°C

Nedeľa, 25. október 2020. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Prasklo tajomstvo hviezdy Oteckov: Tajná láska... Omotala si ho Táňa Pauhofová!

Prasklo jeho tajomstvo!
Prasklo jeho tajomstvo!
Zdroj: TV MARKÍZA
29.09.2020 09:00

BRATISLAVA - Marek Fašiang (35) sa v umeleckej branži pohybuje už v podstate odmalička. Kým ho tvorcovia Oteckov oslovili do obľúbeného seriálu, kde si získal srdcia tisícok fanúšikov, viac ako jeho tvár bol známy jeho nezameniteľný hlas. Sympatický herec sa totiž už dlhé roky venuje dabingu, no a práve počas tejto práce sa "buchol" do svojej hereckej kolegyne.


Marek nie je prvý a určite ani posledný, koho absolútne očarila herečka Táňa Pauhofová. Dvojica spolu dabovala film Harry Potter, no ryšavka mu vraj padla do oka počas iného projektu. A s celým týmto niekoľkoročným malým tajomstvom musel herec vyjsť von v populárnej markizáckej šou 2na1, kde si ho pozvali Adela Vinczeová a Dano Dangl.

Jedna z brán relácie je takzvaný stres test, kedy musí hosť rýchlo odpovedať na rôzne otázky. No a v jednej z nich moderátorov zaujímalo, do ktorej zo slovenských herečiek bol Marek zamilovaný. „Táňa Pauhofová,” povedal bez najmenšieho zaváhania. „Pochopiteľné. Bolo to asi dávnejšie,” skonštatovala Adela. Predsa len, o Táni už zrejme v hereckej branži snívalo celkom slušné množstvo mužov. 

Táňa Pauhofová pomotala hlavu aj Marekovi Fašiangovi.
Táňa Pauhofová
Zdroj: TV MARKÍZA

Marek Fašiang sa počas stres testu v šou 2na1 celkom zapotil.
Prasklo tajomstvo hviezdy Oteckov:
Zdroj: TV MARKÍZA

Marek sa však na ňu namotal ešte počas štúdia. „Bolo to dosť dávno. Na strednej škole. Sme spolu dabovali seriál, kde mi hrala frajerku, vieš ako,” vysvetľoval nostalgicky Fašiang a dodal, že ryšavke o svojich romantických citoch nikdy nepovedal. Nakoniec sa o nich teda dozvedela práve vďaka šou 2na1, kde si Adela a Dano ďalšieho hosťa podajú už v nedeľu večer. 

Páči sa vám herečka Táňa Pauhofová?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 2300Galéria

Prasklo jeho tajomstvo! Táňa Pauhofová pomotala hlavu Marek Fašiang sa počas Marek Fašiang s priateľkou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články