Voľby 2012 – Parlamentné voľby Slovensko | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 24. jún 2018. Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

Voľby 2012

Pravica v troskách: Lipšic a Žitňanská odchádzajú z KDH!

Daniel Lipšic a Jana

27.05.2012 20:40

BRATISLAVA - Daniel Lipšic a Jana Žitňanská vystupujú z KDH. Oznámili to dnes na tlačovej konferencii. Pravici na Slovensku podľa Lipšica chýba vízia a chýbajú jej témy. viac »


Výmena Mečiara nie je celkom istá, myslí si Halecký

Výmena Mečiara nie je

20.05.2012 10:50

BRATISLAVA - Výmena Vladimíra Mečiara v čele ĽS-HZDS nie je podľa Jozefa Haleckého celkom istá. Ako uviedol, pokojne sa môže stať, že na straníckom Sneme niekto navrhne za šéfa Mečiara a ten bude aj zvolený. viac »


Sulík: Pre Slovensko je 150 poslancov priveľa

Richard Sulík

16.05.2012 15:00

BRATISLAVA – Slovenská republika podľa predsedu SaS Richarda Sulíka nepotrebuje 150 poslancov, celkom jej postačí rovná stovka. Tvrdí, že Slovensko by nielen ušetrilo, ale zbavilo by sa aj ľudí, ktorí v parlamente nič nerobia. viac »


SDKÚ by sa podľa prieskumu nedostala do parlamentu!

SDKÚ by sa podľa

16.05.2012 13:35

BRATISLAVA - Ak by sa parlamentné voľby konali najbližší víkend, poslanci za SDKÚ-DS by v parlamentných laviciach už nesedeli. V prieskume agentúry Polis by strana získala iba 4,8 percenta hlasov. viac »


Povolebný prieskum: Až 44 percent Slovákov je spokojných s výsledkami!

Richard Sulík, Zsolt Simon,

14.05.2012 14:01

BRATISLAVA - Celkom 44 percent Slovákov je spokojných s tým, ako dopadli parlamentné voľby, ktoré sa konali 10. marca. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus, ktorý zverejnila tento mesiac na svojom webe. viac »


Frešo verí vo férovú súťaž pri voľbe predsedu SDKÚ

Pavol Frešo

13.05.2012 10:48

BRATISLAVA – Kandidát na predsedu SDKÚ-DS Pavol Frešo verí, že v strane prebehne férová súťaž o post nového straníckeho šéfa. Ako uviedol, zatiaľ v SDKÚ-DS prebieha prirodzená súťaž, ktorá je bežná v každej vyspelej krajine, kde sa snažia kandidáti na predsedu získať podporu spolustraníkov. viac »


Frešo: SDKÚ je pripravená podať vláde pomocnú ruku

Pavol Frešo, SDKÚ-DS

09.05.2012 15:05

BRATISLAVA - SDKÚ-DS bude dôsledne kontrolovať vládu Roberta Fica aj v zahraničnopolitickej oblasti a prostredníctvom svojich poslancov v Európskom parlamente aj v Národnej rade SR dôsledne obhajovať národnoštátne záujmy SR v Európskej únii. viac »


Slota: Predpovede sa plnia, eurozóna je nad priepasťou

Ján Slota

09.05.2012 15:00

BRATISLAVA - To, o čom Slovenská národná strana hovorí už rok, sa stáva realitou a otvorene to pripúšťajú už nielen európski ekonómovia a médiá, ale aj niektorí politici EÚ - začína sa rozpadávať eurozóna a narúšajú sa väzby EÚ. viac »


Žitňanská: Ak SDKÚ nedá dobrú ponuku, príde niekto iný

Lucia Žitňanská

08.05.2012 11:30

BRATISLAVA – AK SDKÚ-DS nedá voličom novú ponuku, príde podľa podpredsedníčky strany Lucie Žitňanskej niekto iný a priestor vykryje. Ako povedala pre agentúru SITA, ak dnes nemá SDKÚ čo ponúknuť, tak musí dať novú ponuku. viac »


Matovičovci by vraj chceli za šéfa ÚVO človeka z tretieho sektora

Igor Matovič

08.05.2012 09:13

BRATISLAVA - Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti by vraj radi obsadili kreslo šéfa Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) človekom z tretieho sektora. O túto funkciu majú záujem aj iné opozičné strany, ktoré sa doteraz nedohodli na rozdelení postov v kontrolných orgánoch. Otázku by chceli vyriešiť v priebehu aktuálnej parlamentnej schôdze. Opozícia by ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.