Threema - ďalšie šokujúce odhalenia | Topky.sk - Bleskovky

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Kočnerova Threema

Sudkyni Haitovej vrátili telefón, ktorý jej vzala NAKA: Predvolala si ju Súdna rada SR

Súdna rada SR

Súdna rada SR

pred hodinou

BRATISLAVA - Sudkyni Krajského súdu (KS) Bratislava Andrei Haitovej už polícia vrátila telefón, ktorý jej vzala Národná kriminálna agentúra (NAKA) v auguste tohto roka. Povedala to v pondelok novinárom po tom, ako vypovedala pred osobitnou komisiou Súdnej rady SR. viac »

Sudcovia z Threemy by sa mali postaviť pred komisiu Súdnej rady: Účasť však nie je povinná

David Lindtner

pred 18 hodinami

BRATISLAVA - Pred komisiu Súdnej rady SR majú v pondelok prísť sudcovia, ktorí sa spomínajú v komunikácii Mariana K. cez aplikáciu Threema. Súdna rada si znovu predvolala sudkyňu Andreu Haitovú a sudcu Davida Lindtnera. Obaja majú dôjsť pred riadnym rokovaním rady, ktoré je naplánované na pondelok 16. decembra o 10:00. Účasť nie je povinná, je preto ... viac »


Prokurátor komunikoval s Kočnerom: Palovičovi dnes pozastavili výkon funkcie

Prokurátor komunikoval s Kočnerom:

06.12.2019 17:00

BRATISLAVA - Prokurátorovi Bystríkovi Palovičovi pozastavil generálny prokurátor Jaromír Čižnár dočasne výkon funkcie. Potvrdila to hovorkyňa Úradu špeciálnej prokuratúry Jana Tökölyová. viac »


Komisia Súdnej rady vypočula sudcov k rozhodovaniu v prípade jednej zo zmeniek Kočnera

Komisia Súdnej rady vypočula

05.12.2019 14:45

BRATISLAVA - Osobitná komisia Súdnej rady SR vo štvrtok vypočula piatich sudcov Krajského súdu v Bratislave, aby vysvetlili, za akých okolností sa rozhodovalo o jednej zo zmeniek Mariana Kočnera. Na zasadnutie komisie bol pozvaný aj sudca David Lindtner, ktorý sa nedostavil. Ten mal vysvetľovať svoju komunikáciu s Marianom Kočnerom. Ďalšie vypočúvanie ... viac »


Komisia si opätovne predvolá sudkyňu Haitovú: Preveruje podozrenia z Threemy

Pokračuje pojednávanie v kauze

05.12.2019 14:00

BRATISLAVA - Komisia Súdnej rady SR, ktorá preveruje podozrenia z komunikácie Mariana K. cez aplikáciu Threema, si opätovne predvolá sudkyňu Andreu Haitovú a sudcu Davida Lindtnera. viac »


Proces v kauze zmenky sledujeme ONLINE: Vypovedala exmanželka Ernesta Valka, tvrdé slová o Kočnerovi

Proces v kauze zmenky
FotoVideo

04.12.2019 10:19

BRATISLAVA - Pojednávanie v kauze falšovania zmeniek v novembri odročili na začiatok decembra. Urobili tak na základe práceneschopnosti obžalovaného Pavla Ruska, ktorého v utorok hospitalizovali v nemocnici pre problémy s krčnou chrbticou. viac »


Kauza zmenky pokračuje v utorok výsluchom svedkov navrhnutých obhajobou

Pokračuje pojednávanie v kauze
Foto

02.12.2019 22:30

BRATISLAVA - Súdny proces v kauze údajného falšovania zmeniek za desiatky miliónov eur bude pokračovať v priestoroch bratislavského Ústavu na výkon väzby a výkon trestov odňatia slobody v utorok. Očakávajú sa výsluchy svedkov navrhnutých obhajobou. viac »


Ministerstvo spravodlivosti chystá návrh na disciplinárne stíhanie voči sudcovi Sklenkovi

Ministerstvo spravodlivosti chystá návrh

02.12.2019 19:05

BRATISLAVA - Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR v súčasnosti pripravuje návrh na začatie disciplinárneho stíhania voči sudcovi Vladimírovi Sklenkovi. Dôvodom má byť fakt, že vo viacerých veciach rozhodol rozsudkom pre zmeškanie, kde predmet konania nedovoľoval takúto formu rozhodnutia. Rezort o tom informuje na sociálnej sieti v súvislosti so skutočnosťami, ... viac »


ONLINE zo súdu v kauze zmenky: Prokurátor navrhuje väzbu pre Ruska, Kočner si trhá papieriky

Pokračuje pojednávanie v kauze
FotoVideo

02.12.2019 09:00

BRATISLAVA - Pojednávanie v kauze falšovania zmeniek v novembri odročili na začiatok decembra. Urobili tak na základe práceneschopnosti obžalovaného Pavla Ruska, ktorý náhle zmenil názor a zrazu sa chce súdov účastniť. viac »


Gál nevylúčil, že budú podané ďalšie disciplinárne návrhy na sudcov

Gábor Gál

27.11.2019 11:45

BRATISLAVA - Disciplinárne stíhania sudcov by sa mohli ešte rozšíriť. Uviedol to na dnešnom výjazdovom rokovaní vlády SR v Bratislave šéf ministerstva spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd). Podľa jeho slov ministerstvo preveruje desiatky spisov, ktoré sa spomínajú aj v komunikácii Mariana Kočnera cez aplikáciu Threema s viacerými sudcami. viac »


Pracuje sa na identifikácii ďalších sudcov z Threemy, prezradila Berthotyová

Pracuje sa na identifikácii

26.11.2019 18:10

BRATISLAVA - Dôvodom na disciplinárne stíhanie sudcov Moniky Jankovskej a Vladimíra Sklenku je porušenie sudcovskej etiky, ktoré vyplynulo z komunikácie s Marianom K. cez aplikáciu Threema. Tá je, ako to z vyšetrovacieho spisu vyplýva, autentická a stotožňuje Sklenku aj Jankovskú. viac »


Jasné rozhodnutie komisie Súdnej rady: Odporúča disciplinárky pre Jankovskú aj Sklenku

Marian Kočner, Monika Jankovská

26.11.2019 14:40

BRATISLAVA - Osobitná komisia Súdnej rady zriadená pre kauzu Threema Mariana K. odporúča Súdnej rade disciplinárne stíhať sudcov Moniku Jankovskú a Vladimíra Sklenku. Dôvodom má byť ich komunikácia v Threeme, ktorú vyšetrovateľ NAKA identifikuje ako autentickú a ich identitu ako hraničiacu s istotou. Na zasadnutí Súdnej rady o tom informovala predsedníčka ... viac »


Komisia Súdnej rady SR odporučí návrh na dve disciplinárne konania

Dušan Čimo
Video

25.11.2019 16:30

BRATISLAVA – Osobitná komisia Súdnej rady SR zriadená pre Threemu Mariana Kočnera odporučí Súdnej rade disciplinárne stíhať dvoch sudcov. Informoval o tom dosluhujúci predseda tejto komisie Dušan Čimo, ktorý nechcel spresniť konkrétne mená. Informovať o tom bude na riadnom zasadnutí Súdnej rady v utorok 26. novembra. viac »


Polícia začala trestné stíhanie v prípade predaja bytov, podozrenie sa týka Kočnera

Marian Kočner na hlavnom

25.11.2019 13:40

BRATISLAVA - Polícia začala trestné stíhanie ohľadne podozrenia z porušovania povinností pri správe cudzieho majetku, pričom tieto podozrenia sa týkajú väzobne stíhaného podnikateľa Mariana Kočnera. Informovalo o tom tlačové oddelenie Demokratickej strany. viac »


Prokurátor Ján Šanta z kauzy zmenky: Trnka u mňa skončil morálne aj profesne, Ruskovi neverím

Prokurátor Ján Šanta z
Foto

24.11.2019 13:58

BRATISLAVA - Priznal, že Kočnerovu Threemu mal na súde problém prečítať, pretože obsahovala obrovské množstvo vulgarizmov. Zároveň vyzdvihol aj prácu novinárov, ktorí podľa neho pristupovali k zverejňovaniu informácií o kauzách citlivo. Prokurátor Ján Šanta hovoril aj o Dobroslavovi Trnkovi. viac »


Raši obhajuje svojho straníckeho šéfa: Dohoda medzi Kočnerom a Ficom nebola, tvrdí podpredseda Smeru

Raši obhajuje svojho straníckeho

24.11.2019 13:00

BRATISLAVA – Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu a podpredseda Smeru-SD Richard Raši je presvedčený, že žiadna komunikácia a dohoda medzi obvineným Marianom Kočnerom a expremiérom Robertom Ficom, ktorú naznačuje nahrávka Mariana Kočnera s podnikateľom Michalom Suchobom, neexistuje. Povedal to v diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12. viac »


Vypočuli Sádovského a Urbancovú: Trvajú na tom, že s prípadom podozrivých sudcov nič nemajú

Vypočuli Sádovského a Urbancovú:
Foto

21.11.2019 16:55

BRATISLAVA - Komisia na pôde Súdnej rady SR vypočula predsedu Krajského súdu v Bratislave Ľuboša Sádovského a podpredsedníčku Najvyššieho súdu SR Jarmilu Urbancovú. Kým pri Sádovskom komisiu zaujímal systém prerozdeľovania spisov, u Urbancovej pre zmenu predovšetkým jej vzťah so sudcom Vladimírom Sklenkom. viac »


S Marianom Kočnerom si dohadoval stretnutie aj bývalý šéf vojenských tajných

Ľubomír Skuhra, Marian Kočner

20.11.2019 10:49

BRATISLAVA - Nielen niekdajší minister obrany Martin Glváč zo Smeru, ale aj šéf Vojenského spravodajstva z jeho éry Ľubomír Skuhra mal kamarátsky vzťah s Marianom Kočnerom. Informáciu priniesol spravodajský portál Sme. Ich komunikácia cez aplikácie Viber a WhatsApp, ktorú má denník k dispozícii, zachytáva obdobie od augusta 2016 do januára 2018. Skuhra ... viac »


Protiprávne konanie niektorých sudcov je neprípustné, vyhlásilo plénum bratislavského súdu

Okresný súd Bratislava I

19.11.2019 15:10

BRATISLAVA - Prípadné protiprávne konanie niektorých sudcov a sudkýň je neprípustné a musí byť vyvodená patričná zodpovednosť. Uviedlo to plénum sudcov Okresného súdu Bratislava I. Podľa stanoviska je dôležité, aby voči podozreniam zakročila patrične aj polícia, ktorá prípady preveruje a zriadila špecializovaný tím s názvom Hmla. viac »


Lekár, ktorý vystavil obžalovanému Ruskovi PN-ku: Záľuba v konšpiráciách aj obhajovanie úplatkov

Lekár, ktorý vystavil obžalovanému

19.11.2019 05:55

BRATISLAVA - Snažia sa oddialiť rozsudok? Tento týždeň malo od pondelka do stredy pokračovať hlavné pojednávanie v kauze falšovania miliónových zmeniek s obžalovanými Pavlom Ruskom a Marianom Kočnerom. Muselo sa však odročiť. viac »


Kočnerova nahrávka o tajnej dohode s Ficom: Keď nebudem mať pokoj, ty nebudeš premiér

Marian Kočner, Robert Fico

18.11.2019 10:58

BRATISLAVA - Marian Kočner na ďalšej nahrávke hovorí o tajnej dohode s Robertom Ficom. Informáciu dnes priniesol Denník N. Kočner na nej hovoril o tom, že Ficovi povedal, že chce mať pokoj, keď mu už pomohol vyhrať voľby. viac »


Najčítanejšie články