Topky TV | Topky.sk

°C

Nedeľa, 25. október 2020. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Topky TV

Veľká premena slovenskej speváčky: Nezmestila sa do nohavíc a teraz... TOTO bude bolieť!

Nezmestila sa do nohavíc a teraz...

Nezmestila sa do nohavíc a teraz...

16.10.2020 17:50

BRATISLAVA - Sportoví nadšenci majú hlavu v smútku. Počnúc štvrtkom sa na Slovensku zatvorili všetky fintescentrá i športoviská, a tak tým, čo makajú na zdravom a krásnom tele, nezostáva nič iné, len hľadať spôsoby, ako si efektívne zacvičiť aj v pohodlí domova. Súčasná situácia nepotešila ani speváčku Lenku Leru Rakarovú. Tá totiž v poslednom období ... viac »

Kvôli klebeteniu prišla slovenská herečka takmer o bývanie: Skoro som podpálila dom!

Kvôli klebeteniu prišla slovenská
Video

17.03.2020 09:00

BRATISLAVA – Niekedy stačí len chvíľka nepozornosti a môže dôjsť k poriadnej tragédii. Svoje o tom vie aj slovenská herečka Jana Hubinská (55), ktorá si takmer podpálila dom. Za všetko pritom mohol jediný telefonát, počas ktorého vyriešila pracovné záležitosti a potom sa s volajúcim pustila do klebetenia. To však robiť nemala! viac »


Frederika Kurtulíková o Miss World: Kráska priznala, že je to náročné... S TÝMTO potrebovala pomôcť!

Frederika Kurtulíková o Miss
Video

15.03.2020 20:00

BRATISLAVA – Napriek tomu, že finálový večer Miss Slovensko 2020 je momentálne zrušený kvôli opatreniam, tak či tak sa obdobie kraľovania Frederike Kurtulíkovej (25) schyľuje ku koncu. Ako víťazka minulého ročníka reprezentovala našu krajinu na svetovej súťaži Miss World a ako sama priznala, bolo to náročné obdobie. Dokonca prezradila, s čím potrebovala ... viac »


Ľudia sa zbláznili z koronavírusu: Slovenská speváčka vošla do obchodu a... TOTO nemyslia vážne!

Ľudia sa zbláznili z
Video

07.03.2020 22:01

BRATISLAVA - Celé Slovensko je aktuálne na nohách kvôli koronavírusu a s tým súvisiace dianie neobchádza ani známe osobnosti z nášho šoubiznisu. Obrovská panika sa však začala šíriť ešte niekoľko týždňov predtým, ako sa u nás objavil prvý infikovaný pacient. Verejnosť už nejaký ten deň vo veľkom rabuje obchody a... aha, čo v jednom z nich zažila speváčka Dáša Mamba Šarközyová! viac »


Mária Čírová sa objavila na známej klinike: PLASTIKA?!

Mária Čírová na Valentína
Video

01.03.2020 14:03

Mária Čírová (31) bez pochyby patrí k najkrajším slovenským speváčkam a vďaka jej dievčenskému vzhľadu by len málokto tipoval, že už prekročila prah tridsiatky. Čoskoro už trojnásobná mama však teraz prekvapila. Zvažuje plastiku? viac »


Slovenský moderátor naložil mladým voličom: Som zarazený a smutný!

Slovenský moderátor naložil mladým

24.02.2020 15:27

BRATISLAVA - Parlamentné voľby 2020 sú takpovediac za rohom a rovnako ako širokej verejnosti sa táto téma dotýka aj známych tvárí zo slovenského šoubiznisu. Väčšina z nich neúnavne vyzýva Slovákov, aby využili svoje právo a v sobotu sa postavili k volebným urnám. Nie je žiadnym tajomstvom, že mnohým z nich doterajšie volebné prieskumy doslova zdvihli ... viac »


Slovenská herečka v rozpakoch: Do práce vzala malého syna.... TOTO zakričal na celú sálu a o zábavu bolo postarané!

Slovenská herečka v rozpakoch:
Video

21.02.2020 18:07

BRATISLAVA - Milena Minichová (38) sa do povedomia verejnosti dostala najmä vďaka seriálu Druhý dych, kde si vtedy zahrala jednu z hlavných úloh - mršku, ktorá bola seriálovou partnerkou herca Braňa Deáka. O herečke si mnohí myslia, že sa akosi vytratila, hoci stále pracuje - aj aktuálne hrá v populárnom seriáli Hniezdo, ktoré má pod taktovkou RTVS. ... viac »


Stret Zuzany Kronerovej s rakovinou: Chodila na onkológiu!

Stret Zuzany Kronerovej s
Video

16.02.2020 06:00

BRATISLAVA – Už čoskoro spustí televízia JOJ nový seriál Jenny, ktorý hovorí o príbehu tínedžerky. Mala bezstarostný život, no prišla rakovina. V úlohe jej starej mamy sa objaví ostrieľaná herečka Zuzana Kronerová (67). V minulosti navštevovala detskú onkológiu a nám o tom povedala viac! viac »


Hviezda nového seriálu JOJ Ján Koleník: Prehovoril o otcovstve!

Hviezda nového seriálu JOJ
Video

15.02.2020 18:33

BRATISLAVA – Ženy ho milujú, niektorí muži by chceli vyzerať ako on. Ján Koleník (40) sa už roky radí medzi najobľúbenejších a najobsadzovanejších hercov na Slovensku. Už čoskoro sa objaví v novom seriáli televízie JOJ Jenny, kde si zahrá otca tíndžerky trpiacej na rakovinu. Napriek tomu, že vlastné deti nemá, prijať úlohu neváhal. Nám prezradil viac ... viac »


Daru Rolins čaká náročný rok: Obrovské plány a... To vážne?!

Daru Rolins čaká náročný
Video

15.02.2020 16:00

BRATISLAVA – Rodáčka zo Slovenska žijúca v Prahe patrí medzi najobľúbenejšie speváčky. Dara Rolins (47) si prvý mesiac v roku užívala relax na Bali, kam sa vybrala už po siedmy raz. Vo februári nabehla opäť do pracovného kolobehu a nám prezradila svoje veľké plány na tento rok. Vážne ju čaká toto? viac »


Sima Martausová na rovinu: Duety s viacerými mužmi má za sebou... Teraz by prijala ženu!

Sima Martausová na rovinu:
Video

13.02.2020 16:19

BRATISLAVA - Speváčka Sima Martausová (31) sa zrazu objavila na hudobnej scéne a odvtedy ju ľudia milujú. Aj preto, že jej skladby sú iné. Nie sú všetky o láske, o šťastí, ale mnohokrát v nich rieši aj skutočne dôležité problémy. Ako sama tvrdí, skladby vznikajú v jej srdci a berie to ako dar od Boha. Dokonca sa odosobňuje od toho, že to budú počuť ... viac »


ROZHOVOR: Dušan Cinkota bez servítky o pobyte za mrežami: Manželku prosil, aby si našla niekoho iného!

ROZHOVOR: Dušan Cinkota bez
Video

13.02.2020 05:45

BRATISLAVA - Dušan Cinkota (49) si už v živote prešiel skutočným peklom. Za drogovú činnosť ho odsúdili na osem rokov, napokon sa mu podarilo dostať von po tom, čo si odsedel dve tretiny trestu. Keď sme ho stretli na diskusii Profil Zločinu s Kristínou Kövešovou, otvorene nám porozprával o tom, čo všetko zažil za múrmi väznice. Dozviete sa, aké vykonával ... viac »


Andrea a Štefan Šprochovci: Rozvod je veľmi jednoduchý!

Andrea a Štefan Šprochovci:
Video

11.02.2020 14:03

BRATISLAVA - Láska ako trám! Aj tak by sa dal nazvať vzťah dlhoročných markizákov Andrey a Štefana Šprochovcov. Tí si pred rokom prešli skutočne ťažkými chvíľami, keď prišli o nenarodené bábätko. Svoju veľkú lásku však nezahodili a navzájom sa podržali. A už čoskoro sa dočkajú ďalšieho potomka! viac »


Najpikantnejšie zábery z Prešporského bálu 2020: Mendrejová neustriehla nohavičky, rozšafná blogerka aj zámena manželiek!

Najpikantnejšie zábery z Prešporského
FotoVideo

10.02.2020 06:05

BRATISLAVA - V úchvatných priestoroch bratislavskej Reduty sa uplynulú sobotu konal už XIX. ročník prestížneho Prešporského bálu. Nechýbali na ňom významní hostia ani známe tváre. Práve niektoré z nich to poriadne roztočili. viac »


Exkluzívne! Jasmina Alagič búra predsudky o Rytmusovi: Prezradila nám, aký je otec!

Exkluzívne! Jasmina Alagič búra
Video

09.02.2020 16:00

BRATISLAVA - Koncom júla začali Jasmina Alagič Vrbovská (30) a jej manžel Patrik "Rytmus" Vrbovský (43) prežívať najkrajšie obdobie vo svojich životoch. Dvojici sa narodil synček Sanel, vďaka čomu sa z nich stala kompletná rodinka. Maličkému rodičia venujú všetok svoj čas, no a nám večne usmiata moderátorka prezradila, ako to u nich doma vyzerá, porozprávala ... viac »


Markizáčka Kövešová opísala chvíle hrôzy: Plač od bolesti, zožieralo jej to orgány a... Nevedeli, či prežijem!

Markizáčka Kövešová opísala chvíle
Video

08.02.2020 10:01

BRATISLAVA - Uplynul už mesiac, odkedy Kristína Kövešová (36) prežívala najhoršie bolesti vo svojom živote. Na dovolenke sa otrávila jedovatým ovocím a následne začali chvíle nepredstaviteľných múk, z ktorých sa jej len tak-tak podarilo dostať. Následky však nesie aj po štyroch týždňoch, ako sme sa dozvedeli, na liekoch je ešte dodnes. Viac o boji o ... viac »


Jozef Vajda je na Slovákov hrdý: Nedajú sa zastrašiť a zastaviť, jeden je, žiaľ, mŕtvy...

Jozef Vajda je na

08.02.2020 10:00

BRATISLAVA - Pred niekoľkými dňami sme sa na premiére filmu Sviňa stretli s hercom Jozefom Vajdom (64). Ten stvárňoval postavu kontroverzného podnikateľa, ktorý ovplyvňuje politické dianie na Slovensku. Umelca film mimoriadne zasiahol a my sme sa pýtali, čo si myslí o aktuálnej situácii v našej krajine aj to, kto je pre neho najväčším zlom, či aké má ... viac »


Ticho vie hrozne revať: Jozef Vajda otvorene o rozpakoch z filmu Sviňa

Ticho vie hrozne revať:
Video

06.02.2020 12:00

BRATISLAVA - V utorok večer sa v hlavnom meste konala veľkolepá premiéra dlhoočakávaného filmu Sviňa. Okrem mnohých známych osobností tam, samozrejme, nemohli chýbať ani tvorcovia a hlavní protagonisti, medzi nimi aj herec Jozef Vajda (64). Ten v snímke stvárnil kontroverzného podnikateľa, ktorý mal pod palcom niekoľkých politikov, no a zrejme netreba ... viac »


Diana Mórová v kontroverznej Svini: V priebehu minúty som vedela, že do toho idem!

Diana Mórová v kontroverznej
Video

05.02.2020 18:00

BRATISLAVA - V utorok večer sa v kine na nábreží Dunaja konala dlhoočakávaná premiéra filmu Sviňa. Jendu z ústredných postáv stvárnila Diana Mórová, ktorá patrí medzi naše absolútne herecké špičky. Jej postava sa postarala o poriadny rozruch - plavovláska totiž stvárnila kontroverznú riaditeľku resocializačného centra.... viac »


Veľký zlom v živote slovenskej speváčky: Terapia u psychológa je nevyhnutná!

Veľký zlom v živote
FotoVideo

05.02.2020 16:03

BRATISLAVA - Poriadne si naložila na chrbát! Speváčku Veroniku Strapkovú (29) čaká už v blízkom čase nový album, kopa vystúpení, ale aj svadba s priateľom Filipom. Teraz sa navyše rozhodla opäť zasadnúť do školských lavíc. Sedeniam u psychológa sa už nevyhne. viac »


Veronika z Twiins prekvapila: Dieťa? Teraz nie... TOTO je dôvod!

Veronika z Twiins prekvapila:
Video

31.01.2020 15:08

BRATISLAVA - Len pred niekoľkými dňami sa Daniela Nízlová (33) z Twiins stala novopečenou mamičkou a na svet priviedla dcérku Lindu. Keďže sú so sestrou Veronikou ako cez kopirák, človek by očakával, že tehotenstvo začne plánovať aj druhá z dvojičiek, aby si mohli i tieto chvíle vychutnávať spoločne. Opak je však pravdou. viac »


Najčítanejšie články