Sobota, 1. október 2022. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

VIDEO Neprovokujte túto barmanku! Zákazníčke dala na hubu, lebo sa odvážila...

Galéria fotiek (3)
Zdroj: Youtube/TrackMinyBeany

NEW ORLEANS - Video pochádzajúce z amerického New Orleans dokazuje, že barmanky vedia byť ostré ženy. Jedna z návštevníčok miestneho baru siahla jednej takej zrejme len tak zo srandy na zadok, a to nemala robiť. Reakcia rozzúrenej ženy ju bude určite mátať ešte veľmi dlho.


Barmanka v bare Spirits on Bourbon si dokáže v podniku udržať poriadok. Napriek tomu, že zábery z baru zachytávajú uvoľnenú atmosféru, platia tu hranice a pravidlá, ktoré sa nesmú prekročiť. Svoje o tom vie aj žena, ktorú z baru vykázala ochranka a ešte predtým jej stihla nekompromisná barmanka uštedriť poriadnu nakladačku.

K incidentu došlo počas obľúbenej zábavy, keď jeden z vybraných zákazníkov sedí v holičskom kresle a barmanka do neho leje alkohol a zvádza ho svojím telom. Zákazníci tipujú, koľko osoba v kresle znesie a povzbudzujú ju.

VIDEO Neprovokujte túto barmanku!
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Youtube/TrackMinyBeany

Jednu zo zákazníčok ale viac ako alkohol naliaty do mužovho krku zaujal barmankin príťažlivý zadok obtiahnutý červeným latexom. Nakoniec neodolala a tľapla jej po ňom. Zabávajúca sa a uvoľnená barmanka sa v tom momente zmenila na zúrivú fúriu a drzej zákazníčke uštedrila tri rany do tváre.

VIDEO Neprovokujte túto barmanku!
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Youtube/TrackMinyBeany

Incident uzatvoril ochrankár, ktorý vykázal ženu z podniku a barmanka sa tak mohla aj naďalej venovať hosťom a mužovi v kresle. V tomto bare je hra so zákazníkom v holičskom kresle veľmi populárna. Zamestnanci týmto spôsobom spomínajú na bývalého majiteľa podniku, ktorý zomrel vo veku 33 rokov, a práve jemu kreslo patrilo.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články