SMER - sociálna demokracia - Voľby 2012 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Pondelok, 24. február 2020. Meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika.

SMER - sociálna demokracia

Kaliňák sa o Lipšicove vyšetrovanie Penty nezaujíma

Robert Kaliňák

Robert Kaliňák

18.04.2012 14:16

BRATISLAVA - Minister vnútra Robert Kaliňák sa zatiaľ nezaujímal o prípad Privatbanky, patriacej do portfólia skupiny Penta, v súvislosti s ktorou exminister vnútra Daniel Lipšic začiatkom apríla informoval, že kontrolóri finančnej polície pri druhej kontrole v Privatbanke narazili na dve podozrivé transakcie. viac »

Fico pripustil aj zvýšenie DPH: Všetko by zdraželo o 5 percent!

Robert Fico

26.03.2012 07:05

BRATISLAVA - Zvýšenie bankovej dane bude pre budúcu vládu povinnosťou, tvrdí dezignovaný premiér a predseda Smeru-SD Robert Fico. viac »


Čitatelia Topiek chcú takýto ministerský kabinet: Je plný prekvapení!

Čitatelia Topiek chcú takýto

24.03.2012 19:30

BRATISLAVA - Strana Smer, ktorá s prehľadom vyhrala parlamentné voľby, už v pondelok oficiálne predstaví nových ministrov. Čitatelia nášho portálu mohli pred časom vybrať v ankete, koho by chceli na čele jednotlivých rezortov. Hlasovali tisíce ľudí a niektoré výsledky sú poriadne prekvapivé. viac »


Glváčovci sa dostali k tenisovej hale vďaka Bajanovi

Martin Glváč

22.03.2012 12:12

BRATISLAVA - Rodina bratislavského krajského šéfa Smeru Martina Glváča sa vlani dostala k modernému tenisovému areálu v Pezinku aj vďaka bývalému bratislavskému županovi a nominantovi Smeru Vladimírovi Bajanovi, informuje o tom dnešné vydanie denníka Sme. viac »


Fico je ochotný diskutovať o spojení EFSF a ESM

Robert Fico

21.03.2012 15:40

BRATISLAVA - Budúci premiér Robert Fico je otvorený diskusiám o zvýšení kapacity mechanizmov na pomoc krajinám eurozóny spojením dvoch stabilizačných fondov - EFSF a ESM. V rozhovore pre agentúru Reuters dodal, že je potrebné ešte veľa urobiť pred začatím akejkoľvek serióznej debaty o spoločných eurobondoch. viac »


Fico zvládne byť predsedom vlády aj strany, tvrdí Kaliňák

Robert Kaliňák a Robert

18.03.2012 14:50

BRATISLAVA - Strana Smer-SD bez Roberta Fica na čele nie je dobré riešenie. Dobrý nápad nie je ani oddelenie funkcií šéfa strany od predsedu vlády. Myslí si to podpredseda sociálnych demokratov Robert Kaliňák. "Robert Fico zvládne byť aj predsedom vlády aj strany," povedal v dnešnej diskusnej relácii televízie TA3 V politike. viac »


Smer chce zlúčiť rezorty: Vnútro a obrana, alebo zdravotníctvo a sociálne veci?!

Smer chce zlúčiť rezorty:

18.03.2012 07:00

BRATISLAVA – Smer-SD začal uvažovať o reorganizácii štátnej správy. Podľa informácií vedenie Smeru-SD sa zaoberalo myšlienkou spojiť niektoré ministerstvá. Malo by ísť o integráciu silových rezortov vnútra a obrany, ale tiež sociálnych vecí a zdravotníctva. viac »


Jarjabek: Ak sa opozícia nedohodne na postoch, bude voľné hlasovanie

Jarjabek: Ak sa opozícia

16.03.2012 14:52

BRATISLAVA - Ak sa opozícia nedohodne na obsadení postov podpredsedov parlamentu a predsedov parlamentných výborov, ktoré jej ponúkol Smer-SD, budú o nich poslanci tejto strany s vysokou pravdepodobnosťou hlasovať voľne, podľa svojho vedomia a svedomia. Povedal to poslanec Smeru-SD Dušan Jarjabek. viac »


Smer na výzvu o tráve: Nie dekriminalizácia, ale zmiernenie trestov!

Smer na výzvu o

16.03.2012 09:35

BRATISLAVA - Sloboda a solidarita ponúkla včera Smeru-SD svoje ekonomické riešenia výmenou za pomoc pri dekriminalizácii marihuany. "Dotazovali sme sa aj na to, aké sú možnosti v oblasti dekriminalizácie marihuany a sme spokojní, že sa o tejto téme bude diskutovať. Vidíme šancu, že by sa to mohlo presadiť spolu so Smerom," povedal predseda liberálov ... viac »


Sulíkova ponuka Smeru: Pomôžeme vám s krízou, vy nám s trávou!

Rokovanie Fica s opozíciou

15.03.2012 14:30

BRATISLAVA – SaS ponúka Smeru-SD obchod. Liberáli chcú najsilnejšej parlamentnej strane pomôcť pri ekonomických riešeniach, za čo žiadajú dekriminalizáciu marihuany. viac »


Prezident poveril Fica: Sociálni demokrati budú definitívne vládnuť sami!

Prezident poveril Fica: Sociálni

15.03.2012 14:25

BRATISLAVA - Víťaz volieb Smer-SD bude najbližšie štyri roky vládnuť sám. Lídri piatich pravicových strán na dnešnom rokovaní za okrúhlym stolom povedali subjektu Roberta Fica definitívne nie a potvrdili tak svoj odchod do opozície. Smer-SD si ešte dnes preberie poverenie od prezidenta SR Ivana Gašparoviča na zostavenie vlády. viac »


Najčítanejšie články