Chlapček (†4) bol prvý deň v škôlke, v noci mu prišlo zle: Zomrel, varovanie pre touto PLIAGOU | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Chlapček (†4) bol prvý deň v škôlke, v noci mu prišlo zle: Zomrel, varovanie pre touto PLIAGOU

Pohľad na Alfieho trhal srdce
Pohľad na Alfieho trhal srdce
Zdroj: profimedia.sk
14.10.2018 13:42

BRISTOL - Rodičia štvorročného chlapčeka zverejnili hrôzostrašnú fotografiu, ktorá ho zachytáva len pár dní pred smrťou. Alfie podľahol ťažkej forme meningitídy, ktorá zasiahla jeho telo. Postupne mu zlyhali všetky dôležité orgány. Jeho rodina teraz vyzýva všetkých rodičov, aby venovali svojim deťom zvýšenú pozornosť a nepodceňovali ani tie najbanálnejšie príznaky.


Alfie bol krátko pred začiatkom školského roka trochu prechladnutý, no nevykazoval žiadne príznaky vážnej choroby. Potom absolvoval svoj prvý deň v predškolskom zariadení a bol z neho nadšený. Mame povedal, že sa už nevie dočkať, kedy sa tam vráti.

Chlapček (†4) bol prvý
Zdroj: profimedia.sk

Ešte v tú noc sa ale ale začal cítiť zle a na ramene sa mu vyhodila fialkastá vyrážka. Ráno preto jeho rodičia privolali záchranárov, ktorí ho okamžite previezli do nemocnice. Tam sa jeho zdravotný rapídne zhoršil a lekári ho museli dvakrát oživovať. Chlapčekovi bohužiaľ diagnostikovali meningokokovú septikémiu - závažnú infekciu krvi. O dva týždne neskôr jej v detskej nemocnici v Bristole podľahol. 

Chlapček (†4) bol prvý
Zdroj: profimedia.sk

Jeho rodina teraz zverejnila tento tragický príbeh v nádeji, že to pomôže zachrániť život iného dieťaťa. "Bol to šťastný, milujúci a láskyplný malý chlapec. Miloval Disneyho a mal rád svojich kamarátov," vyjadrila sa o Alfiem jeho teta Dani. Pár dní predtým, ako ochorel, bol trochu prechladnutý, no nevykazoval žiadne príznaky vážnej choroby. 


Galéria

Pohľad na Alfieho trhal

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články