Threema - ďalšie šokujúce odhalenia | Topky.sk

°C

Sobota, 24. október 2020. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

Kočnerova Threema

ROZSUDOK v prípade vraždy Kuciaka: Nedôveryhodný Tóth! Toto sú dôvody, pre ktoré neodsúdili Kočnera

Pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka.

Pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka.

06.10.2020 13:30

PEZINOK - Rozsudok v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka z 5. septembra má už písomnú podobu. Senát v zložení Ruženy Sabovej, Rastilava Stieranku a Ivana Matela rozhodol, že Marian Kočner a Alena Zsuzsová sú v tomto prípade nevinní. viac »

Exkriminalista o rozsudku v kauze Kuciak: Tlak aj úniky informácií! Vraždu si neobjednáte na internete

Ján Bazovský
Foto

06.10.2020 05:55

BRATISLAVA - Začiatkom septembra všetci čakali na vynesenie rozsudku voči obžalovaným v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka, medzi ktorými bol aj Marian Kočner. Viacerých prekvapila správa o tom, že súd ich neprávoplatne oslobodil. Aký má na to názor bývalý kriminalista Ján Bazovský? viac »


AKTUÁLNE Monika Jankovská prerušila hladovku: Prudké zhoršenie zdravotného stavu!

Monika Jankovská a Denisa

02.10.2020 11:59

BRATISLAVA - Obvinenej Monike Jankovskej sa na 20. deň hladovky prudko zhoršil zdravotný stav. Bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti tak musela protestnú hladovku prerušiť. viac »


Jankovská má zostať za mrežami až do budúceho roka: Rozhodovať bude Najvyšší súd!

Na snímke obvinenú bývalú

23.09.2020 11:59

BRATISLAVA - Najvyšší súd SR sa v najbližšom období bude zaoberať sťažnosťami voči pondelkovému rozhodnutiu Špecializovaného trestného súdu, ktorý rozhodoval o predĺžení väzby bývalej štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Jankovskej, sudkyne Denisy Cvikovej a exsudcu Krajského súdu v Bratislave Richardovi Molnárovi. viac »


Deväť dní hladovky a rozhodovanie o väzbe: FOTO Vychudnutú Jankovskú priviedli na súd

Monika Jankovská po desiatich
Foto

22.09.2020 00:01

BANSKÁ BYSTRICA - Sudca pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu, pracovisko Banská Bystrica, rozhodoval v pondelok o návrhu na predĺženie lehoty trvania väzby v prípade bývalej štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Jankovskej, obvinenej z trestných činov podplácania a prijímania úplatku v kauze Búrka. viac »


Obvinená Monika Jankovská vyhlásila vo väznici hladovku! Prehovorila o dôvodoch

Monika Jankovská ide do

12.09.2020 15:45

BANSKÁ BYSTRICA - Bývalú štátnu tajomníčku v stredu obvinili v súvislosti s kauzou trenčianskeho baru Fatima. Najnovší paragraf, ktorý jej pribudol na vrub, je z marenia spravodlivosti formou účastníctva. Podľa informácií Topiek sa Jankovská teraz odhodlala k radikálnemu kroku. Za múrmi banskobystrickej väznice totiž vyhlásila v sobotu ráno protestnú hladovku. viac »


AKTUÁLNE Súd rozhodol o väzbe v kauze baru Fatima: Obvinená je aj Jankovská a jej svat

Okresný súd v Trenčíne
Foto

11.09.2020 19:08

TRENČÍN - Okresný súd v Trenčíne rozhodoval o väzbe pre obvinených v súvislosti s kauzou baru Fatima. Policajti pred sudcu priviedli advokátku Annu Žedényovú, expolicajta Milana Žáčika, ako aj Petra Vaska. Ide o svata bývalej štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej, ktorá je v prípade tiež obvinená. Od marca je vo väzbe pre obvinenie z trestných činov ... viac »


Jankovská má na krku ďalšie obvinenie! Vo väzbe skončil svokor jej syna aj expolicajt NAKA

Monika Jankovská ide do

09.09.2020 14:35

BRATISLAVA - Bývalá štátna tajomníčka a exsudkyňa Monika Jankovská je vo väzbe už vyše polroka. Najnovšie jej k obvineniu z korupcie pribudlo aj ďalšie. Polícia zadržala aj jej svata, expolicajta NAKA či advokátku. viac »


AKTUÁLNE Pravda o hlasovaní v kauze vraždy Kuciaka: Prehovorila predsedníčka senátu

AKTUÁLNE Pravda o hlasovaní
Video

08.09.2020 13:25

PEZINOK - Tretieho septembra celé Slovensko zaskočil verdikt Špecializovaného trestného súdu v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka, ktorým senát pod vedením sudkyne Ruženy Sabovej oslobodil Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú spod obžaloby. viac »


Drsná kritika Najvyššieho súdu! Jankovská marí vyšetrovanie: Chodí za ňou aj jej syn, zmenil si priezvisko

Monika Jankovská a Denisa
Foto

08.09.2020 13:24

BRATISLAVA - Bývalá štátna tajomníčka Ministerstva spravodlivosti a exsudkyňa Monika Jankovská je už vo väzbe viac ako polroka. Nedostala sa z nej ani po niekoľkých žiadostiach o prepustenie. viac »


PRÁVE TERAZ Zsuzsová, ktorá je obvinená z troch vrážd: Súd rozhodol o jej väzbe!

Alena Zsuzsová na Špecializovanom
FotoVideo

05.09.2020 11:00

BANSKÁ BYSTRICA - Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry podal na Špecializovaný trestný súd v Pezinku návrh na väzobné stíhanie Aleny Zsuzsovej. Tá bola spolu s Kočnerom oslobodená v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka. viac »


Slovensko v šoku! To najdôležitejšie zo súdu s Kočnerom: Bombový poplach aj Zsuzsovej 5 minút slobody

Pojednávanie v kauze vraždy
FotoVideo

04.09.2020 05:55

PEZINOK - Šokujúci moment zažili rodiny zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, keď si vypočuli rozsudok senátu, ktorému predsedala Ružena Sabová. Súd totiž obžalovaných Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovú oslobodil. Rozsudok zatiaľ nie je právoplatný. viac »


Silné emócie po rozsudku: Slzy, hnev aj sklamanie! VIDEO Rodičia Kuciaka a Kušnírovej sú zdrvení

Rodičia zavraždeného mladého páru
FotoVideo

03.09.2020 14:30

PEZINIK - Nevinní! Tak znel rozsudok v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ktorý vyriekla predsedníčka senátu Marianovi Kočnerovi a Alene Zsuzsovej. Tomáša Szabá uznal súd vinným a odsúdil ho na 25 rokov väzenie. Zdrvení rodičia Kuciaka a Kušnírovej súdnu sieň opustili predčasne. viac »


Šokujúci ROZSUDOK v prípade vraždy Kuciaka: VIDEO Rozhodnutie vysvetľuje predseda súdu

Obžalovaní si vypočujú rozsudok
FotoVideo

03.09.2020 14:28

PEZINOK - V kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej sa očakáva na pôde Špecializovaného trestného súdu v Pezinku vynesenie rozsudku. Prokurátor navrhuje všetkým obžalovaným 25-ročný trest odňatia slobody. Tí však stále trvajú na svojej nevine. viac »


VRAŽDA KUCIAKA Hrozí odklad rozsudku? Prokurátor navrhol nový dôkaz!

Pojednávanie v kauze vraždy

31.08.2020 17:30

BRATISLAVA/PEZINOK - Už vo štvrtok sa očakávalo, že sa Slovensko dozvie, ako rozhodol súd v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka. Teraz však prokurátor navrhol nový dôkaz a je možné, že rozsudok sa nedozvieme ani teraz. viac »


AKTUÁLNE Cviková sa dlho netešila: Najvyšší súd jej žiadosť zamietol! Rozhodovalo sa aj o Jankovskej

Monika Jankovská a Denisa

24.08.2020 09:50

BRATISLAVA - Obvinená Denisa Cviková sa dlho z rozhodnutia súd, ktorý ju prepustil z väzby, netešila. Senát Najvyššieho súdu totiž rozhodnutie zrušil a tak spolu s Monikou Jankovskou ostáva vo väzbe. viac »


Prvý odsúdený v prípade vraždy Kuciaka: FOTO Andruskó posiela list z väzenia! Cíti sa oklamaný

Právoplatne odsúdený Zoltán Andruskó
Foto

19.08.2020 09:00

BRATISLAVA - Prvým právoplatne odsúdeným v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka bol Zoltán Andruskó, ktorý sa priznal k tomu, že bol sprostredkovateľom vraždy. Práve on mal osloviť obžalovaného Tomáša Szabóa a neprávoplatne odsúdeného Miroslava Marčeka. viac »


Elitnú policajtku preveruje inšpekcia! Vyšetrovateľka sa objavila v Kočnerových správach

Pojednávanie v kauze vraždy

18.08.2020 12:54

BRATISLAVA - Vyšetrovateľka Bibiána Mašánová stíha aj Mariana Kočnera. V súčasnosti ju preveruje inšpekcia. Jej meno sa totiž objavilo v správa Mariana Kočnera, ktorý je obžalovaný z vraždy novinára Jána Kuciaka. A nevychádza z toho práve v najlepšom svetle. viac »


PRÁVE TERAZ Špecializovaný trestný súd rozhodol: Tvrdý verdikt pre Jankovskú!

PRÁVE TERAZ Špecializovaný trestný
FotoVideo

05.08.2020 13:40

BANSKÁ BYSTRICA - Rozhodnutie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka sa síce odkladá, no dnes bude Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici rozhodovať aj o väzbe pre Moniku Jankovskú. Bývalá štátna tajomníčka a exsudkyňa totiž požiadala o prepustenie s väzby. Verdikt si vypočuje aj sudkyňa Denisa Cviková. viac »


Rozsudok sa posúva: Senát nemá jednoznačný názor! Ďalší mesiac bude pre nás rok, tvrdí Kuciakov brat

Obžalovaní si vypočujú rozsudok
Foto

05.08.2020 05:55

PEZINOK - Dnes mal byť deň, kedy sa malo Slovensko po vyše dvoch mesiacoch dozvedieť, či senát Špecializovaného trestného súdu odsúdi obžalovaných z vraždy novinára Jána Kuciaka. No súd sa večer pred pojednávaním nečakane posunul. viac »


Finále MEGAPROCESU sprevádzali silné emócie: Szabó neudržal slzy! Zsuzsová rečnila takmer 3 hodiny

Finále MEGAPROCESU sprevádzali silné

01.08.2020 15:47

PEZINOK - Po vyše dvoch rokoch sa blíži rozsudok v najväčšom procese v histórii Slovenska. Na poslednom pojednávaní predniesli svoje záverečné reči obžalovaní v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka. A niektorí sa neubránili ani slzám. viac »


Najčítanejšie články