Topky TV | Topky.sk
Štvrtok, 17. jún 2021. Meniny má Adolf, zajtra Vratislav.

Topky TV

Poslanec Herák čelí škandálu so zneužívaním: Známy slovenský gay v šoku… Obťažovanie dievčat?!

Nevie, čo si myslieť!

Nevie, čo si myslieť!

583
10.06.2021 09:00

BRATISLAVA - Koncom mája sa začala pod Jánom Herákom triasť stolička. Na verejnosť sa totiž dostali informácie, podľa ktorých je obvinený zo zneužívania maloletej osoby. A hoci všetky obvinenia odmieta, polícia ho už dokonca vyšetruje za ďalší podobný prípad, ktorý sa mal v minulosti odohrať... viac »

Svarinská prekvapila tehotenským bruškom: Pôrod priamo pred kamerami!

Svarinská prekvapila tehotenským bruškom:
Video

09.06.2021 17:59

BRATISLAVA - Vyskúšala si to! Herecká profesia so sebou prináša rôzne výzvy. Okrem odhalených či posteľných scén sa umelci musia popasovať aj so stvárnením iných, často náročných, situácií. Krásna Kristína Svarinská (32) by o tom vedela hovoriť. Nedávno totiž pred kamerami rodila. viac »


Slovenský herec sa pred kamerami poriadne strápnil: Reči o erotike a drzý odkaz Belohorcovej!

Slovenský herec sa pred

09.06.2021 14:00

BRATISLAVA - Fúha, tak toto sa na obrazovkách len tak nevidí! Herca Juraja Baču verejnosť vníma ako mimoriadne talentovaného, dobrosrdečného a charizmatického muža. Lenže vedeli ste, že na Markíze účinkoval ešte dlho predtým, ako začal hrať v ich seriáloch? Aha, ako sa odprezentoval! viac »


Totálny odfajč pre Adelu: Vinczeho dedkovi sa nepáčila... Fúúú, ten jej naložil!

Adela Vinczeová

09.06.2021 09:00

BRATISLAVA - Vzťah medzi Adelou (40) a Viktorom Vincezovcami (30) sa datuje od jesene 2016. Dvojica si padla do oka počas svadby Veroniky a Mateja Cifrovcov, no a odvtedy tvoria nerozlučný pár. Hoci mnohí neprajníci tvrdili, že románik medzi populárnou moderátorkou a jej mladším partnerom nebude mať dlhé trvanie, všetkým vytreli zrak, keď sa v júni 2017 vzali... viac »


Posledné zbohom Julovi Viršíkovi († 56) : Dojemné slová kamarátov... Oplakať ho prišli aj fanúšikovia!

Posledné zbohom Julovi Viršíkovi

08.06.2021 14:00

BRATISLAVA - V uplynulý piatok sa v bratislavskom krematóriu konal pohreb zosnulého moderátora Jula Viršíka, ktorý zomrel 26. mája. S legendou rádiového vysielania sa nerozlúčili len jeho najbližší členovia rodiny, ale aj jeho kamaráti a zbohom mu dokonca prišli dať i zarmútení fanúšikovia... viac »


Desivá nehoda slovenského speváka: Zdemolované auto... VIDEO Boli s ním aj deti!

Desivá nehoda slovenského speváka:

08.06.2021 05:45

BRATISLAVA - Nejeden človek si už prešiel desivou situáciou, akou je dopravná nehoda. Strach počas takýchto chvíľ je o to väčší, pokiaľ sú v aute aj naši blízki, nebodaj dokonca deti. No a svoje o tom najnovšie, bohužiaľ, vie aj spevák Lukáš Adamec... viac »


Najprotivnejšia markizácka nevesta prerazila dno: Daroval jej kvet a... Fuuu, toto zabolí!

Najprotivnejšia markizácka nevesta prerazila
576

04.06.2021 05:45

BRATISLAVA - Dnes večer nás čakajú rovno dve ďalšie časti českej verzie šou Svadba na prvý pohľad. Už minulý týždeň sme písali o tom, že divákov viac ako posledný pár zaujal ten predchádzajúci. Jeho súčasťou je totiž učiteľka Petra, ktorá je bezkonkurenčne najufrflanejšou nevestou, akú diváci na obrazovkách videli. Mnohí ju nevedeli vystáť už od samého začiatku, no a teraz... viac »


Tak predsa budú rodičmi: Slávny spevák a jeho manžel prezradili, že čakajú dvojičky!

Tak predsa budú rodičmi:

03.06.2021 22:00

BRATISLAVA - Kedysi bol lámačom ženských sŕdc a idolom mladých dievčat, no ako sa ukázalo, svoje najväčšie šťastie napokon našiel po boku ďalšieho muža. Reč je o bývalom spevákovi z kapely 'N Sync, z korého sa už onedlho stane otec! viac »


Takáto nevesta ešte na Markíze nebola: Veľký plač... Nepáči sa jej ženích, svadobná cesta a zhodila aj jeho dar!

Takáto nevesta ešte na
1316

29.05.2021 22:00

PRAHA - Včera večer Markíza odvysielala ďalšiu epizódu českej verzie šou Svadba na prvý pohľad. Viac ako posledný pár však divákov zaujalo správanie tretej nevesty Petry. Po tom, čo sa pred oltárom stretla so svojím ženíchom, spustila veľký plač. Na rovinu mu dokonca povedala, že nevybral ani správny dar a ofrflala aj svadobnú cestu! viac »


Sajfa v Čo ja viem obchytával rekvizitárku: Keď sa to dozvedela jeho manželka... VIDEO Fuuu, to je trapas!

Sajfa v Čo ja

29.05.2021 17:00

BRATISLAVA - Toto si zrejme museli vydiskutovať! V piatkovej časti vedomostnej relácie Čo ja viem sa medzi hosťami objavila moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová. Ako to už býva, Marcel Merčiak aj s ňou hneď na úvod prehodil pár slov a reč prišla i na jej manžela... viac »


Rýchly spád v markizáckej svadbe: Všetko bolo ako z rozprávky a potom... Keď jej povedal TOTO, zostala ako obarená!

Rýchly spád v markizáckej

28.05.2021 15:30

PRAHA - Diváci televízie Markíza sa už dnes dočkajú ďalšej epizódy českej verzie šou Svadba na prvý pohľad a spoznajú posledný pár, ktorý si pred oltárom povie svoje áno. Predchádzajúce tri dvojice už skúšajú spoločný život. A práve jeden párik, ktorý vyzeral naozaj nádejne, začne riešiť mimoriadne dôležitú vec. viac »


Spevák zo Superstar spomína na Viršíka (†56): Keby nebolo jeho... TOTO by mnohé celebrity nespravili!

Spevák zo Superstar spomína

27.05.2021 16:00

BRATISLAVA - V stredu podvečer sa na verejnosť dostala smutná a zároveň mimoriadne šokujúca správa. Vo veku len 56 rokov do neba odišiel moderátor Július Viršík. Toho si nezamilovali len poslucháči rádií, no istý čas sa objavoval aj na televíznych obrazovkách. A to najmä počas svojho porotcovania v šou Slovensko hľadá Superstar, ktorú kedysi vysielala verejnoprávna RTVS. viac »


Jojkárskym divákom došla trpezlivosť: Už sa na to nedá pozerať... Odpad spoločnosti!

Jojkárskym divákom došla trpezlivosť:
871

23.05.2021 06:00

BRATISLAVA - Už ubehlo niekoľko mesiacov odvtedy, ako televízia Joj oživila kedysi ikonickú reláciu Bez servítky. Lenže postupom času sa diváci začínajú čoraz viac sťažovať. Formát sa bežne venoval kulinárskym schopnostiam, no táto jeho podstata sa akoby presunula do úzadia a stala sa z neho prehliadka, slušne povedané, kontroverzných postavičiek a ich intríg. viac »


Obrovská zmena v Desmode: KULY SKONČIL... Nahradil ho tento Superstarista!

Obrovská zmena v Desmode:

22.05.2021 13:30

BRATISLAVA - Uplynul už mesiac, odkedy kapela Desmod oznámila, že zostava, ktorá spolu hráva dlhé roky, končí. Z pôvodného zoskupenia koncom apríla odišli rovno štyria členovia, ktorí sa odlúčili od lídra Mária Kulyho Kollára a Jána Škorca... viac »


Markizácka svadba sa zmenila na prúser: Nedala mu ani pusu a rozplakala sa... Toto som nechcela!

Markizácka svadba sa zmenila
595

22.05.2021 06:00

BRATISLAVA - Tak toto tu ešte nebolo! Aktuálne majú diváci televízie Markíza možnosť sledovať českú verziu šou Svadba na prvý pohľad. Medzi prvým párom to začalo na dovolenke vrieť, druhý si sadol hneď na "prvú", no a v tretej epizóde sa pred oltár postavila ďalšia dvojica. A vôbec to nevyzerá dobre! viac »


Markizácka kráska vyberala svadobné šaty: Odporné komentáre... Ľuďom sa úplne zhnusila!

Markizácka kráska vyberala svadobné

21.05.2021 05:45

PRAHA - Dnes večer divákov čaká už tretia epizóda romantickej šou Svadba na prvý pohľad. Odborníci dajú tentokrát dokopy temperamentnú učiteľku Petru (24) a trénera Reného (28). Podľa výsledkov ich testov by mal byť tento pár maximálne kompatibilný. Lenže ešte predtým, ako sa dostali pred oltár, sa ukázalo, že s nádejnou nevestou to také jednoduché nebude... viac »


Nočná mora pre Adelu: Revala ako o život... Stačí, prosím, ja sa dogrciam!

Nočná mora pre Adelu:

19.05.2021 13:30

BRATISLAVA - Už dnes večer si diváci môžu pozrieť novú epizódu šou 2na1. Moderátori si tentokrát do relácie pozvali speváka Adama Ďuricu a ako to už býva zvykom, pripravili si pre neho aj disciplínu s názvom Nočná mora. Lenže tá sa nejako zvrhla a poriadne si to odtrpela aj moderátorka Adela Vinczeová! viac »


Šialené maniere slovenského speváka: Chcel hercov do klipu... Urobil z nich totálnych idiotov!

Šialené maniere slovenského speváka:

18.05.2021 18:30

BRATISLAVA - Aj vy ste niekedy túžili po tom, aby ste si zahrali vo videoklipe svojho obľúbeného interpreta? Takúto možnosť dal svojim fanúšikom spevák Adam Ďurica. Lenže populárny muzikant akosi pritvrdil a na ľudí na konkurze mal doslova šialené požiadavky! viac »


Diváci sa pustili do MINItváre: TOTO si tie deti nezaslúžili!

Diváci sa pustili do

17.05.2021 12:01

BRATISLAVA - V nedeľu večer Markíza odvysielala špeciálnu epizódu šou Tvoja tvár znie povedome. Tentokrát sa na slávne hviezdy premenili deti a diváci boli z ich vystúpení úplne unesení. Lenže keď prišiel záver, rozčúlil ich jeden dôležitý detail... viac »


Speváčka Katka Koščová ukázala sestru: Brutálna podoba... To je ale kočka!

Speváčka Katka Koščová ukázala

15.05.2021 17:00

BRATISLAVA - Katku Koščovú verejnosti netreba veľmi predstavovať. Historicky prvá víťazka slovenskej verzie Superstar sa muzke venuje dodnes a hudobná kariéra nezapadla prachom, hoci si vyhranila svojský štýl. Menej známa je však jej sestra Veronika, a to aj napriek tomu, že sa sem-tam ako mihne ako herečka, napríklad aj v televíznych seriáloch. viac »


Markizácka svadba šokuje divákov: Videli sa prvýkrát a... Jazyky až v krku, nevedeli sa zastaviť!

Markizácka svadba šokuje divákov:

14.05.2021 05:45

BRATISLAVA - Už dnes večer nás čaká ďalšia epizóda Svadby na prvý pohľad, kde sú v hlavnej úlohe české páry. Kým medzi prvým to zatiaľ vyzerá celkom rozpačito, o tom nasledujúcom sa to povedať nedá. Prvýkrát sa videli až pred oltárom ale... Hneď sa na seba vrhli! viac »


Najčítanejšie články