Topky TV | Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Topky TV

Frajer Nely Slovákovej má čo naprávať: Dusno kvôli IMT Smile!

Lukáš Kozák si u Nely Slovákovej narobil problémy.

Lukáš Kozák si u Nely Slovákovej narobil problémy.

Video
21.01.2020 14:28

ŠTRPSKÉ PLESO - Na nedávny koncert IMT Smile tak ľahko nezabudne! Hokejista Lukáš Kozák (28), ktorý už viac ako rok randí so sexi influencerkou a podnikateľkou Nelou Slovákovou (29), si práve vďaka kapele zarobil na poriadny problém. viac »

Česká hviezda o nahote pred kamerou: Vyzleč sa a toč? To ani náhodou... TAKTO to funguje!

Česká hviezda o nahote
Video

20.01.2020 17:06

BRATISLAVA - Pred niekoľkými dňami sa v jednom z bratislavských kín konala dlhoočakávaná premiéra ďalšieho evitovky Príliš osobná známosť. Okrem celebritných hostí si romantickú komédiu prišli vychutnať aj samotní hlavní protagonisti. Medzi nimi aj herečka Táňa Dyková (41), ktorá nám porozprávala niekoľko zaujímavých pikošiek! viac »


Markizácki susedia Kraus a Marcin majú za sebou roky spolupráce: TOTO na seba nabonzovali!

Serial Susedia
Video

16.01.2020 15:06

BRATISLAVA – Najprv ich všetci vnímali ako raperské duo Krímeš, pani Máriu s manželom Kolomanom či ako dvojicu kamarátov Františka Stromokocúra a Lászla Komárom. Práve posledné duo pretavili Peter Marcin (53) a Andy Kraus (52) do seriálovej podoby a pred rokmi vznikol sitkom Susedia. Hoci mal pauzu kvôli údajným nezhodám hercov, po 10 rokoch ho znovu ... viac »


Celebritná premiéra: Dyková s exotickým fešákom, Anička Táslerová s novým priateľom a... To je Mórovej dvojníčka?!

Celebritná premiéra: Dyková s
Foto

16.01.2020 09:00

BRATISLAVA - Vyzerá to tak, že film Príliš osobná známosť z pera Evity Urbaníkovej a pod producentskou taktovkou Petra Núñeza bude rovnakým hitom ako jeho predchodca Všetko alebo nič. Za sebou má už dve dôležité premiéry. Kým úplne prvý raz bola snímka uvedená v luxusnom tatranskom hoteli, druhá premiéra sa v utorok večer konala v Bratislave a určená ... viac »


Bývalá jojkárka nechutná ako nikdy predtým: Erotické video... Koľko berieš za hodinu?!

Bývalá jojkárka nechutná ako
Video

15.01.2020 23:15

BRATISLAVA - Fúúú, tak toto je už naozaj trochu cez čiaru... Spomínate si ešte na kontroverznú jojkársku šou Take me out? Jednou z jej najväčších hviezd bola prsnatá Zuzana Žilinčíková, ktorú si väčšina divákov pamätá ako Zuzanitu. Vtedy ešte blond sexica sa netajila tým, že rada provokuje a jej prezentácia bola vždy pomerne extravagantná. No a najnovšie zašla ešte ďalej. viac »


Budúci rodičia Gáboríkovci: Pomoc hľadajú u priateľov!

Budúci rodičia Gáboríkovci: Pomoc
Video

14.01.2020 13:04

BRATISLAVA - Krásna Ivana Gáborík (33) a jej manžel Marián Gáborík (37) sa už o pár mesiacov stanú po prvýkrát rodičmi. S postupujúcim časom sa čoraz viac pasujú s nástrahami rodičovstva. Pomáhajú im pri tom priatelia i rodina. viac »


Toto bežný smrteľník nevidí: Takto to vyzerá v zákulisí prestížneho Plesu v opere!

Jubilejný dobročinný Ples v
Video

14.01.2020 09:00

BRATISLAVA - Uplynulú sobotu sa v historickej budove Slovenského národného divadla stretli prominentní hostia z celého Slovenska, aby spoločne otvorili plesovú sezónu. Na Plese v opere nechýbali ani Topky. Takto to za dverami divadla vyzeralo počas večera! viac »


Trapas manželov Čurných na plese: Odmietli hlavnú cenu z tomboly... Pre TOTO!

Trapas manželov Čurných na
Video

13.01.2020 14:10

BRATISLAVA - Hudobný expert Juraj Čurný (53) so svojou manželkou Andreou Čurnou (35) majú záľubu v plesoch a nechýbali ani na tohtoročnom Plese v opere. A zažili aj jednu úsmevnú situáciu. Výhru v tombole museli odmietnuť. viac »


Hrozivá nehoda Adely Vinczeovej: Dezorientácia a výpadky pamäti!

Hrozivá nehoda Adely Vinczeovej:
Video

13.01.2020 09:00

ŠTRBSKÉ PLESO - Lyžovanie je u Slovákov jedným z najobľúbenejších zimných športov. Na svah sa vďaka Viktorovi Vinczemu (28) po rokoch odvážila aj jeho manželka Adela Vinczeová (39). Zimné radovánky ju však priviedli až na pohotovosť. viac »


Ples v opere 2020: Tieto známe tváre chýbali... Poznáme dôvody!

Ples v opere 2020:
Foto

12.01.2020 22:00

BRATISLAVA - Bratislava v sobotu večer opäť ožila veľkolepým drobročinným Plesom v opere, ktorý už po 20. krát podporili tie najdôležitejšie osobnosti verejného diania. Organizátori, samozrejme, oslovili aj niekoľko debutantov, niektorí niekdajší účastníci sa však naopak na jubilejnom ročníku objaviť nemohli... viac »


Ples v opere 2020: OFICIÁLNA VEĽKÁ GALÉRIA, toto sú všetky róby večera!

Ples v opere 2020:
Foto

12.01.2020 18:01

BRATISLAVA - A je to tu! Verejnosť sa každoročne nevie dočkať momentu, kedy budú zverejnené oficiálne fotografie z Plesu v opere, kde štýlový páni a najmä elegantné dámy predvádzajú naozaj skvostné kúsky. Aktuálne sa začali objavovať prvé záber a vy si tak s nami môžete vychutnať všetky róby, ktoré sa objavili na červenom koberci a v historickej budove ... viac »


Cibulková po prvýkrát na Plese v opere: Ukázala bruško a prezradila detaily!

Cibulková po prvýkrát na
Video

12.01.2020 16:01

BRATISLAVA - Na tohtoročnom prestížnom Plese v opere sa predstavilo hneď niekoľko debutantiek. Jednou z nich je aj Dominika Navara Cibulková (30), ktorá okrem krásnych šiat predviedla aj rastúce bruško. Pre Topky sa rozrozprávala o detailoch! viac »


OFICIÁLNE FOTO: Ples v opere 2020 ovládla Vášáryová a predviedla famóznu róbu... Stane sa kráľovnou?

OFICIÁLNE FOTO: Ples v

12.01.2020 12:41

BRATISLAVA - V sobotu večer sa v priestoroch historickej budovy SND konal už 20. ročník dobročinného Plesu v opere. Táto veľkolepá udalosť sa teší obrovskému záujmu verejnosti a mnohí sa vyslovene nevedia dočkať, kedy si budú môcť obzrieť luxusné róby pozvaných dám. Medzi tie najočakávanejšie patrili šaty moderátorky plesu, ktorou sa tento rok stala ... viac »


FOTO Prvý gay pár na Plese v opere 2020: Známy Slovák prišiel s priateľom!

FOTO Prvý gay pár
FotoVideo

12.01.2020 12:00

BRATISLAVA - V sobotu večer slovenskú plesovú sezónu už tradične otvoril dobročinný Ples v opere. Prestížna udalosť však tentoraz nebola výnimočná len tým že išlo o jej jubilejný 20. ročník. Medzi hosťami sa totiž vôbec prvýkrát vyskytol homosexuálny pár. Partnera si priviedol známy slovenský režisér! viac »


Ples v opere 2020: Ďurica vymenil matku svojej dcéry za mladší model: Drsný odkaz od Magdy!

Ples v opere 2020:
Video

11.01.2020 23:40

BRATISLAVA - V máji minulého roka sa začalo šuškať o tom, že vo vzťahu futbalistu Jána Ďuricu (38) a bývalej kráľovej krásy Magdalény Šebestovej (36) to po viac ako šiestich rokoch začalo poriadne vrieť. Partneri, ktorí spolu majú dcérku Ninku, síce najprv zatĺkali, koncom roka však už bolo nad slnko jasné, že nejde len o klebety a naozaj sú od seba. ... viac »


VEĽKÁ GALÉRIA príchodov na Ples v opere 2020: Ďurica s novou frajerkou, Kollár s mladou kráskou a tehuľky Cibulková a Surovcová!

VEĽKÁ GALÉRIA príchodov na
FotoVideo

11.01.2020 20:30

BRATISLAVA - V sobotu večer historická budova Slovenského národného divadla opäť otvorila svoje brány, aby sa v nej mohol konať už 20. ročník dobročinného Plesu v opere, ktorý každoročne otvára slovenskú plesovú sezónu. Túto veľkolepú udalosť si opäť nenechalo ujsť množstvo známych osobností. No a my sme, samozrejme, boli pri tom! viac »


Tanečník Laci Strike sa už na lyže nepostaví: Po tomto na ne celkom zanevrel!

Tanečník Laci Strike sa
Video

04.01.2020 22:00

BRATISLAVA - Už roky patrí medzi najlepších slovenských tanečníkov a choreografov. Laci Strike (45) spolu so svojou manželkou Anči (34) úspešne učia decká hýbať sa, akoby boli doslova z gumy. Nie vždy však šport a pohybová aktivita rodákovi z Handlovej priali. Lyžovačka totiž nedopadla práve najlepšie a on skončil s vykĺbeným kolenom. viac »


Poriadne odviazaný Silvester sexi markizáčky: Skončila v garáži... Divoké tančeky s kamarátkou!

Poriadne odviazaný Silvester sexi
Video

02.01.2020 15:00

BRATISLAVA - Modelka a redaktorka Janka Slačková (25) alkoholu príliš neholduje, a to ani počas Silvestrovských osláv. Napriek tomu však v jej spoločnosti o zábavu rozhodne nie je núdza. viac »


Speváčka LeRa zažila počas Silvestra obrovský strach: Streľba zo samopalu!

Speváčka LeRa zažila počas
Video

02.01.2020 13:30

BRATISLAVA - Akosi sme si už zvykli, že k oslavám príchodu nového roka patria delobuchy, ohňostroje či petardy. Čoraz častejšie sa stáva pravidlom, že práve počas silvestrovských osláv sú mnohí v práci, a to sa týka najmä umelcov, hercov či moderátorov. Rovnako aj speváčka Lenka LeRa Rakar zažila hneď niekoľko pracovných Silvestrov. No je jeden, ktorý ... viac »


Peter Marcin a Andy Kraus zažili strach na Silvestra: Preklopené delobuchy mierili na ľudí!

Serial Susedia
Video

02.01.2020 09:00

BRATISLAVA - Oslavy príchodu nového roka vedia niekedy narobiť poriadnu paseku. Svoje o tom vedia aj herci a zabávači Peter Marcin (53) a Andy Kraus (52). Tí totiž, ako dobrí kamaráti a kolegovia prežili spoločne aj Silvester. Nemusel však skončiť úplne šťastne, pretože delobuchy a ohňostroje sa vymkli spod kontroly. viac »


Na TENTO Silvester sexi moderátorka a jej priateľ nikdy nezabudnú: Na originálnu otázku odpovedala áno!

Na TENTO Silvester sexi
Video

02.01.2020 00:10

BRATISLAVA - Posledný deň v roku má pre mnohých ľudí špeciálny význam. Či už ide o predsavzatia, rekapitulovanie uplynulých rokov, alebo nové začiatky. Pre dôležitý krok sa práve v tento deň rozhodla aj známa dvojica. viac »


Najčítanejšie články