Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Smutné VIDEO labutej lásky: Užialený samec znáša ďalšiu bolesť, príbeh dojal Slovensko

Štrkovecké jazero
FotoVideo

02.06.2019 10:00

BRATISLAVA – Hovorí sa, že labutia láska je nekonečná. Keď jeden z partnerov zahynie, druhý už zostane do konca života sám, pričom je veľmi pravdepodobné, že zomrie od žiaľu. Tento scenár hrozil i v prípade labutej rodinky, ktorá zdobí jazero Štrkovec. Po smrti labute zostal samec sám. Verejnosť sa bála, že neunesie zármutok a tri mláďatká prídu o oboch ... viac »


Objednal si kávu v Košiciach a mal pocit, že zle vidí: FOTO Zákazníka šokovala táto položka na účte

Objednal si kávu v

01.06.2019 00:01

BRATISLAVA/KOŠICE - Káva je nápoj, ktorý milujú ľudia po celom svete, či už pre jej chuť alebo povzbudzujúce účinky. Niektorí z nás si dokonca nevedia predstaviť, že by boli bez nej, čo i len jeden deň. Je to jednoducho rituál. Pijeme ju ráno hneď po zobudení, v práci, cez obed, dávame si ju k poobedňajšiemu zákusku alebo sa ňou udržujeme v strehu aj ... viac »


VIDEO z Ružomberka vám vyrazí dych! Po chodníku bežal medveď, znepokojivé slová šéfa tamojších lesov

Medveď v Ružomberku.
FotoVideo

30.05.2019 14:15

RUŽOMBEROK – Viete si predstaviť, že kráčate po chodníku popri ceste a zrazu zbadáte, že oproti vám beží obrovské zviera, ktoré vám môže skrížiť cestu? Donedávna o tom nerozmýšľali ani Ružomberčania. Včera sa však internetom začalo šíriť video, ktoré v ich meste zachytáva bežiaceho medveďa, ktorého zrejme vyľakalo auto a vyšplhal sa na najbližší strom. ... viac »


Dubnické Benátky? FOTO Ľudia majú muža za blázna, keď zistíte, na čo sa odvážil, premkne vás hrôza

Muž sa plavil na
Foto

28.05.2019 21:00

DUBNICA NAD VÁHOM – Že na romantiku netreba dvoch, o tom svedčí nasledujúci prípad z Dubnice. Istý muž si totiž na rozvodnenom Váhu spravil plavbu na nafukovacom člne. Zo snímok sa zdá, že si ju užíval, akoby sa plavil po benátskych kanáloch. viac »


Šokujúce FOTO: Kúsok od Bratislavy sa túla medveď, ľudia panikária, rázny odkaz ochrancov

Medveď v Pezinku.
Foto

27.05.2019 16:40

PEZINOK – Že na medvede narazíme hlboko v lesoch, nie je nič nezvyčajné. Ale z predstavy, že sa nám niekoľkokilový chlpáč vynorí zoči-voči len kúsok od hlavného mesta, mrazí. Zarazení zostali aj ochrancovia prírody, ktorí v pondelok prezradili, že statná šelma bola videná v Pezinku. viac »


Slováci vykrádali obchody v Plzni: VIDEO Havária na audi počas úteku, zranili nevinného a zdrhli

Slováci vykrádali obchody v
Foto

25.05.2019 14:00

PLZEŇ - V pondelok v noci došlo v Plzni ku krádeži tržby z pokladne v jednej z tamojších predajní potravín. Podľa portálu krimi-plzen.cz za ňou stoja dvaja Slováci. Jeden pod zámienkou chýbajúceho tovaru odlákal predavača a druhý pohotovo prešiel za pult a vybral 28-tisíc korún (cca 1085 eur). Jeho konanie však spozoroval mladý zákazník, s ktorým sa ... viac »


Dedinka v Rajci terčom šialenca: Odstrašujúce FOTO z lesa, ľudia sa doň boja vkročiť!

Nastražené pasce v obci
Foto

20.05.2019 10:36

JASENOVÉ – V malej obci v Rajeckej kotline vládne strach. Dosiaľ neznámy páchateľ pri lese nastražil pasce. Reč je o oceľových tŕňoch a skrutkách, na ktorých je navarené železo zabrúsené do špica. Podľa čitateľa sú pravdepodobne adresované motocyklistom. Danou lokalitou pritom prechádzajú cyklisti aj peší. viac »


Katedrála Notre-Dame vstane z popola: FOTO Návrh novej veže zo Slovenska hviezdi aj v zahraničí

Katedrála Notre-Dame vstane z

10.05.2019 12:00

PARÍŽ/BRATISLAVA - Požiarom zničená katedrála Notre-Dame, ktorá neodmysliteľne patrí k Parížu, by mala dostať nový šat. Francúzsko už spustilo medzinárodnú architektonickú súťaž o obnovu štíhlej veže z 19. storočia, ktorá sa týčila nad krížením lodí v strede katedrály a ktorá sa v dôsledku ohňa zrútila dovnútra. Na internete postupne pribúdajú rôzne ... viac »


Mýtus o zlom americkom zdravotníctve je fuč: VIDEO Slovák zažil nemocničnú izbu ako zo sci-fi

Mýtus o zlom americkom

01.05.2019 10:00

NEW YORK/BRATISLAVA - Zdravotná starostlivosť na Slovensku je každodenne pretriasanou témou. Pacienti sú nespokojní nielen s dlhými čakacími termínmi u lekárov či nedostatkom odborníkov, ale aj so zlým technickým stavom a vybavením nemocníc. Aj keď človek celý život pracuje a poctivo platí odvody do poisťovní, nie je to zárukou, že sa mu dostane adekvátnych ... viac »


Slovenka prehovorila o tom, ako zistila, že ju podvádza manžel: Viem to vďaka darčeku pre neho!

Slovenka prehovorila o tom,

15.04.2019 14:59

BRATISLAVA - Slovenka sa zverila s tým, ako zistila, že jej je manžel neverný. Všetko bolo v poriadku až do momentu, kedy prestali spolu pracovať v jednej firme. Mužovi dala z lásky darček, ktorý mal pomôcť stmeliť ich vzťah. No paradoxne vďaka nemu zistila, že v jeho živote nie je jediná. viac »


Najčítanejšie články