Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 19. november 2019. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Na krach cestovky doplatili aj Slováci: Za zájazd dali takmer 1500 eur, v Turecku ich čakal šok

Na krach cestovky doplatili

25.09.2019 00:01

BRATISLAVA - Pondelkový krach jednej z najväčších cestovných kancelárií sveta sa dotkol státisícov dovolenkárov. Tí, ktorým zájazd organizovala britská Thomas Cook alebo jej dcérske spoločnosti, sa z noci na ráno ocitli vo veľkej neistote a stretávajú sa s rôznymi problémami. Hotely v obave, že nedostanú sumy za pobyty, vymáhajú peniaze priamo od turistov. ... viac »


Slovenka opísala peklo v Tanzánii: Prepadnutie na pláži, vyhrážky smrťou, únos a vybielená karta

Slovenka opísala peklo v

23.09.2019 07:55

BRATISLAVA - Pred niekoľkými dňami zarezonovala v médiách správa o dvoch Čechoch, ktorí boli unesení v Tanzánii kvôli výkupnému. Keď požiadali o pomoc konzulát, dozvedeli sa, že nie sú zďaleka jedinými, ktorí sa ocitli v podobnej nebezpečnej situácii a môžu byť radi, že si zachránili holé životy. Po prečítaní článku sa nám do redakcie ozvala Slovenka, ... viac »


Severným Cyprom otriasli výbuchy: VIDEO Slovenka v dejisku hrôzy, zúfalý útek z hotela

Opakované výbuchy na Cypre
FotoVideo

12.09.2019 09:15

GIRNE – Desivé svedectvo priamo z miesta. Naša čitateľka sa práve v týchto chvíľach nachádza na Cypre, kde sa krátko po polnoci odohrali opakované výbuchy. Zo spánku ju prebudilo vybíjanie okien, ktoré nastalo po tlakovej vlne. V pyžame utiekla na pláž, kde i s hotelovými hosťami našli útočisko. viac »


Mrazivé VIDEO z Bratislavy: Deti majú extréme nebezpečnú zábavku, dopravný podnik varuje rodičov

Deti sa vešajú na
Video

10.09.2019 12:32

BRATISLAVA – Deti si našli poriadne nebezpečnú zábavku! V bratislavskej mestskej časti Petržalka, konkrétne na Kopčianskej ulici, si školáci krátili voľné chvíle vešaním sa na autobus mestskej hromadnej dopravy. Petržalčan, ktorý deti natočil na video, vyzýva ich rodičov, aby im dohovorili, lebo jemu z ich "šaškovania" behal mráz po chrbte. viac »


Strašidelné VIDEO z Nemocnice Ružinov: Na tomto mieste by mohli natáčať horor, všetko sa má zmeniť

Strašidelné VIDEO z Nemocnice

10.09.2019 00:01

BRATISLAVA - Ak odhliadneme od problematiky starostlivosti v slovenských nemocniciach, ďalšou top témou zdravotníctva sú práve mnohokrát zničené, plesnivé či zanedbané priestory týchto zariadení, od ktorých by sa skôr očakávalo, že budú výkladnou skriňou modernosti a čistoty. Najnovšie sa na sociálnej sieti objavilo krátke video zo suterénu bratislavskej ... viac »


Muž šiel donaha! VIDEO Po Bratislave si vykračoval akoby nič, policajti s ním urobili poriadok

Nahý muž na Račianskej
FotoVideo

31.08.2019 11:05

BRATISLAVA – Vykračoval si, akoby sa nechumelilo! Pohľadný mladý muž sa v širšom centre hlavného mesta postaral o rozruch po tom, čo zo seba sňal všetko oblečenie. Krátko na to ho však spozorovali policajti. viac »


VIDEO pavúka, ktorý máta Slovákov: Nočný objav, čitateľ našiel jedovatú pradiarku doma na terase

VIDEO pavúka, ktorý máta

14.08.2019 00:00

BRATISLAVA - Po dvoch nedávno medializovaných prípadoch uhryznutia jedovatou pradiarkou pestrou na Slovensku sa medzi ľuďmi začali šíriť obavy z jej rozmnoženia. Na sociálnych sieťach sa objavilo viacero prípadov, keď ľudia žiadali o pomoc s identifikáciou pavúkov, ktorých našli vo svojich obydliach v domnienke, že by mohlo ísť o uvedený druh. Nášmu ... viac »


Ďalší prípad uhryznutia jedovatým pavúkom na Záhorí: FOTO Juraj skončil na pohotovosti s infúziami

Ďalší prípad uhryznutia jedovatým

08.08.2019 14:55

BRATISLAVA - Minulý utorok došlo v Stupave k uhryznutiu mladej ženy jedovatým pavúkom zvaným pradiarka pestrá. Zdá sa však, že nejde o ojedinelý prípad. Ozval sa nám ďalší čitateľ, ktorý mal podľa vlastných slov na Záhorí podobný nepríjemný zážitok. Musel ísť na pohotovosť, kde mu boli podané infúzie. viac »


FOTO Veľkej Fatry zdobí sociálne siete fotografického giganta: Neskutočné, ako ju Martin zachytil

Martin Rimsky
Foto

07.08.2019 22:00

BRATISLAVA – Pred deviatimi rokmi začínal ako samouk. Jeho vášeň k fotografii z neho spravila vynikajúceho fotografa, ktorého si všimla spoločnosť Nikon. Reč je o Martinovi Rimskom, rodákovi zo Spiša. viac »


Desať hodín pekla! FOTO Slováci sa z dovolenky v Egypte vrátili v kolapsovom stave

Dovolenka v Marsa Alam.
Foto

07.08.2019 13:58

MARSA ALAM/KOŠICE- V pamäti im mali utkvieť najmä spomienky na čisté more a živé korálové útesy. Dovolenka v egyptskom letovisku Marsa Alam však mala trpkú bodku. Slováci sa domov vrátili unavenejší než tam vycestovali. viac »


Najčítanejšie články