KDH - Kresťanskodemokratické hnutie – Voľby 2012 | Topky.sk
Utorok, 16. august 2022. Meniny má Leonard, zajtra Milica.

Správy o stranách

Kresťanskodemokratické hnutie

Pravica v troskách: Lipšic a Žitňanská odchádzajú z KDH!

Daniel Lipšic a Jana Žitňanská na tlačovej konferencii

Daniel Lipšic a Jana Žitňanská na tlačovej konferencii

27.05.2012 20:40

BRATISLAVA - Daniel Lipšic a Jana Žitňanská vystupujú z KDH. Oznámili to dnes na tlačovej konferencii. Pravici na Slovensku podľa Lipšica chýba vízia a chýbajú jej témy. viac »

Druhé miesto KDH je pre stávkové kancelárie hotová vec

Druhé miesto KDH je

09.03.2012 11:31

BRATISLAVA - Druhé miesto KDH v sobotných voľbách považujú stávkové kancelárie za takmer istú vec. Na umiestnenie kresťanských demokratov do druhého miesta ponúka momentálne kancelária Niké kurz len 1,07 a Fortuna 1,08. viac »


Predvolebná roztržka v KDH: Pár dní pred voľbami stret kvôli kampani!

Aplikácia, ktorou kandidát na
Foto

09.03.2012 09:49

BRATISLAVA – V KDH to tesne pred voľbami poriadne vrie. Podpredseda strany Július Brocka sa totiž dostal do konfliktu so straníckym kolegom Miroslavom Vetríkom, ktorý si vystrelil tak z neho ako aj ďalších čelných predstaviteľov kresťanských demokratov. Zosmiešnil ich totiž svojským spôsobom, z Jána Figeľa, Pavla Hrušovského a ďalších totiž spravil... viac »


Politológ: Môže tu vzniknúť systém dvoch strán

Politológ: Môže tu vzniknúť

06.03.2012 14:46

BRATISLAVA – Na Slovensku môže dôjsť k polarizácii voličov na priaznivcov ľavicového Smeru a pravicového KDH. Podľa politológa Rastislava Tótha by tak vznikol dvojstranícky systém, ktorý by bol prehľadnejší. viac »


KDH je podľa Figeľa alternatíva socialistického smerovania

Ján Figeľ

02.03.2012 14:38

BRATISLAVA – Kresťansko-demokratické hnutie predstavuje podľa svojho predsedu Jána Figeľa reálnu alternatívu socialistického smerovania. Slovensko sa podľa neho pred voľbami nachádza na rázcestí dvoch ciest. viac »


Cukrová vata, trampolína a nafukovací hrad: Dedinské hody? Nie, míting KDH!

Cukrová vata, trampolína a
Video

28.02.2012 18:27

BRATISLAVA – KDH v predvolebnom boji o voličov stavila na mladé rodiny s deťmi. Počas nedeľného mítingu v Trnave totiž stretnutie s potenciálnymi voličmi zamerala predovšetkým na mladých. Svedčí o tom aj vybavenie haly, v ktorej sa míting konal. Miestami akcia výberom atrakcií pripomínala dedinské hody. Nesmel chýbať nafukovací hrad, šmykľavky, trampolíny... viac »


Lipšic pokračuje v ťažení proti Pente: Ďalšie dôkazy z Gorily!

Daniel Lipšic

28.02.2012 09:25

BRATISLAVA – Minister vnútra Daniel Lipšic pokračuje vo svojom "šerifskom" pátraní po pravde. V pondelok zverejnil blog, v ktorom upozorňuje na ďalšie dôkazy z údajného spisu Gorila. Nadviazal tak na svoj príspevok spred týždňa. Tentoraz si vyšliapol na bývalých policajných špecialistov na boj proti praniu špinavých peňazí, ktorí až do konca minulého... viac »


Šéf KOZ Gazdík si vie predstaviť povolebnú spoluprácu Smeru a KDH

Viceprezident KOZ SR Vladmír

27.02.2012 15:50

BRATISLAVA - Konfederácia odborových zväzov SR (KOZ) vyzýva svojich členov, ako aj ďalších občanov, aby sa v čo najväčšom počte zúčastnili na predčasných marcových parlamentných voľbách. viac »


Figeľ: Politika Smeru nie je prijateľnejšia ako v roku 2010

Ján Figeľ

26.02.2012 14:12

BRATISLAVA - Politika Smeru-SD nie je pre KDH prijateľnejšia ako pred parlamentnými voľbami v roku 2010. Kresťanskí demokrati vtedy povedali sociálnym demokratom jasné nie. V súčasnosti zatiaľ také jasné stanovisko nezaujali. Predseda KDH Ján Figeľ však tvrdí, že jeho hnutie chce byť alternatívou socialistickému smerovaniu, ktoré prináša strana Roberta Fica. viac »


Figeľ: KDH chce byť majákom pre pravicových voličov

Figeľ: KDH chce byť

23.02.2012 18:09

BRATISLAVA – KDH chce byť podľa predsedu strany Jána Figeľa majákom pre pravicových voličov, ktorí odmietajú populizmus a korupciu. viac »


Dzurinda upozornil Figeľa: Nechoď za mnou, keď bude vládnuť "Fiko"

Dzurinda upozornil Figeľa: Nechoď

22.02.2012 10:55

BRATISLAVA – Predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda upozornil šéfa KDH Jána Figeľa, aby za ním po parlamentných voľbách neprišiel s tým, že nám tu vládne „Fiko“ sám so sebou. viac »


Najčítanejšie články