VIDEO Hororový koniec hádky medzi taxikárom a pasažierom: Neuveríte, čo spravil zákazníkovi! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

VIDEO Hororový koniec hádky medzi taxikárom a pasažierom: Neuveríte, čo spravil zákazníkovi!

Zdroj: Youtube/What you see what you get
15.08.2019 20:03

LONDÝN - Britská polícia pátra po taxikárovi, ktorý úmyselne počas jazdy prudko zabrzdil, aby zranil svojho pasažiera. Potom ho vyvliekol z auta von a pokračoval v jazde, akoby sa nič nestalo.


Incident sa stal ešte 17. mája na moste London Bridge. Video zachytáva, ako sa dvojica chvíľu háda o  trase v Mercedese Vito. Potom ale taxikár prudko zabrzdí, očividne zámerne, aby "uzemnil" pasažiera, s ktorým sa nezhodol. Náraz bol tak silný, že muž utrpel vážne zranenia. Tým sa to ale neskončilo. Vodič následne zastavil neďaleko Temže a vytiahol pasažiera von cez zadné dvere. Potom k nemu pristúpil ďalší zákazník, ktorého naložil a odišle preč. 

VIDEO Hororový koniec hádky
Zdroj: Youtube/What you see what you get

Podľa všetkého sa pasažier, ktorý nemal zapnutý bezpečnostný pás, bol na ceste do mesta Sevenoaks v grófstve Kent. Počas hádky povedal muž vodičovi: Do prdele, som južan, áno?" Taxikár odpovedá: "Kámo, počúvaj, drž tú pos*atú hubu, cena je pevne stanovená." 

VIDEO len pre silné povahy: Žena porodila v taxíku, neuveriteľná reakcia vodiča​

Metropolitná polícia pátrala po oboch mužoch, so zraneným pasažierom sa jej medzičasom podarilo skontaktovať. "Už sme s ním hovorili, no potrebujeme ďalších svedkov incidentu. Najlepšie samotného taxikára a muža, ktorého viezol potom," uviedol dôstojník Phil Hastings. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np
VIDEO: Youtube/What you see what you get

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články