Nedeľa1. október 2023, meniny má Arnold, zajtra Levoslav

Dara Rolins ukázala MAMU: Aha, ako si zapózovala s NÁDEJNÝM ZAŤOM!

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: Instagram D.R.)

PRAHA - Vyzerá to tak, že Pavel do rodiny naozaj skvele zapadol! Koncom roka 2012 vyšlo najavo, že Dara Rolins (50) tvorí pár s bývalým českým futbalistom Pavlom Nedvědom (50). V tom čase už spolu boli približne pol roka a dokázali to celé tie mesiace tajiť, keďže si svoju lásku chceli vychutnávať v súkromí bez zbytočnej pozornosti...

Už krátko po tom, čo sa prevalilo, že Dara a Pavel tvoria pár, sa slovenská popová diva nechala počuť, že to so športovou hviezdou myslí vážne. A po takmer dvoch rokoch je nad slnko jasnejšie, že to tak naozaj je a nešlo len o reči do vetra. Zamilovaná dvojica si dokonca kúpila pozemok pri talianskom jazere Maggiore za takmer milión eur.

Dara Rolins ukázala MAMU:
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Instagram D.R.)

Pavel skvele zapadol aj do Darinej rodiny. Už pred dvomi rokmi sa speváčka vyjadrila, že jej drahý si výborne rozumie s jej dcérou Laurou, ktorá má s partnerom svojej slávnej maminy perfektný vzťah. No a športovca schvaľuje aj jeho budúca svokra. Rodinka si nedávno spoločne vyrazila na výlet loďou a Dara túto peknú príležitosť zdokumentovala aj na sociálnej sieti Instagram. 

Aha, ako si Darina mama Zlatica zapózovala so svojím nádejným zaťom! 

Dara Rolins ukázala MAMU:
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Instagram D.R.)

Viac o téme: MamaDara RolinsPavel Nedvěd
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu