Sexi modelka zverejnila FOTO pred a po: Necenzúrované zábery, za ktoré sa nehanbí | Topky.sk

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Sexi modelka zverejnila FOTO pred a po: Necenzúrované zábery, za ktoré sa nehanbí

Zdroj: Instagram/karinairby
18.05.2019 09:02

GOLD COAST - Austrálčanka Karina Irbyová poslednými fotografiami trošku šokovala svojich fanúšikov. Po pribratí sa jej totiž veľmi zaguľatil zadok a napriek zjavnej celulitíde ho naďalej spokojne pretŕča. Dokonca tvrdí, že sa nikdy necítila lepšie ako teraz a povzbudzuje ostatné ženy, aby príliš neriešili svoje telo a radšej si poriadne užívali.


Riadne vypestované okrúhle pozadie vystavuje na obdiv na sociálnych sieťach modelka Karina. Z desaťkilogramového nárastu hmotnosti si nerobí veľkú hlavu a s radosťou zverejňuje fotografie, na ktorých má iba 54 kíl a porovnáva ich s tými súčasnými. "Vtedy som bola podstatne mladšia. S vekom sa mi zmenilo aj telo a ja tú zmenu prirovnávam k dozretiu. Zväčšili sa mi prsia, boky a zadok a ja som sa nikdy necítila lepšie," vyhlasuje hrdo.

Sexi modelka zverejnila FOTO
Zdroj: Instagram/karinairby

Sexi modelka zverejnila FOTO
Zdroj: Instagram/karinairby

Irbyová pripustila, že pri dodržiavaní štíhlej línie pociťovala obrovský tlak. So svojím súčasným telom je však vyrovnaná a dokonca sa v súčasnosti živí tým, že predáva plavky. Týmto spôsobom chce povzbudiť všetky ženy, aby sa nebáli odhaliť sa na pláži, aj keď majú nejaké to kilečko navyše. 

Sexi modelka zverejnila FOTO
Zdroj: Instagram/karinairby

Blondínka otvorene píše aj o svojom ekzéme na nohách a všetkých s úsmevom ubezpečuje, že toto ochorenie nie je nákazlivé a nie je dôvod hanbiť sa zaň. Odozva na jej príspevok je naozaj divoká a obrovská. Ak však očakávate negatívne reakcie, mýlite sa. V čase, keď je svet zaplavovaný najmä vychrtnutým modelom krásy a retušovanými fotografiami "dokonalých" krások, Karinine kypré ženské tvary mnohí vnímajú ako pozitívne a najmä prirodzené osvieženie. "Ďakujem vám za to, že ste tie fotky zverejnili. Je úžasné, keď ste takto pozitívne prijali svoje telo," píše jedna z užívateliek, ktorá určite hovorí za viaceré ženy.

Sexi modelka zverejnila FOTO
Zdroj: Instagram/karinairby

Našli sa však aj takí, ktorí Karin označili za tučnú. "Vedela som, že trollovia to budú komentovať po svojom. Pre mňa je však najdôležitejšie to, že som zdravá a nie to, čo si o mojej postave myslia iní," uzavrela modelka. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články