°C

Sobota, 11. júl 2020. Meniny má Milota, zajtra Nina.

VIDEO len pre silné povahy: Žena porodila v taxíku, neuveriteľná reakcia vodiča

Zdroj: Youtube/Ollie Mitchener
02.08.2019 21:37

NEW YORK - Video zachytáva zázračný okamih života, kedy žena porodila priamo v taxíku. Vodič sa zachoval priam profesionálne, ničoho sa nezľakol, nestresoval, rodičku podporoval a dokonca si aj zavtipkoval. Ženu spoločne s jej priateľom následne bezpečne doviezol do nemocnice. Upozorňujeme, že nasledujúce zábery nie sú vhodné pre osoby s citlivou povahou.


"Bože môj, vychádza von," znejú prvé slová mladej ženy na videu. Vodičovi je jasné, že pôrod sa už nedá oddialiť a snaží sa ju upokojiť. Pripomína jej, aby dýchala. Žena krátko nato povie, že v ruke drží hlavu svojho dieťatka. Vodič ju podporuje, aby sa nebála a začala rodiť. 

VIDEO len pre silné
Zdroj: Youtube/Ollie Mitchener

Netrvalo dlho a bábätko bolo na svete. Pôrod prebehol až neuveriteľne hladko. Taxikár si po celý čas dokázal zachovať chladnú hlavu. Keď už bolo po všetkom, dokonca aj zažartoval. "Len mi nezašpiňte sedadlo. Boh nech žehná bábätku," zahlásil s humorom.

VIDEO len pre silné
Zdroj: Youtube/Ollie Mitchener

Novopečení rodičia nevedeli, čo s novorodeniatkom robiť, tak im taxikár poradil, že ho treba prikryť uterákom. Potom ich dopravil do nemocnice. Video zrejme pochádza z New Yorku a vzniklo v polovici júla. 

VIDEO nie je vhodné pre osoby s citlivou povahou


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Youtube/Ollie Mitchener

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články