Topky TV | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 18. august 2018. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Topky TV

BRUTÁLNA premena Eriky Barkolovej: To čo so sebou porobila?!

Erika Barkolová

Erika Barkolová

Video
včera o 00:10

BRATISLAVA - Vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým! Hoci Erika Barkolová (40) nikdy nepatrila k zanedbaným ženám a nemala ani výrazné kilá navyše, to čo najnovšie predviedla, je úplná bomba. Moderátorka totiž poriadne schudla a veru, rozhodne sa je na čo pozerať! viac »

Šokujúce slová Rasťa Piška: Skrývala rodina pred Stanom Dančiakom veľké tajomstvo?

Šokujúce slová Rasťa Piška:
Video

15.08.2018 05:45

BRATISLAVA - Začiatkom augusta celé Slovensko zasiahla tragická správa. V noci 4. augusta do divadelného neba odišiel fenomenálny Stanislav Dančiak (†75), ktorý v nemocnici podľahol zápalu pľúc. V pondelok o 15:30 ho jeho najbližší odprevadili do neba v Bratislavskom krematóriu, kde sa objavil aj Rasťo Piško (56). viac »


Známe tváre dali posledné zbohom Stanovi Dančiakovi: Z týchto slov budete mať zimomriavky!

Stano Dančiak
Video

14.08.2018 13:30

BRATISLAVA - Minulý víkend slovenskú verejnosť zasiahla správa o smrti legendárneho herca Stana Dančiaka (†75). Umelec zomrel v jednej z bratislavských nemocníc v noci 4. augusta na zápal pľúc. V pondelok pred obedom sa v priestoroch novej budovy SND konala oficiálna rozlúčka, kde slovenskej ikone prišlo dať posledné zbohom množstvo známych tvárí. Pozrite ... viac »


Emotívny pohreb legendárneho Dančiaka (†75): Dcéra v slzách a šokujúce slová jeho syna!

Emotívny pohreb legendárneho Dančiaka
FotoVideo

14.08.2018 05:45

BRATISLAVA - 4. augusta celé Slovensko zasiahla tragická správa. V noci zo soboty na nedeľu do divadelného neba odišiel fenomenálny Stanislav Dančiak (†75), ktorý v nemocnici podľahol zápalu pľúc. V pondelok o 11:00 sa v novej budove SND konala oficiálna rozlúčka s ikonickým hercom, ktorého napokon v poobedných hodinách do neba odprevadili aj jeho najbližší. viac »


Božská Vondráčková v plavkách: V 71 rokoch v bikinách!

Božská Vondráčková v plavkách:
FotoVideo

07.08.2018 15:30

SLAPY - Speváčka Helena Vondráčková koncom júna oslávila 71 rokov, no energie má stále na rozdávanie. A udržiava sa v špičkovej forme. Stále si môže dovoliť ukazovať svoje telo v bikinách. viac »


Natáčanie jojkárskeho Talentu: Neznesiteľné podmienky... Účinkujúci na pokraji kolapsu!

Natáčanie jojkárskeho Talentu: Neznesiteľné
Video

06.08.2018 12:00

BRATISLAVA - Už začiatkom septembra štartuje na obrazovkách Jojky nová séria šou Česko Slovensko má Talent. Televízia v týchto chvíľach už nasadila do vysielania upútavku na pripravovaný projekt. Ako sa nám však podarilo zistiť, jej natáčanie bolo poriadne náročné. Na pľaci boli neznesiteľné podmienky... Účinkujúci div, že nekolabovali! viac »


Prípravy na pôrod tehotnej Mamby a jej priateľa Tonyho: Preboha, veď oni sú úplne pošahaní!

Prípravy na pôrod tehotnej
Video

29.07.2018 13:00

BRATISLAVA – Už je to nejaký ten piatok, čo sa vie o tehotenstve Dáše Šarkö​zyovej alias Mamby (28). Bruško budúcej maminky stále rastie a ona nezostáva nič dlžná svojej povesti krásky ani v tehotenstve. My sme Dášu vyspovedali na nedávnej premiére filmu Mission: Impossible - Fallout a zistili nielen to, či chce svojho partnera Tonyho (27) pri pôrode, ... viac »


FOTO Nočná dráma: Tomáš Maštalír v centre Bratislavy rozflákal auto!

FOTO Nočná dráma: Tomáš
FotoVideo

28.07.2018 22:00

BRATISLAVA - Fúha, tak takto si piatkový večer určite nepredstavoval! Tesne pred polnocou sa k nám do redakcie dostala správa, že na rohu Karpatskej a Šancovej ulice sa zrazili dve autá. Ešte prekvapivejšia informácia bola, že jedným z vodičov je herec Tomáš Maštalír (40). viac »


Herec z Hornej Dolnej po útoku na ulici: Poriadne si zavaril... Nepríjemná dohra s políciou!

Herec z Hornej Dolnej
Video

25.07.2018 05:45

RUSOVCE - Nepríjemné opletačky! Začiatkom tohto týždňa sa na verejnosť dostala informácia o tom, že známy slovenský herec Štefan Kožka (63) v piatok na ulici zaútočil na chodca. Ten si to celé natáčal a video neskôr zverejnil na internete. No a práve na základe tohto záznamu má celý incident nepríjemnú dohru. Vyčíňaním hviezdy Hornej Dolnej sa totiž už zaoberá polícia. viac »


Preboha, veď sa mohla zabiť: Známa Slovenka skončila v nemocnici. Aha, ako teraz vyzerá!

Preboha, veď sa mohla
FotoVideo

24.07.2018 05:45

SĹŇAVA - Tak toto mohlo skončiť s katastrofálnymi následkami! Tatiana Žideková je mladá slovenská fitnesska, ktorá má na sociálnych sieťach desiatky tisíc fanúšikov. Krásna športovkyňa na Instagrame predvádza často rôzne husárske kúsky, až ľudia zatajujú dych, čoho všetkého je útla slečna schopná. Najnovšie však poriadne prestrelila... viac »


Pilot Vratko Rohoň z Iné Kafé: Problémy na palube a... Kurz v hodnote rodinného domu!

Vratko Rohoň z Inekafe
Video

23.07.2018 11:00

ZELENÁ VODA - Vratka Rohoňa (44) verejnosti netreba nijako zvlášť predstavovať. Muzikant s charakteristickým chrapľákom je lídrom skupiny Iné Kafe, ktorá patrí už dlhé roky k najpopulárnejším slovenským kapelám. My sme charizmatického speváka nedávno stretli na festivale TopFest, kde sme aj okrem hudby zaujímali o jeho ďalšiu veľkú vášeň - pilotovanie. ... viac »


VIDEO Hercovi z Hornej Dolnej opäť rupli nervy: Útok na chodca na ulici!

VIDEO Hercovi z Hornej
Video

23.07.2018 09:15

RUSOVCE - Takmer pred tromi rokmi sa písalo o útoku Štefana Kožku (63) na manželku Zuzanu Skopálovú (52). Tej sa mal známy herec vyhrážať v ich dome v Rusovciach s nožom v ruke. Situáciu vtedy riešila aj polícia. A tá sa aktuálne musela zaoberať ďalším incidentom v súvislosti so známym Slovákom. V piatok totiž na ulici zaútočil na chodca! viac »


Dráma u slovenského hudobníka: Počas noci im vyhorel dom!

Dráma u slovenského hudobníka:
Video

22.07.2018 22:00

THOLEN - Preboha, tak toto mohlo skončiť katastrofálne! Niekdajšiu legendu slovenskej hudobnej scény Mec Vrabca (36) netreba predstavovať snáď nikomu. Do povedomia sa dostal ešte v roku 2005, kedy svetlo sveta uzrel jeho hit Najlepša zábava a hoci má na konte ešte niekoľko známych piesní, postupne sa zo spoločenského aj rapového diania vyparil. Nám ... viac »


To sa vôbec nehanbí? Z rozhovoru známeho herca budete v šoku... Čo slovo, to pi**!

To sa vôbec nehanbí?
Video

22.07.2018 13:00

ZELENÁ VODA - Preboha, toto čo je za slovník? Hoci sú nejaké tie vulgarizmy bežnou súčasťou života takmer každého človeka, známe osobnosti by si na svoje vyjadrovanie mali dávať pozor. A to najmä v prípade, že ich používajú na verejnosti, nieto ešte priamo pred kamerami. Na to však zrejme pozabudol herec Lukáš Pavlásek (30), ktorý sa počas rozhovoru ... viac »


Herečka Barbora Hlinková: Otvorene o súkromí a... Neuveríte, za čo chce vymeniť herectvo!

Herečka Barbora Hlinková: Otvorene
Video

21.07.2018 13:00

BRATISLAVA - Barbora Hlinková (24) je širokej verejnosti známa najmä vďaka tomu, že sa pred tromi rokmi dala dokopy s režisérom Jánom Ďurovčíkom (47). Ako to už pri podobných pároch býva zvykom, aj ona si musela odniesť nepríjemné komentáre od ľudí, ktorí pochybovali o tom, že by medzi dvojicou mohlo ísť o skutočne čistú lásku. A hoci by vzťah mladšej ... viac »


Toto od nej nikto nečakal: Bibiana Ondrejková išla úplne donaha!

Toto od nej nikto
Video

20.07.2018 13:00

BRATISLAVA - Úplne sa odhalila! Bibiana Ondrejková (46) je verejnosti známa najmä ako herečka a moderátorka. Len málokto však vie, že táto šarmantná dáma má okrem spomínaných aktivít ešte jednu veľkú vášeň - písanie poézie, ktorá je inšpirovaná jej súkromným životom. viac »


Najčítanejšie články