Threema - ďalšie šokujúce odhalenia | Topky.sk
Nedeľa, 4. december 2022. Meniny má Barbora, Barbara, zajtra Oto.

Kočnerova Threema

Vypadnuté zuby aj svrab: Odborník na súde hovoril o šifrách v Threeme! Kočner argumentoval zlou psychikou

FotoVideo
13.07.2022 14:29

PEZINOK - Aj v stredu pokračuje na Špecializovanom trestnom súde (ŠTS) v Pezinku proces v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka, jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a tiež v kauze prípravy vrážd prokurátorov. Na súde by sa mali čítať najmä listinné dôkazy. viac »

KAUZA KUCIAK Vypovedá Slobodník: Bolo jasné, že políciu riadi Bödör! Žijete len vo svete peňazí, povedal Parovi

Pojednávanie v kauze Kuciak
FotoVideo

12.07.2022 13:05

PEZINOK - Aj v utorok pokračuje na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku proces v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka, jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a tiež v kauze prípravy vrážd prokurátorov. viac »


VRAŽDA KUCIAKA Vypovedá člen Kočnerovho komanda: Všetky objednávky mi zadával Tóth! Kupoval som mu trezor

Pokračuje pojednávanie v kauze
FotoVideo

16.06.2022 13:59

PEZINOK - Na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku pokračuje proces v kauze objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka, pri ktorej zabili aj jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú a tiež v prípade plánovanej vraždy prokurátorov. Hlavné pojednávanie je počas tohto týždňa naplánované na tri dni. Článok aktualizujeme v priebehu pojednávania. viac »


Súd s Kočnerom: Vypovedať bude muž z drogového podsvetia! Tótha nevedeli zastihnúť, teraz sa ospravedlnil

Hlavné pojednávanie v prípade
FotoVideo

15.06.2022 09:50

PEZINOK - Na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku pokračuje proces v kauze objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka, pri ktorej zabili aj jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú a tiež v prípade plánovanej vraždy prokurátorov. Hlavné pojednávanie je počas tohto týždňa naplánované na tri dni. Článok aktualizujeme v priebehu pojednávania. viac »


Andruskó spomenul aj Kočnerovho exkamaráta: Tótha som spoznal na fotke na NAKA! Policajt vypol počítač

Pojednávanie na Špecializivanom trestnom
FotoVideo

06.06.2022 13:58

PEZINOK - Na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku pokračuje proces v kauze objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka, pri ktorej zabili aj jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú a tiež v prípade plánovanej vraždy prokurátorov. Hlavné pojednávanie je počas tohto týždňa naplánované na dva dni. Dnes sa bude pokračovať výpoveďou Zoltána Andruskóa. Článok aktualizujeme... viac »


Kočner neuspel ani na Ústavnom súde: Definitívne rozhodnutie! Senát sťažnosť odmietol

Kočner neuspel ani na
FotoVideo

01.06.2022 12:28

BRATISLAVA - Ústavný súd SR odmietol sťažnosť Mariana Kočnera proti uzneseniu Najvyššieho súdu SR z januára minulého roku, ktorý mu vymeral 19-ročný trest v kauze falšovania televíznych zmeniek. viac »


SÚD S KOČNEROM Andruskó opakoval, že sa bál o život: Pral som peniaze pre Bödöra! Marček vypovedať odmietol

Pojednávanie na Špecializovanom trestnom
FotoVideo

26.05.2022 12:29

PEZINOK - Na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku pokračuje proces v kauze objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka, pri ktorej zabili aj jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú a tiež v prípade plánovanej vraždy prokurátorov. Hlavné pojednávanie je počas tohto týždňa naplánované na tri dni. Dnes sa bude pokračovať výpoveďou Zoltána Andruskóa, očakáva sa... viac »


AKTUÁLNE Pokračuje súd s Kočnerom a spol.: Szabó požiadal o konanie bez neho! Vypovedať bude Kuciakov otec

AKTUÁLNE Pokračuje súd s
FotoVideo

24.05.2022 08:28

PEZINOK - Na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku pokračuje proces v kauze objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka, jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a tiež v prípade plánovanej vraždy prokurátorov. Pojednávanie je počas tohto týždňa naplánované aj na stredu a štvrtok. viac »


Kočnerova volavka Alena Zsuzsová je opäť pred súdom: FOTO Zmenená na nepoznanie! To musíte vidieť

Alena Zsuzsová na Špecializovanom
FotoVideo

28.02.2022 18:30

PEZINOK - Na Špecializovanom trestnom súde sa začalo pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kučnírovej. Obžalovaný je Marian Kočner a Alena Zsuzsová. Tá opäť prekvapila svojou vizážou. viac »


NAKA zasahovala na východe Slovenska: Zadržala aj podnikateľa, ktorému písal Kočner

NAKA zasahovala na východe
FotoVideo

21.10.2021 11:00

PREŠOV - Národná kriminálna agentúra v utorok zasahovala na východe Slovenska v rámci akcie Syseľ. Zadržala pritom troch ľudí, medzi nimi aj podnikateľa, ktorému písal Kočner, keď ho brali do väzby. viac »


MOTÁKY Pokračuje súd s Kočnerom: Prehrávajú sa jeho telefonáty z väzby Tóthovi! VIDEO utajeného svedka

Marian Kočner
FotoVideo

11.08.2021 08:37

BRATISLAVA - Predseda senátu Okresného súdu Bratislava I prerušil hlavné pojednávanie s obžalovaným podnikateľom Marianom Kočnerom v kauze motákov do stredy. Na programe je oboznamovanie sa s listinnými dôkazmi a obrazovým záznamom a znaleckým posudkom. viac »


Hustá atmosféra na súde! VIDEO Kočner tvrdí, že Tóth klame: Exsiskár ho nazval kriminálnikom

Peter Tóth a Marian
FotoVideo336

11.08.2021 08:37

BRATISLAVA - Napätie, ktoré sa dalo krájať! Na pojednávaní v kauze tzv. motákov, v ktorej je obžalovaný Marian Kočner, vypovedal aj jeho bývalý kamarát Peter Tóth. Ten už dlhšie vypovedá proti Kočnerovi a bol to on, kto odovzdal motáky polícii. viac »


Napätie v súdnej sieni! Tóth sa rozohnil pri Kočnerovi: Ak má problém s pamäťou, nech berie vitamíny

Napätie v súdnej sieni!
FotoVideo

10.08.2021 10:41

BRATISLAVA - Pred Okresným súdom Bratislava I sa začína hlavné pojednávanie s Marianom Kočnerom v kauze takzvaných motákov. Proces je naplánovaný aj na stredu, pričom súd tieto termíny vytýčil na svojom verejnom zasadnutí 23. júna, keď predbežne prerokoval obžalobu. viac »


Obvinený Výboh sa spomína aj v THREEME! Posledný, koho oj*be, bude Hranol, písal Kočner Bašternákovi

Obvinený Výboh sa spomína
FotoVideo431

04.08.2021 16:30

BRATISLAVA - Obvinený podnikateľ Miroslav Výboh, ktorý je označovaný za blízkeho človeka Roberta Fica, sa spomína aj v Kočnerovej šifrovanej komuníkacii. Odsúdený mafián si o ňom písal s Ladislavom Bašternákom či Monikou Jankovskou. viac »


AKTUÁLNE Kočnerovi a Zsuzsovej súd zrušil nevinu: Tvrdá kritika senátu! Bolo to v rozpore s logikou

AKTUÁLNE Kočnerovi a Zsuzsovej
FotoVideo865

15.06.2021 18:45

BRATISLAVA - Po deviatich mesiacoch je kauza vraždy novinára Jána Kuciaka opäť pred súdom. Pred senát Najvyššieho súdu sa postavil obžalovaný marian kočner a neprávoplatne odsúdený Tomáš Szabó. Alena Zsuzsová požiadala o konanie v jej neprítomnosti. viac »


Boris Kollár má na krku ďalší škandál! O kaviareň sa delí s milionárom z Kočnerovej Threemy

Boris Kollár má na
FotoVideo1149

07.06.2021 22:00

BRATISLAVA - Predseda parlamentu Boris Kollár je dlhoročným biznispartnerom Petra Struhára, ktorého v šifrovanej komunikácii v aplikácií Threema spomínal aj odsúdený Marian Kočner. viac »


Jankovskú prepustili z nemocnice: Vážne poškodenie zdravia! Čakajú ju ďalšie vyšetrenia

Jankovskú prepustili z nemocnice:
FotoVideo1512

07.06.2021 13:45

BRATISLAVA - Obvinená bývalá štátna tajomníčka je po roku, ktorý strávila vo väzbe, opäť doma. Svoj návrat si však zrejme predstavovala inak. Okrem toho, že na nohe nosí monitorovací náramok, len pár dní po prepustení, ju museli hospitalizovať v nemocnici. viac »


SLEDOVACIE KOMANDO V hľadáčiku mali Kuciaka, Krajniaka aj Lipšica! Uniknutý spis má 525 strán

Fotografie zo sledovacie spisu.
FotoVideo

20.03.2021 09:25

BRATISLAVA - Komando, ktoré sa nazýva aj Kočnerovo, sledovalo zavraždeného novinára Jána Kuciaka, ale aj iných novinárov či politikov. Na internete sa teraz objavil celý "sledovací spis" s podrobnými opismi sledovaných ľudí. viac »


AKTUÁLNE Odsúdený Kočner opäť v problémoch: Ďalšie obvinenie! NAKA si posvietila aj na Tótha

AKTUÁLNE Odsúdený Kočner opäť
FotoVideo

03.03.2021 09:45

BRATISLAVA - Mariana Kočnera, ktorý je odsúdený na 19 rokov väzenie v kauze zmenky, NAKA znovu obvinila. Tentokrát má obvinenie na krku aj jeho niekdajší kamarát Peter Tóth. viac »


SUDCA ROZHODOL: Moniku Jankovskú prepustil z väzby!

Monika Jankovská a Denisa
FotoVideo

16.02.2021 15:10

PEZINOK - Sudca Špecializovaného trestného súdu v Pezinku rozhoduje o návrhu prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry predĺžiť väzbu bývalej štátnej tajomníčke Ministerstva spravodlivosti SR Monike Jankovskej bez jej účasti. viac »


Ostane Jankovská vo väzbe? VIDEO Exsudkyňa označuje Kočnera za kamaráta! V cele drhla krv a zvratky

Monika Jankovská
FotoVideo

15.02.2021 14:00

BRATISLAVA - Bývalá štátna tajomníčka a exsudkyňa Monika Jankovská je už takmer rok vo väzbe. Aktuálne je hospitalizovaná v nemocnici po tom, čo zjedla väčšie množstvo tabletiek. O prepustenie z väzby žiadala niekoľkokrát a opísala aj podmienky, v akých väzbu vykonáva. viac »


Najčítanejšie články