Nedeľa25. február 2024, meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor

SNS sľubuje, že vláde bude nepríjemnou opozíciou

Rafael Rafaj
Rafael Rafaj (Zdroj: SITA)

BRATISLAVA - Slovenská národná strana sľubuje, že bude novej vláde nepríjemnou opozíciou, bude reagovať, kritizovať každé jej zaváhanie a sledovať a monitorovať politické strany, aj keď ju budú ignorovať.

Na dnešnej tlačovej konferencii v Bratislave to povedal prvý podpredseda Slovenskej národnej strany Andrej Danko. Tieto parlamentné voľby sú podľa neho výsledkom hystérie a zneužívania mediálneho priestoru ako aj zneužívania verejnej mienky a prieskumov. Vládu jednej strany si nevie predstaviť. „Výsledky volieb budeme analyzovať, 16 okresov volilo podľa našich očakávaní, ale čakal som viac od Bratislavy, východného Slovenska a od Oravy,“ reagoval podpredseda strany Rafael Rafaj na výsledky sobotňajších parlamentných volieb.

Rafaj na dnešnej tlačovej konferencii poďakoval všetkým voličom. „SNS chce aj naďalej pokračovať v politike, ktorú mienime vystupňovať, aby sme sa v roku 2014 dostali opäť na výslnie,“ povedal. Takisto chce strana podľa neho zabojovať vo voľbách do európskeho parlamentu, kde je potrebné rozvíriť stojaté vody. „Výsledkov volieb sme si vedomí a v našej činnosti budeme pokračovať,“ dodal Danko.

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu