Voľby 2012 – Parlamentné voľby Slovensko | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Voľby 2012

Pravica v troskách: Lipšic a Žitňanská odchádzajú z KDH!

Daniel Lipšic a Jana

27.05.2012 20:40

BRATISLAVA - Daniel Lipšic a Jana Žitňanská vystupujú z KDH. Oznámili to dnes na tlačovej konferencii. Pravici na Slovensku podľa Lipšica chýba vízia a chýbajú jej témy. viac »


Výmena Mečiara nie je celkom istá, myslí si Halecký

Výmena Mečiara nie je

20.05.2012 10:50

BRATISLAVA - Výmena Vladimíra Mečiara v čele ĽS-HZDS nie je podľa Jozefa Haleckého celkom istá. Ako uviedol, pokojne sa môže stať, že na straníckom Sneme niekto navrhne za šéfa Mečiara a ten bude aj zvolený. viac »


Sulík: Pre Slovensko je 150 poslancov priveľa

Richard Sulík

16.05.2012 15:00

BRATISLAVA – Slovenská republika podľa predsedu SaS Richarda Sulíka nepotrebuje 150 poslancov, celkom jej postačí rovná stovka. Tvrdí, že Slovensko by nielen ušetrilo, ale zbavilo by sa aj ľudí, ktorí v parlamente nič nerobia. viac »


SDKÚ by sa podľa prieskumu nedostala do parlamentu!

SDKÚ by sa podľa

16.05.2012 13:35

BRATISLAVA - Ak by sa parlamentné voľby konali najbližší víkend, poslanci za SDKÚ-DS by v parlamentných laviciach už nesedeli. V prieskume agentúry Polis by strana získala iba 4,8 percenta hlasov. viac »


Povolebný prieskum: Až 44 percent Slovákov je spokojných s výsledkami!

Richard Sulík, Zsolt Simon,

14.05.2012 14:01

BRATISLAVA - Celkom 44 percent Slovákov je spokojných s tým, ako dopadli parlamentné voľby, ktoré sa konali 10. marca. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus, ktorý zverejnila tento mesiac na svojom webe. viac »


Frešo verí vo férovú súťaž pri voľbe predsedu SDKÚ

Pavol Frešo

13.05.2012 10:48

BRATISLAVA – Kandidát na predsedu SDKÚ-DS Pavol Frešo verí, že v strane prebehne férová súťaž o post nového straníckeho šéfa. Ako uviedol, zatiaľ v SDKÚ-DS prebieha prirodzená súťaž, ktorá je bežná v každej vyspelej krajine, kde sa snažia kandidáti na predsedu získať podporu spolustraníkov. viac »


Frešo: SDKÚ je pripravená podať vláde pomocnú ruku

Pavol Frešo, SDKÚ-DS

09.05.2012 15:05

BRATISLAVA - SDKÚ-DS bude dôsledne kontrolovať vládu Roberta Fica aj v zahraničnopolitickej oblasti a prostredníctvom svojich poslancov v Európskom parlamente aj v Národnej rade SR dôsledne obhajovať národnoštátne záujmy SR v Európskej únii. viac »


Slota: Predpovede sa plnia, eurozóna je nad priepasťou

Ján Slota

09.05.2012 15:00

BRATISLAVA - To, o čom Slovenská národná strana hovorí už rok, sa stáva realitou a otvorene to pripúšťajú už nielen európski ekonómovia a médiá, ale aj niektorí politici EÚ - začína sa rozpadávať eurozóna a narúšajú sa väzby EÚ. viac »


Žitňanská: Ak SDKÚ nedá dobrú ponuku, príde niekto iný

Lucia Žitňanská

08.05.2012 11:30

BRATISLAVA – AK SDKÚ-DS nedá voličom novú ponuku, príde podľa podpredsedníčky strany Lucie Žitňanskej niekto iný a priestor vykryje. Ako povedala pre agentúru SITA, ak dnes nemá SDKÚ čo ponúknuť, tak musí dať novú ponuku. viac »


Matovičovci by vraj chceli za šéfa ÚVO človeka z tretieho sektora

Igor Matovič

08.05.2012 09:13

BRATISLAVA - Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti by vraj radi obsadili kreslo šéfa Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) človekom z tretieho sektora. O túto funkciu majú záujem aj iné opozičné strany, ktoré sa doteraz nedohodli na rozdelení postov v kontrolných orgánoch. Otázku by chceli vyriešiť v priebehu aktuálnej parlamentnej schôdze. Opozícia by ... viac »


Figeľ: Jasný postoj Lipšica by bol prínosom

Figeľ: Jasný postoj Lipšica

07.05.2012 12:14

BRATISLAVA - Jasný postoj Daniela Lipšica v otázke kandidatúry na predsedu KDH by bol podľa šéfa kresťanských demokratov Jána Figeľa prínosom aj pre kresťanských demokratov, aj širšiu verejnosť. viac »


Sulík vidí „famózneho“ kandidáta na prezidenta: Dúfam, že do toho pôjde

Richard Sulík

07.05.2012 10:55

BRATISLAVA – Predseda SaS Richard Sulík vie, koho by v roku 2014 rád videl v prezidentskom kresle, meno tohto človeka ale zatiaľ nechce prezradiť. viac »


Frešo: K návrhu téz Generálnej línie SDKÚ prišlo už vyše sto pripomienok

Pavol Frešo

07.05.2012 09:47

BRATISLAVA - K návrhu téz Generálnej línie (GL) SDKÚ-DS na roky 2012 až 2016, ktoré kandidát na predsedu strany Pavol Frešo zaslal všetkým členom SDKÚ-DS na pripomienkovanie, už prišlo viac ako sto pripomienok. "Je praktickou tvorbou alternatívnej ponuky voči socialistickej politike," konštatoval na margo GL Frešo, ktorý chce návrh téz predložiť straníckemu kongresu 19. mája. viac »


Žitňanská: Dzurinda do voľby nového predsedu nezasahuje

Žitňanská: Dzurinda do voľby

06.05.2012 11:11

BRATISLAVA - Odchádzajúci predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda podľa podpredsedníčky strany Lucie Žitňanskej nezasahuje do procesu voľby nového predsedu. Ako uviedla Žitňanská, Dzurinda sa nevyjadruje k procesom voľby. viac »


Sulík: Fico vezme všetkým, len nie skutočne bohatým

Sulík: Fico vezme všetkým,

02.05.2012 12:17

BRATISLAVA – Vláda Roberta Fica siahne na peniaze všetkým ľuďom, okrem skutočne bohatých, ktorí pred zdanením uniknú do daňových rajov, varuje strana SaS. viac »


Matovič chce znížiť počet podpisov na prerokovanie na polovicu

Igor Matovič

29.04.2012 09:41

BRATISLAVA - Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) by spolu s mimovládnymi organizáciami privítali zníženie počtu podpisov potrebných na prerokovanie petície v Národnej rade SR. viac »


Odmena 4000 eur: Radičovej asistent dostal viac ako celý rezort obrany!

Iveta Radičová a Michal

28.04.2012 10:38

BRATISLAVA - Osobný asistent expremiérky Ivety Radičovej Michal Daňo dostal v tomto roku vyšší príplatok, než bola suma všetkých odmien vyplatených v tom istom období v rezorte obrany, ktorý Radičová dočasne viedla. viac »


Zmeny v SaS: Na kongrese rozhodnú o novej vízii aj členoch rady

Členovia strany SaS Ľubomír

28.04.2012 10:30

BRATISLAVA - V sobotu a nedeľu čaká SaS v Bratislave rokovanie straníckeho kongresu. Delegáti na ňom budú voliť troch členov Republikovej rady SaS, diskutovať o voľbách a volebnom výsledku, vzťahov centrály a regionálnych štruktúr, dotknú sa aj otázky, aká má byť základná vízia a misia strany. Kongres sa bude konať za zatvorenými dverami, novinári sú ... viac »


Sulík: Fico už nehovorí o istotách, ale ponúka rany istoty

Richard Sulík

26.04.2012 11:55

BRATISLAVA - Predseda vlády Robert Fico (Smer-SD) pred voľbami sľuboval istoty a bola na tom postavená jeho kampaň. Súčasné vyhlásenia Smeru-SD však hovoria o všetkom inom, len nie o istotách, ale o ranách istoty a vzbudzujú hrôzu. Na dnešnej tlačovej konferencii to vyhlásil líder opozičnej SaS Richard Sulík. viac »


Členom SDKÚ záleží na budúcnosti strany, tvrdí Frešo

Pavol Frešo

26.04.2012 11:15

BRATISLAVA - Za uplynulých päť dní doručili členovia strany Pavlovi Frešovi takmer 130 stanovísk a pripomienok k tézam Generálnej línie na roky 2012 - 2014, v ktorej predstavil víziu obnovy SDKÚ-DS ako modernej ľudovej strany. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.