°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

Najprv sex s Dominikom a teraz... Miša z Farmy ukázala nového frajera: Nie je nejaký mladý?!

Michaela Štefániková
Michaela Štefániková
Zdroj: TV MARKÍZA
18.12.2018 11:30

BRATISLAVA - Nie je to tak dlho, čo Michaela Štefániková (32) počas finále prskala štipľavé poznámky týkajúce sa jej "vzťahu" s Dominikom Porubským (20). S tým počas Farmy prežila noc plnú vášne, no ako rýchlo ich romanca začala, tak rýchlo aj zhasla a dvojica si od seba začala držať odstup. Zdá sa však, že po návrate do reality kontroverzná východniarka konečne našla to, čo hľadala!


Miša dlhší čas akoby nedokázala prehryznúť skutočnosť, že jej dal mladý zajačik košom. Najprv si „v rámci taktiky“ vymyslela, že je s ním tehotná a potom si počas finále v rozčúlení neodpustila komentár, že si za ňu Dominik našiel náhradu. Táto situácia ju však už zrejme mrzieť prestala. Podľa toho, čo tvrdí, sa v jej živote objavila láska a je šťastne zamilovaná.

Na svojom Instagrame totiž zverejnila fotografiu, na ktorej sa bozkáva s neznámym mužom. A nechýba ani veľavravný odkaz verejnosti. „Som šťastná, hoci sa vám to nepáči. Vaša smola,“ napísala k záberu červenovláska a pridala aj niekoľko srdiečok.

Michaela Štefániková sa na Instagrame pochválila novým frajerom.
Najprv sex s Dominikom
Zdroj: Instagram M.S.

Snáď nikomu neušlo, že jej údajný priateľ vyzerá podstatne mladšie, až to vyzerá tak, že bývalá farmárka ulovila ďalšieho zajačika. Zdanie však občas naozaj klame a to, aký je medzi dvojicou vekový rozdiel, vie zrejme iba ich najbližšie okolie. Vzhľadom na jej pôsobenie pred kamerami sa však oprávnene núka otázka, či je Michaela naozaj zadaná alebo ide iba o jej ďalšiu hru...

Myslíte si, že je Michaela naozaj zadaná?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 1275Galéria

Michaela Štefániková Michaela Štefániková sa na Michaela si na Farme Michaela a Dominik v

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV Markíza, Instagram M.Š.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články