Syn slávneho Terminátora na nelichotivých FOTO: Arnie, och, sprav s tým niečo! | Topky.sk

Utorok, 18. jún 2019. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Syn slávneho Terminátora na nelichotivých FOTO: Arnie, och, sprav s tým niečo!

Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Zdroj: Instagram
10.01.2019 20:00

CABO SAN LUCAS - Mal by ho zobrať do parády! Arnold Schwarzenegger má síce 71 rokov, no stále sa udržiava v skvelej kondícii. Svalnatým telom by hravo strčil do vrecka aj mnoho mladších mužov. Napríklad svojho 20-ročného syna Christophera. Toho paparazzi nafotili v plavkách a veru, nezaškodilo by, keby si mladík trošku vstúpil do svedomia...


Arnold Schwarzenegger patrí medzi hviezdy, ktorých meno je pojmom. Verejnosti a bulvárnu sú dobre známe i jeho deti. A nielen nemanželský syn Joseph, kvôli ktorému hercovi skrachovalo dlhoročné manželstvo s Mariou Shriver. 

Aktuálne je v strede pozornosti najmä Schwarzeneggrova staršia dcéra Katherine, ktorá randí s o desať rokov starším hercom Chrisom Prattom. Zaľúbenci si spoločne s jej súrodencami a mamou dopriali dovolenku v Mexiku.

Ako to už býva zvykom, prominentná rodina sa nevyhla pozornosti paparazzov. Tým sa podarilo zvečniť aj Arnieho syna Christophera. Ten už v minulosti trpel nadváhou a zdá sa, že aj v poslednom čase čo-to pribral.

Nebolo by na škodu, keby si mladíka zobral do parády jeho slávny otec. Kilá navyše totiž nie sú len vizuálnym problémom, ale v ohrození určite je aj Christopherovo zdravie.

Christopher Schwarzenegger sa na svojho slávneho tatka príliš nepodobá.
Christopher Schwarzenegger
Zdroj: profimedia.sk

Aj vy si myslíte, že by Christopherovi prospelo, keby schudol?

0 % nie
áno 0 %

Hlasovalo: 0Galéria

Arnold Schwarzenegger Christopher Schwarzenegger sa na Arnold Schwarzenegger na svojej Arnold Schwarzenegger v mladosti. Arnold Schwarzenegger so synom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články