Topky TV | Topky.sk

°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Topky TV

Veľká premena slovenskej speváčky: Nezmestila sa do nohavíc a teraz... TOTO bude bolieť!

Nezmestila sa do nohavíc a teraz...

Nezmestila sa do nohavíc a teraz...

16.10.2020 17:50

BRATISLAVA - Sportoví nadšenci majú hlavu v smútku. Počnúc štvrtkom sa na Slovensku zatvorili všetky fintescentrá i športoviská, a tak tým, čo makajú na zdravom a krásnom tele, nezostáva nič iné, len hľadať spôsoby, ako si efektívne zacvičiť aj v pohodlí domova. Súčasná situácia nepotešila ani speváčku Lenku Leru Rakarovú. Tá totiž v poslednom období ... viac »

Tanečník Laci Strike sa už na lyže nepostaví: Po tomto na ne celkom zanevrel!

Tanečník Laci Strike sa
Video

04.01.2020 22:00

BRATISLAVA - Už roky patrí medzi najlepších slovenských tanečníkov a choreografov. Laci Strike (45) spolu so svojou manželkou Anči (34) úspešne učia decká hýbať sa, akoby boli doslova z gumy. Nie vždy však šport a pohybová aktivita rodákovi z Handlovej priali. Lyžovačka totiž nedopadla práve najlepšie a on skončil s vykĺbeným kolenom. viac »


Poriadne odviazaný Silvester sexi markizáčky: Skončila v garáži... Divoké tančeky s kamarátkou!

Poriadne odviazaný Silvester sexi
Video

02.01.2020 15:00

BRATISLAVA - Modelka a redaktorka Janka Slačková (25) alkoholu príliš neholduje, a to ani počas Silvestrovských osláv. Napriek tomu však v jej spoločnosti o zábavu rozhodne nie je núdza. viac »


Speváčka LeRa zažila počas Silvestra obrovský strach: Streľba zo samopalu!

Speváčka LeRa zažila počas
Video

02.01.2020 13:30

BRATISLAVA - Akosi sme si už zvykli, že k oslavám príchodu nového roka patria delobuchy, ohňostroje či petardy. Čoraz častejšie sa stáva pravidlom, že práve počas silvestrovských osláv sú mnohí v práci, a to sa týka najmä umelcov, hercov či moderátorov. Rovnako aj speváčka Lenka LeRa Rakar zažila hneď niekoľko pracovných Silvestrov. No je jeden, ktorý ... viac »


Peter Marcin a Andy Kraus zažili strach na Silvestra: Preklopené delobuchy mierili na ľudí!

Serial Susedia
Video

02.01.2020 09:00

BRATISLAVA - Oslavy príchodu nového roka vedia niekedy narobiť poriadnu paseku. Svoje o tom vedia aj herci a zabávači Peter Marcin (53) a Andy Kraus (52). Tí totiž, ako dobrí kamaráti a kolegovia prežili spoločne aj Silvester. Nemusel však skončiť úplne šťastne, pretože delobuchy a ohňostroje sa vymkli spod kontroly. viac »


Na TENTO Silvester sexi moderátorka a jej priateľ nikdy nezabudnú: Na originálnu otázku odpovedala áno!

Na TENTO Silvester sexi
Video

02.01.2020 00:10

BRATISLAVA - Posledný deň v roku má pre mnohých ľudí špeciálny význam. Či už ide o predsavzatia, rekapitulovanie uplynulých rokov, alebo nové začiatky. Pre dôležitý krok sa práve v tento deň rozhodla aj známa dvojica. viac »


Tváre slovenského šoubiznisu prajú všetkým čitateľom Topiek šťastný nový rok!

Tváre slovenského šoubiznisu prajú
Video

01.01.2020 15:00

BRATISLAVA - Starý rok s novým si vymenili role a za dverami s dátumom 31.12.2019 sme nechali všetko zlé, čo sa v minulom roku udialo. Čaká nás ďalších 365 dní, ktoré môžeme naplno využiť tak, ako chceme. A to si uvedomujú aj naše známe tváre zo šoubiznisu, ktoré našim čitateľom prajú všetko dobré a hlavne nech je rok 2020 lepší, ako ten predošlí. viac »


Silvester slovenského herca takmer skončil katastrofou: Doplatil na pyrotechniku... Zapálil strom!

Silvester slovenského herca takmer
Video

01.01.2020 06:00

BRATISLAVA - Ohňostroje, ale aj ďalšia pyrotechnika už tak nejak patria k oslavám Nového roka u nás. Avšak, manipulácia s nimi sa neraz skončí zle. Na vlastnej koži sa o tom presvedčil aj herec Dárius Koči (26). viac »


Bývalá hlásateľka Ada Straková (71) spadla na lyžiach: Hrozba operácie!

Bývalá hlásateľka Ada Straková
Video

31.12.2019 05:45

BRATISLAVA – Zima praje športom, a to najmä lyžovaniu. Čoraz viac ľudí prepadá vášni zliezť kopec na dvoch či jednej doske. A výnimkou nie je ani bývalá hlásateľka Ada Straková (71), ktorá ako rodená Kremničanka má k tomuto športu veľmi blízko. Avšak pred rokmi sa jej to vypomstilo a dokonca jej hrozila operácia! viac »


Poriadne "veselé" sviatky u lídra kapely Para: Opil sa mu pes!

Poriadne
Video

30.12.2019 12:00

BRATISLAVA - Zdá sa, že život Tomáša Šedivého, známeho skôr pod prezývkou Lasky, (39) je jedna veľká párty. Spevák populárnej kapely Para žúruje napríklad aj so svojimi psami. Jednému z nich dokonca zachutilo pivo... viac »


Reakcia syna Viki Rákovej na malého bračeka: To sa len tak nevidí!

Reakcia syna Viki Rákovej
Video

30.12.2019 00:10

BRATISLAVA - Viki Ráková (38) sa začiatkom septembra tohto roku stala dvojnásobnou mamou. K synčekovi Bendegúzovi (4) pribudol braček Benjamín. Herečke a jej partnerovi Róbertovi sa veľmi páčia mená na B, a tak nie je náhoda, že obaja chlapci majú mená práve na toto písmeno. Hoci by sa mohlo zdať, že starší chlapček bude na mladšieho žiarliť, opak je ... viac »


Sexi herec z novej českej komédie: V 50-tke chce lyžovať nahý!

Sexi herec z novej
Video

28.12.2019 13:00

PRAHA - Odkedy sa do kín dostala komédia Ženská na vrchole, kde jednu z hlavných úloh stvárnil sympatický Merek Němec (38), na Slovensku si stihol získať už množstvo fanúšikov. Tí z nich, ktorí holdujú lyžovaniu, ho raz snáď stretnú i na svahu. Nahého... viac »


Najsmutnejšie Vianoce herca Petra Brajerčíka: Prvé sviatky bez milovaného otca!

Najsmutnejšie Vianoce herca Petra
Video

28.12.2019 06:00

BRATISLAVA - Herec Peter Brajerčík (32) sa teší veľkej obľube, a to nielen medzi televíznymi divákmi, ale aj tými divadelnými. V súkromí však prežíval najťažšie a najsmutnejšie Vianoce v živote. Len tento rok v máji totiž mladý otec dvoch synčekov navždy prišiel o toho svojho. Toto boli jeho prvé vianočné sviatky bez milovaného tatka. viac »


Na toto Adela Vinczeová nikdy nezabudne: Vianočný darček v životnej veľkosti!

Na toto Adela Vinczeová
Video

27.12.2019 13:30

BRATISLAVA - Adela Vinczeová (39) bezpochyby patrí k našim najlepším moderátorkám a zaskočiť ju dokáže skutočne máločo. Neplatí to však v prípade, keď príde na darčeky. Blondínka sa môže pochváliť jedným skutočne špeciálnym. viac »


Slovenský spevák skončil po Vianociach v nemocnici: Najprv radosť z darčekov a potom... Urgentná operácia!

Lukáš Adamec
Video

27.12.2019 09:00

BRATISLAVA - Rodinnú pohodu vystriedali nečakané zdravotné problémy. Reč je o Lukášovi Adamcovi (32), ktorý si svojho času prežil poriadne krušné vianočné sviatky. Hneď po Štedrom večere totiž skončil v rukách lekárov a nasledovať musel urgentný operačný zákrok. viac »


Zora Czoborová cez Vianoce nerieši: Kvantá kalórií a... to vážne?

Zora Czoborová cez Vianoce
Video

26.12.2019 16:00

BRATISLAVA - So sviatkami na nás útočia kvantá jedla, alkohol a tak trochu aj lenivosť. Na zdravý životný štýl počas Vianoc zabúda aj naša najznámejšia fitnesska Zora Czoborová (52). Ak ste sa počas posledných pár dní prejedli, rozhodne v tom nie ste sami... viac »


Haasová sa nezaprie: K štedrej večeri zasadli v kostýmoch a... Na Vianoce medzi sebou súperia!

Haasová sa nezaprie: K
Video

26.12.2019 15:00

BRATISLAVA - Najkrajšie sviatky v roku prežívame v kruhu svojich najbližších a výnimkou nie je ani herečka Zuzana Haasová (38). U nich sa Vianoce trávia vo veľkom a dokonca tak trochu netypicky. Haasovci majú totiž svoju tradíciu a k štedrovečernému stolu si sadajú v kostýmoch. To však nie je zďaleka všetko. Pri rozbaľovaní darčekov sa začína "rodinná súťaž". viac »


Bohaté Vianoce Mira Jaroša: Toľko darčekov nevedel odniesť domov!

Bohaté Vianoce Mira Jaroša:
Video

26.12.2019 13:00

BRATISLAVA – Spevák Miro Jaroš prebral po otcovi rolu hlavy rodiny. Už pár rokov je tým najstarším mužom domácnosti. Ešte v časoch, keď jeho mužský vzor žil, zahral niekdajší účastník prvej Superstar na bohatého Ježiška. Svojej rodine nakúpil toľko darčekov, že ich takmer neodniesol domov. viac »


Slovenský hudobník skončil počas Vianoc v nemocnici: Závažná diagnóza... Namiesto štedrovečernej večere prišlo TOTO!

Slovenský hudobník skončil počas

26.12.2019 06:00

BRATISLAVA - Zemiakový šalát, kapor či sladké dobroty. Že si bez takýchto pochúťok Vianoce nedokážete ani predstaviť? Známy slovenský raper Majself na výber nemal. Počas najkrajších sviatkov v roku totiž skončil v nemocnici. viac »


Lyžovačka sa pre známeho herca skončila nepríjemnosťami: Zrážka so ženou!

Lyžovačka sa pre známeho
Video

25.12.2019 22:00

BRATISLAVA - Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. V prípade Jána Jackuliaka (41) je však pravdou tak trochu oboje. Herec je dôkazom toho, že nehody či úrazy sa nevyhýbajú ani známym ľuďom. viac »


Vianoce Anny Polívkovej: Otec s nimi nebol a... Od rána rozhádaná rodina!

Vianoce Anny Polívkovej: Otec
Video

25.12.2019 16:00

PRAHA – Hádky sa počas vianočných sviatkov nevyhýbajú ani známym tváram zo šoubiznisu. Výnimkou nie je ani dcéra slávneho českého herca Bolka Polívku (70) Anna Polívková (40), ktorá sa vydala v otcových šľapajach. V ich rodine vládne taká láska, že počas Štedrého dňa sa hádajú. viac »


Najčítanejšie články