Štvrtok, 13. máj 2021. Meniny má Servác, zajtra Bonifác.

Spomienka na zosnulého Jozefa Bednárika († 65) : Na nakrúcanie priniesol kačky. Zapli klimatizáciu a... Preboha!

Jozef Bednárik
Jozef Bednárik
Zdroj: TASR
04.04.2021 15:00

BRATISLAVA - Koncom augusta to bude už osem rokov, odkedy do neba odišiel legendárny herec a režisér Jozef Bednárik († 65). Zosnulá ikona zostala v našich srdciach až dodnes. Bol ľudský, charizmatický, nesmierne talentovaný a na scéne sa doteraz nenašiel nikto, kto by jeho miesto mohol nahradiť. Na milovaného "Béďa" s láskou spomínajú všetci, ktorí mali to šťastie, že život zviedol ich cesty dokopy. A najnovšie sme si ho pripomenuli vďaka relácii Zlaté časy.


Populárna relácia RTVS svoju poslednú epizódu venovala práve zosnulému režisérovi. Pozvanie hosťovať prijali Ľudmila Várossová a takisto aj herečka Eva Pavlíková. Práve ona mala tú česť patriť medzi blízke priateľky Jozefa Bednárika a na konte mali mnoho spoluprác. 

Herečka si zaspomínala na jedno konkrétne nakrúcanie rozprávky, kam dal režisér priviezť čínske kačky. Tie mali v štúdiovej dedinke prejsť cez cestu. A Bednárikovou úlohou bolo ich to naučiť. Lenže na pľaci niekto naštartoval klimatizáciu a... 

Ako to dopadlo, sa dozviete vo videu vyššie! Ešte viac historiek si môžete vypočuť, ak si pustíte poslednú reláciu Zlaté časy v archíve RTVS! 


Galéria

Ľubo Gregor a Jozef Jozef Bednárik Magda Paveleková a Jozef Jozef Bednárik

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články