bicykli na jeden záťah prešiel vyše 400 kilometrov za takmer 19 hodín. Ako sám priznal, cesta mu dala poriadne zabrať. Do pedálov zabral viac než 87-tisíckrát! viac »


Občiansky aktivista zvozil facebookové hlasovanie o názve bratislavského mosta: Nešetril ani ministra dopravy

Občiansky aktivista zvozil facebookové
Foto

07.08.2020 05:55

BRATISLAVA – Občiansky aktivista Ivor Švihran sa na svojej sociálnej sieti pozastavil nad facebookovým hlasovaním o názve šiesteho mosta cez Dunaj. Označil ho za bizarné. Kritikou nešetril na názov Španielsky most. Podľa neho ide o recesistický návrh, ktorý podporili prevažne facebookové profily zo Španielska. Rezort dopravy a výstavby sa bráni. viac »


Zemplínska šírava opäť ožila: FOTO Ľudia využili horúce počasie a zaplnili pláže

Zemplínska šírava
Foto

06.08.2020 21:00

MICHALOVCE – Na Slovensku panuje horúce letné počasie. Niektorí sa chodia schladiť do lesa, iní k vode. Najnovšie sa slušnej návštevnosti tešila aj Zemplínska šírava, ktorá pritom už dávno nepatrí k najnavštevovanejším vodným plochám na Slovensku. viac »


Hotový blázinec! Tatry sú zahltené turistami: Onemiete, keď zbadáte VIDEO z cesty na Rysy

Hotový blázinec! Tatry sú
FotoVideo

30.07.2020 06:11

TATRY – Horúce leto prilákalo do Tatier množstvo turistov. Nielen na lanovky sa tvoria dlhočizné rady, výletníci sa vo veľkom vydávajú zdolať aj vrchol Rysov. Onemiete, keď zbadáte video! viac »


Ľudia vzali Tatry útokom: FOTO Na lanovku čakajú v obrovskom rade, akvapark praská vo švíkoch

Tatranský región je plný
Foto

28.07.2020 15:31

SLOVENSKO - Tatry sú top turistický región a momentálne praskajú vo švíkoch. Tí, ktorí zavítali do hôr, čakajú vo veľkých radoch. Preto ak sa tiež chystáte do tatranskej prírody, obrňte sa trpezlivosťou a správajte sa zodpovedne.   viac »


Najčítanejšie články