Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 20. november 2019. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

FOTO Jana šla navštíviť rodičov do Bratislavy: Keď vyšla z paneláku, skoro ju porazilo

FOTO Jana šla navštíviť
Foto

13.04.2019 09:57

BRATISLAVA - Zaparkovať v bratislavskej Petržalke sa často zdá ako nesplniteľná misia a keď sa to aj podarí, môže sa stať to, čo našej čitateľke Janke. Po tom, ako našla miesto pre svojho štvorkolesového tátoša, ju úplne odrovnalo, ako zaparkoval vodič za ňou. Zabránil jej totiž úplne vo výjazde. viac »


Alenina mama silno krvácala, v Partizánskom ju neošetrili: Primátor o probléme vie, odkryl hroznú minulosť

Nemocnica.

07.04.2019 20:12

PARTIZÁNSKE – Chorí a starí ľudia čakajú na vyšetrenie najmä pred ambulanciami odborných lekárov. Tí však za deň dokážu vybaviť len tých, ktorí prídu medzi prvými. Priskoro musia vstávať aj obyvatelia Partizánskeho, kde žije matka našej čitateľky Aleny, ktorá je znepokojená po tom, ako jej zranená matka nedostala ani prvotné ošetrenie. Tamojší primátor ... viac »


Rado nemohol voliť svojho favorita vo voľbách: Všetko mal naplánované, zhatila mu to táto drobnosť

Prvé kolo prezidentských volieb.
Foto

20.03.2019 22:00

BRATISLAVA – Viac ako dva milióny občanov v sobotu prišli k volebným urnám, aby rozhodli o tom, ktorý z prezidentských kandidátov bude päť rokov rozhodovať o našej krajine. Mienil tak učiniť i Rado, nebyť trpkej skúsenosti so Slovenskou poštou. Tá mu podľa jeho slov neumožnila vyzdvihnúť si svoj volebný preukaz. viac »


Škandalózne FOTO z levickej nemocnice, Slováci zúria: Onkologickú pacientku nechali na chodbe

Nemocnica Levice nechala pacientku
Foto

12.03.2019 12:06

LEVICE – Vážne chorá žena s nádorovým ochorením podstúpila operáciu žalúdka. Keď ju ale prišli navštíviť príbuzní, našli ju ležať na chodbe chirurgie. Nemocnica celú situáciu odôvodnila tvrdením, že v danom čase nebolo pre pacientku voľné miesto. Preto jej vytvorili observačný priestor pred pracovňou sestier daného oddelenia. viac »


Strašné, čo videl Adam v lese: VIDEO zo súboja vám navodí zimomriavky, ochranári našli krv

Súboj medveďa s diviakom.
Video

03.03.2019 16:30

STARÉ HAMRY - Česi Adam a Milan natočili dramatické zábery z Moravsko-sliezskych Beskýd, ktoré dokumentujú súboj medzi medveďom a diviakom. Podľa názoru odborníka však nešlo len o nevinné laškovanie, ale o krvavý boj, v ktorom mala šelma značne navrch. viac »


Hlohovčanka nechala bábätko v aute: FOTO Vrátila sa o hodinu, Barbore takmer puklo srdce

Matka nechala dojča zamknuté
Foto

03.03.2019 08:55

HLOHOVEC - Žena zaparkovala pred hypermarketom, zamkla svoju škodovku a vyrazila na nákup potravín, drogistického tovaru a nevynechala ani návštevu okolitých obchodíkov. Všetko by bolo v poriadku, ak by v spomínanom aute nenechala dojča. viac »


V Bratislave vyčíňa úchylák: FOTO Preboha, veď on šiel v trolejbuse rovno na vec!

Onanista v trolejbuse č.
Foto

02.03.2019 17:30

BRATISLAVA – Muž si rozopol rázporok a išiel rovno na vec. Vôbec mu nevadilo, že sedí v trolejbuse, vedľa ženy. Jeho exhibicionistické chúťky si všimol jeden z cestujúcich, ktorý ho odfotil. S bizarnou snímkou sme sa obrátili na políciu i bratislavský Dopravný podnik. viac »


Dráma v Bratislave: FOTO + VIDEO Na Námestí 1. mája sa zrútil žeriav! Muž spadol z 3-metrovej výšky

Na Námestí 1. mája
FotoVideo

02.03.2019 12:03

BRATISLAVA – Pokojné sobotné ráno sa zmenilo na poriadnu drámu. Nášho čitateľa Andreja, ktorý sa okolo štvrť na desať nachádzal Námestí 1. mája, vystrašili sirény záchranných zložiek. Podľa našich informácií sa mal počas búracích prác zrútiť žeriav. Informáciu pre Topky.sk potvrdila i bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková. Článok ... viac »


Ľudí v bratislavskom obchodnom centre ovalil smrad: FOTO Vlado len treštil oči, plávali tam...

V Alpine Pro v
Foto

28.02.2019 22:00

BRATISLAVA - Gastro pasáž v Eurovei s výhľadom na Dunaj bola v utorok o 12:15 hodine plná ľudí. Medzi nimi bol aj náš čitateľ Vlado, ktorý by najradšej to, čo nám opísal, nikdy nezažil. Viete si prestaviť, že vám počas jedenia do nosa udrie taký smrad, že pocítite nutkanie jedlo naspäť vyvrátiť na tanier? Alebo že sa prechádzate po centre a zočíte plaviace ... viac »


Účet u kožnej doktorky rozbesnil tisíce Slovákov: FOTO Rada lekára za 20 eur, ambulancia reaguje

Ošetrenie
Foto

25.02.2019 11:00

BRATISLAVA - Slovenské zdravotníctvo čelí kritike veľmi často. Môžu za to aj nemalé úhrady v ordináciách napriek tomu, že si platíme zdravotné poistenie. Peňaženku u lekárky musela otvoriť aj žena s bábätkom, ktorá za polhodinovú návštevu súkromnej kožnej ambulancie v Brezne minula takmer 65 eur. viac »


Najčítanejšie články