Karel Gott zomrel - informácie o smrti Karla Gotta | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Karel Gott zomrel

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe: Miesto posledného odpočinku rieši už aj polícia!

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe!

Bezpečnostné opatrenia pri Gottovom hrobe!

07.11.2019 11:15

PRAHA - Pred niekoľkými dňami Ivana Gottová (43) prezradila informáciu, na ktorú všetci netrpezlivo čakali. Oznámila miesto posledného odpočinku Karla Gotta († 80), ktorý na začiatku októbra podľahol boju s akútnou leukémiou. Maestro síce ešte pochovaný nie je, no už teraz sa začali riešiť bezpečnostné opatrenia týkajúce sa jeho hrobu! viac »

Pripomeňte si TOP 5 hitov legendárneho Karla Gotta (†80): ANKETA Ktorý z nich vám utkvel v srdci?

Pripomeňte si TOP 5
Video

03.10.2019 15:47

PRAHA – Popový kráľ Karel Gott (†80) v noci na stredu navždy odišiel. Jeho piesne sú však nesmrteľné. Pripomeňte si spolu s nami jeho najznámejšie hity. Topky.sk z nich vybrali päť. Zahlasujte v ankete, ktorý je vašou srdcovkou. viac »


VIDEO Scéna, na ktorú sa nedá zabudnúť: Polívka nahovoril Gotta do legendárnej komédie

VIDEO Scéna, na ktorú

03.10.2019 15:40

PRAHA - Karel Gott už navždy zostane ikonickým spevákom, aký sa rodí možno raz za milénium. No popri speve sa objavil aj vo filmoch. Prehovoril ho dokonca aj Bolek Polívka. viac »


Zať Karla Gotta (†80) prehovoril: Jeho dcéra vedela, že zomrie!

Zať Karla Gotta (†80)

03.10.2019 15:30

PRAHA – Hoci v utorok navždy odišiel, v srdciach rodiny a fanúšikov bude žiť naveky. Smrť Karla Gotta (†80) zasiahla najviac jeho manželku a dcéry. Dominika sa dokonca dáva dokopy vďaka liekom. Veľkou oporou je pre ňu jej manžel Timo. Podľa jeho slov maestrova najstaršia dcére vedela, že spevák zomrie. viac »


So smrťou už nevládal bojovať: Gott vraj prerušil liečbu, ktorá ho držala pri živote!

Karel Gott

03.10.2019 13:00

PRAHA - V utorok pred polnocou Česko a Slovensko prišli o jednu z najväčších národných osobností. Do neba odišiel legendárny Karel Gott (†80), ktorý podľahol akútnej leukémii. Maestro odišiel v kruhu svojej rodiny a podľa najnovších informácií zrejme nešlo o náhodu. Karel sa vraj s tým, že zomiera, zmieril... viac »


Karel Gott očami ministra Lajčáka: FOTO spomienka na maestra, svet prišiel o legendárneho umelca

Karel Gott očami ministra

03.10.2019 12:00

BRATISLAVA - Smútok verejnosti po smrti slávneho českého speváka Karla Gotta stále neutícha. Mnohí mali tú česť sledovať maestra nielen z hľadiska, ale aj stretnúť sa s ním naživo a porozprávať sa s ním. Na jedno takéto stretnutie vo svojom príspevku na sociálnej sieti si zaspomínal aj minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák. viac »


Gottova dcéra smrť otca nezvládla: Prvé slová Dominiky a... Skončila na liekoch!

Gottova dcéra smrť otca

03.10.2019 11:20

PRAHA - Smrť najúspešnejšieho českého slávika Karla Gotta (†80) nezasiahla včera len verejnosť, ale predovšetkým jeho najbližšiu rodinu. Stratu milovaného otca nesie veľmi ťažko aj jeho najstaršia dcéra Dominika. Z jej prvých slov ide neskutočný smútok. viac »


Vdova po Gottovi tlak nezvládla: Útek do zahraničia!

Vdova po Gottovi tlak

03.10.2019 10:03

PRAHA - Odkedy svetom otriasla smutná správa o smrti Karla Gotta (+80), verejnosť aj médiá upriamili všetky pohľady k vile, kde najúspešnejší český spevák býval so svojou manželkou Ivanou a ich dcérami. Zronená vdova však údajne domov včera opustila. viac »


Česko a Slovensko v šoku: Karel Gott (†80) zomrel... Pochovali ho už niekoľkokrát!

Česko a Slovensko v
Foto

03.10.2019 09:00

PRAHA - Česko a Slovensko včera zarmútila správa o smrti legendárneho speváka Karla Gotta (†80). Ten sa v posledných rokoch pasoval s niekoľkými ťažkými chorobami, naposledy s akútnou leukémiou, ktorej napokon aj podľahol. Bohužiaľ, tentokrát ide o potvrdenú informáciu. V minulosti sa však niekoľkokrát šírili aj nepravdivé správy o jeho úmrtí! viac »


VIDEO Kráľ pódií! Jeden z posledných koncertov Gotta na Slovensku: Naložil Haberovi a vystrelil si z Čechov!

VIDEO Kráľ pódií! Jeden
Video

03.10.2019 05:45

BRATISLAVA - V stredu ráno boli v slzách tisícky Slovákov i Čechov. Do neba odišiel legendárny Karel Gott (†80), ktorý prehral boj s akútnou leukémiou. Maestro zomrel v utorok pred polnocou, naposledy vydýchol doma v kruhu svojej rodiny. Správa zarmútila jeho rodinu, priateľov, no i neskutočné množstvo fanúšikov. Pozrite sa, ako to vyzeralo na jednom ... viac »


Tak išiel čas s Karlom Gottom na FOTO: Božský Kája ako lámač sŕdc a spevák, ktorého nezlomila ani choroba

Tak išiel čas s
Foto

02.10.2019 22:00

BRATISLAVA - Maestro Karel Gott žil naplno! Nečudo, že správa o jeho smrti obletela doslova celý svet, pretože svojich priaznivcov si našiel takmer všade. Bol osobnosťou, na ktorú sa bude ešte dlho spomínať a jeho piesne zostávajú nesmrteľné. Lámač ženských sŕdc či Sinatra východného bloku, ako ho zvykli niektorí prezývať, sa stal najslávnejším českým ... viac »


Za legendárnym Gottom smúti aj naša prezidentka, vyjadrila sústrasť rodine

Zuzana Čaputová

02.10.2019 20:30

PRAHA – Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová vyjadrila sústrasť rodine Karla Gotta, ktorý zomrel v utorok vo veku 80 rokov. viac »


Aj príroda plače! Rodinná obec Karla Gotta v smútku: Miestni hovoria o neuveriteľnej symbolike

Aj príroda plače! Rodinná
Foto

02.10.2019 18:15

ÚJEZD U SVÄTÉHO KRÍŽA - Mladá lipa pri kostole, ktorú v dedinke Újezd ​​u Svätého Kríža na Rokycansku vysadili pred niekoľkými rokmi, keď Karel Gott prvýkrát vážne ochorel, zožltla a opadáva. Ako prvá lipa v obci. Miestni ľudia v tom vidia symbol. Spevák sem rád a často jazdil na cintorín, kde má pochovaných rodičov a príbuzných. Osemdesiatročný Gott ... viac »


Česko bude mať štátny smútok na počesť Karla Gotta: Vláda schválila aj štátny pohreb

Česko sa zrejme s

02.10.2019 16:38

PRAHA - Smrť speváckeho velikána Karla Gotta zarmútila celé Česko aj Slovensko. Český premiér Andrej Babiš navrhne vláde, aby sa krajina rozlúčila so zosnulým spevákom formou štátneho pohrebu v Katedrále svätého Víta. viac »


Pri dome, v ktorom zomrel Karel Gott, sa zhromažďujú davy: Ľudia si ho uctievajú aj v Bratislave

Ľudia zapaľujú sviečky a
Foto

02.10.2019 16:37

PRAHA/BRATISLAVA - Ľudia po celý deň chodia k domu Karla Gotta na Bertramke, kde zapaľujú sviečky a kladú kvety, aby si tak uctili pamiatku zosnulého legendárneho umelca. Sviečky a odkazy pribúdajú aj pred Českým veľvyslanectvom v Bratislave. viac »


Karel Gott (†80) sa pred smrťou pasoval so zákernými chorobami: Vyhral nad rakovinou uzlín... Podľahol leukémii!

Karel Gott (†80) sa

02.10.2019 16:00

PRAHA - V polovici septembra sa na verejnosť dostali správy, že legendárny Karel Gott (†80) opäť bojuje so zákernou chorobou. V roku 2016 mu bola diagnostikovaná rakovina, ktorú úspešne porazil. Napokon však podľahol akútnej leukémii. viac »


MIMORIADNE Umelecký svet reaguje na smrť maestra Gotta: Bolo to pre neho vyslobodenie, tvrdí Helena Vondráčková

MIMORIADNE Umelecký svet reaguje

02.10.2019 13:40

PRAHA - V stredu ráno česko-slovenský umelecký svet zasiahla zdrvujúca správa. V utorok večer naposledy vydýchol legendárny Karel Gott (†80), ktorý bojoval s akútnou leukémiou. Jeho úmrtie, prirodzene, nenesú ťažko len jeho najbližší a rodina. Tragickej informácii nemohli uveriť tisícky fanúšikov, bolesť v srdci prežívajú aj jeho priatelia a kolegovia. ... viac »


Celý svet smúti za maestrom Gottom! FOTO Odchádza Sinatra východného bloku

Celý svet smúti za
Video

02.10.2019 13:15

PRAHA/BRATISLAVA/BERLÍN - O úmrtí Karla Gotta informujú v špeciálnych hláseniach všetky hlavné nemecké spravodajské televízie aj weby. Pre mnohých z nich je to dnes správa číslo jeden. Český spevák, ktorý zomrel v utorok krátko pred polnocou vo veku 80 rokov, má v Nemecku dodnes rad fanúšikov. Ani okolité krajiny však nezaostávajú. Smutná informácia ... viac »


Úmrtie zlatého slávika Karla Gotta (†80) zasiahlo aj osobnosti spoločenského života: Prvé reakcie

Úmrtie zlatého slávika Karla
FotoVideo

02.10.2019 13:14

BRATISLAVA - Po dlhej chorobe odišiel do hudobného neba spevácky velikán a celosvetovo známy český umelec Karel Gott vo svojich 80-tich rokoch. Na úmrtie speváka s veľkým S už reagovali aj viacerí slovenskí a zahraniční predstavitelia spoločenského života vrátane politikov a členov národných inštitúcii. viac »


Kráľ popu Karel Gott: Žena jeho života pri ňom stála do posledného momentu, tušíte, ako sa títo dvaja zoznámili?

Popový kráľ Karel Gott

02.10.2019 12:00

PRAHA - V lete oslávil svoje okrúhle 80. narodeniny a bol jedným z tých, o ktorých sme si mysleli, že bude nesmrteľný. Kráľ popu Karel Gott zostane navždy v našich srdciach a bol mimoriadnym prínosom pre našu spoločnosť. Česť jeho pamiatke. viac »


Zronená vdova po Karlovi Gottovi (†80): Prvé slová manželky Ivany

Zronená vdova po Karlovi

02.10.2019 11:10

PRAHA - Len pred niekoľkými minútami obletela Česko a Slovensko smutná správa o úmrtí legendárneho speváka so zlatom v hrdle Karla Gotta (†80). Zdrvujúcu správu potvrdila jeho hovorkyňa. Teraz sa k slovu dostala aj jeho milujúca manželka Ivana Gottová (43). viac »


Najčítanejšie články