Slovenské politické strany – Parlamentné voľby 2012 | Topky.sk
Pondelok, 23. máj 2022. Meniny má Želmíra, zajtra Ela, Vanesa.

Politické strany vo voľbách 2012

Veľká anketa Topiek: Koho by ste chceli za ministrov novej vlády?

Ilustračné foto

Ilustračné foto

13.03.2012 19:23

BRATISLAVA - Parlamentné voľby sú za nami a majú jednoznačného víťaza. Predstavitelia strany Smer, ktorá obsadila v Národnej rade pohodlnú väčšinu, v týchto dňoch dávajú hlavy dokopy a hľadajú šéfov jednotlivých rezortov. Pomôžte im a vyberte svoj ministerský kabinet v ankete Topiek! viac »

Fico deň po voľbách: Vyššie dane pre banky a opätovný štart PPP

Robert Fico

11.03.2012 15:20

BRATISLAVA - Smer-SD pripúšťa možnosť vlády jednej strany a deň po voľbách otvorene hovorí o vyššom daňovom zaťažení pre banky a bohatých. Naopak, zvyšovať dane nechce ľuďom s nízkymi a strednými príjmami. viac »


Matovič sa za lídra pravice nepovažuje, treba si ešte počkať

Matovič sa za lídra

11.03.2012 12:16

BRATISLAVA - Líder hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti Igor Matovič sa zatiaľ necíti byť lídrom slovenskej pravice, do budúcnosti však nevylúčil, že by sa ním mohol stať. Matovič dostal najviac krúžkov spomedzi kandidátov stredopravých strán. Svoj hlas mu dalo 150.242 ľudí a jeho hnutie obsadilo tretiu priečku za Smerom-SD a len tesne za KDH. viac »


Šéfovia pravice predčasne ukončili volebnú noc: Zrejme spolu vládnuť nebudú!

Šéfovia pravice predčasne ukončili

11.03.2012 10:15

BRATISLAVA - Pikantné informácie zo zákulisia, prvé priebežné výsledky, analýzy politológov či tie najčerstvejšie novinky priamo zo straníckych centrál. To všetko vám prinášame vo veľkom online článku z dnešnej volebnej noci. viac »


Fico: Splnil sa mi sen, sme pripravení hovoriť o koalícii

Fico: Splnil sa mi

11.03.2012 06:39

BRATISLAVA - Strana Smer-SD je pripravená hovoriť o koaličnej spolupráci so stranami, ktoré prekročili brány parlamentu. Na dnešnej tlačovej konferencii to vyhlásil líder Smeru-SD Robert Fico, ktorého strana získala v predčasných parlamentných voľbách v snemovni jasnú väčšinu a viac ako milión voličských hlasov. Počas príchodu Fica na tlačovku ho búrlivým... viac »


Slovensko čakajú štyri roky rozkrádania, varuje Matovič

Slovensko čakajú štyri roky

11.03.2012 06:39

BRATISLAVA – Líder Obyčajných ľudí a nezávislých osobností Igor Matovič varuje pred nadchádzajúcimi štyrmi rokmi. viac »


Berényi očakáva, že SMK sa dostane do parlamentu

József Berényi

11.03.2012 00:17

BRATISLAVA - Predseda Strany maďarskej koalície (SMK) József Berényi dúfa, že jeho strana sa dostane do parlamentu. "Očakávam o niečo viac ako päťpercentný výsledok. Prvé výsledky exit pollu boli veľmi priaznivé, druhé ukázali, že je nádej dostať sa do parlamentu," komentoval situáciu Berényi s tým, že v praxi až sčítanie hlasov ukáže, či SMK bude v parlamente alebo nie. viac »


Dzurinda radosť nemá, verí, že si SDKÚ ešte prilepší

Mikuláš Dzurinda vo volebnej

10.03.2012 23:50

BRATISLAVA – Výsledok SDKÚ-DS v parlamentných voľbách nepovažuje jej predseda Mikuláš Dzurinda za radostný. „Nejako netlieskame, ani tu nejaká radosť nie je, ale nevládne tu ani depresia,“ povedal na brífingu po zverejnení exit pollov. Či sa vzdá pozície v strane, Dzurinda nepovedal, obmedzil sa na konštatovanie, že podľa stanov musí strana do pol ... viac »


Nora Mojsejová je z odhadu sklamaná

Nora Mojsejová je z

10.03.2012 23:03

KOŠICE - Predsedníčka Strany Slobodné Slovo Nora Mojsejová po zverejnení odhadov výsledkov volieb neskrývala sklamanie, že jej strana získala len 1,3 percenta. viac »


Sulík považuje odhadovaných 7,1 percenta za úspech

Sulík považuje odhadovaných 7,1

10.03.2012 22:45

BRATISLAVA – Za úspech považuje predseda SaS Richard Sulík 7,1 percenta platných hlasov pre jeho stranu, ktoré SaS prisúdil odhad volebných výsledkov agentúry Focus pre RTVS. viac »


Radičová: Náš spoločný príbeh s Dzurindom nekončí

Radičová: Náš spoločný príbeh

10.03.2012 21:50

BRATISLAVA – Spoločný príbeh premiérky Ivety Radičovej a SDKÚ-DS Mikuláša Dzurindu nekončí, myslí si premiérka Iveta Radičová. „Boli to väzby a vzťahy, ktoré nekončia jednými voľbami,“ povedala dnes Radičová po príchode do centrály SDKÚ-DS v ružinovskom dome kultúry. viac »


Najčítanejšie články