Topky TV | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 16. júl 2019. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Topky TV

HOROR Karin Haydu: Prepadli ma a okradli!

Karin Haydu

Karin Haydu

Video
včera o 22:00

BRATISLAVA/BARCELONA - Leto je ideálnym časom na dovolenky a svoje o tom vedia aj známe tváre slovenského šoubiznisu. Herečka Karin Haydu (42) si počas prázdnin taktiež odbehla na dovolenku, no stalo sa to, čo by nechcel zažiť nikto z nás. Príjemné chvíle v Španielsku sa zmenili na horor, keď brunetku prepadli a okradli! viac »

Adela Vinczeová to na verejnosti roztočila ako ešte nikdy: Divoké pohyby a… opäť spieva!

Adela Vinczeová to na
Video

17.01.2019 11:30

BRATISLAVA - Tak toto je bomba! Adela Vinczeová (38) pravidelne dokazuje, že nie je žiadna suchárka. Neustále srší rôznymi vtipnými poznámkami a nemá problém vystreliť si ani sama zo seba. To dokázala aj v poslednej epizóde Chart show, ktorá bola venovaná hitom 80-tych rokov. Aha, na čo sa nechala nahovoriť! viac »


Lucia Hurajová otvorene o Plese v opere: TOTO nedokázala spracovať!

Lucia Hurajová otvorene o
Video

16.01.2019 14:30

BRATISLAVA - Moderátorkou Plesu v opere 2019 sa stala Lucia Hurajová (42). Šarmantná herečka prítomným nevyrazila dych len veľkolepou róbou, ale aj bezchybným prejavom. V rozhovore nám prezradila, ako sa na túto prestížnu udalosť pripravovala a či nemala pred svojím plesovým moderátorským debutom obavy. viac »


Módna polícia: Youtuber si podal róby z Plesu v opere... vesmírna žena a párty po drogovom úlete!

Módna polícia: Youtuber si

15.01.2019 14:30

BRATISLAVA - Po sobotňajšom Plese v opere sa s módnymi políciami akoby roztrhlo vrece. Outfity hostí už zhodnotilo množstvo renomovaných stylistov či módnych návrhárov. Aký je ale pohľad nezainteresovaného chlapa, ktorý sa móde profesionálne nevenuje? Pozrite si nové video od Sketch Bros! viac »


VIDEO Najsilnejší moment Rytmusovho života: Videl svoje dieťa!

VIDEO Najsilnejší moment Rytmusovho
Video

15.01.2019 12:30

BRATISLAVA - Rovno na Štedrý deň sa Jasmina Alagič (29) a Patrik Rytmus Vrbovský (42) pochválili radostnou novinkou. Po tom, čo sa začiatkom novembra zasnúbili, ich vzťah sa dočkal spečatenia v tej najkrajšej podobe - už o niekoľko mesiacov sa stanú rodičmi... viac »


Komička Evelyn prehovorila: Úprimne o prezidentskej kandidatúre!

Komička Evelyn prehovorila: Úprimne

14.01.2019 14:00

BRATISLAVA - Keď sa Evelyn v sobotu večer objavila na Plese v opere, všetkým naokolo okamžite vyrazila dych. Komička vymenila pohodlné outfity za prekrásnu róbu, ktorá ju v kombinácii s bezchybnou vizážou zaradila medzi najväčšie hviezdy večera. Blondínka však nežiarila len na prestížnom plese. Darí sa jej aj v ďalších smeroch... viac »


Veľká FOTOgaléria z červeného koberca: Kövešová aj hviezda z markizáckych Mileniek... Ej, dievčatá, ale toto je FAUX PAS!

Veľká FOTOgaléria z červeného
Foto

13.01.2019 21:59

BRATISLAVA - Rovnako ako po minulé roky, aj tento rok plesovú sezónu na Slovensku odštartovala najprestížnejšia udalosť roka - Ples v opere. Hostia do historických priestorov Slovenského národného divadla začali prichádzať po 19-tej hodine... A ako príchod na honosnú udalosť zvládli? Prinášame vám veľkú fotogalériu z červeného koberca. viac »


Romantické zásnuby a svadba v nedohľadne: TOTO bráni slovenskej speváčke vo vydaji!

Romantické zásnuby a svadba
FotoVideo

31.12.2018 09:00

BRATISLAVA - Veronika Strapková (28) prežíva šťastné obdobie. Darí sa jej ako v súkromnej, tak aj v pracovnej sfére. Len prednedávnom vydala svoj najnovší album a počas sviatkov sa naplno venuje rodine a snúbencovi. Jej pozornosť sa tak začína sústreďovať aj na príjemné starosti spojené so svadbou. viac »


Silvestrovská tradícia Marty Sládečkovej: To, čo robia mnohí, ona vyškrtla!

Silvestrovská tradícia Marty Sládečkovej:
Video

30.12.2018 16:00

BRATISLAVA - Nezameniteľná predstaviteľka Marty Sladkej sa už chystá na oslavy konca roka. Silvestrovský večer strávi herečka Marta Sládečková (60) so svojou kamarátkou z brandže, Zuzanou Tlučkovou (56), a ich spoločnými známymi z východného Slovenska. Aj s koncom roka sú spojené rôzne tradície, tú najviac dodržiavanú však seriálová Zdena vyškrtla. viac »


Silvester podľa Koleníka: Každoročne sa k niekomu nanominuje!

Silvester podľa Koleníka: Každoročne
Video

29.12.2018 15:00

BRATISLAVA - Koniec roka neúprosne klope na dvere a uvedomujú si to všetci. Kým väčšina ľudí už má svoje plány, ako prežije Silvester a privíta príchod ďalšieho roka, obľúbený herec Ján Koleník (39) je v tomto nerozhodný. 31. decembra sa preto vždy k niekomu nanominuje na poslednú chvíľu. viac »


Obrovská radosť známeho moderátora: Adopcia... O chvíľu budú traja!

Obrovská radosť známeho moderátora:
Foto

27.12.2018 10:30

BRATISLAVA - Už šesť rokov je ženatý, k prvému potomkovi sa však ešte nedopracoval. Moderátor Valér Ferko sa nikdy netajil tým, že by sa v budúcnosti veľmi rád stal otcom. Keďže sa ale momentálne naplno venuje svojej moderátorskej kariére a manželke Silvii, ktorá rozbieha svoj vlastný biznis, dvojica sa rozhodla, že nového člena rodiny si adoptuje. viac »


Moderátorka Kormúthová sa nezdá: Na verejnosti jemná dáma a v súkromí... Domácnosť v pozore!

Moderátorka Kormúthová sa nezdá:
Video

26.12.2018 17:00

BRATISLAVA - Vianočné sviatky si užívajú naplno aj slovenské celebrity. Výnimkou nie je ani Kristína Kormúthová (33), ktorá s rodinou dodržiava tradície ako sa patrí. Hoci na verejnosti pôsobí ako jemná a upravená dáma, v súkromí je všetko inak. Rodina je v pozore kvôli jedinej veci, do ktorej sa jej nesmú montovať. V rozhovore si zaspomínala aj na vianočný zázrak z detstva. viac »


Rozlietané sviatky Lukáša Adamca: Hudbe obetuje rodinu!

Spevák a rodák z
Video

26.12.2018 15:00

BRATISLAVA - Hoci sa mnohým zdá práca v šoubiznise ako vysnívaný džob, umelci najlepšie vedia, koľko času musia svojej kariére obetovať. Inak na tom nie je ani Lukáš Adamec (31). Obľúbený spevák si občas naozaj nevydýchne a kým väčšina z nás má koncom decembra vyložené nohy v teple domova, on koncertuje. V rozhovore nám prezradil, ako zvláda svoju vášeň ... viac »


Radikálny krok slovenského speváka: K tomuto ho dohnali kruté vtipy?!

Radikálny krok slovenského speváka:
FotoVideo

26.12.2018 11:00

NITRA - Miko Hladký (46) sa na Vianoce vždy teší. V tomto období sa stáva hlavne otcom a rodinná pohoda je u nich doma prvoradá. Sekať dobrotu však dlho nevydrží, a tak už na Silvestra opäť vytasí dušu rockera. Keď sa baviť, tak naplno. Okrem toho nám v rozhovore líder skupiny Gladiator prezradil, aké si dáva novoročné predsavzatia. Toto vás poriadne prekvapí! viac »


Slovenský herec otvorene o boji s ťažkým ochorením: Ledva udržal slzy!

Slovenský herec otvorene o
Video

26.12.2018 06:00

BRATISLAVA - Juraj Bača (31) patrí medzi hereckých obľúbencov, najmä čo sa týka ženského pohlavia. Okrem toho, že je šikovný v tom, čo robí, angažuje sa aj v pomoci iným a podporuje charitatívne projekty. Jeden taký aj nedávno moderoval a čelil obrovskému vnútornému zápasu. Kvôli ťažkému ochoreniu ledva udržal slzy. viac »


To si robí srandu?! Sviatočné menu najkrajšej Slovenky vás dostane...TOTO nemôže myslieť vážne!

To si robí srandu?!
Video

25.12.2018 17:00

ORAVSKÝ PODZÁMOK - Karolína Chomisteková (25) prežíva Vianočné sviatky doma na Orave v kruhu najbližších. Teší sa, že môže byť konečne spolu s celou rodinou naraz, čo sa počas roka často nestáva, keďže sú všetci zaneprázdnení a rozlietaní. Neuveríte, aké vianočné menu má jedna z najkrajších Sloveniek! viac »


Sviatky Emmy Drobnej: Polnoc v slzách a šok z kuriózneho darčeku od mamy... To čo jej chcela naznačiť?

Sviatky Emmy Drobnej: Polnoc
Video

25.12.2018 15:00

BRATISLAVA - Ema Drobná (24) sa pred Vianocami nezastaví. Popri rôznych pracovných povinnostiach jej na prípravy veľa času nezostáva. Speváčka si však s nákupom darčekov ťažkú hlavu nerobí. S rodinou sa rozhodli, že tento rok budú mať Vianoce viac pohodové a vymysleli si naozaj zaujímavý systém... viac »


VIDEO Osobnosti slovenského šoubiznisu prajú všetkým čitateľom Topiek krásne Vianoce!

VIDEO Osobnosti slovenského šoubiznisu

24.12.2018 15:00

BRATISLAVA - Dočkali sme sa a najkrajšie sviatky v roku sú opäť tu! Ku všetkým, ktorí celý rok poslúchali zavíta štedrá nádielka lásky, šťastia, zdravia, radosti a pokoja. Veselé a krásne Vianoce prajú všetkým našim čitateľom známe tváre z divadla, televíznej obrazovky či športu. viac »


Perinbaba mala byť celkom iná: Takto mala pôvodne vyzerať obľúbená vianočná rozprávka!

Perinbaba mala byť celkom
Video

24.12.2018 13:00

BRATISLAVA - Už neuveriteľných 33 rokov sa Perinbaba spája s najkrajšími sviatkami v roku. Táto kultová rozprávka však takmer nevznikla. Pôvodne mal totiž režisér Juraj Jakubisko (80) vytvoriť niečo celkom iné. Z Nemecka mu dokonca volali, či objavil novú, dovtedy nepoznanú rozprávku od bratov Grimmovcov. viac »


Emotívna bodka za rokom 2018: Plakali diváci, plakali herci a... Prečo nedostali ANI CENT?!

Emotívna bodka za rokom
Video

23.12.2018 17:00

BRATISLAVA - Pomyselnú bodku za ďalším rokom v slovenskom šoubiznise už tradične "napísalo" divadlo Nová scéna. Uplynulý týždeň sa niesol v znamení rovno dvoch výnimočných podujatí. Vianočného koncertu pod taktovkou Patrika Vyskočila a derniéry famózneho muzikálu Rómeo a Júlia. viac »


Slovenská herečka kašle na tradície: Stromček v dome nebude... TOTO je dôvod!

Slovenská herečka kašle na
Video

22.12.2018 17:00

BRATISLAVA - Stromček nebude! Takouto novinkou zaskočila herečka, moderátorka a speváčka zo zoskupenia S hudbou vesmírnou - Dominika Morávková Zeleníková (28). Ako teda budú vyzerať Vianoce u nich doma a kde nájdu darčeky? viac »


Najčítanejšie články