Threema - ďalšie šokujúce odhalenia | Topky.sk - Bleskovky

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

Kočnerova Threema

ONLINE zo súdu: Bödör poprel Tóthove slová o sledovaní novinárov, Haščák hovoril o Kočnerovej SMS

FotoVideo
20.01.2020 19:59

PEZINOK - Druhý týždeň pokračuje pojednávanie vo veci vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Prvé tri dni priniesli množstvo emócií a výpovede svedkov, ktorí pred senátom Ruženy Sabovej sedeli dlhé hodiny. Dnes je na pláne výsluch aj finančníka Jaroslava Haščáka, ale aj nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra. viac »

Uniklo VIDEO z Kočnerovej luxusnej dovolenky! Po jeho boku známa tvár z kauzy Čistý deň

Uniklo VIDEO z Kočnerovej
FotoVideo

20.01.2020 11:18

BRATISLAVA - Bývalý novinár a príslušník Slovenskej informačnej služby Peter Tóth vypovedal na súde v Pezinku v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka dlhých deväť hodín. Z jeho slov bolo jasné, že kamarátske vzťahy s obžalovaným Marianom Kočnerom už hodil za hlavu. Povedal totiž, že je presvedčený, že plán popravy zosnoval práve Kočner spolu s ďalšou ... viac »


Obžalovaný Marian Kočner má už vlastnú knižnicu: Ide o terabajty dát od polície!

Obžalovaný Marian Kočner má

14.01.2020 16:00

BRATISLAVA - Marian Kočner, ktorý je momentálne obžalovaný z objednávky vraždy Jána Kuciaka a taktiež figuruje v kauze televíznych zmeniek, má odteraz svoju vlastnú knižnicu dát. Tie majú pochádzať priamo od policajných zdrojov. viac »


Sudca by sa po vymenovaní do funkcie mal vzdať časti spoločenského života, tvrdí minister Gál

Gábor Gál

11.01.2020 16:32

BRATISLAVA - Sudca by sa po vymenovaní do funkcie mal sám vzdať časti spoločenského života. V rozhovore to uviedol minister spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd), ktorý reagoval aj na zabíjačku advokátov a sudcov, ktorej sa zúčastnil i obvinený z vraždy novinára Jána Kuciaka Marian Kočner. viac »


V roku 2019 rezonovala najmä komunikácia Kočnera, ktorá odhalila rozsiahle podozrenia

Marian Kočner, Monika Jankovská

06.01.2020 20:00

BRATISLAVA - V roku 2019 rezonovala aj v justícii predovšetkým komunikácia Mariana Kočnera cez aplikáciu Threema, ktorá odhalila rozsiahle podozrenia z páchania trestnej činnosti. Najvypuklejší problém ukázala komunikácia v súdnictve, svoje vlastné rady však preverujú aj advokáti či prokurátori. viac »


AKTUÁLNE Disciplinárna komisia rozhodla: Za klamstvá o Kočnerovi dostala Jankovská prísny trest

AKTUÁLNE Disciplinárna komisia rozhodla:

02.01.2020 17:57

BRATISLAVA - Disciplinárny senát na neverejnom zasadnutí vyhovel návrhu predsedníčky súdnej rady Lenky Praženkovej a pozastavil Jankovskej výkon funkcie sudkyne. viac »


Rok 2019 plný tragédií aj prekvapení: Toto sú TOP momenty, ktoré otriasli našou krajinou

Top udalosti roka 2019.
Foto

01.01.2020 10:58

BRATISLAVA - Kočnerova Threema, porážka Smeru, zmenky, vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej či tragická havária autobusu a výbuch plynu v Prešove. Aj to sú udalosti, ktoré dominovali roku 2019. viac »


V prípade podozrivých sudcov konali v rámci možností: Mali komunikovať s Marianom Kočnerom

Lenka Praženková

29.12.2019 12:55

BRATISLAVA - Súdna rada SR aj jej predsedníčka Lenka Praženková konali pri podozrivých sudcoch v rámci svojich možností. V rozhovore to uviedla Praženková. Predsedníčke aj súdnej rade pritom trvalo niekoľko týždňov, kým prišiel prvý disciplinárny podnet na pozastavenie výkonu funkcie sudcu. viac »


Súdu došla trpezlivosť: Po Threeme prišli na rad správy z Whatsappu, namočený je aj Kočnerov obhajca

Súdu došla trpezlivosť: Po

17.12.2019 12:29

PEZINOK - Komunikácia z aplikácie Threema, ktorú v kauze údajného falšovania miliónových zmeniek použila ako dôkaz prokuratúra, existuje podľa obhajoby v dvoch rôznych verziách. viac »


Jankovskej sestra sa bráni: Odmieta, že klamala komisiu Súdnej rady SR

Jankovskej sestra sa bráni:

17.12.2019 10:05

BRATISLAVA - Sudkyňa Andrea Haitová odmieta, že by klamala komisiu Súdnej rady SR v prípade vymazania obsahu svojho mobilného telefónu. Jej stanovisko poskytol hovorca Krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak. viac »


Osobitná komisia Súdnej rady si v januári predvolá Moniku Jankovskú

Lenka Praženková

16.12.2019 16:45

BRATISLAVA - Disciplinárny návrh na sudkyňu a bývalú štátnu tajomníčku ministerstva spravodlivosti Moniku Jankovskú je v štádiu prípravy, predsedníčka Súdnej rady SR Lenka Praženková by ho chcela mať hotový do Vianoc. Jankovskú si zároveň predvolala osobitná komisia Súdnej rady na 13. januára. Predsedníčka komisie Elena Berthotyová nechcela špecifikovať, ... viac »


Sudkyňa Haitová klamala o konverzáciách v aplikácii Threema, uviedla Berthotyová

Sudkyňa Haitová klamala o

16.12.2019 15:40

BRATISLAVA - Sudkyňa Krajského súdu (KS) Bratislava Andrea Haitová klamala pred osobitnou komisiou Súdnej rady SR o tom, že si z mobilnej aplikácie Threema nevymazala žiadne kontakty ani konverzácie. Na pondelkovom zasadnutí Súdnej rady to uviedla predsedníčka komisie Elena Berthotyová, ktorá sa odvolala na informácie, ktoré jej poskytla Národná kriminálna agentúra (NAKA). viac »


Sudca Lindtner vysvetľoval pred komisiou Súdnej rady komunikáciu s Marianom Kočnerom

David Lindtner

16.12.2019 13:15

BRATISLAVA - Nie je zakázané, aby sudca v rámci súkromných rozhovorov komentoval veci, ktoré sa realizujú v prípravnom konaní. Pred novinármi to uviedol sudca David Lindtner, ktorý v pondelok pred osobitnou komisiou Súdnej rady SR vysvetľoval okolnosti svojej komunikácie s Marianom Kočnerom. Povedal tiež, že Marianovi Kočnerovi poskytoval "právny názor" ... viac »


Sudkyni Haitovej vrátili telefón, ktorý jej vzala NAKA: Predvolala si ju Súdna rada SR

Sudkyni Haitovej vrátili telefón,

16.12.2019 11:00

BRATISLAVA - Sudkyni Krajského súdu (KS) Bratislava Andrei Haitovej už polícia vrátila telefón, ktorý jej vzala Národná kriminálna agentúra (NAKA) v auguste tohto roka. Povedala to v pondelok novinárom po tom, ako vypovedala pred osobitnou komisiou Súdnej rady SR. viac »


Sudcovia z Threemy by sa mali postaviť pred komisiu Súdnej rady: Účasť však nie je povinná

David Lindtner

15.12.2019 17:50

BRATISLAVA - Pred komisiu Súdnej rady SR majú v pondelok prísť sudcovia, ktorí sa spomínajú v komunikácii Mariana K. cez aplikáciu Threema. Súdna rada si znovu predvolala sudkyňu Andreu Haitovú a sudcu Davida Lindtnera. Obaja majú dôjsť pred riadnym rokovaním rady, ktoré je naplánované na pondelok 16. decembra o 10:00. Účasť nie je povinná, je preto ... viac »


Prokurátor komunikoval s Kočnerom: Palovičovi dnes pozastavili výkon funkcie

Prokurátor komunikoval s Kočnerom:

06.12.2019 17:00

BRATISLAVA - Prokurátorovi Bystríkovi Palovičovi pozastavil generálny prokurátor Jaromír Čižnár dočasne výkon funkcie. Potvrdila to hovorkyňa Úradu špeciálnej prokuratúry Jana Tökölyová. viac »


Komisia Súdnej rady vypočula sudcov k rozhodovaniu v prípade jednej zo zmeniek Kočnera

Komisia Súdnej rady vypočula

05.12.2019 14:45

BRATISLAVA - Osobitná komisia Súdnej rady SR vo štvrtok vypočula piatich sudcov Krajského súdu v Bratislave, aby vysvetlili, za akých okolností sa rozhodovalo o jednej zo zmeniek Mariana Kočnera. Na zasadnutie komisie bol pozvaný aj sudca David Lindtner, ktorý sa nedostavil. Ten mal vysvetľovať svoju komunikáciu s Marianom Kočnerom. Ďalšie vypočúvanie ... viac »


Komisia si opätovne predvolá sudkyňu Haitovú: Preveruje podozrenia z Threemy

Pokračuje pojednávanie v kauze

05.12.2019 14:00

BRATISLAVA - Komisia Súdnej rady SR, ktorá preveruje podozrenia z komunikácie Mariana K. cez aplikáciu Threema, si opätovne predvolá sudkyňu Andreu Haitovú a sudcu Davida Lindtnera. viac »


Proces v kauze zmenky sledujeme ONLINE: Vypovedala exmanželka Ernesta Valka, tvrdé slová o Kočnerovi

Proces v kauze zmenky
FotoVideo

04.12.2019 10:19

BRATISLAVA - Pojednávanie v kauze falšovania zmeniek v novembri odročili na začiatok decembra. Urobili tak na základe práceneschopnosti obžalovaného Pavla Ruska, ktorého v utorok hospitalizovali v nemocnici pre problémy s krčnou chrbticou. viac »


Kauza zmenky pokračuje v utorok výsluchom svedkov navrhnutých obhajobou

Pokračuje pojednávanie v kauze
Foto

02.12.2019 22:30

BRATISLAVA - Súdny proces v kauze údajného falšovania zmeniek za desiatky miliónov eur bude pokračovať v priestoroch bratislavského Ústavu na výkon väzby a výkon trestov odňatia slobody v utorok. Očakávajú sa výsluchy svedkov navrhnutých obhajobou. viac »


Ministerstvo spravodlivosti chystá návrh na disciplinárne stíhanie voči sudcovi Sklenkovi

Ministerstvo spravodlivosti chystá návrh

02.12.2019 19:05

BRATISLAVA - Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR v súčasnosti pripravuje návrh na začatie disciplinárneho stíhania voči sudcovi Vladimírovi Sklenkovi. Dôvodom má byť fakt, že vo viacerých veciach rozhodol rozsudkom pre zmeškanie, kde predmet konania nedovoľoval takúto formu rozhodnutia. Rezort o tom informuje na sociálnej sieti v súvislosti so skutočnosťami, ... viac »


Najčítanejšie články