Markizácka farmárka sa už z nemocnice nevráti: Mal ju nahradiť posledný vypadnutý, ale... Má to jeden háčik! | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Markizácka farmárka sa už z nemocnice nevráti: Mal ju nahradiť posledný vypadnutý, ale... Má to jeden háčik!

Martina sa už na Farmu nevráti.
Martina sa už na Farmu nevráti.
Zdroj: TV MARKÍZA
18.09.2019 10:30

BRATISLAVA - Jej dni na Farme sú už spočítané! Východniarka Martina Kovalčíková musela pred niekoľkými dňami nečakane odísť z hry. Zo statku ju odviezla sanitka po tom, čo začala mať brunetka gynekologické zdravotné problémy. Jej stav bol natoľko vážny, že podľa najnovších informácií sa z nemocnice už na statok nevráti...


Túto správu oznámila prostredníctvom listu jej kolegom moderátorka Evelyn. V predchádzajúcich sériách platilo pravidlo, že v podobnom prípade sa do šou vracia posledný vypadnutý. Nie však tentokrát. V rámci témy Západ verzus Východ a rozdelených táborov televízia zmenila pravidlá. Ak by sa tím západniarov začal tešiť, že do ich kruhov sa opäť vráti Martin, teda posledný vypadnutý, boli by na omyle.

Martinu z Farmy odviezla záchranka.
Markizácka farmárka sa už
Zdroj: TV MARKÍZA

Temperamentná brunetka sa už na Farmu nevráti.
Markizácka farmárka sa už
Zdroj: TV MARKÍZA

Prichádzajúci farmár totiž posilní stranu východniarov. „Nemôže sa vrátiť späť, jej zdravotný stav to však v súčasnosti nedovoľuje. Avšak nemôže vás byť o jedného menej. Spôsobilo by to nežiaducu rovnováhu v plnení úloh, hrách a hlasovaní. Preto podľa pravidiel strany medzi vás niekto príde. Na východnú stranu,“ odkázala farmárom Evelyn.

Ako riešenie sa teda ponúkajú tri možnosti. Buď sa do hry pridá prvá vypadnutá východniarka Andrea, na statok sa dostaví úplne nový farmár alebo televízia zamieša karty a naozaj sa vráti Martin, ktorý vypadol ako posledný, no televízia zamieša karty a on bude musieť súťažiť proti svojej pôvodnej skupine. 

Kto podľa vás nahradí Martinu?


Galéria

Martina sa už na Martinu z Farmy odviezla Temperamentná brunetka sa už Je celkom možné, že Jedinou vypadnutou východniarkou je

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články