OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽaNO) - Voľby 2012 | Topky.sk

°C

Piatok, 27. november 2020. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti

Matovičovci by vraj chceli za šéfa ÚVO človeka z tretieho sektora

Igor Matovič

Igor Matovič

08.05.2012 09:13

BRATISLAVA - Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti by vraj radi obsadili kreslo šéfa Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) človekom z tretieho sektora. O túto funkciu majú záujem aj iné opozičné strany, ktoré sa doteraz nedohodli na rozdelení postov v kontrolných orgánoch. Otázku by chceli vyriešiť v priebehu aktuálnej parlamentnej schôdze. Opozícia by ... viac »

Matovič: Budeme strážnymi psami a nie cvičenými opičkami

Igor Matovič počas volebnej

11.03.2012 16:10

BRATISLAVA – Poslanci z kandidátky Obyčajných ľudí a nezávislých osobností (OľaNO) budú v parlamente plniť úlohu „strážnych psov“ záujmov ľudí. „Aby politici už viac neokrádali ľudí, ktorí ich zvolili,“ vyhlásil predseda OľaNO Igor Matovič. viac »


Matovič sa za lídra pravice nepovažuje, treba si ešte počkať

Matovič sa za lídra

11.03.2012 12:16

BRATISLAVA - Líder hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti Igor Matovič sa zatiaľ necíti byť lídrom slovenskej pravice, do budúcnosti však nevylúčil, že by sa ním mohol stať. Matovič dostal najviac krúžkov spomedzi kandidátov stredopravých strán. Svoj hlas mu dalo 150.242 ľudí a jeho hnutie obsadilo tretiu priečku za Smerom-SD a len tesne za KDH. viac »


Slovensko čakajú štyri roky rozkrádania, varuje Matovič

Slovensko čakajú štyri roky

11.03.2012 06:39

BRATISLAVA – Líder Obyčajných ľudí a nezávislých osobností Igor Matovič varuje pred nadchádzajúcimi štyrmi rokmi. viac »


Matovič drží palce SaS aj SDKÚ-DS, tip má skromný

Matovič drží palce SaS

10.03.2012 22:50

BRATISLAVA – Líder hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič okolo desiatej hodiny večer dorazil do svojej volebnej centrály, ktorú si strana dočasne zriadila v reštaurácii na bratislavskom Námestí SNP. Ako povedal pre médiá, meškal preto, že jeho manželka Paulína sa na polhodinu zasekla vo výťahu. „Tak sme sa trošku zdržali,“ dodal. viac »


VIDEO Matovič prichádza do reštaurácie s veľkým meškaním

Matovič
Video

10.03.2012 22:00

BRATISLAVA - Matovič na "miesto činu" prišiel desať minút pred desiatou. Meškanie odôvodnil tým, že jeho manželka sa zasekla vo výťahu. viac »


Hlina: Budem mať problém sedieť so Slotom v jednej miestnosti

Hlina: Budem mať problém

10.03.2012 21:55

BRATISLAVA – Jeden z kandidátov hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Alojz Hlina dnes pre médiá pár minút pred zatvorením volebných okrskov priznal, že v prípade, ak sa do parlamentu dostane Ján Slota aj on, bude mať problém sedieť s ním v jednej miestnosti. viac »


VIDEO Kandidát na poslanca OĽaNO Alojz Hlina a jeho prvé pocit

Hlina
Video

10.03.2012 21:34

BRATISLAVA - Kandidát na poslanca Obyčajných ľudí a nezávislých osobností Alojz Hlina na úvod volebnej noci. viac »


Matovič si už kladie podmienky pre podporu pravicovej vlády

Matovič si už kladie

08.03.2012 15:38

BRATISLAVA – Hoci Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti sa ešte nedostali do parlamentu, už teraz si kladú podmienky pre podporu potenciálnej stredo-pravej vlády. viac »


Matovičovci chcú voličom rozdávať odmeny, môže ísť o korupciu

Igor Matovič

07.03.2012 15:13

BRATISLAVA - OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti Igora Matoviča plánujú v sobotu 10. marca počas volieb odmeňovať ľudí, ktorí pôjdu voliť. Pre prvovoličov pripravili 20.000 tričiek so štátnym symbolom a nápisom Máme radi túto krajinu. Pre ďalších voličov majú iné prekvapenie. viac »


Matovič: Dokážem ustrážiť pravicové gorily, nie King Konga Fica

Igor Matovič

01.03.2012 11:10

BRATISLAVA - Prioritami hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti sú sociálne veci, rodina a zdravotníctvo. Ak by bolo súčasťou budúcej koalície, z týchto zámerov by vychádzalo aj pri prerozdeľovaní rezortov. Hoci prioritným cieľom subjektu bolo umožniť kandidovať do parlamentu nestraníkom, líder hnutia Igor Matovič v rozhovore konštatoval, že dnes ... viac »


Najčítanejšie články