Topky TV | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 8. apríl 2020. Meniny má Albert, zajtra Milena.

Topky TV

KORONAVÍRUS PODCAST Andrea Vadkerti z Francúzska: Z domovov dôchodcov hlásia obrovský počet mŕtvych... Mám strach!

Dráma v domovoch dôchodcov, hlásia stovky mŕtvych!

Dráma v domovoch dôchodcov, hlásia stovky mŕtvych!

Video
včera o 23:50

NICE - Andrea Vadkerti (45) aktuálne žije na Azúrovom pobreží, kam sme sa niekdajšej hviezde televízneho spravodajstva zavolali kvôli čerstvým informáciám o kríze spojenej s koronavírusom. V druhej časti nášho rozhovoru nám porozprávala viac o tom, ako nákazu zvláda francúzske zdravotníctvo. Podľa moderátorky sa testuje málo, nemocnice hľadajú dobrovoľníkov ... viac »

PODCAST KORONAVÍRUS Andrea Vadkerti o situácii vo Francúzsku – Z obchodu išla so slzami v očiach: Za rúško ma vysmiali!

PODCAST KORONAVÍRUS Andrea Vadkerti
Video

05.04.2020 21:59

NICE - Niekdajšia hviezda televíznych správ Andrea Vadkerti aktuálne s rodinou žije na Azúrovom pobreží. My sme sa so sympatickou moderátorkou spojili, aby nám porozprávala o tom, ako sa krajina vyrovnáva s pandémiou koronavírusu. Jej zvyčajný úsmev však tentokrát nahradila trpkosť. Andrea hovorí, že občania krajiny boli o situácii informovaní slabo ... viac »


Diagnóza karanténa: Plačkovú vydesil znudený manžel... Zuzanu skoro vystrelo!

Diagnóza karanténa: Plačkovú vydesil
Video

02.04.2020 16:00

BRATISLAVA - Tak títo dvaja sa naozaj našli! Kým niektorí domácu karanténu zvládajú, akoby sa nič nedialo, iní sa začínajú poriadne nudiť a pre chvíľkové spestrenie svojho voľného času využijú akúkoľvek príležitosť. Podľa videa, ktoré nedávno zverejnil manžel Zuzany Plačkovej, to u nich doma musí byť naozaj zaujímavé... viac »


KORONAVÍRUS PODCAST Bývalá jojkárka o situácii na Cypre: Rúška tam nenosia... Neuveríte, koľko stoja!

KORONAVÍRUS PODCAST Bývalá jojkárka

27.03.2020 23:00

PAFOS - Už včera sme vás v prvej časti rozhovoru s Petrou Mokoš Lenártovou informovali o tom, že na Cypre kvôli koronavírusu zaviedli radikálne mimoriadne opatrenia. Občania musia žiadať o vychádzky prostredníctvom sms správ, pod náporom tisícok ľudí však tento systém veľmi rýchlo skolaboval. V ďalšej časti podcastu nám bývalá jojkárka porozprávala ... viac »


KORONAVÍRUS PODCAST: Bývalá jojkárka sa hlási z Cypru: V krajine skolaboval systém, o vychádzky žiadajú sms-kami!

KORONAVÍRUS PODCAST: Bývalá jojkárka

26.03.2020 22:50

PAFOS - Petru Lenártovú si väčšina Slovákov pamätá ako účastníčku Dievčaťa za milión, našej vôbec prvej reality šou. Blondínka už niekoľko rokov s manželom žije na Cypre, koronavírus neobišiel ani ich domov. Čerstvá dvojnásobná mamička nám porozprávala, ako nákaza ovplyvnila ich život, koľko ľudí je infikovaných, aké opatrenia musia dodržiavať, aj o ... viac »


Krásna misska Husárová natrela manžela a priznala farbu: Druhé dieťa?

Krásna misska Husárová natrela
Video

25.03.2020 09:00

BRATISLAVA - Víťazka súťaže Miss Slovensko z roku 2007 Veronika Vágnerová Husárová (33) má počas karanténnych opatrení o pomoc postarané. Na akcii, ktorá sa konala ešte pred vypuknutím pandémie, sme sa totiž dozvedeli, že jej manžel Juraj Vágner sa tiež dokáže zvŕtať v kuchyni. Krásky sme sa pri tejto príležitosti spýtali aj to, či plánujú ďalšieho potomka. viac »


PODCAST Slovenka o situácii v Taliansku: Kedy očakávajú koniec nákazy, pochovávať obete vírusu je zakázané... TOTO robia s telami!

PODCAST Slovenka o situácii

20.03.2020 19:59

TOSKÁNSKO - Prinášame vám ďalšiu časť podcastu, kde šperkárka Linda Hudecová, Slovenka žijúca v Toskánsku, opisuje aktuálnu situáciu v Taliansku. Krajina sa stále snaží bojovať s koronavírusom, počet nakazených však každým dňom enormne rastie. Podľa aktuálnych informácií je infikovaných približne 41 000 ľudí, za jeden deň ochoreniu podľahlo 475 ľudí ... viac »


PODCAST Známa Slovenka sa hlási z Talianska: Aktuálne informácie o dianí v krajine, vrchol nákazy má prísť už o pár dní!

PODCAST Známa Slovenka sa
Video

19.03.2020 18:30

TOSKÁNSKO - Taliansko sa stále snaží bojovať s koronavírusom, počet nakazených však každým dňom enormne rastie. Podľa aktuálnych informácií je infikovaných približne 36 000 ľudí, za jeden deň ochoreniu podľahlo 475 ľudí a počet mŕtvych sa pohybuje pri čísle 3 000. V európskom ohnisku nákazy žije aj známa Slovenka, šperkárka Linda Hudecová. Tá nám opísala aktuálnu situáciu viac »


KORONAVÍRUS Ako prežiť karanténu? Slovenskí speváci robia koncerty zdarma: Pridajte sa k ich výzve!

KORONAVÍRUS Ako prežiť karanténu?
Video

18.03.2020 12:10

BRATISLAVA - Mnohí z nás sa aktuálne nachádzajú v dobrovoľnej karanténe, keďže na našom území sa čoraz viac šíri obávaný koronavírus. Tí, ktorí môžu, zostali doma, no a čo si budeme hovoriť, po niekoľkých dňoch sa človek začne trošku nudiť. So skvelým nápadom prišli slovenskí hudobníci. Prostredníctvom aplikácie sa na Instagrame zapojili do perfektnej výzvy! viac »


Hviezda jojkárskeho seriálu Jenny: S rakovinou sa stretla aj v realite... Nezastaviteľný vodopád sĺz!

Hviezda jojkárskeho seriálu Jenny:
Video

17.03.2020 14:45

BRATISLAVA – Televízia JOJ nedávno spustila na svojich obrazovkách nový, emotívny seriál Jenny, ktorý rozpráva príbeh o mladej onkopacientke. Hlavnú úlohu stvárnila sympatická Bára Očenášová (18), ktorá kvôli postave prišla o svoje vlasy. Zžiť sa s náročným osudom Jenny bolo pre mladučkú herečku o niečo jednoduchšie, lebo v reálnom živote sa s rakovinou už stretla. viac »


KORONAVÍRUS Vytočená Czoborová so slzami v očiach: Kamarát záchranár je v karanténe a Slováci... Ste vy normálni?!

KORONAVÍRUS Vytočená Czoborová so
Video

17.03.2020 14:42

BRATISLAVA - Každý deň mnohí Slováci aj vláda prosia ľudí o to, aby boli zodpovední. Niektorí si však stále nedajú povedať a z núdzovej situácie na Slovensku si urobili chrípkové prázdniny. Hoci sa už zaviedlo niekoľko mimoriadnych opatrení, aby sa šírenie koronavírusu čo najviac spomalilo, situácia na Slovensku je každý týždeň vážnejšia. V karanténe ... viac »


Kvôli klebeteniu prišla slovenská herečka takmer o bývanie: Skoro som podpálila dom!

Kvôli klebeteniu prišla slovenská
Video

17.03.2020 09:00

BRATISLAVA – Niekedy stačí len chvíľka nepozornosti a môže dôjsť k poriadnej tragédii. Svoje o tom vie aj slovenská herečka Jana Hubinská (55), ktorá si takmer podpálila dom. Za všetko pritom mohol jediný telefonát, počas ktorého vyriešila pracovné záležitosti a potom sa s volajúcim pustila do klebetenia. To však robiť nemala! viac »


Frederika Kurtulíková o Miss World: Kráska priznala, že je to náročné... S TÝMTO potrebovala pomôcť!

Frederika Kurtulíková o Miss
Video

15.03.2020 20:00

BRATISLAVA – Napriek tomu, že finálový večer Miss Slovensko 2020 je momentálne zrušený kvôli opatreniam, tak či tak sa obdobie kraľovania Frederike Kurtulíkovej (25) schyľuje ku koncu. Ako víťazka minulého ročníka reprezentovala našu krajinu na svetovej súťaži Miss World a ako sama priznala, bolo to náročné obdobie. Dokonca prezradila, s čím potrebovala ... viac »


Ľudia sa zbláznili z koronavírusu: Slovenská speváčka vošla do obchodu a... TOTO nemyslia vážne!

Ľudia sa zbláznili z
Video

07.03.2020 22:01

BRATISLAVA - Celé Slovensko je aktuálne na nohách kvôli koronavírusu a s tým súvisiace dianie neobchádza ani známe osobnosti z nášho šoubiznisu. Obrovská panika sa však začala šíriť ešte niekoľko týždňov predtým, ako sa u nás objavil prvý infikovaný pacient. Verejnosť už nejaký ten deň vo veľkom rabuje obchody a... aha, čo v jednom z nich zažila speváčka Dáša Mamba Šarközyová! viac »


Mária Čírová sa objavila na známej klinike: PLASTIKA?!

Mária Čírová na Valentína
Video

01.03.2020 14:03

Mária Čírová (31) bez pochyby patrí k najkrajším slovenským speváčkam a vďaka jej dievčenskému vzhľadu by len málokto tipoval, že už prekročila prah tridsiatky. Čoskoro už trojnásobná mama však teraz prekvapila. Zvažuje plastiku? viac »


Slovenský moderátor naložil mladým voličom: Som zarazený a smutný!

Slovenský moderátor naložil mladým

24.02.2020 15:27

BRATISLAVA - Parlamentné voľby 2020 sú takpovediac za rohom a rovnako ako širokej verejnosti sa táto téma dotýka aj známych tvárí zo slovenského šoubiznisu. Väčšina z nich neúnavne vyzýva Slovákov, aby využili svoje právo a v sobotu sa postavili k volebným urnám. Nie je žiadnym tajomstvom, že mnohým z nich doterajšie volebné prieskumy doslova zdvihli ... viac »


Slovenská herečka v rozpakoch: Do práce vzala malého syna.... TOTO zakričal na celú sálu a o zábavu bolo postarané!

Slovenská herečka v rozpakoch:
Video

21.02.2020 18:07

BRATISLAVA - Milena Minichová (38) sa do povedomia verejnosti dostala najmä vďaka seriálu Druhý dych, kde si vtedy zahrala jednu z hlavných úloh - mršku, ktorá bola seriálovou partnerkou herca Braňa Deáka. O herečke si mnohí myslia, že sa akosi vytratila, hoci stále pracuje - aj aktuálne hrá v populárnom seriáli Hniezdo, ktoré má pod taktovkou RTVS. ... viac »


Stret Zuzany Kronerovej s rakovinou: Chodila na onkológiu!

Stret Zuzany Kronerovej s
Video

16.02.2020 06:00

BRATISLAVA – Už čoskoro spustí televízia JOJ nový seriál Jenny, ktorý hovorí o príbehu tínedžerky. Mala bezstarostný život, no prišla rakovina. V úlohe jej starej mamy sa objaví ostrieľaná herečka Zuzana Kronerová (67). V minulosti navštevovala detskú onkológiu a nám o tom povedala viac! viac »


Hviezda nového seriálu JOJ Ján Koleník: Prehovoril o otcovstve!

Hviezda nového seriálu JOJ
Video

15.02.2020 18:33

BRATISLAVA – Ženy ho milujú, niektorí muži by chceli vyzerať ako on. Ján Koleník (40) sa už roky radí medzi najobľúbenejších a najobsadzovanejších hercov na Slovensku. Už čoskoro sa objaví v novom seriáli televízie JOJ Jenny, kde si zahrá otca tíndžerky trpiacej na rakovinu. Napriek tomu, že vlastné deti nemá, prijať úlohu neváhal. Nám prezradil viac ... viac »


Daru Rolins čaká náročný rok: Obrovské plány a... To vážne?!

Daru Rolins čaká náročný
Video

15.02.2020 16:00

BRATISLAVA – Rodáčka zo Slovenska žijúca v Prahe patrí medzi najobľúbenejšie speváčky. Dara Rolins (47) si prvý mesiac v roku užívala relax na Bali, kam sa vybrala už po siedmy raz. Vo februári nabehla opäť do pracovného kolobehu a nám prezradila svoje veľké plány na tento rok. Vážne ju čaká toto? viac »


Sima Martausová na rovinu: Duety s viacerými mužmi má za sebou... Teraz by prijala ženu!

Sima Martausová na rovinu:
Video

13.02.2020 16:19

BRATISLAVA - Speváčka Sima Martausová (31) sa zrazu objavila na hudobnej scéne a odvtedy ju ľudia milujú. Aj preto, že jej skladby sú iné. Nie sú všetky o láske, o šťastí, ale mnohokrát v nich rieši aj skutočne dôležité problémy. Ako sama tvrdí, skladby vznikajú v jej srdci a berie to ako dar od Boha. Dokonca sa odosobňuje od toho, že to budú počuť ... viac »


Najčítanejšie články