Topky.sk - Bleskovky

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Nočná mora dovolenkárov: FOTO Krach cestovky, Slovákov z Albánska dovezie vládna letka

Nočná mora dovolenkárov: FOTO

25.07.2018 20:40

POPRAD – Takýto záver dovolenky si určite nepredstavovali! Klienti popradskej cestovnej kancelárie Albania Travel ostali v Albánsku a domov sa nedostali. Dôvodom je krach popradskej cestovky. viac »


Gabika zaparkovala pred obchodným centrom: Policajti jej naparili pokutu, neuveríte za čo

Gabika zaparkovala pred obchodným
Foto

22.07.2018 15:43

TOPOĽČANY - Slovenka si zašla niečo vybaviť do obchodného centra v Topoľčanoch. Keď sa potom vrátila na parkovisko, už tam na ňu čakali muži zákona a naparili jej pokutu. Neparkovala zle ani nikoho nezrazila, tak čím sa previnila? Budete prekvapení. viac »


FOTO Trpká skúsenosť s čínskym online shopom: Kristína si objednala šaty, už nikdy viac!

FOTO Trpká skúsenosť s
Foto

21.07.2018 22:18

BRATISLAVA - Kristína si nedávno objednala z online obchodu letné šaty a už sa tešila, ako sa v nich ukáže. Neboli najlacnejšie, a tak očakávala, že to nebude len akási handra, ako to býva v prípade oblečenia vyrobeného na druhom konci sveta zvykom. No bohužiaľ nebola výnimkou. Tovar chce vrátiť, ale predajca nekomunikuje. viac »


Kúpili si last minute do Chorvátska, trpko to oľutovali: Manželia z Košíc zúria, čo na to cestovka?

Kúpili si last minute

21.07.2018 19:27

KOŠICE - Manželia z Košíc si na poslednú chvíľu kúpili zájazd do Chorvátska, ktorý mal byť ich svadobnou cestou. Chceli si dopriať trošku "luxusu", a tak si zaplatili nadštandardnú izbu. Bohužiaľ, nie raz sa stáva, že realita nenaplní očakávania hostí. To, čo si zajednali, podľa vlastných slov nedostali. Ako to vidí cestovka? viac »


VIDEO Miriam si šla zabehať do bratislavského Horského parku: Narazila na MEGA užovku

Miriam stretla užovku stromovú
Video

21.07.2018 12:33

BRATISLAVA - Našej čitateľke Miriam sa počas štvrtkového behu priplietol do cesty nečakaný hosť. Prekvapil ju v bratislavskom Horskom parku. Hoci by mnohí z nás pri pohľade na jedenapolmetrového plaza spanikárili a utiekli, Miriam ho natočila na video, ktoré nám zaslala do redakcie. viac »


Odporné VIDEO: Miro si kúpil slaninu, keď ju doma krájal, takmer ho naplo! Slováci sú zhrození

Živé červy v slanine
FotoVideo

18.07.2018 21:10

LEVICE - Zážitok Mira v priebehu pár hodín dokázal znechuť tisícky Slovákov. Ako tvrdí muž, v jednej z prevádzok v známom levickom hypermarkete si kúpil kus gazdovskej slaniny. Keď ju však začal doma krájať, liezli z nej živé červy. Zhnusený Miro si to nahral na video, ktoré zverejnil spolu s fotografiami na svojom Facebooku. viac »


FOTO Anton išiel navštíviť svoju sestru na Kramáre: Vyšiel na balkón a zostal v nemom úžase

FOTO Anton išiel navštíviť
Foto

11.07.2018 09:32

BRATISLAVA - Anton bol navštíviť svoju sestru v Bratislave. Chvíľu sa rozprávali a potom sa vybrali na balkón, kde si chceli zjesť koláčik. No keď tam muž vstúpil, ostal v nemom úžase a zároveň mu bolo poriadne do smiechu. Toto ste ešte nevideli! viac »


Firemný výstup na Rysy sa skončil celoslovenskou hanbou: FOTO Naštvali ochranárov aj turistov

Firemný výstup na Rysy

09.07.2018 11:00

BRATISLAVA - Aj na prvý pohľad malý prešľap môže vyvolať v spoločnosti veľké emócie. V ostatných dňoch sa o tom presvedčili zamestnanci istej firmy, ktorí počas júnového výstupu na Rysy upevnili v Tatranskom národnom parku (TANAP) na skalu tabuľu so svojimi menami a zanechali na nej aj kovovú zdrž ako pamiatku. Po tom, čo začala fotografia kolovať na ... viac »


Týranie na Kunovskej priehrade: FOTO Vandali topili bezbranné mláďa labute

Mládež potápala mláďa labute.
Foto

06.07.2018 16:00

SENICA – Vyčíňanie vandalskej mládeže na Kunovskej priehrade pobúrilo stovky Slovákov. Na fotografii je zachytená dvojica chlapcov, ktorí týrali bezbranné mláďa labute, pričom sa odbavovali na utrpení jeho matky. Čitateľka, ktorá bola jednou z dvoch svedkov incidentu, uviedla, že vandali skončili až po ich zasiahnutí. viac »


POZOR! Na Slovákov opäť útočia podvodné čísla: Tentokrát sú falošné volania z tohto štátu

Slovákov opäť trápia podvodné

29.06.2018 10:45

BRATISLAVA - Pokým minulý mesiac sa Slovákom na displeji mobilov objavovali hovory z exotického čísla s predvoľbou +88, v týchto dňoch si musia dávať dobrý pozor na iné podvodné čísla, ktoré sa im snažia vytiahnuť z vreciek nemalé peniaze. viac »


Najčítanejšie články