Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

PRÁVE TERAZ Veľké meškanie vlakov: Vykoľajený rušeň, na TOTO cestujúca tak skoro nezabudne

Rušeň ŽSR

04.08.2019 21:55

LIPTOVSKÁ TEPLÁ - V úseku železničnej trate Liptovská Teplá - Výhybka Paludza je momentálne prerušená doprava. Dôvodom je podľa informácií z facebookovej stránky o obmedzeniach prevádzky na tratiach Železníc SR vykoľajenie rušňa. viac »


Nočný rozruch na stanici v Nových Zámkoch: FOTO Čo to tam stváral?! Okamžitý zásah polície

Muž na nárazníku vlaku.
Foto

03.08.2019 10:59

NOVÉ ZÁMKY - Bizarný počin muža si z noci na utorok vyžiadal zásah polície. Podľa jej vyjadrenia sa muž, ktorý vyliezol na nárazník vlaku, nedopustil protiprávneho konania. viac »


Nekonečné čakanie! FOTO Slováci zostali trčať na tureckom letisku, letecká spoločnosť sa bráni

Slováci uviazli na letisku
Foto

02.08.2019 07:01

ANTALYA/KOŠICE – Horor, o akom sa im ani nesnívalo! Vyše 180 dovolenkárov cestovnej kancelárie Hydrotour strávilo na letisku v tureckej Antalyi dlhé hodiny, kým odleteli do Košíc. Let patril spoločnosti SmartWings. Jej hovorkyňa sa v reakcii pre Topky.sk pasažierom za spôsobené meškanie ospravedlnila. viac »


FOTO Natlačení ako sardinky! Ľubo vo vlaku trpel niekoľko hodín, čo na to železnice?

Ľudia cestovali v preplnenom
Foto

11.07.2019 17:50

BRATISLAVA/PRAHA - V čase, keď si Ľubomír kupoval lístok na vlak, boli miestenky vypredané. Nezostávalo mu tak nič iné, len dúfať, že cestovanie bude ako-tak pohodlné. Čakala ho totiž niekoľkohodinová cesta. Keď uvidíte, ako to nakoniec dopadlo, strasie vás od hrôzy. viac »


Slovenka bola na pláži, keď vybuchla sopka Stromboli: FOTO Muža zasiahli žeravé kamene, tragický koniec

Sopka Stromboli vybuchla.
FotoVideo

04.07.2019 19:47

RÍM – Sopka Stromboli ležiaca na ostrove Tyrhénskom more neďaleko Sicílie sa v stredu prebudila k životu a začala chrliť dym, lávu a kusy horniny. Z vnútra vulkánu sa tiež ozvalo niekoľko výbuchov, ktoré otriasli celým ostrovom. Vydesení ľudia v panike začali skákať do mora. Informovala o tom agentúra ANSA, podľa ktorej aspoň jeden turista prišiel pri ... viac »


Kristína si zabudla v MHD kabelku: Otrasný deň zmenil doslova zázrak, príbeh s neuveriteľným koncom

Kristína si zabudla v

10.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Hoci to s dobrými správami vyzerá, že je ich pomaly menej ako šafranu, predsa len sa občas nájde dôvod na úsmev. Svoje o tom vie aj Kristína, ktorá sa so svojím príbehom podelila vo svojom profile na sociálnej sieti. Keď to už vyzeralo, že má totálny deň blbec, zrazu sa stalo niečo naozaj nečakané. Je to dôkaz, že statoční ľudia sa nájdu ešte aj v dnešnej dobe. viac »


Otrasné VIDEO z bratislavskej Dúbravky: Tomáš prichytil pár priamo pri čine, ľudia sú zhrození

Muž a žena vyhadzovali
FotoVideo

07.06.2019 15:20

BRATISLAVA - V poslednom období sa čoraz viac hovorí o odpade, ktorý zamoruje našu planétu. Domácnosti ho produkujú veľa a preto sa mnoho ľudí snaží prejsť na ekologickejší spôsob života. Neplatí to však pre všetkých. viac »


VIDEO z lesa rozčertilo aj Pročka! Muži chrlili vulgarizmy, po tom, čo spravili, vám zostane zle

Muži nechali v lese
Video

06.06.2019 20:00

SLOVENSKO - Ľubomírovo video, ktoré zdieľal vo verejnej skupine na Facebooku, vyvolalo poriadnu vlnu kritiky. Dokumentuje, ako skupinka mužov, pravdepodobne pilčíkov, vykonávala lesnícke práce, keď ich prekvapil mladý medveď. Šelmu zrejme prilákal odpad, ktorý muži vyhodili na cestu, za ich vozidlom. Na záberoch je vidieť plastovú bandasku s tmavou ... viac »


VIDEO zo skalickej nemocnice vyvolalo pobúrenie: Pacienta nechali čakať s prudkými bolesťami!

VIDEO zo skalickej nemocnice
Video

06.06.2019 09:30

SKALICA – Niektoré prípady z našich nemocníc dokazujú, že kvalita zdravotnej starostlivosti nenapreduje tak, ako by si ministerstvo zdravotníctva želalo. Po škandalóznych prípadoch v levickej, nitrianskej či košickej nemocnici sa vynoril ďalší, tentokrát zo Skalice. viac »


Oblasť Ružomberka terorizujú medvede: VIDEO Cudzinci stihli ujsť, spoza plota vyskočila šelma!

Medveď v Hrabovskej doline.
Video

03.06.2019 22:00

RUŽOMBEROK – Na večerné stretnutie s medveďom nikdy nezabudnú. Dvaja cudzinci, ktorí prišli na Hrabovo za priateľkami, boli poriadne vyplašení po tom, ako sa šelma vynorila spoza plota. Ušli. Šelmu však natočili na video. Ide pritom už o druhý prípad, kedy bola v oblasti Ružomberka videná šelma. viac »


Najčítanejšie články