FOTO Dievčina pozrela na okno v kostole a sčervenala od hanby: To čo robí Mária Ježišovi?! | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

FOTO Dievčina pozrela na okno v kostole a sčervenala od hanby: To čo robí Mária Ježišovi?!

Zdroj: Twitter/Rosievix
26.11.2019 15:17

YORKSHIRE - Užívatelia zostali ohromení nešťastnou chybou dizajnu farebného okna na kostole. Kvôli nej sa zdá, že Mária drží v ruke Ježišov penis. Nemravný príspevok rozpútal diskusiu na sociálnej sieti, kde sa aj iní podelili s čudne vyzerajúcimi kresťanskými motívmi.


Žena menom Rosie uverejnila na svojom twitterovom účte fotografiu vitráže v kostole. Na skle je zachytená Mária, ako drží Ježiša po ukrižovaní. Rosie si však všimla niečo nezvyčajné, čo pripomínalo mužský penis. "Čo presne drží Mária v rukách?" okomentoval svoj záber. 

Zmätok spôsobil umelec, ktorý zle aplikoval farebné sklo na Ježišovej nohe. V snahe vytieňovať nohy urobil vnútro stehna trochu tmavším, než zvyšok končatín. Preto to vyzerá, akoby Mária držala Krista za pohlavný úd.

Príspevok sa stal hitom internetu, stovky ďalších užívateľov sa podelili s podobnými príbehmi. Napríklad Will komentoval príspevok fotkou z miestneho kostola, kde je na oknách vyobrazený Ján Krstiteľ. Stojí vo vode a pred ním kľačí muž. Na prvý pohľad to pôsobí rovnako nemravne, akokeby mu poskytoval orálny sex. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články