Piatok, 19. august 2022. Meniny má Lýdia, zajtra Anabela.

Sexi PROVOKÁCIA známych Sloveniek: Jedna s VÝSTRIHOM po pupok, druhá s rozparkom AŽ PO…!

Veronika Vágnerová, Martina Moma Horňáková s priateľom Lukášom.Galéria fotiek (3)
Veronika Vágnerová, Martina Moma Horňáková s priateľom Lukášom.
Zdroj: Vlado Anjel

BRATISLAVA - V stredu v srdci Bratislavy predstavoval známy cocktail bar svoje nové menu. Pri tejto príležitosti pozval aj mnohé známe tváre. A tie sa na akciu v horúcom letnom počasí aj patrične vymódili. Jedna predviedla výstrih po pupok, druhá zas rozparok až po...


V známom cocktail bare v centre Bratislavy sa v stredu večer zišlo veľké množstvo známych tvárí. Podnik totiž predstavoval svoje nové menu miešaných nápojov. A v horúcom letnom počasí, ktoré počas dňa v našom hlavnom meste panovalo, sa pozvaní hostia poriadne vyhrali s outfitmi. Riadili sa heslom - menej je viac. 

Predstavenie nového cocktail menu:

Poriadne sexi kúsok vyvetrala Miss Slovensko 2007 Veronika Vágnerová. Nebezpečne minišaty s výstrihom po pupok z nej spravili neprehliadnuteľný objekt večera. No a dlhými jemne zvlnenými vlasmi a výrazne červenými perami svoj look zmyselnej ženy už iba podčiarkla. 

Sexi PROVOKÁCIA známych Sloveniek:
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Vlado Anjel

Za zmienku určite stojí aj youtuberka Martina Moma Horňáková, ktorá do spoločnosti zavítala po boku svojho priateľa Lukáša. No zatiaľ čo on stavil na ležérny look s čiernymi kraťasmi, plátenkami a jednoduchým tričkom s potlačou, ona sa obliekla ako sexi kosť. 

Na sebe mala jednoduché svetlozelené saténové šaty, ktoré však mali jeden zaujímavý detail. Rozparok totiž siahal nebezpečne vysoko - až do úrovne bedier. Stačil tak jediný neuvážený pohyb a plavovláska mohla počas večera ukázať viac, ako chcela. 

Sexi PROVOKÁCIA známych Sloveniek:
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Vlado Anjel

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články