Karel Gott zomrel - informácie o smrti Karla Gotta | Topky.sk

°C

Sobota, 5. december 2020. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Karel Gott zomrel

Rok od smrti Karla Gotta: Ochranka na cintoríne je v pohotovosti, Ivana dokonca najala bodyguarda!

Ochranka na cintoríne je v pohotovosti!

Ochranka na cintoríne je v pohotovosti!

01.10.2020 15:30

PRAHA - Dátum 1. október bude už navždy spätý s odchodom najväčšej česko-slovenskej legendy. Presne pred rokom zomrel ikonický spevák Karel Gott, ktorý podľahol akútnej leukémii. Na jeho meno nikdy nezabudnú stovky tisícok fanúšikov, ktorí si ho aj pri tejto príležitosti prišli uctiť na miesto jeho posledného odpočinku. viac »

Praha sa pripravuje na pohreb Karla Gotta: Na mieste rozlúčky už čakajú fanúšikovia

Kondolenčná kniha, do ktorej

10.10.2019 20:30

PRAHA - Praha sa snaží predísť komplikáciám, ktoré by mohol v piatok spôsobiť pohreb speváka Karla Gotta v paláci Žofín, informoval vo štvrtok server Novinky.cz. Prví fanúšikovia, ktorí sa chcú zúčastniť na piatkovej verejnej rozlúčke s umelcom, čakali na Žofíne už vo štvrtok večer. viac »


Najmladšie dcéry Karla Gotta (†80) sa rozlúčky s otcom nezúčastnia: TOTO je dôvod!

Najmladšie dcéry Karla Gotta

10.10.2019 12:00

PRAHA - Už zajtra pražský Žofín zaplnia státisíce fanúšikov Karla Gotta, ktorý 1. októbra podľahol akútnej leukémii. Rozlúčky a zádušnej omše sa však nezúčastnia jeho dve najmladšie dcéry Charlotte Ella a Nelly Sofia. viac »


Kvôli pohrebu Gotta posilnia vlaky aj autobusy: Prídu aj fanúšikovia z Nemecka

Kvôli pohrebu Gotta posilnia

09.10.2019 13:00

PRAHA - Na piatkovú verejnú rozlúčku so spevákom Karlom Gottom sa z celej Českej republiky chystajú desaťtisíce ľudí. Dopravcovia uisťujú, že vlakové aj autobusové spoje posilnia podľa potreby, aby zvládli nápor cestujúcich. V stredu o tom informoval spravodajský server Novinky.cz. viac »


FOTO Posledná rozlúčka s maestrom Gottom (†80): Zverejnili oficiálne parte!

Záujem o kondolenčnú knihu
Foto

09.10.2019 11:30

PRAHA - Minulý týždeň v utorok navždy odišiel do hudobného neba legendárny spevák, niekoľkonásobný Zlatý slávik, herec a príjemný človek Karel Gott (†80). Posledná rozlúčka s Maestrom sa bude konať už tento víkend v Prahe, pričom bude rozdelená na dva dni. V piatok sa môžu prísť rozlúčiť fanúšikovia, v sobotu na zádušnej omši mu dajú posledné zbohom ... viac »


Prídu dať posledné zbohom niekdajšej láske? TIETO Gottove milenky na pohreb nedorazia!

Prídu dať posledné zbohom

09.10.2019 09:00

PRAHA - Nedávno zosnulý český Slávik Karel Gott (†80) počas svojho života nezbieral len prestížne hudobné ocenenia, ale pestrá je aj zbierka jeho mileniek, ktoré maestrovi v priebehu rokov podľahli. Aj ich sa smrť legendy dotkla. Ktoré z nich sa prídu s niekdajšou láskou rozlúčiť? viac »


Za zosnulým Gottom smútia tisíce ľudí: Srdcervúce odkazy do neba mu posielajú aj Slováci

Kondolenčná kniha, do ktorej
FotoVideo

08.10.2019 14:00

BRATISLAVA - Smrť legendárneho speváka zarmútila snáď každého v Česku aj na Slovensku. Na Českom veľvyslanectve v Bratislave sa v piatok a pondelok tvorili dlhé rady ľudí, ktorí čakali na to, aby Maestrovi mohli napísať odkaz do neba. viac »


Karel Gott (†80) mal o svojom odchode jasnú predstavu: TAKTO si naplánoval pohreb!

Karel Gott (†80) mal

08.10.2019 13:30

PRAHA - Celé Česko sa pripravuje na pohreb zosnulého Karla Gotta, ktorý minulý týždeň podľahol akútnej leukémii. Hoci to znie morbídne, sám maestro mal o tomto dni vlastné predstavy a niekoľkokrát prehovoril o tom, čo si želá. viac »


Vážne problémy Gottovej dcéry: Účasť na pohrebe otca ohrozená!?

Vážne problémy Gottovej dcéry:

08.10.2019 10:30

PRAHA/HELSINKY - Už túto sobotu sa uskutoční pohreb zosnulého českého speváka Karla Gotta (†80). Účasť jeho najstaršej dcéry Dominiky (46) bola však otázna. Má totiž finančné problémy a letenku si nemôže dovoliť. viac »


Tisíce sviečok a kvetov! Vila Karla Gotta sa zmenila na pútnické miesto, davy ľudí v smútku

Tisíce sviečok a kvetov!
Foto

08.10.2019 09:54

PRAHA - Ľudia rozličných vekových kategórií. Mladí, ale aj tí starší. Všetci tí sa už od osudnej stredy 2. októbra, kedy sa verejnosť dozvedela o úmrtí českého speváckeho velikána Karla Gotta, stretávajú na ulici Nad Bertramkou. Prichádzajú k slávnej vile nebohého speváka a tá sa pomaly, ale isto stáva až pútnickým miestom. viac »


Hrozí narušenie rozlúčky s božským Kájom (†80)? Odborník varuje, do Prahy mieri megadávka testosterónu

Hrozí narušenie rozlúčky s
Video

07.10.2019 22:00

PRAHA - Očakáva sa, že v piatok 11. októbra českú metropolu zaplavia fanúšikovia legendárneho Karla Gotta (†80). Od ôsmej rána do desiatej večer totiž bude na pražskom Slovanskom ostrove pripravené pietne miesto, kde si budú môcť uctiť pamiatku zosnulého umelca. Do Prahy sa však nechystajú len davy trúchliacich, ale aj anglickí futbaloví priaznivci. A nebude ich málo. viac »


Scenár poslednej rozlúčky s Gottom: Zádušná omša s kardinálom, štátny smútok... Bílá mu splní posledné želanie!

Scenár poslednej rozlúčky s

07.10.2019 13:30

PRAHA – Nielen v Česku, ale po celom svete smútia fanúšikovia za legendárnym Karlom Gottom (†80). V piatok sa však budú môcť s maestrom rozlúčiť v Prahe. Hlavné mesto našich susedov sa už na posledné zbohom pripravuje a odhalilo detaily pohrebu. Súčasťou bude aj speváčka Lucie Bílá (53), ktorá zlatému slávikovi splní jeho želanie. viac »


Obrovská bolesť Charlotte Gottovej (13): Nahrávanie rozlúčkovej piesne s otcom (†80)... Takmer to nezvládla!

Obrovská bolesť Charlotte Gottovej

06.10.2019 22:00

PRAHA - Od smrti Karla Gotta (†80) sa jeho piesne dostali do popredia ešte viac, ako tomu bolo doteraz. Špeciálnu pozornosť si vyslúžil duet speváka so svojou dcérou Charlotte (13). Nahrávanie dojímavej piesne bolo pre mladučkú Charlotte poriadne náročné. viac »


Prezident Zeman udelí Karlovi Gottovi najvyššie české vyznamenanie: Ale prečo až budúci rok?

Miloš Zeman a Karel
Foto

06.10.2019 19:30

LÁNY - Prezident Miloš Zeman budúci rok udelí zosnulému spevákovi Karlovi Gottovi Rad bieleho leva prvej triedy, najvyššie české vyznamenanie. Zeman to dnes povedal v rozhovore, ktorý poskytol rádiu Frekvence 1. Udeliť Rad bieleho leva už tento rok pri príležitosti 28. októbra by podľa Zemana bolo príliš krátko po pohrebe, ktorý sa koná v sobotu 12. ... viac »


Zimomriavky na koncerte Petra Nagya: Uctil si zosnulého Gotta... TOTO nikto nečakal!

Zimomriavky na koncerte Petra
Video

05.10.2019 22:00

NITRA - Pred niekoľkými dňami zasiahla česko-slovenský šoubiznis tragická správa. Do neba odišiel legendárny Karel Gott (†80) a nielen jeho rodina a blízki za maestrom smútia. Jeho smrť ťažko prežívajú aj kolegovia a kamaráti z branže, pre ktorých bol obrovským vzorom a inšpiráciou. Dojemné gesto prišlo aj zo strany Petra Nagya (60), ktorý si zosnulú ... viac »


Politika rozhorčilo zneužitie smrti Karla Gotta: Úbohosť a hnus! Je to nástroj pomsty voči Havlovi

Politika rozhorčilo zneužitie smrti

05.10.2019 20:05

PRAHA - Český politik Karel Schwarzenberg je známy tým, že si servítku pred ústa nedáva a nemá problém povedať, čo si skutočne myslí. Dnes na sociálnej sieti zverejnil status s nadpisom "Zneužitie smrti", v ktorom opísal svoje rozhorčenie nad návrhmi tých, ktorí chcú, aby sa pražské letisko už nevolalo Letisko Václava Havla, ale bolo premenované po ... viac »


Jiřina Bohdalová (88) 3 dni po smrti Gotta: Konečne sa zmohla na slová... Svojím vyjadrením šokovala!

Jiřina Bohdalová (88) 3

05.10.2019 18:15

PRAHA - Už niekoľko dní uplynulo od smrti legendárneho českého speváka Karla Gotta (†80). Smutná správa zasiahla najmä jeho rodinu a blízkych priateľov. Jednou z najbližších bola aj herečka Jiřina Bohdalová (88). Tá si teraz na Zlatého slávika zaspomínala. viac »


Prípravy na pohreb Karla Gotta finišujú: Prezradené ďalšie detaily, omšu má slúžiť kardinál Duka

Prípravy na pohreb Karla

05.10.2019 17:31

PRAHA - Česká vláda vyhlási na sobotu 12. októbra štátny smútok kvôli úmrtiu speváka Karla Gotta, ktorý zomrel po ťažkej chorobe v utorok 1. októbra. Smútok pripadne na deň, kedy sa uskutoční v Katedrále svätého Víta zádušná omša za zosnulého umelca. O deň skôr sa s Gottom rozlúči verejnosť na Žofíne. Poslednú rozlúčku pripravuje vdova Ivana Gottová ... viac »


Pocta mŕtvemu Slávikovi: Ktoré letisko, ulica, fontána či most po ňom ponesie čestný názov?

Pocta mŕtvemu Slávikovi: Ktoré
Foto

04.10.2019 20:00

PRAHA – Na želanie primátora Prahy Zdeňka Hřiba sa mestská miestopisná komisia zaoberá tým, či po Karlovi Gottovi nepomenovať ulicu či námestie. Podobnou myšlienkou sa zaoberajú aj predstavitelia mesta v spevákovej rodnej Plzni. viac »


Nový fenomén na sociálnych sieťach: Prečo ľudia komentujú smrť Karla Gotta písmenom F?

Nový fenomén na sociálnych
Foto

04.10.2019 19:00

PRAHA – Príspevky na sociálnych sieťach o zosnulom Maestrovi Karlovi Gottovi majú jedno spoločné: v mnohých komentároch je použité písmeno F. Na prvý pohľad to môže pôsobiť zvláštne, ale nejde o nič neúctivé. Je to skratka pochádzajúca z počítačovej hry. Viete, čo znamená? viac »


Verejnosť vzdáva hold zosnulej legende (†80): Záujem o kondolenčnú knihu na počesť Gotta je veľký

Záujem o kondolenčnú knihu
Foto

04.10.2019 16:25

BRATISLAVA – Záujem verejnosti o zápis do kondolenčnej knihy na pamiatku Karla Gotta je veľký. viac »


Najčítanejšie články