Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

A je to vonku: Hviezda Televíznych novín Markízy priznala ďalšie tehotenstvo!

Ďalšie bábätko je už na ceste!
Ďalšie bábätko je už na ceste!
Zdroj: pixabay.com
03.09.2018 05:45

BRATISLAVA - Len pred pár dňami sa vo veľkom špekulovalo, že moderátorka Zlatica Puškárová (41) je opäť tehotná. Štíhla blondínka sa totiž v Televíznych novinách objavila v saku, v ktorom pôsobila nezvyčajne zaguľatená. Ako sa však napokon ukázalo, išlo naozaj iba o optický klam. Keď sa však jej "tehotenstvom" začala zaoberať markizácka Smotánka, vyšlo najavo, že dôvod na radosť z očakávania potomka má jej kolegyňa zo spravodajstva...


Druhého dieťatka sa totiž už onedlho dočká Andrea Šprochová. Akčná redaktorka, ktorá je už 11 rokov šťastnou manželkou Štefana Šprochu, dramaturga Telerána, sa začiatkom budúceho roka stane dvojnásobnou mamičkou. Ako sa podarilo zistiť markizáckej Smotánke na nedávnom Dni otvorených dverí, dieťatko by mala na svet priviesť v marci.

Do šťastnej rodinky tak pribudne ďalší člen. Okrem rodičov sa na bábätko určite teší aj ich 5-ročná dcérka Emmka, ktorá sa tak dočká svojho prvého súrodenca. Šprochovcom ku krásnej novinke srdečne gratulujeme a prajeme najmä veľa zdravia.

Andrea Šprochová a Štefan Šprocha sa v marci dočkajú svojho druhého spoločného dieťatka.
A je to vonku:
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Ďalšie bábätko je už Andrea Šprochová a Štefan Andrea Šprochová s manželom Ryšavka Andrea Šprochová sa

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza, Pixabay.com, Peter Raždík

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články