Topky TV | Topky.sk

°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Topky TV

Veľká premena slovenskej speváčky: Nezmestila sa do nohavíc a teraz... TOTO bude bolieť!

Nezmestila sa do nohavíc a teraz...

Nezmestila sa do nohavíc a teraz...

16.10.2020 17:50

BRATISLAVA - Sportoví nadšenci majú hlavu v smútku. Počnúc štvrtkom sa na Slovensku zatvorili všetky fintescentrá i športoviská, a tak tým, čo makajú na zdravom a krásnom tele, nezostáva nič iné, len hľadať spôsoby, ako si efektívne zacvičiť aj v pohodlí domova. Súčasná situácia nepotešila ani speváčku Lenku Leru Rakarovú. Tá totiž v poslednom období ... viac »

Dojímavé výročie Jasminy Alagič: VIDEO Aha, ako vyzerala, keď začala moderovať!

Dojímavé výročie Jasminy Alagič:

15.06.2020 15:00

BRATISLAVA - Pred pár dňami ubehlo neuveriteľných 5 rokov odvtedy, čo sa Jasmina Alagič Vrbovská (30) stala tvárou módnej televízie Fashion TV. Exotická kráska vtedy absolútne prevalcovala konkurenciu, no aj napriek tomu do úplného finále nepostúpila. Jej terajšia šéfka Gabriela Drobová (46) s ňou totiž poriadne vypiekla. My máme k dispozícii video, ako to celé vyzeralo! viac »


Obrovská radosť slovenského rapera: Nemohol som tomu uveriť a... Veľká novinka!

Obrovská radosť slovenského rapera:
Video

09.06.2020 16:00

BRATISLAVA - Rovnako ako zvyšok Slovákov, koronakríza zasiahla aj našich umelcov, ktorí sa zo dňa na deň museli prispôsobiť novým podmienkam. Svoje o tom vie aj raper Majself. Ten musel zrušiť niekoľko svojich plánov, no počas domácej karantény nezaháľal, neopustil sa a rozhodol sa na sebe pracovať. A to rovno v niekoľkých smeroch! viac »


Dušan Cinkota po korone nabehol do fitka: Trénerka na neho bonzovala a... FOTO Wau, to je forma!

Dušan Cinkota po korone
Video

05.06.2020 21:00

BRATISLAVA - Opäť zarezáva! Rovnako ako tisícky športových nadšencov, aj Dušan Cinkota (49) mal v stredu obrovský dôvod na radosť. Fitnescentrá totiž opäť otvorili svoje brány a herec, ktorý začal ešte pred koronou makať na svojej forme, si mohol dať znova poriadne do tela. Pri jeho návrate k tréningovej rutine sme nechýbali ani my a pri tejto príležitosti ... viac »


Strieborná Superstar Diana Kovaľová: Kritika od rodičov?!

Strieborná Superstar Diana Kovaľová:
Video

05.06.2020 17:00

BRATISLAVA - Napriek tomu, že skončila na druhom mieste, úsmev z tváre jej neschádza. Strieborná Superstar Diana Kovaľová (15) výhru kolegyni dopraje a čo mnohých zrejme prekvapí, vôbec nie je sklamaná, že nevyhrala. Počas finále ju prišli podporiť aj jej rodičia, ktorí sa rovnako ako ich dcéra venujú hudbe a -násťročná blondínka prezradila, či od nich schytala kritiku. viac »


Superstar Barbora Piešová prehovorila: Pravda o vzťahu s Michalom Šafratom... Je perfektný!

Superstar Barbora Piešová prehovorila:
Video

04.06.2020 05:45

BRATISLAVA - V nedeľu sa z nej stala v poradí šiesta československá Superstar. Barbora Piešová (19) tak získala okrem titulu aj šek na sumu 75 000 eur a plánuje si kúpiť tlmiče. Mnohí fanúšikovia sa dokonca tešia z toho, že jej súťaž priniesla nielen víťazstvo, ale aj lásku a šťastie po boku Michala Šafratu (21). Prievidžanka prezradila viac o ich vzťahu. viac »


Slovenský raper vytočený do nepríčetna: V noci počul hluk a potom... VIDEO rozmlátili mu auto!

Slovenský raper vytočený do
Video

21.05.2020 05:45

BRATISLAVA - Väčšina umelcov má rovnako ako bežní ľudia po koronakríze hlboko do vrecka, keďže aj oni prišli o podstatnú časť svojich príjmov. Zrejme nikoho by teraz nepotešili nečakané výdavky, o to horšie sa musel cítiť slovenský raper Majself (33), keď mu v noci priamo pred domom rozmlátili auto... viac »


Pomsta prírode: Wortex nahá v poli s frajerom.... VIDEO Oni fakt sexujú pred ľudmi?!

Pomsta prírode: Wortex nahá
Foto

03.05.2020 20:00

BRATISLAVA - Dlho o nej bolo akosi ticho a keďže Bratislavské módne dni sa kvôli koronavírusu počas tejto sezóny nekonajú, útok na zdravý rozum a slušné mravy spustila aspoň prostredníctvom Instagramu. Reč je o Alex Wortex, influencerke, o ktorej si človek po každom výstupe povie, že ďalej zájsť už nemôže. Ale ako sa ukazuje... môže. viac »


V KARANTÉNE s Vratkom Sirágim: Markizácky fešák nám ukázal svoj domov a prezradil, ako ho zotreli po prvom vysielaní!

V KARANTÉNE s Vratkom
Video

03.05.2020 13:00

BRATISLAVA - Domáca karanténa neobišla ani slovenské televízne tváre, ktoré sa taktiež museli prispôsobiť úplne novému režimu. K celej situácii sa zodpovedne postavil aj markizácky fešák Vratko Sirági (30). Ten sa našim čitateľom prihovoril z pohodlia svojej domácnosti odkiaľ odpovedal aj na naše zvedavé otázky! viac »


Slovenský herec brutálne strápnil Andreja Danka: Skúšal ho tlmočiť a potom... Odpadnete od smiechu!

Slovenský herec brutálne strápnil
Video

02.05.2020 00:01

BRATISLAVA - Andrej Danko (45) sa počas svojej funkcie predsedu Národnej rady Slovenskej republiky nezmazateľne zapísal do histórie nášho národa. A to nielen vďaka svojej politickej kariére. Nezabudnuteľné sú najmú jeho slovné perly, medzi ktorými sa objavilo niekoľko skutočných skvostov. A takto to vyzerá, keď sa ho niekto odhodlá tlmočiť. viac »


KORONAVÍRUS PODCAST Andrea Vadkerti z Francúzska: Z domovov dôchodcov hlásia obrovský počet mŕtvych... Mám strach!

KORONAVÍRUS PODCAST Andrea Vadkerti
Video

06.04.2020 23:50

NICE - Andrea Vadkerti (45) aktuálne žije na Azúrovom pobreží, kam sme sa niekdajšej hviezde televízneho spravodajstva zavolali kvôli čerstvým informáciám o kríze spojenej s koronavírusom. V druhej časti nášho rozhovoru nám porozprávala viac o tom, ako nákazu zvláda francúzske zdravotníctvo. Podľa moderátorky sa testuje málo, nemocnice hľadajú dobrovoľníkov ... viac »


PODCAST KORONAVÍRUS Andrea Vadkerti o situácii vo Francúzsku – Z obchodu išla so slzami v očiach: Za rúško ma vysmiali!

PODCAST KORONAVÍRUS Andrea Vadkerti
Video

05.04.2020 21:59

NICE - Niekdajšia hviezda televíznych správ Andrea Vadkerti aktuálne s rodinou žije na Azúrovom pobreží. My sme sa so sympatickou moderátorkou spojili, aby nám porozprávala o tom, ako sa krajina vyrovnáva s pandémiou koronavírusu. Jej zvyčajný úsmev však tentokrát nahradila trpkosť. Andrea hovorí, že občania krajiny boli o situácii informovaní slabo ... viac »


Diagnóza karanténa: Plačkovú vydesil znudený manžel... Zuzanu skoro vystrelo!

Diagnóza karanténa: Plačkovú vydesil
Video

02.04.2020 16:00

BRATISLAVA - Tak títo dvaja sa naozaj našli! Kým niektorí domácu karanténu zvládajú, akoby sa nič nedialo, iní sa začínajú poriadne nudiť a pre chvíľkové spestrenie svojho voľného času využijú akúkoľvek príležitosť. Podľa videa, ktoré nedávno zverejnil manžel Zuzany Plačkovej, to u nich doma musí byť naozaj zaujímavé... viac »


KORONAVÍRUS PODCAST Bývalá jojkárka o situácii na Cypre: Rúška tam nenosia... Neuveríte, koľko stoja!

KORONAVÍRUS PODCAST Bývalá jojkárka

27.03.2020 23:00

PAFOS - Už včera sme vás v prvej časti rozhovoru s Petrou Mokoš Lenártovou informovali o tom, že na Cypre kvôli koronavírusu zaviedli radikálne mimoriadne opatrenia. Občania musia žiadať o vychádzky prostredníctvom sms správ, pod náporom tisícok ľudí však tento systém veľmi rýchlo skolaboval. V ďalšej časti podcastu nám bývalá jojkárka porozprávala ... viac »


KORONAVÍRUS PODCAST: Bývalá jojkárka sa hlási z Cypru: V krajine skolaboval systém, o vychádzky žiadajú sms-kami!

KORONAVÍRUS PODCAST: Bývalá jojkárka

26.03.2020 22:50

PAFOS - Petru Lenártovú si väčšina Slovákov pamätá ako účastníčku Dievčaťa za milión, našej vôbec prvej reality šou. Blondínka už niekoľko rokov s manželom žije na Cypre, koronavírus neobišiel ani ich domov. Čerstvá dvojnásobná mamička nám porozprávala, ako nákaza ovplyvnila ich život, koľko ľudí je infikovaných, aké opatrenia musia dodržiavať, aj o ... viac »


Krásna misska Husárová natrela manžela a priznala farbu: Druhé dieťa?

Krásna misska Husárová natrela
Video

25.03.2020 09:00

BRATISLAVA - Víťazka súťaže Miss Slovensko z roku 2007 Veronika Vágnerová Husárová (33) má počas karanténnych opatrení o pomoc postarané. Na akcii, ktorá sa konala ešte pred vypuknutím pandémie, sme sa totiž dozvedeli, že jej manžel Juraj Vágner sa tiež dokáže zvŕtať v kuchyni. Krásky sme sa pri tejto príležitosti spýtali aj to, či plánujú ďalšieho potomka. viac »


PODCAST Slovenka o situácii v Taliansku: Kedy očakávajú koniec nákazy, pochovávať obete vírusu je zakázané... TOTO robia s telami!

PODCAST Slovenka o situácii

20.03.2020 19:59

TOSKÁNSKO - Prinášame vám ďalšiu časť podcastu, kde šperkárka Linda Hudecová, Slovenka žijúca v Toskánsku, opisuje aktuálnu situáciu v Taliansku. Krajina sa stále snaží bojovať s koronavírusom, počet nakazených však každým dňom enormne rastie. Podľa aktuálnych informácií je infikovaných približne 41 000 ľudí, za jeden deň ochoreniu podľahlo 475 ľudí ... viac »


PODCAST Známa Slovenka sa hlási z Talianska: Aktuálne informácie o dianí v krajine, vrchol nákazy má prísť už o pár dní!

PODCAST Známa Slovenka sa
Video

19.03.2020 18:30

TOSKÁNSKO - Taliansko sa stále snaží bojovať s koronavírusom, počet nakazených však každým dňom enormne rastie. Podľa aktuálnych informácií je infikovaných približne 36 000 ľudí, za jeden deň ochoreniu podľahlo 475 ľudí a počet mŕtvych sa pohybuje pri čísle 3 000. V európskom ohnisku nákazy žije aj známa Slovenka, šperkárka Linda Hudecová. Tá nám opísala aktuálnu situáciu viac »


KORONAVÍRUS Ako prežiť karanténu? Slovenskí speváci robia koncerty zdarma: Pridajte sa k ich výzve!

KORONAVÍRUS Ako prežiť karanténu?
Video

18.03.2020 12:10

BRATISLAVA - Mnohí z nás sa aktuálne nachádzajú v dobrovoľnej karanténe, keďže na našom území sa čoraz viac šíri obávaný koronavírus. Tí, ktorí môžu, zostali doma, no a čo si budeme hovoriť, po niekoľkých dňoch sa človek začne trošku nudiť. So skvelým nápadom prišli slovenskí hudobníci. Prostredníctvom aplikácie sa na Instagrame zapojili do perfektnej výzvy! viac »


Hviezda jojkárskeho seriálu Jenny: S rakovinou sa stretla aj v realite... Nezastaviteľný vodopád sĺz!

Hviezda jojkárskeho seriálu Jenny:
Video

17.03.2020 14:45

BRATISLAVA – Televízia JOJ nedávno spustila na svojich obrazovkách nový, emotívny seriál Jenny, ktorý rozpráva príbeh o mladej onkopacientke. Hlavnú úlohu stvárnila sympatická Bára Očenášová (18), ktorá kvôli postave prišla o svoje vlasy. Zžiť sa s náročným osudom Jenny bolo pre mladučkú herečku o niečo jednoduchšie, lebo v reálnom živote sa s rakovinou už stretla. viac »


KORONAVÍRUS Vytočená Czoborová so slzami v očiach: Kamarát záchranár je v karanténe a Slováci... Ste vy normálni?!

KORONAVÍRUS Vytočená Czoborová so
Video

17.03.2020 14:42

BRATISLAVA - Každý deň mnohí Slováci aj vláda prosia ľudí o to, aby boli zodpovední. Niektorí si však stále nedajú povedať a z núdzovej situácie na Slovensku si urobili chrípkové prázdniny. Hoci sa už zaviedlo niekoľko mimoriadnych opatrení, aby sa šírenie koronavírusu čo najviac spomalilo, situácia na Slovensku je každý týždeň vážnejšia. V karanténe ... viac »


Najčítanejšie články