SNS - Slovenská ľudová strana – Voľby 2012 | Topky.sk

°C

Utorok, 1. december 2020. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Slovenská národná strana

Slota: Predpovede sa plnia, eurozóna je nad priepasťou

Ján Slota

Ján Slota

09.05.2012 15:00

BRATISLAVA - To, o čom Slovenská národná strana hovorí už rok, sa stáva realitou a otvorene to pripúšťajú už nielen európski ekonómovia a médiá, ale aj niektorí politici EÚ - začína sa rozpadávať eurozóna a narúšajú sa väzby EÚ. viac »

Belousovovej útok na SNS: Zobrali 1,5 milióna z penťáckej banky!

Belousovovej útok na SNS:

07.03.2012 19:55

BRATISLAVA - Šéfka NaS Anna Belousovová sa opäť raz vyjadrila na adresu svojej materskej strany, SNS. V relácii Markízy uviedla, že národniari Jána Slotu zobrali peniaze na svoju kampaň z Privatbanky, ktorá patrí do portfólia skupiny Penta. Išlo vraj o 1,5 milióna eur. Čím ručili za tie úvery?, zamýšľala sa. viac »


Slota: To, čo urobil maďarský tajomník, možno prirovnať ku Goebbelsovi

Ján Slota

07.03.2012 11:46

BRATISLAVA - Slovenská národná strana (SNS) protestuje proti agresívnej reakcii oficiálnych politických kruhov Maďarska vo vzťahu k voľbám na Slovensku. Uviedol to dnes líder národniarov Ján Slota v reakcii na výrok tajomníka maďarského ministerstva zahraničných vecí Zsolta Németha, že maďarská vláda považuje za žiaduce, aby SMK v nadchádzajúcich voľbách uspela. viac »


Mŕtve duše 99% môžu mať strašné dôsledky: Nové voľby, nelegitímny parlament?!

Alena Dušatková

01.03.2012 14:40

BRATISLAVA - Na registračných hárkoch, ktoré dostali stranu 99% - Občiansky hlas do volebnej súťaže, sa podľa polície objavili aj stovky "mŕtvych duší." Ak by ich bolo priveľa a strane by zrušili registráciu, podľa právnika by to mohlo spustiť poriadnu politickú krízu. Zákon totiž nič podobného nepredpokladá. viac »


Šéf SNS Slota v online rozhovore: Počul som, že Flašíková robila prostitútku!

Šéf SNS Slota v

01.03.2012 13:55

BRATISLAVA - Na slovenskej politickej scéne hádam niet kontroverznejšej osoby ako je predseda Slovenskej národnej strany. Svojimi výrokmi proti sebe mnohých občanov popudil, iní sa zas na nich bavia. Je však rozhodne neprehliadnuteľný. viac »


Chmel: Keď Slota príde aj o protirómsku agendu, bude tu raj

Chmel: Keď Slota príde

28.02.2012 16:00

BRATISLAVA - Keď predseda SNS Ján Slota príde aj o protirómsku agendu, na Slovensku bude raj. Na dnešnej tlačovej konferencii v Bratislave to povedal vicepremiér a podpredseda Mostu-Híd Rudolf Chmel. viac »


Slota: Orbán a Jobbik sa pozerajú na Slovensko ako na ukradnutú zem

Slota: Orbán a Jobbik

28.02.2012 09:21

TRENČÍN – Maďarský premiér Viktor Orbán, rovnako ako politici Jobbiku, sa na Slovensko pozerá ako na ukradnutú zem a chce zmeniť Trianonskú mierovú zmluvu, ktorá je základom existencie Slovenskej republiky. viac »


Slota: Ministri za Most-Híd rozkrádajú všetko, čo je slovenské

Ján Slota

27.02.2012 15:38

BRATISLAVA - Minister pôdohospodárstva Zsolt Simon (Most-Híd) skupuje státisíce štvorcových metrov slovenskej zeme prevažne na juhu krajiny, na ktoré si nemohol zarobiť. Na dnešnej tlačovej konferencii to vyhlásil líder SNS Ján Slota s tým, že ministri za Most-Híd rozkrádajú všetko, čo je slovenské. viac »


Slotov pohľad na budúcnosť eura Figeľ neberie vážne

Slotov pohľad na budúcnosť

21.02.2012 09:37

BRATISLAVA - Presvedčenie predsedu SNS Jána Slotu, že euro je odsúdené na zánik a Slovensko zbytočne míňa energiu a prostriedky na jeho záchranu, neberie líder kresťanských demokratov Ján Figeľ príliš vážne. viac »


Slota chce vládu národnej spásy: Ide o záchranu Slovenska

Ján Slota

20.02.2012 14:17

BRATISLAVA - Predseda SNS Ján Slota si po voľbách želá zostavenie úradníckej vlády s podporou všetkých politických strán s výnimkou maďarských. "V týchto ťažkých časoch by bolo ideálne, keby bola vláda národnej spásy. viac »


SNS sťahuje predvolebné spoty: Stará Tublatanka s nimi nechce mať nič spoločné!

SNS sťahuje predvolebné spoty:
FotoVideo

16.02.2012 10:10

BRATISLAVA - Predvolebné spoty s Jánom Slotom, ktorý zvaža svojich spolustraníkov autobusom k parlamentu a ktorý sa prechádza ulicami slovenských miest, zmiznú z televíznych obrazoviek aj z internetu. Dôvodom sú autorské práva. Vo videách totiž hrali kultové hity skupiny Tublatanka a starí členovia kapely na rozdiel od frontmana Maťa Ďurindu nechcú byť s národniarmi spájaní. viac »


Najčítanejšie články