Tomáš Tatar skóruje nielen na ľade: V posteli sa mu vystriedali tieto sexice! | Topky.sk

Štvrtok, 27. jún 2019. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Tomáš Tatar skóruje nielen na ľade: V posteli sa mu vystriedali tieto sexice!

Tomáš Tatar
Tomáš Tatar
Zdroj: Instagram
01.12.2018 00:00

BRATISLAVA - Na kočky má skrátka nos! Úspešní športovci a krásne ženy to je kombinácia, ktorá je celkom bežná. Svoje by o tom vedel hovoriť aj dnešný oslávenec Tomáš Tatar (28). Talentovaný športovec donedávna randil s misskou Luciou Slaninkovou, aktuálne má po svojom boku tiež poriadnu sexicu. Chlapi, kto by sa s Trtom vymenil?


Tomáš Tatar sa narodil 1. decembra 1990 v Dubnici nad Váhom. Že má pred sebou sľubnú hokejovú kariéru, bolo zrejmé už v období dospievania. Keď mal 14 rokov, nastúpl do extraligy 18-ročných. Na Slovensku hrával za tímy Spartak Dubnica, Dukla Trenčín, či HKm Zvolen. 

V roku 2009 ho draftoval v druhom kole ako 60. v poradí Detroit Red Wings. Talentovaný mladík z Dubnice nad Váhom pôsobil v uplynulých rokoch v kluboch Grand Rapids Griffins a Detroit Red Wings. 

Tomáš Tatar má na konte viacero úspechov a ocenení.
Tomáš Tatar
Zdroj: Instagram

Sympatickému športovcovi sa darí aj v súkromí. Zhruba štyri roky tvoril pár s Luciou Slaninkovou, ktorá v súťaži Miss Universe SR 2013 skončila na druhom mieste. Zoznámil ich spoločný kamarát, a hoci sa Trto spočiatku nechcel veľmi viazať, nakoniec z toho vzišiel pekný vzťah a misska žila so svojou láskou za veľkou mlákou. 

Lucia Slaninková a Tomáš Tatar boli spolu zhruba štyri roky.
Tomáš Tatar skóruje nielen
Zdroj: Instagram L.S.

Aktuálne má však Tomáš po svojom boku inú krásku. Je ňou istá Veronika, ktorá pracuje ako realitná maklérka. Dvojici to spolu pristane a blondínka je rovnako šarmantná ako Lucia. Nechajme sa prekvapiť, či bude pre Trta tou pravou. 

Tomáš Tatar so súčasnou partnerkou Veronikou.
Tomáš Tatar
Zdroj: Instagram


Galéria

Tomáš Tatar Tomáš Tatar má na Lucia Slaninková a Tomáš Tomáš Tatar so súčasnou Aktuálna partnerka Tomáša Tatara Aktuálna partnerka Tomáša Tatara Tomáš Tatar a Lucia Tomáš Tatar a Lucia

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články