Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 20. júl 2018. Meniny má Iľja, Eliaš, zajtra Daniel.

Hrôza v Levoči: Do Jankinej rodiny vypálil ohňostroj, FOTO zranení pri záchrane detí!

Hrozivý zážitok matky troch
Foto

02.01.2018 21:40

LEVOČA – Desivý zážitok trojnásobnej matky pobúril celú sociálnu sieť. Útočník sa skrýval za rohom. Kým ostatní ešte len začali oslavovať, okolo siedmej večer sa muž rozhodol odpáliť pyrotechniku. Počas Silvestra ublížil nevinnej rodine, ktorá len chcela vypustiť balón pre šťastie. viac »


Sklamanie a hnev: Drsná rana pre otecka tesne pred Vianocami, neuveríte, kedy darček objednal

Popredný slovenský e-shop poriadne

22.12.2017 14:00

BRATISLAVA – Dva dni pred Vianocami by sa v Martinovej koži nechcel ocitnúť nikto. Cez najvychytenejší internetový obchod objednal svojmu malému synčekovi vianočný darček. Objednávka prebehla bezproblémovo a otec malého syna sa sa obchodníka spoliehal. No ten ho sklamal na plnej čiare. viac »


Milana nahnevalo posielanie darčekov: Pošta radí, ako s Vianocami

Slovenská pošta nemá súdnosť:

13.12.2017 00:01

ŤAHANOVCE – Slovenská pošta na Košickom sídlisku Ťahanovce riadne naštvala nášho čitateľa Milana. O svoju zlú skúsenosť sa rozhodol podeliť. viac »


Elena zažala svetlo v izbe a skoro dostala infarkt: Pekelné FOTO ju vydesilo na smrť

Elena zažala svetlo v
Foto

05.12.2017 09:07

KOŠICE - Žena z východného Slovenska nám napísala o strašidelnom zážitku, ktorý sa prihodil pred dvoma týždňami. Na deke u nej doma sa objavil podivný obrazec. Keď sa lepšie prizrela, skamenela od strachu. Mala totiž priam pekelný nádych. viac »


Monike sa pri Trebišove podarilo zachytiť výnimočný jav: Záber na FOTO hovorí za všetko

Monike sa pri Trebišove
Foto

02.12.2017 21:59

PLECHOTICE - Počasie nám v ostatných dňoch ukazuje svoju horšiu tvár. Máme za sebou vytrvalé sneženie, ktoré v nejednej oblasti spôsobilo kalamitu. Našej čitateľke Monike sa ale uplynulý týždeň podarilo zachytiť naozaj unikátny moment. viac »


Katka zažila realitu slovenských dopravcov: Z Bratislavy do Košíc nekonečná cesta

Katka zažila realitu slovenských

02.12.2017 09:00

BRATISLAVA/KOŠICE – Katka potrebovala v sobotu cestovať z Bratislavy do Košíc. Bolo jej úplne jedno, akým prostriedkom sa dopraví. Na stanici ju ale čakalo nemilé prekvapenie a zažila poriadny šok. Tí, ktorí po tejto trase chodia často, vedia, že v sobotu sa len tak jednoducho na druhý koniec republiky nedostanú. Situácia Katku poriadne nahnevala. viac »


Metro predáva šesťtýždňové prasiatka: FOTO Zákazníci sú zhrození, nedá sa na to pozerať

Metro predáva šesťtýždňové prasiatka:
Foto

01.12.2017 15:30

BRATISLAVA – V obchodnom reťazci Metro kúpite prasiatko "od hlavy až po päty." Z nechutne vákuovo balených prasiatok ľuďom behá až mráz po chrbte. Spoločnosť Metro však na svojej stránke uvádza, že tieto malé prasiatka sú ideálne ako pohostenie na vianočné sviatky. viac »


Vodiči, buďte v strehu: FOTO Polícia testuje radar, ktorý ste u nás ešte nevideli

Vodiči, buďte v strehu:
FotoVideo

28.11.2017 00:01

BRATISLAVA - Vodiči jazdiaci po Bratislave nás upozornili na odstavenú veľkú plechovú skriňu. Dajte pozor, pretože polícia testuje nový radar. Niečo podobné ste na našich cestách ešte nevideli. Zdá sa, že bude postrachom našich ciest. viac »


Viktória si kúpila v košickom hypermarkete chlieb: Keď ho rozkrojila, našla hrôzu na FOTO

Viktória si kúpila v

26.11.2017 16:14

KOŚICE - Čitateľka si kúpila v hypermarkete chlieb, no keď ho doma rozkrojila, zostala v šoku. Ukrýval totiž nebezpečné prekvapenie v podobe kusov dreva a kovu. Ako je možné, že sa také niečo dostalo do potraviny, netuší. Mohlo však ju, či členov jej rodiny, nepekne zraniť. viac »


Tragická smrť Slovenky (†21) v Amerike: Veroniku zrazilo auto, darovala život iným ľuďom

Tragická smrť Slovenky (†21)
Foto

25.11.2017 09:58

OCEAN CITY - Počas leta zahynulo v zahraničí viacero slovenských študentov. Jednou z obetí sa stala aj Veronika Baďurová, ktorá sa na bicykli dostala do kolízie s autom. K nehode prišlo koncom augusta v meste Ocean City v americkom štáte Maryland. O dva dni neskôr v nemocnici vážnym zraneniam podľahla. Šoféra (38), ktorý z miesta nehody ušiel, zatkli ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!