Topky TV | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 31. marec 2020. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Topky TV

KORONAVÍRUS PODCAST Bývalá jojkárka o situácii na Cypre: Rúška tam nenosia... Neuveríte, koľko stoja!

Na Cypre sa rúška nenosia!

Na Cypre sa rúška nenosia!

27.03.2020 23:00

PAFOS - Už včera sme vás v prvej časti rozhovoru s Petrou Mokoš Lenártovou informovali o tom, že na Cypre kvôli koronavírusu zaviedli radikálne mimoriadne opatrenia. Občania musia žiadať o vychádzky prostredníctvom sms správ, pod náporom tisícok ľudí však tento systém veľmi rýchlo skolaboval. V ďalšej časti podcastu nám bývalá jojkárka porozprávala ... viac »

Ples v opere 2020: Tieto známe tváre chýbali... Poznáme dôvody!

Ples v opere 2020:
Foto

12.01.2020 22:00

BRATISLAVA - Bratislava v sobotu večer opäť ožila veľkolepým drobročinným Plesom v opere, ktorý už po 20. krát podporili tie najdôležitejšie osobnosti verejného diania. Organizátori, samozrejme, oslovili aj niekoľko debutantov, niektorí niekdajší účastníci sa však naopak na jubilejnom ročníku objaviť nemohli... viac »


Ples v opere 2020: OFICIÁLNA VEĽKÁ GALÉRIA, toto sú všetky róby večera!

Ples v opere 2020:
Foto

12.01.2020 18:01

BRATISLAVA - A je to tu! Verejnosť sa každoročne nevie dočkať momentu, kedy budú zverejnené oficiálne fotografie z Plesu v opere, kde štýlový páni a najmä elegantné dámy predvádzajú naozaj skvostné kúsky. Aktuálne sa začali objavovať prvé záber a vy si tak s nami môžete vychutnať všetky róby, ktoré sa objavili na červenom koberci a v historickej budove ... viac »


Cibulková po prvýkrát na Plese v opere: Ukázala bruško a prezradila detaily!

Cibulková po prvýkrát na
Video

12.01.2020 16:01

BRATISLAVA - Na tohtoročnom prestížnom Plese v opere sa predstavilo hneď niekoľko debutantiek. Jednou z nich je aj Dominika Navara Cibulková (30), ktorá okrem krásnych šiat predviedla aj rastúce bruško. Pre Topky sa rozrozprávala o detailoch! viac »


OFICIÁLNE FOTO: Ples v opere 2020 ovládla Vášáryová a predviedla famóznu róbu... Stane sa kráľovnou?

OFICIÁLNE FOTO: Ples v

12.01.2020 12:41

BRATISLAVA - V sobotu večer sa v priestoroch historickej budovy SND konal už 20. ročník dobročinného Plesu v opere. Táto veľkolepá udalosť sa teší obrovskému záujmu verejnosti a mnohí sa vyslovene nevedia dočkať, kedy si budú môcť obzrieť luxusné róby pozvaných dám. Medzi tie najočakávanejšie patrili šaty moderátorky plesu, ktorou sa tento rok stala ... viac »


FOTO Prvý gay pár na Plese v opere 2020: Známy Slovák prišiel s priateľom!

FOTO Prvý gay pár
FotoVideo

12.01.2020 12:00

BRATISLAVA - V sobotu večer slovenskú plesovú sezónu už tradične otvoril dobročinný Ples v opere. Prestížna udalosť však tentoraz nebola výnimočná len tým že išlo o jej jubilejný 20. ročník. Medzi hosťami sa totiž vôbec prvýkrát vyskytol homosexuálny pár. Partnera si priviedol známy slovenský režisér! viac »


Ples v opere 2020: Ďurica vymenil matku svojej dcéry za mladší model: Drsný odkaz od Magdy!

Ples v opere 2020:
Video

11.01.2020 23:40

BRATISLAVA - V máji minulého roka sa začalo šuškať o tom, že vo vzťahu futbalistu Jána Ďuricu (38) a bývalej kráľovej krásy Magdalény Šebestovej (36) to po viac ako šiestich rokoch začalo poriadne vrieť. Partneri, ktorí spolu majú dcérku Ninku, síce najprv zatĺkali, koncom roka však už bolo nad slnko jasné, že nejde len o klebety a naozaj sú od seba. ... viac »


VEĽKÁ GALÉRIA príchodov na Ples v opere 2020: Ďurica s novou frajerkou, Kollár s mladou kráskou a tehuľky Cibulková a Surovcová!

VEĽKÁ GALÉRIA príchodov na
FotoVideo

11.01.2020 20:30

BRATISLAVA - V sobotu večer historická budova Slovenského národného divadla opäť otvorila svoje brány, aby sa v nej mohol konať už 20. ročník dobročinného Plesu v opere, ktorý každoročne otvára slovenskú plesovú sezónu. Túto veľkolepú udalosť si opäť nenechalo ujsť množstvo známych osobností. No a my sme, samozrejme, boli pri tom! viac »


Tanečník Laci Strike sa už na lyže nepostaví: Po tomto na ne celkom zanevrel!

Tanečník Laci Strike sa
Video

04.01.2020 22:00

BRATISLAVA - Už roky patrí medzi najlepších slovenských tanečníkov a choreografov. Laci Strike (45) spolu so svojou manželkou Anči (34) úspešne učia decká hýbať sa, akoby boli doslova z gumy. Nie vždy však šport a pohybová aktivita rodákovi z Handlovej priali. Lyžovačka totiž nedopadla práve najlepšie a on skončil s vykĺbeným kolenom. viac »


Poriadne odviazaný Silvester sexi markizáčky: Skončila v garáži... Divoké tančeky s kamarátkou!

Poriadne odviazaný Silvester sexi
Video

02.01.2020 15:00

BRATISLAVA - Modelka a redaktorka Janka Slačková (25) alkoholu príliš neholduje, a to ani počas Silvestrovských osláv. Napriek tomu však v jej spoločnosti o zábavu rozhodne nie je núdza. viac »


Speváčka LeRa zažila počas Silvestra obrovský strach: Streľba zo samopalu!

Speváčka LeRa zažila počas
Video

02.01.2020 13:30

BRATISLAVA - Akosi sme si už zvykli, že k oslavám príchodu nového roka patria delobuchy, ohňostroje či petardy. Čoraz častejšie sa stáva pravidlom, že práve počas silvestrovských osláv sú mnohí v práci, a to sa týka najmä umelcov, hercov či moderátorov. Rovnako aj speváčka Lenka LeRa Rakar zažila hneď niekoľko pracovných Silvestrov. No je jeden, ktorý ... viac »


Peter Marcin a Andy Kraus zažili strach na Silvestra: Preklopené delobuchy mierili na ľudí!

Serial Susedia
Video

02.01.2020 09:00

BRATISLAVA - Oslavy príchodu nového roka vedia niekedy narobiť poriadnu paseku. Svoje o tom vedia aj herci a zabávači Peter Marcin (53) a Andy Kraus (52). Tí totiž, ako dobrí kamaráti a kolegovia prežili spoločne aj Silvester. Nemusel však skončiť úplne šťastne, pretože delobuchy a ohňostroje sa vymkli spod kontroly. viac »


Na TENTO Silvester sexi moderátorka a jej priateľ nikdy nezabudnú: Na originálnu otázku odpovedala áno!

Na TENTO Silvester sexi
Video

02.01.2020 00:10

BRATISLAVA - Posledný deň v roku má pre mnohých ľudí špeciálny význam. Či už ide o predsavzatia, rekapitulovanie uplynulých rokov, alebo nové začiatky. Pre dôležitý krok sa práve v tento deň rozhodla aj známa dvojica. viac »


Tváre slovenského šoubiznisu prajú všetkým čitateľom Topiek šťastný nový rok!

Tváre slovenského šoubiznisu prajú
Video

01.01.2020 15:00

BRATISLAVA - Starý rok s novým si vymenili role a za dverami s dátumom 31.12.2019 sme nechali všetko zlé, čo sa v minulom roku udialo. Čaká nás ďalších 365 dní, ktoré môžeme naplno využiť tak, ako chceme. A to si uvedomujú aj naše známe tváre zo šoubiznisu, ktoré našim čitateľom prajú všetko dobré a hlavne nech je rok 2020 lepší, ako ten predošlí. viac »


Silvester slovenského herca takmer skončil katastrofou: Doplatil na pyrotechniku... Zapálil strom!

Silvester slovenského herca takmer
Video

01.01.2020 06:00

BRATISLAVA - Ohňostroje, ale aj ďalšia pyrotechnika už tak nejak patria k oslavám Nového roka u nás. Avšak, manipulácia s nimi sa neraz skončí zle. Na vlastnej koži sa o tom presvedčil aj herec Dárius Koči (26). viac »


Bývalá hlásateľka Ada Straková (71) spadla na lyžiach: Hrozba operácie!

Bývalá hlásateľka Ada Straková
Video

31.12.2019 05:45

BRATISLAVA – Zima praje športom, a to najmä lyžovaniu. Čoraz viac ľudí prepadá vášni zliezť kopec na dvoch či jednej doske. A výnimkou nie je ani bývalá hlásateľka Ada Straková (71), ktorá ako rodená Kremničanka má k tomuto športu veľmi blízko. Avšak pred rokmi sa jej to vypomstilo a dokonca jej hrozila operácia! viac »


Poriadne "veselé" sviatky u lídra kapely Para: Opil sa mu pes!

Poriadne
Video

30.12.2019 12:00

BRATISLAVA - Zdá sa, že život Tomáša Šedivého, známeho skôr pod prezývkou Lasky, (39) je jedna veľká párty. Spevák populárnej kapely Para žúruje napríklad aj so svojimi psami. Jednému z nich dokonca zachutilo pivo... viac »


Reakcia syna Viki Rákovej na malého bračeka: To sa len tak nevidí!

Reakcia syna Viki Rákovej
Video

30.12.2019 00:10

BRATISLAVA - Viki Ráková (38) sa začiatkom septembra tohto roku stala dvojnásobnou mamou. K synčekovi Bendegúzovi (4) pribudol braček Benjamín. Herečke a jej partnerovi Róbertovi sa veľmi páčia mená na B, a tak nie je náhoda, že obaja chlapci majú mená práve na toto písmeno. Hoci by sa mohlo zdať, že starší chlapček bude na mladšieho žiarliť, opak je ... viac »


Sexi herec z novej českej komédie: V 50-tke chce lyžovať nahý!

Sexi herec z novej
Video

28.12.2019 13:00

PRAHA - Odkedy sa do kín dostala komédia Ženská na vrchole, kde jednu z hlavných úloh stvárnil sympatický Merek Němec (38), na Slovensku si stihol získať už množstvo fanúšikov. Tí z nich, ktorí holdujú lyžovaniu, ho raz snáď stretnú i na svahu. Nahého... viac »


Najsmutnejšie Vianoce herca Petra Brajerčíka: Prvé sviatky bez milovaného otca!

Najsmutnejšie Vianoce herca Petra
Video

28.12.2019 06:00

BRATISLAVA - Herec Peter Brajerčík (32) sa teší veľkej obľube, a to nielen medzi televíznymi divákmi, ale aj tými divadelnými. V súkromí však prežíval najťažšie a najsmutnejšie Vianoce v živote. Len tento rok v máji totiž mladý otec dvoch synčekov navždy prišiel o toho svojho. Toto boli jeho prvé vianočné sviatky bez milovaného tatka. viac »


Na toto Adela Vinczeová nikdy nezabudne: Vianočný darček v životnej veľkosti!

Na toto Adela Vinczeová
Video

27.12.2019 13:30

BRATISLAVA - Adela Vinczeová (39) bezpochyby patrí k našim najlepším moderátorkám a zaskočiť ju dokáže skutočne máločo. Neplatí to však v prípade, keď príde na darčeky. Blondínka sa môže pochváliť jedným skutočne špeciálnym. viac »


Najčítanejšie články