Threema - ďalšie šokujúce odhalenia | Topky.sk
Sobota, 27. november 2021. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

Kočnerova Threema

MOTÁKY Pokračuje súd s Kočnerom: Prehrávajú sa jeho telefonáty z väzby Tóthovi! VIDEO utajeného svedka

Marian Kočner
FotoVideo

11.08.2021 08:37

BRATISLAVA - Predseda senátu Okresného súdu Bratislava I prerušil hlavné pojednávanie s obžalovaným podnikateľom Marianom Kočnerom v kauze motákov do stredy. Na programe je oboznamovanie sa s listinnými dôkazmi a obrazovým záznamom a znaleckým posudkom. viac »


Hustá atmosféra na súde! VIDEO Kočner tvrdí, že Tóth klame: Exsiskár ho nazval kriminálnikom

Peter Tóth a Marian
FotoVideo336

11.08.2021 08:37

BRATISLAVA - Napätie, ktoré sa dalo krájať! Na pojednávaní v kauze tzv. motákov, v ktorej je obžalovaný Marian Kočner, vypovedal aj jeho bývalý kamarát Peter Tóth. Ten už dlhšie vypovedá proti Kočnerovi a bol to on, kto odovzdal motáky polícii. viac »


Napätie v súdnej sieni! Tóth sa rozohnil pri Kočnerovi: Ak má problém s pamäťou, nech berie vitamíny

Napätie v súdnej sieni!
FotoVideo

10.08.2021 10:41

BRATISLAVA - Pred Okresným súdom Bratislava I sa začína hlavné pojednávanie s Marianom Kočnerom v kauze takzvaných motákov. Proces je naplánovaný aj na stredu, pričom súd tieto termíny vytýčil na svojom verejnom zasadnutí 23. júna, keď predbežne prerokoval obžalobu. viac »


Obvinený Výboh sa spomína aj v THREEME! Posledný, koho oj*be, bude Hranol, písal Kočner Bašternákovi

Obvinený Výboh sa spomína
FotoVideo431

04.08.2021 16:30

BRATISLAVA - Obvinený podnikateľ Miroslav Výboh, ktorý je označovaný za blízkeho človeka Roberta Fica, sa spomína aj v Kočnerovej šifrovanej komuníkacii. Odsúdený mafián si o ňom písal s Ladislavom Bašternákom či Monikou Jankovskou. viac »


AKTUÁLNE Kočnerovi a Zsuzsovej súd zrušil nevinu: Tvrdá kritika senátu! Bolo to v rozpore s logikou

AKTUÁLNE Kočnerovi a Zsuzsovej
FotoVideo865

15.06.2021 18:45

BRATISLAVA - Po deviatich mesiacoch je kauza vraždy novinára Jána Kuciaka opäť pred súdom. Pred senát Najvyššieho súdu sa postavil obžalovaný marian kočner a neprávoplatne odsúdený Tomáš Szabó. Alena Zsuzsová požiadala o konanie v jej neprítomnosti. viac »


Boris Kollár má na krku ďalší škandál! O kaviareň sa delí s milionárom z Kočnerovej Threemy

Boris Kollár má na
FotoVideo1149

07.06.2021 22:00

BRATISLAVA - Predseda parlamentu Boris Kollár je dlhoročným biznispartnerom Petra Struhára, ktorého v šifrovanej komunikácii v aplikácií Threema spomínal aj odsúdený Marian Kočner. viac »


Jankovskú prepustili z nemocnice: Vážne poškodenie zdravia! Čakajú ju ďalšie vyšetrenia

Jankovskú prepustili z nemocnice:
FotoVideo1512

07.06.2021 13:45

BRATISLAVA - Obvinená bývalá štátna tajomníčka je po roku, ktorý strávila vo väzbe, opäť doma. Svoj návrat si však zrejme predstavovala inak. Okrem toho, že na nohe nosí monitorovací náramok, len pár dní po prepustení, ju museli hospitalizovať v nemocnici. viac »


SLEDOVACIE KOMANDO V hľadáčiku mali Kuciaka, Krajniaka aj Lipšica! Uniknutý spis má 525 strán

Fotografie zo sledovacie spisu.
FotoVideo

20.03.2021 09:25

BRATISLAVA - Komando, ktoré sa nazýva aj Kočnerovo, sledovalo zavraždeného novinára Jána Kuciaka, ale aj iných novinárov či politikov. Na internete sa teraz objavil celý "sledovací spis" s podrobnými opismi sledovaných ľudí. viac »


AKTUÁLNE Odsúdený Kočner opäť v problémoch: Ďalšie obvinenie! NAKA si posvietila aj na Tótha

AKTUÁLNE Odsúdený Kočner opäť
FotoVideo

03.03.2021 09:45

BRATISLAVA - Mariana Kočnera, ktorý je odsúdený na 19 rokov väzenie v kauze zmenky, NAKA znovu obvinila. Tentokrát má obvinenie na krku aj jeho niekdajší kamarát Peter Tóth. viac »


SUDCA ROZHODOL: Moniku Jankovskú prepustil z väzby!

Monika Jankovská a Denisa
FotoVideo

16.02.2021 15:10

PEZINOK - Sudca Špecializovaného trestného súdu v Pezinku rozhoduje o návrhu prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry predĺžiť väzbu bývalej štátnej tajomníčke Ministerstva spravodlivosti SR Monike Jankovskej bez jej účasti. viac »


Ostane Jankovská vo väzbe? VIDEO Exsudkyňa označuje Kočnera za kamaráta! V cele drhla krv a zvratky

Monika Jankovská
FotoVideo

15.02.2021 14:00

BRATISLAVA - Bývalá štátna tajomníčka a exsudkyňa Monika Jankovská je už takmer rok vo väzbe. Aktuálne je hospitalizovaná v nemocnici po tom, čo zjedla väčšie množstvo tabletiek. O prepustenie z väzby žiadala niekoľkokrát a opísala aj podmienky, v akých väzbu vykonáva. viac »


AKTUÁLNE Monika Jankovská zostáva vo väzbe! Nepomohlo ani svedectvo proti Žigovi či Kováčikovi

Monika Jankovská a Denisa

22.01.2021 13:20

BANSKÁ BYSTRICA - Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici sa dnes opäť stáva stredobodom pozornosti. Sudca totiž bude rozhodovať o tom, či sa bývalá štátna tajomníčka po desiatich mesiacoch strávených v kolúznej väzbe a prelomení svojho mlčania dostane na slobodu. O prepustenie požiadala priamo spoza mreží Monika Jankovská. Prokurátorka Valéria... viac »


Vrahovi Kuciaka súd sprísnil trest: Živého človeka zastrelil ako bezcennú bytosť! Zabíjal s prevahou

Obvinený Miroslav M.
Foto

22.01.2021 13:00

PEZINOK - Za vraždu novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej odsúdil senát Špecializovaného trestného súdu v Pezinku Miroslava Marčeka. Ten sa k skutku priznal. Marček si odpykáva úhrnný 25-ročný trest. viac »


Je rozhodnuté! Ruskovi nepomohla ani kyselina: FOTO Kočner bude za mrežami minimálne do roku 2033

Pavol Rusko a Marian

13.01.2021 08:15

BRATISLAVA - Prvý právoplatný rozsudok! Najvyšší súd v utorok poobede potvrdil rozhodnutie Špecializovaného trestného súdu v kauze falšovania zmeniek. Marian Kočner a Pavol Rusko tak dostali 19 rokov za mrežami. viac »


MIMORIADNE Kočner a Rusko si vypočuli rozsudok: 19 rokov natvrdo, vyhlásil Najvyšší súd

Marian Kočner a pavol
FotoVideo

12.01.2021 14:45

BRATISLAVA - Najvyšší súd rozhoduje na tretí pokus o odvolaniach v kauze televíznych zmeniek, kde Špecializovaný trestný súd v Pezinku minulý rok neprávoplatne odsúdil podnikateľa Mariana Kočnera a exriaditeľa TV Markíza Pavla Ruska na 19-ročné tresty odňatia slobody. viac »


Hrozí im až 19 rokov: Najvyšší súd opäť odročil pojednávanie v kauze zmenky: Ruska mali poliať kyselinou!

Kauza televíznych zmeniek je
FotoVideo

15.12.2020 08:50

BRATISLAVA - Kauzou televíznych zmeniek TV Markíza, v ktorej senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) uznal Mariana Kočnera a Pavla Ruska koncom februára tohto roka za vinných z ich falšovania, sa odvolací Najvyšší súd (NS) SR bude zaoberať dnes. viac »


AKTUÁLNE Jankovská je opäť pred vyšetrovateľmi: VIDEO Ďalšie výpovede proti mocným na Slovensku!

Monika Jankovská na policajnom
FotoVideo

07.12.2020 08:49

BRATISLAVA - Bývalá štátna tajomníčka a exsudkyňa Monika Jankovská sa nedávno rozhodla spolupracovať s políciou. Priznala sa k viacerým trestným činom, no to, že by ona sama vzala úplatky, odmieta. Jankovská z trestnej činnosti usvedčuje aj ďalších ľudí. viac »


Legendárne VIDEO z Jankovskej tlačovky: Za obvineniami videla sprisahanie! Dnes sa k skutkom priznáva

Monika Jankovská a Denisa
FotoVideo

26.11.2020 00:00

BRATISLAVA - V auguste 2019 sa prevalilo, že si bývalá štátna tajomníčka a exsudkyňa Monika Jankovská vymenila niekoľkotisíc správ s neprávoplatne odsúdeným Marianom Kočnerom. Jankovská sa k medializovaným informáciam dlho nevyjadrovala, až nakoniec zvolala tlačovú konferenciu, na ktorej oznámila, že odchádza z funkcie štátnej tajomníčky. viac »


Obvinený Hraško v nemocnici: Závažná psychická porucha! Z peňazí z trestnej činnosti si mal kúpiť dva domy

Peter Hraško

18.11.2020 19:33

BRATISLAVA - Akcia Očistec bola zameraná na bývalých vysokých policajných funkcionárov. Medzi zadržanými bol bývalý prezident policajného zboru Tibor Gašpar, bývalý šéf NAKA Peter Hraško či exšéf Národnej jednotky Finančnej polície Bernard Slobodník a ďalší ľudia. Prokurátor podal návrh na ich väzobné stíhanie, o ktorom rozhodoval sudca Špecializovaného... viac »


Monika Jankovská prelomila mlčanie! Spoza mreží vypovedala proti exministrovi

Monika Jankovská a Denisa

16.11.2020 16:30

BRATISLAVA - Prvý úder Moniky Jankovskej! Potom, ako bývalú štátnu tajomníčku previezli koncom októbra na Úrad špeciálnej prokuratúry, sa začali sa diať veľké veci. Z výsluchu pred prokurátormi najskôr stiahli dozorujúcu prokurátorku Valériu Simonovú, ktorá celú akciu naplánovala. Na prokuratúre potom strávila viac ako 10 hodín. Po vyše mesiaci sa ... viac »


Najčítanejšie články