Pondelok26. február 2024, meniny má Viktor, zajtra Alexander

Dvojka je dobrá, hovorí Figeľ o možnom výsledku

Ján Figeľ (vpravo) prichádza do volebnej centrály strany KDH
Ján Figeľ (vpravo) prichádza do volebnej centrály strany KDH (Zdroj: TASR)

BRATISLAVA – Predseda Kresťansko-demokratického hnutia Ján Figeľ už prešiel symbolickou slávobránou z bielych balónikov do centrály KDH, ktorú navštívila aj premiérka Iveta Radičová.

 Pri odpovedi na to, čo by bol pre kresťanských demokratov dobrý výsledok, si Figeľ pomohol dvojkou, teda poradových číslom kandidátky ich strany. „Dvojka je dobrá," povedal a dodal, že aj počtom cifier a možno aj umiestnením „Je to dobré východisko,“ konštatoval. Do centrály strany prišiel podľa vlastných slov s pocitom dobre vykonanej práce.

Premiérka Iveta Radičová už rozbieha svoje „turné“ po centrálach doterajších koaličných partnerov, ktorí tvorili vládnu zostavu. Už dorazila do sídla KDH. „S priateľmi z koalície nielen sa patrí, ale aj chcem stráviť tie posledné okamihy pred uzavretím volebných miestností a zaželať čo najlepší výsledok,“ povedala Radičová. Najlepší výsledok podľa nej bude, ak občania vyslovia dôveru jej koaličným partnerom a politickým stranám. Potvrdila, že aj tieto návštevy v stranách sú súčasťou jej rozlúčky s politikou.

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu