Šokujúci outfit tehotnej Češky: Ty vole, fakt išla takto medzi ľudí?! | Topky.sk

Streda, 23. január 2019. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Šokujúci outfit tehotnej Češky: Ty vole, fakt išla takto medzi ľudí?!

Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková
Zdroj: profimedia.sk
08.08.2018 22:00

PRAHA - Odvážna tehuľka! Česká herečka Aneta Krejčíková (27), známa napríklad zo seriálu Ulice, je v radostnom očakávaní. Pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko a tehotenstvo si celkom užíva. Chvíle radostného očakávania jej mierne komplikuje horúce počasie, s ktorým si poradila celkom svojsky. Do spoločnosti totiž zavítala v outfite, na ktorý by mnohé budúce mamičky asi nenašli odvahu.


Televízia Nova usporiadala tento týždeň tlačovú konfernciu, ktorej sa zúčastnili aj niektoré tváre účinkujúce na jej obrazovkách. Nepochybne najviac pozornosti na seba strhla hviezdička seriálu Ulice Aneta Krejčíková. Sympatická plavovláska je totiž tehotná a svoje guľaté bruško hrdo vystavovala na obdiv.

Aneta mala oblečenú čiernu sukňu a vzorovaný top, ktorý končil tesne pod prsiami. Hoci je tehotenstvo krásne a mnohé budúce mamičky sa nevyhýbajú bikinám a dokonca nafotia aj akty, na ulici ich takto bežne nevídať.  

„Cítim sa veľmi dobre. Tie horúčavy sú samozrejme hrozné, ale to má dopad na nás všetkých,” poznamenala v rozhovore pre super.cz herečka, ktorá to s prípravami na príchod bábätka zatiaľ nepreháňa. Pri pohľade na jej veľké bruško to však vyzerá tak, že už jej toho času veľa nezostáva...

Aneta Krejčíková sa takto pýšila tehotenským bruškom.
Aneta Krejčíková
Zdroj: profimedia.sk

Aneta Krejčíková sa predviedla v outfite, na ktorý by si mnohé tehotné ženy netrúfli.
Aneta Krejčíková
Zdroj: profimedia.sk

Páči sa vám outfit, v ktorom sa Aneta predviedla?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 2198Galéria

Aneta Krejčíková Aneta Krejčíková sa takto Aneta Krejčíková sa predviedla Aneta Krejčíková a jej Aneta Krejčíková účinkuje v Aneta Krejčíková vo filme

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, TV Nova, Bioscop, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články