Topky TV | Topky.sk

°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Topky TV

Veľká premena slovenskej speváčky: Nezmestila sa do nohavíc a teraz... TOTO bude bolieť!

Nezmestila sa do nohavíc a teraz...

Nezmestila sa do nohavíc a teraz...

16.10.2020 17:50

BRATISLAVA - Sportoví nadšenci majú hlavu v smútku. Počnúc štvrtkom sa na Slovensku zatvorili všetky fintescentrá i športoviská, a tak tým, čo makajú na zdravom a krásnom tele, nezostáva nič iné, len hľadať spôsoby, ako si efektívne zacvičiť aj v pohodlí domova. Súčasná situácia nepotešila ani speváčku Lenku Leru Rakarovú. Tá totiž v poslednom období ... viac »

Nikol po vypadnutí z Farmy: Ozval sa jej frajer Rebeky... Fuu, toto ešte bude drsné!

Nikol po vypadnutí z
Video

13.10.2020 05:45

BRATISLAVA - Ubehlo už niekoľko dní odvtedy, čo z markizáckej Farmy definitívne odišla Nikol Fridrichová. Papuľnatá blondínka síce spočiatku nebola všetkým sympatická, karta sa ale obrátila po tom, čo jej dýku do chrbta bodli dvaja najbližší ľudia zo statku... viac »


Vypadnutá Farmárka Maja to povedala na rovinu: Naložila súperom... Títo si výhru nezaslúžia!

Vypadnutá Farmárka Maja to
Video

12.10.2020 18:00

BRATISLAVA - Uplynulý piatok brány markizáckej Farmy definitívne opustili rovno dve súťažiace. Nikol Fridrichová a Mária Both. Obe dievčatá, ktoré sa aj napriek súťaženiu v opačných táboroch zblížili pri pobyte v Chalúpke, sme stretli v pondelok ráno tesne po tom, ako sa objavili pred kamerami Telerána. Ako prví vám prinášame rozhovor s Majou - tá nám ... viac »


Detaily zo zadržania markizáčky Lucie a jej snúbenca: VIDEO Komando vypáčilo dvere, to čo tam mali?!

Detaily zo zadržania markizáčky
Video

08.10.2020 19:00

BRATISLAVA - Ako sme dnes ráno na stránke Topky.sk informovali, markizácka nevesta Lucia Hlinková má obrovský problém. Uplynulý piatok ju podľa našich informácií spolu so snúbencom a ďalšou ženou zadržala polícia. A takto prebiehal nekompromisný zásah bratislavského komanda! viac »


Silviu Šuvadovú a slovenského návrhára zbalila vo Vatikáne polícia: Dlhé hodiny na stanici, kontrolovali jej aj podprsenku!

Silviu Šuvadovú a slovenského

13.09.2020 20:00

BRATISLAVA/VATIKÁN - Silvia Šuvadová (47) má na konte už niekoľko nakrúcaní filmov či seriálov, ktoré si odbila ako na domácej scéne, tak i v zahraničí. Na to najnovšie ale zrejme nikdy nezabudne. Počas točenia ju i zvyšných členov štábu zbalili muži zákona a niekoľko hodín strávili vysvetľovaním na polícii! viac »


Pocisková v šoku: Mladá Slovenka prespievala jej pieseň.... Veď sú ako cez kopirák!

Pocisková v šoku: Mladá

11.09.2020 18:00

BRATISLAVA - Aj vďaka speváckym televíznym šou sa mohli Slováci presvedčiť, že v našej krajine máme mladých hudobných talentov ako maku. Na umelkyňu takého kalibru, ako je Nela Pocisková, sa však chytá naozaj málokto. Lenže jedna mladá Slovenka má na to naozaj slušne našliapnuté a hotová z nej je aj samotná Nela! viac »


Videli sme ukážky z rozprávky Perinbaba 2: TOTO bude veľkolepé... Juraj Jakubisko nám prezradil viac!

Videli sme ukážky z

07.09.2020 15:00

BRATISLAVA - Aj napriek tomu, že by si Juraj Jakubisko (82) už pokojne mohol užívať domácu pohodu a chvíle strávené s rodinou, náš ikonický režisér nezaháľa. Aktuálne finišuje s prípravami na uvedenie pokračovania kultovej rozprávky Perinbaba, ktorá mala svoju premiéru ešte v roku 1985. viac »


Otvorený rozhovor s Kamilou Magálovou: Opatreniami trpí šport i kultúra, zákazy nám v boji s koronou nepomôžu!

Otvorený rozhovor s Kamilou
Video

03.09.2020 17:00

BRATISLAVA - Uplynulú nedeľu sa v historickej budove Slovenského národného divadla rozdávali ocenenia Slovenka roka. Víťazkou v kategórii kultúra a zároveň aj nositeľkou prestížneho titulu absolútna Slovenka roka, sa stala herečka Kamila Magálová. Po skončení galavečera sme sa s ikonou našej divadelnej scény rozprávali a v rozhovore nám okrem svojich ... viac »


Žilina zažije niečo výnimočné: Môže zato koronavírus!

Žilina zažije niečo výnimočné:
Video

28.08.2020 22:00

BRATISLAVA - Koronavírus opäť marí plány všetkým umelcom. Len pred niekoľkými týždňami sa tešili, že veľké podujatia konečne dostali zelenú, no pred pár dňami ich radosť zo minúty na minútu zhasla. Od septembra totiž opäť začínajú platiť prísne obmedzenia a keďže povolená kapacita do 500 ľudí vo vnútorných priestoroch pre mnohé plánované akcie nie je ... viac »


Oživili 50 rokov zakázaný film Milana Lasicu: Tabu kvôli nemiestnej erotike!

Oživili 50 rokov zakázaný
Video

26.08.2020 20:00

BRATISLAVA - Od uplynulého víkendu až do tejto nedele majú fanúšikovia slovenskej kinematografie šancu zažiť niečo skutočne výnimočné. A síce filmový "festival" Kino pod hviezdami s rozmanitým programom pre všetky vekové kategórie. Utorkový večer bol však ešte o čosi špeciálnejší. Otvoril ho maestro Milan Lasica uvedením filmu, ktorý sa na Slovensku ... viac »


Rozhovor s Wandou Hrycovou: O podpore umenia počas korony aj novinky o chorom otcovi!

Rozhovor s Wandou Hrycovou:

21.08.2020 17:00

BRATISLAVA - Koronakríza a s ňou súvisiaca karanténa sa dotkli naozaj každého, slovenských umelcov nevynímajúc. Mnohí z nich sa ocitli v obrovských existenčných problémoch a projekty, ktoré sa starajú o ich živobytie, boli predčasne ukončené alebo ani nemohli začať. No a táto situácia sa citeľne dotkla aj slovenskej filmovej produkcie a distribúcie. ... viac »


Juraj Loj si v Šarlatánovi zahral homosexuála: Je potrebné ich rešpektovať!

Juraj Loj si v

21.08.2020 09:00

BRATISLAVA - V stredu večer sa v jednom z bratislavských kín konala premiéra dlhoočakávaného filmu Šarlatán. V snímke od poľskej režisérky Agnieszky Holland si zahral aj herec Juraj Loj, ktorý nám ešte pred samotným premietaním porozprával o filme, no i citlivej téme, ktorej sa dotýkal... viac »


Michal Hudák sa pripravuje na novú šou: Obrovská pocta od Jiřiny Bohdalovej!

Michal Hudák sa pripravuje

20.08.2020 13:30

BRATISLAVA - Už o pár dní sa diváci televízie Joj konečne dočkajú! Začiatkom septembra sa na obrazovky dostane šou Zlatá Maska, ktorú mali na Kolibe spustiť už v marci. Plány im však nečakane narušil príchod koronavírusu, a tak sa všetko muselo presunúť o niekoľko mesiacov neskôr. viac »


Zavesí herectvo na klinec? Zuzane Fialovej počas karantény práca nechýbala... TOMUTO sa venovala!

Zavesí herectvo na klinec?
Video

27.07.2020 14:00

BRATISLAVA - Verili by ste, že kvôli situácii spätej s koronavírusom išla Zuzana Fialová pracovne prvýkrát medzi ľudí až koncom júla? Pre niektorých to znie možno až neuveriteľne, no herečke doma vraj skutočne nič nechýbalo. Zlákať sa nechala až nakrúcaním populárnej relácie Záhady tela, ktorá patrí medzi najväčších ťahúňov RTVS. A veru, rozhodne to bude stáť za to! viac »


Karin Majtánová sa poriadne hecla: VIDEO Dovolenka na Slovensku ju prinútila prekonať obrovský strach!

Karin Majtánová sa poriadne
Video

15.07.2020 15:30

KREMNICKÉ VRCHY - Dovolenka na Slovensku? Dobrý nápad! To si v súčasnosti hovorí množstvo našincov, ktorí po korona-karanténe necestujú do zahraničia, ale podporujú domáci cestovný ruch. V našej krásnej krajine existuje nespočetné množstvo prenádherných oblastí a objavovať ich sa rozhodla aj moderátorka Karin Majtánová. V istom momente ale musela čeliť ... viac »


Vážny krok slovenského speváka a jeho partnera: Náš vzťah je zázrak... Vymenia si obrúčky!

Vážny krok slovenského speváka
Video

15.07.2020 05:45

BRATISLAVA - Tak toto sme v slovenskom šoubiznise ešte nemali! Spevák Jakub Petraník (31) sa v spoločnosti už nejaký ten mesiac objavuje so svojím partnerom Petrom, no a vyzerá to tak, že medzi pánmi je to naozaj vážne a obaja to vidia na spoločnú budúcnosť. Jasným dôkazom toho je, že aktuálne sa obaja rozhodli pre pomerne odvážny krok... viac »


Zora Czoborová má srdce zo zlata: Prehovorila o svojej obrovskej láske... S týmto musí bojovať!

Zora Czoborová má srdce

09.07.2020 16:00

BRATISLAVA - Zora Czoborová (53) je vzorom mnohých žien. Svojím temperamentom, pozitívnou energiou a dokonalým telom by bez najmenšieho problému strčila do vrecka aj dnešné dvadsiatničky. Dámy by si však nemali brať príklad len z jej úžasného športového ducha. Krásna fitneska má okrem na prvý pohľad badateľných benefitov aj jeden ďalší a ešte dôležitejší - obrovské srdce. viac »


Slovenský herec otvorene o finančných pomeroch umelcov: Všetci si myslia, že žijeme Hollywood, ale TOTO je realita!

Slovenský herec otvorene o

08.07.2020 05:45

BRATISLAVA - Vidíte ich na televíznych obrazovkách či divadelných doskách a tvoria základné piliere našej kultúry. Reč je o slovenských hercoch, medzi ktorými sa zrodili dnes už legendy, iní na svoju veľkú chvíľu čakajú. Mnohí by si pomysleli, že len čo sa niekto stane známym, peniaze sa mu doslova sypú z vreciek. Realita je ale úplne iná... viac »


Celeste Buckingham: Koronavírus beriem veľmi vážne, infikovala sa moja kamarátka!

Celeste Buckingham: Koronavírus beriem
Video

29.06.2020 18:00

BRATISLAVA - Počas úradovania koronavírusu nezaháľala a má skutočne mnoho noviniek! Reč je o talentovanej speváčke Celeste Buckingham (25), ktorú sme pred pár dňami stretli na jej obľúbenej klinike krásy. Ako každá žena si cez domácu karanténu musela odpustiť profesionálnu starostlivosť v podobe kaderníka, vizážistky či starostlivosti o pleť, teraz ... viac »


Česká Superstar žije so Slovákom: Prehovorila o svadbe a... Dieťa?!

Česká Superstar žije so
Video

23.06.2020 10:00

BRATISLAVA - Tento ročník Superstar pozná svoju víťazku, ktorá vydala svoju debutovú skladbu. Jej predchodkyňa Tereza Mašková (24) sa už pár dní teší z debutového cédečka. V súkromí tvorí pár so Slovákom Oliverom Žilákom, s ktorým zdieľa aj spoločnú domácnosť. Posunú svoju lásku aj ďalej? viac »


Budúca trojnásobná mama Mária Čírová: Manžel pri pôrode a... Synček dostane netradičné meno!

Budúca trojnásobná mama Mária
Video

18.06.2020 05:45

BRATISLAVA - Krásna speváčka a dvojnásobná mama, ktorá pod srdcom nosí tretie bábätko, sa už dieťatka nevie dočkať. Syn a dcéra Márie Čírovej (32) sa čoskoro dočkajú bračeka. Rodená Trnavčanka prezradila, že manžel bude pri pôrode aj to, že maličkému vybrali netradičné meno. viac »


Najčítanejšie články