Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 20. júl 2018. Meniny má Iľja, Eliaš, zajtra Daniel.

Tvrdé podmienky na bratislavských cestách: FOTO Táto situácia vás zaručene pobaví

Sytuácia na bratislavských cestách.

07.02.2018 10:15

BRATISLAVA - Tomu sa povie skutočne tvrdá situácia! V Bratislave od rána sneží, MHD mešká aj 60 minút a cestárov nevidno. Cesty sú skutočne zlé a doprava klasicky kolabuje. Ľudia sa na zastávkach trasú od zimy, no aj napriek tomu sa na tabuliach oznamujúcich časy odchodov vozidiel MHD objavil nápis, ktorý vyvolal úsmev na tvári. viac »


Čerstvý vzduch a žiadne telo na telo: FOTO Najkurióznejšia zastávka v Bratislave valcuje internet

Vylepšená zastávka na Podunajskej
Foto

25.01.2018 14:00

BRATISLAVA - Zdá sa, že keď mesto nestíha, nájdu sa stále ľudia, ktorí si poradia po svojom. Po tom, ako sa v Prešove objavili značky Zápchy ako v New Yorku, tu máme ďalšiu raritu. Tentokrát v Bratislave na "vynovenej" zastávke. viac »


Anita uviazla na letisku v New Yorku: Zúfalo hľadala pomoc, nedočkala sa!

V New Yorku zrušili

25.01.2018 13:56

BRATISLAVA - Obyčajný let domov sa zmenil na peklo. Nespokojná čitateľka Anita informovala Topky o tisíckach zrušených letov a prístupe zo strany slovenskej ambasády i konzulátu v Spojených štátoch. Miesto stanoveného dátumu odletu musela v Amerike stráviť týždeň naviac. Ministerstvo zahraničných vecí však uviedol, že išlo o štandardný postup. viac »


Záhadný objav pri Stupave: FOTO Tomáša počas prechádzky prekvapil exotický tvor v tráve

Záhadný objav pri Stupave:

25.01.2018 13:54

BRATISLAVA/STUPAVA - V našich zemepisných šírkach môžete naraziť na nespočetné množstvo rôznych živočíšnych druhov. Exemplár, ktorý objavil v utorok podvečer dokumentarista a fotograf Tomáš Hulík neďaleko Stupavy, je však na slovenské pomery naozaj poriadne exotický. Anakonda nie je práve tvor, s ktorým by ste sa chceli stretnúť počas prechádzky v prírode. viac »


Najvtipnejší ODKAZ v bratislavskom paneláku: Odporúčanie sexuchtivej susedke, dom na samote

Najvtipnejší ODKAZ v bratislavskom

13.01.2018 21:49

BRATISLAVA - Obyvatelia jednej z bytoviek na bratislavskom sídlisku sú poriadne rozhorčení. Prekáža im náruživá susedka, ktorá sa veľmi rada oddáva sexuálnym radovánkam. Situácia je podľa nich neúnosná, pretože slastné stonanie a vzdychanie nemá konca. Rozhodli sa preto pre rázny krok. viac »


Miro išiel odviezť syna do školy: Cestou späť musel strpieť čierneho pasažiera na FOTO

Miro išiel odviezť syna
Video

12.01.2018 14:40

PRIBENÍK - S úsmevným zážitkom sa s nami podelil náš čitateľ Miro. Po tom, ako odviezol syna do školy, na jeho aute pristál nečakaný hosť a nechcel odtiaľ odísť. Mužovi mu ho bolo ľúto, a tak čakal, čo sa bude diať. viac »


Do Bratislavy aj štyri hodiny: Kvôli kolapsu na D1 zmeškal let, má právo na odškodné?

Zápchy v Bratislave

11.01.2018 21:00

BRATISLAVA - Po nehode na diaľnici D1, ostali stovky vodičov niekoľko hodín uväznení v zápche. Niektorí z nich dokonca zmeškali aj svoje lety. Čo robiť v takomto prípade? viac »


Dráma v lietadle z Popradu do Londýna: Zdesenie letušky, tesne pred odletom zasiahol kapitán

Ilustračné foto

11.01.2018 13:00

BRATISLAVA - Na popradskom letisku sa odohral incident, kvôli ktorému meškal let. Pasažieri už sedeli v lietadle a boli pripravení, keď v tom jeden z nich zbadal zdesenie na tvári letušky. Na palube pravidelného letu z Popradu musel totiž kapitán spolu s personálom lietadla spacifikovať opitého pasažiera. viac »


Dopravný kolaps na D1, spovede vodičov z diaľnice: Trojhodinové peklo v kolónach

Dopravný kolaps na D1,

10.01.2018 05:54

Krátko po 04:15 ráno na diaľnici D1 narazil kamión, ktorý prevážal drevnú štiepku, do zvodidiel a dvoch protiidúcich dodávok. Pri nehode zasahovali všetky záchranné zložky, našťastie, sa nikomu nič vážne nestalo. viac »


Martin kúpil v petržalskom obchode vianočku: Ako sa tam preboha dostal predmet na FOTO?!

Martin kúpil v petržalskom
Foto

06.01.2018 13:18

BRATISLAVA - Už sme si zvykli na to, že občas nájdeme v potravinách zakúpených v obchode aj nejaké to prekvapenie. V lepšom prípade si ho stihneme všimnúť ešte pred skonzumovaním, v tom horšom skončí v našom žalúdku. Tentoraz by sa to však nášmu čitateľovi mohlo poriadne vypomstiť. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!