Threema - ďalšie šokujúce odhalenia | Topky.sk - Bleskovky

°C

Pondelok, 30. marec 2020. Meniny má Vieroslava, zajtra Benjamín.

Kočnerova Threema

Prokurátorka zastavila trestné stíhanie poslanca Grendela

Eduard Heger, Gábor Grendel a Igor Matovič

Eduard Heger, Gábor Grendel a Igor Matovič

26.03.2020 21:40

BRATISLAVA – Prokurátorka Krajskej prokuratúry (KP) v Bratislave zastavila trestné stíhanie poslanca Národnej rady SR Gábora Grendela (OĽaNO), ktorý bol obvinený z vyzradenia bankového tajomstva Mariana K. Poslanec o tom informoval na sociálnej sieti. viac »

Súd vzal na vedomie späťvzatie obžaloby zo strany prokuratúry na Gábora Grendela

Súd vzal na vedomie

23.03.2020 17:10

BRATISLAVA – Sudca Okresného súdu (OS) Bratislava I vzal na vedomie späťvzatie obžaloby Krajskej prokuratúry (KP) v Bratislave na podpredsedu Národnej rady (NR) SR Gábora Grendela, ktorú KP na neho podala v prvej polovici februára z ohrozovania bankového tajomstva. viac »


VIDEO Najvyšší súd rozhodol o obvinenej Jankovskej: Tvrdý verdikt!

Dnes sa rozhoduje o
FotoVideo

20.03.2020 13:50

BRATISLAVA - Obvinená bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská a ďalší obvinení si v piatok vypočuli rozhodnutie o väzbe. To bolo nekompromisné a Jankovskej pribudlo aj ďalšie opatrenie. viac »


AKCIA BÚRKA pokračuje: Najvyšší súd rozhodol o Maruniakovej, na rade je Jankovská

Zadržaná sudkyňa Miriam Repáková
FotoVideo

19.03.2020 13:44

BRATISLAVA - Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry vzal svoju sťažnosť voči nevzatiu bývalej sudkyne Okresného súdu Bratislava I Miriam Repákovej späť. Pôvodne prokurátor podal sťažnosť voči uzneseniu sudcu Špecializovaného trestného súdu pre prípravné konanie, ktorým 14. marca nevzal Miriam Repákovú do väzby. viac »


KORONAVÍRUS ovplyvnil aj súdy: Rozhodovať budú o zadržaných sudcoch, verejnosť vylúčili

Razia NAKA v justícii
Foto

19.03.2020 05:55

BRTAISLAVA - Sudkyňa, exsudkyňa a podnikateľ zadržaní počas akcie BÚRKA budú opäť tŕpnuť či neskončia vo väzbe. Rozhodovať o tom bude vo štvrtok 19. marca 2020 Najvyšší súd SR. Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry totiž podal sťažnosť voči rozhodnutiu Špecializovaného súdu, ktorý trojicu nevzal do väzby. viac »


AKCIA BÚRKA Dve sudkyne a podnikateľ sú zatiaľ na slobode: Rozhodovať bude Najvyšší súd

Zadržaná sudkyňa Miriam Repáková

17.03.2020 11:30

BRATISLAVA - Najvyšší súd bude vo štvrtok 19. marca rozhodovať o obvinených, ktorých Špecializovaný trestný súd po policajnej akcii Búrka nevzal do väzby. Ako ďalej informovala hovorkyňa NS SR Alexandra Važanová, súd bude rozhodovať konkrétne o Zuzane Maruniakovej, Miriam Repákovej a Ladislavovi Mojžišovi. viac »


AKTUÁLNE Kočner má na krku ďalšie obvinenie: Na prípad upozornil zavraždený novinár

Marian Kočner
Foto

16.03.2020 12:39

BRATISLAVA - Neprávoplatne odsúdeného za falšovanie zmeniek Mariana Kočnera obvinila polícia v kauze Technopol Servis. Na kauzu nepriateľského ovládnutia spoločnosti upozornil v minulosti zavraždený novinár Ján Kuciak. viac »


MIMORIADNE Súd poslal do väzby Jankovskú a ďalších štyroch sudcov

Monika Jankovská ide do

14.03.2020 20:50

BANSKÁ BYSTRICA - Sudca Špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici rozhodol, že päť sudcov pôjde do väzby, medzi nimi aj Kočnerova opička, Monika Jankovská. viac »


Policajti nelustrovali len novinárov: Nitky vedú k bývalému viceprezidentovi Málikovi

Jaroslav Málik
Foto

13.03.2020 13:30

BRATISLAVA - Komando, ktoré si objednal Marian Kočner, zorganizoval Peter Tóth a viedol Miroslav Kriak, sledovalo nielen viacerých slovenských novinárov, ale aj iné osoby. Podklady k sledovaniu získali z neoprávnených policajných lustrácií. viac »


Kauza sudcov z Kočnerovej Threemy: Špecializovaný trestný súd bude rozhodovať v sobotu

Ústavný súd rozhoduje, či

13.03.2020 10:14

BANSKÁ BYSTRICA – O vzatí do väzby piatich sudcov a ďalších troch osôb bude na návrh prokurátora Úradu špeciálneho prokurátora rozhodovať sudca pre prípravné konanie na Špecializovanom trestnom súde na pracovisku v Banskej Bystrici v sobotu 14. marca od 10. hodiny. viac »


PRÁVE TERAZ Ústavný súd rozhodol o Jankovskej a ďalších: Piatich sudcov môžu stíhať väzobne!

Ústavný súd rozhoduje, či

13.03.2020 04:28

KOŠICE - Ústavný súd v Košiciach od rána vypočúval 13 sudcov, ktorí sú obvinení z korupcie a ďalších dvoch trestných činov. Súhlas na väzobné stíhanie dal pre piatich. O ktorých ide, špecifikovať nechcel. viac »


Očista justície je nevyhnutná: Zatiaľ však razantné kroky nie sú vidieť, tvrdí Javorčíková

Katarína Javorčíková

12.03.2020 17:25

BRATISLAVA - Slovenská justícia si vyžaduje zásadnú a rýchlu očistu, s ktorou je potrebné začať ihneď. Uviedla to emeritná sudkyňa a hovorkyňa sudcovskej iniciatívy Za otvorenú justíciu (ZOJ) Katarína Javorčíková. Sudcovia a ani súčasný minister spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd) však zatiaľ podľa nej nevysielajú smerom k verejnosti signály, že vedia ... viac »


Dno slovenskej justície! Rozhoduje sa o Kočnerových sudcoch: Niektorých si kúpil aj za kabelku

V rukách polície skončili
Foto

12.03.2020 13:35

BRATISLAVA - V stredu Slovensko zažilo policajnú akciu, akú nikdy predtým! NAKA nabehla k 13 sudcom priamo domov a predviedla ich do Nitry na výsluch. Odtiaľ putovali s obvinením na krku do Košíc, kde bude plénum Ústavného súdu rozhodovať o tom, či ostanú vo väzbe. viac »


Kauza Čistý deň: Kočner dostával osobné údaje chovankýň, Tománek dostal flek v ďalšom zariadení

Kauza Čistý deň: Kočner

26.02.2020 13:48

GALANTA - V roku 2016 vypukol škandál, ktorý sa týkal resocializačného centra Čistý deň. Odštartovala ho Natália Blahová, ktorá napísala blog o tom, ako v ňom mali zneužívať dievčatá. viac »


Sudcovia z Kočnerovej Threemy sú naďalej bez obvinení: Podľa Šantu sa čaká na ďalšie dôkazy

Sudcovia z Kočnerovej Threemy

25.02.2020 14:20

BRATISLAVA - Sudcovia z Threemy Mariana Kočnera sú naďalej bez obvinení napriek zhabaným telefónom, domovým prehliadkam a uznaním komunikácie ako dôkazu v dvoch senátoch Špecializovaného trestného súdu. Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Ján Šanta si myslí, že sa čaká na ďalšie dôkazy. viac »


Termín procesu s Ivanom B., ktorý mal vydierať Mariana Kočnera, bol zrušený

Termín procesu s Ivanom

25.02.2020 10:10

BRATISLAVA - Termín procesu v dlhoročnej súdnej kauze podnikateľa a bývalého štátneho úradníka ministerstva privatizácie Ivana B., vytýčený na Okresnom súde Bratislava I (OS) na 4. marca, je zrušený. Ivan B. mal podľa obžaloby v mene exlídra ĽS-HZDS Vladimíra Mečiara vydierať Mariana Kočnera, obžalovaného v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho ... viac »


Súdna rada sa bude v pondelok opätovne zaoberať sudcami z Kočnerovej Threemy

Súdna rada sa bude
Foto

23.02.2020 17:09

BRATISLAVA – Súdna rada sa bude v pondelok 24.2. na svojom zasadnutí opätovne zaoberať sudcami z komunikácie cez aplikáciu Threema Mariana Kočnera. Diskutovať sa bude o tom, ako sa stala Zuzana Maruniaková sudkyňou a o návrhu na pozastavenie funkcie jej kolegovi z Okresného súdu Bratislava V Michalovi Sobolovskému. Súdna rada o svojom programe informuje na svojom webe. viac »


Dva roky od vraždy, ktorá spustila lavínu sa Slovensku: VIDEO Rok 2019 patril Kočnerovej Threeme

Uplynuli dva roky od
FotoVideo

21.02.2020 08:48

VEĽKÁ MAČA - Už dva roky uplynuli od vraždy, ktorá nemá v modernej histórii Slovenska obdoby. Novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú zavraždili 21. februára 2018 v ich dome vo Veľkej Mači. Počas vyšetrovania ich vraždy sa na povrch dostali obrovské kauzy, ktoré stále otriasajú základmi nášho štátu. viac »


Minister Žiga nechcel hodnotiť informácie o Mamojkovi: Ak sa preukážu, má vyvodiť zodpovednosť

Minister hospodárstva SR Peter
Foto

19.02.2020 15:30

BRATISLAVA - Ide o medializované informácie, ktoré sa týkajú pána Mamojku a ja to nemám prečo komentovať. Takto dnes po rokovaní vlády SR reagoval na otázky novinárov o niekdajšom členovi strany Smer-SD a súčasnom ústavnom sudcovi Mojmírovi Mamojkovi minister hospodárstva Peter Žiga. viac »


Sudkyne z Kočnerovej Threemy majú ďalší problém: Návrh na disciplinárku, hrozí im strata funkcie

Sudkyne z Kočnerovej Threemy

18.02.2020 16:00

BRATISLAVA - Predsedníčka Súdnej rady SR Lenka Praženková podala v utorok návrh na disciplinárne stíhanie sudkýň Zuzany Maruniakovej a Denisy Cvikovej. Praženková ich navrhuje zbaviť funkcie. viac »


Kočner si písal aj s vysokou úradníčkou: Obdivné SMS-ky, jej úrad neskôr šikanoval novinárov

Marian Kočner a Soňa

17.02.2020 14:58

BRATISLAVA - Styky obžalovaného Mariana Kočnera siahajú skutočne do vysokých kruhov. Najnovšie sa prezradilo, že mal nadštandardné vzťahy aj so šéfkou Úradu na ochranu osobných údajov, Soňou Pötheovou. Práve tento úrad hrozil nedávno mastnou pokutou novinárom, ak neprezradia svoj zdroj. viac »


Najčítanejšie články