Šarkan opäť v STV! | Topky.sk

Streda, 22. máj 2019. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Šarkan opäť v STV!

Šarkan bude moderovať novú reláciu v STV.
Šarkan bude moderovať novú reláciu v STV.
04.08.2005 00:00

BRATISLAVA - Peter Šarkan Novák (34) sa po siedmich rokoch opäť vracia na televíznu obrazovku. Líder skupiny Žena z lesoparku bude od septembra moderovať novú súťažnú reláciu Slovenskej televízie (STV) Ruku na to! Rybníčkovci ho vyfúkli konkurenčnej Markíze a Jojke, ktoré ho tiež lákali do svojich radov.


"Od STV som dostal serióznu ponuku a veľmi rýchlo sme sa dohodli. Poznám aj tím ľudí, ktorí bude reláciu vyrábať a myslím si, že sa mi s nimi bude dobre spolupracovať,“ povedal Peter na margo svojho nového džobu. V relácii, ktorá sa na obrazovke objaví na jeseň, bude každý týždeň súťažiť 26 hráčov. Na jedného z nich zakaždým čaká 5-miliónová výhra.


"Pozrel som si aj zahraničné verzie programu. Páčili sa mi, pretože nejde o klasickú súťaž. A má aj nejakú úroveň, na rozdiel od reality show, v ktorých sa ľudia vo finančnej tiesni nechajú zatvoriť do domu plného kamier," vysvetlil moderátor a priateľ finalistky SuperStar Zdenky Prednej (21). S vedením STV si Šarkan tľapol aj z toho dôvodu, že táto práca ho nebude natoľko viazať, aby sa musel vzdať svojich záľub - najmä hudby, golfu a karate. ,,A, samozrejme, Zdenky," dodal.


Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články