Topky TV | Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 29. marec 2020. Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

Topky TV

KORONAVÍRUS PODCAST Bývalá jojkárka o situácii na Cypre: Rúška tam nenosia... Neuveríte, koľko stoja!

Na Cypre sa rúška nenosia!

Na Cypre sa rúška nenosia!

včera o 23:00

PAFOS - Už včera sme vás v prvej časti rozhovoru s Petrou Mokoš Lenártovou informovali o tom, že na Cypre kvôli koronavírusu zaviedli radikálne mimoriadne opatrenia. Občania musia žiadať o vychádzky prostredníctvom sms správ, pod náporom tisícok ľudí však tento systém veľmi rýchlo skolaboval. V ďalšej časti podcastu nám bývalá jojkárka porozprávala ... viac »

Vianoce známej moderátorky: Štedrý deň v práci a bez manžela... Neuvidia sa ani ďalší deň!

Vianoce známej moderátorky: Štedrý
Video

19.12.2019 13:30

BRATISLAVA - Patrí medzi stálice verejnoprávnej televízie a v súkromí žiari šťastím po boku svojho manžela Robberta. Hana Overweter Rapantová (45) sa pred tromi rokmi vydala za podnikateľa z Holandska. Keďže obaja majú prácu vo svojej domovine, pendlujú hore-dolu a dosť času trávia od seba. A rovnako aj počas tohtoročných Vianoc. viac »


Prvé Vianoce Andyho Krausa s novou rodinou: Bude s nimi aj partnerkin syn... Ale hercove staršie deti nie!

Prvé Vianoce Andyho Krausa
Video

18.12.2019 05:45

BRATISLAVA - Najkrajšie sviatky v roku pomaly, ale isto klopú na dvere každého z nás. Výnimkou nie je ani scenárista Andy Kraus (52), ktorý sa v polovici októbra stal trojnásobným otcom. K najstaršiemu Borisovi (17) a Zoji (13) pribudla sestrička Adelka. Práve s malou dcérkou, priateľkou Jankou a jej synčekom Tomáškom, bude herec tráviť čarovný vianočný ... viac »


Ďurovčíkova pocta Duchoňovi opäť položila Bratislavu: Famózna šou beznádejne vypredaná!

Ďurovčíkova pocta Duchoňovi opäť
Video

15.12.2019 13:20

BRATISLAVA - S kultúrnymi podujatiami sa v poslednom období akoby roztrhlo vrece, no to, ktorého svedkom boli v piatok večer bratislavskí diváci, sa skutočne radí medzi tie najvýnimočnejšie. Reč je o šou Duchon's, pocte legendárnemu Karolovi Duchoňovi († 35), ktorú nemá na svedomí nik iný ako režisér Ján Ďurovčík (48). viac »


Sexica z Farmy prezradila zákulisné informácie: Takto to v šou naozaj funguje!

Sexica z Farmy prezradila
Video

13.12.2019 15:00

BRATISLAVA - Do najužšieho výberu sa síce neprebojovala, no karty na Farme premiešala v naozaj veľkom štýle. Reč je o Mirke Csorbovej (19), ktorá patrila medzi najdiskutovanejšie osoby v tejto sérii populárnej šou. My sme brunetku stretli v Bratislave, kde sa pripravovala na návrat na statok. Ak vás zaujíma, čo nám prezradila o zákulisí súťaže, čítajte ďalej! viac »


Marína Kráľovičová v spoločnosti s dcérou, ocenená Čobejová a... Dojemné gesto pre 91-ročného choreografa!

Marína Kráľovičová v spoločnosti
FotoVideo

12.12.2019 12:00

BRATISLAVA - Ceny Osobnosti Bratislavy sú rozdané. Opäť si ich v pondelok večer odniesli výnimoční ľudia za prácu, ktorou prispievajú k rozvoju, zdraviu či zlepšeniu života v našom hlavnom meste. Hoci Marína Kráľovičová (92) získala ocenenie už v minulosti, nenechala si ujsť ani toto odovzdávanie a spoločnosť jej robila dcéra Jana. Naopak, medzi ocenenými ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY Úspešný spevák otvorene prehovoril o nevere: Správy od obdivovateliek kontroluje manželka!

ŠTÚDIO TOPKY Úspešný spevák
Video

12.12.2019 09:00

BRATISLAVA - Finalista prvej série speváckej súťaže Zem spieva Štefan Štec (32) si odvtedy stihol získať nielen množstvo skalných fanúšikov, ale za svoj debut tento rok dostal aj dvojnásobnú platinovú platňu. Spevák priznal, že v rusínčine, ktorá znie v jeho piesňach, je dokonca viac doma ako v slovenčine. V našom štúdiu prezradil aj niečo zo svojho ... viac »


Slovenský spevák sa tretíkrát oženil: Áno s tou istou ženou... Bonzla ho kolegyňa!

Slovenský spevák sa tretíkrát
Video

11.12.2019 05:45

BRATISLAVA - Niekto do manželstva nevstúpi ani raz, iný strieda manželky jedna radosť a slovenský spevák si vzal za ženu už tretí raz tú istú! Paľo Drapák (55) s Janette (48) sú dôkazom toho, že keď dvaja k sebe patria, vždy si k sebe nájdu cestu. A keďže je blondínka milovníčka svadieb a vydávala by sa hoc aj každý týždeň, obnovili svoje sľuby. Všetko ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY: Šokujúce priznanie Schramekovej ku krádeži, markizáčkin strach zo zásnub a bývalá misska po materskej v novej práci!

ŠTÚDIO TOPKY: Šokujúce priznanie
Video

10.12.2019 09:00

BRATISLAVA - Ďalší týždeň ubehol ako voda a Štúdio Topky je tu opäť s novinkami zo sveta slovenského šoubiznisu. Herečka Lujza Garajová Schrameková si zaspomínala na minulosť a priznala krádež hasiaceho prístroja. Na jednej akcii sme stretli aj víťazku súťaže Miss Slovensko z roku 2006. Bola tam však pracovne a po materskej naskočila na vlnu manažérstva. ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY: Máriu Čírovú na koncerte zradili šaty... Skončila takmer holá!

ŠTÚDIO TOPKY: Máriu Čírovú
Video

05.12.2019 05:45

BRATISLAVA - Najnovšie do Štúdia Topky zavítala Mária Čírová. Tá sa počas dňa takmer nezastaví. Okrem starostlivosti o dve deti stíha hudobnú tvorbu, koncerty a z času na čas dokonca niečo odmoderuje. Ako priznala, je rada, keď veci nie sú presne nalinkované, no niekedy sa jej nevyhnú ani situácie, ktoré už nie sú vôbec príjemné. V našom štúdiu porozprávala, ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY: Hex a Para si skočili do vlasov, Peter Nagy končí s hudbou a... TOTO si neodpustí Karin Haydu!

ŠTÚDIO TOPKY: Hex a
Video

03.12.2019 05:45

BRATISLAVA - Aj tento týždeň sme s kamerou Štúdia Topky zachytili to najzaujímavejšie zo slovenského šoubiznisu. V dnešnej časti sa dozviete napríklad to, že Karin Haydu nezvláda diéty. Spevák Peter Nagy na rovinu priznal, že chce seknúť s hudbou. Cíti sa lepšie v úlohe herca? Nechýbali sme ani na veľkolepom koncerte kapely Hex, ktorá si pri príležitosti ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY: Cibulková konečne prehovorila o bábätku, Haasovej osr*la knihu sova a... Mirgová otvorene o nenávisti v slovenskom šoubiznise!

ŠTÚDIO TOPKY: Cibulková konečne
Video

28.11.2019 09:00

BRATISLAVA - Uplynulé dni sa niesli v znamení krstov. My vás zoberieme hneď na tri. Počas krstu svojej knihy Dominika Cibulková nielen oznámila koniec tenisovej kariéry, ale priznala aj to, že sa s manželom konečne pustili do rodinných plánov. Dominika Mirgová sa na krste albumu svojej kolegyne neudržala a odhalila, ako je to s nenávisťou medzi slovenskými ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY Plačková o svojej novej reality šou: Ľudia ma berú ako brzdu!

ŠTÚDIO TOPKY Plačková o
Video

27.11.2019 09:00

BRATISLAVA - Na Slovensku sa hádam nenájde nikto, kto by nepoznal Zuzanu Plačkovú. Kedysi hviezdička reality šou Hotel Paradise sa postupom času vypracovala na kráľovnú slovenského Instagramu a najnovšie sa na televízne obrazovky dostane jej vlastná reality šou, ktorá zmapuje nielen jej instagramový život, ale aj realitu, ktorá ho sprevádza. Čo všetko ... viac »


Slovenský herec to povedal na rovinu: Takýto je Ďurovčík!

Slovenský herec to povedal
Video

25.11.2019 09:00

BRATISLAVA - Muzikálový herec Patrik Vyskočil (27) má slušne našliapnutú kariéru. Svojím hlasovým rozsahom ohuruje divákov a na konte už má niekoľko spoluprác so slovenským režisérom Jánom Ďurovčíkom (48). Práve o ňom sa mladý Slovák rozrozprával a prezradil, aký naozaj je a ako sa mu s ním pracuje! viac »


ŠTÚDIO TOPKY: Skrúcaný prehovoril, ako doma fungujú s Erikou, ako sa zoznámili a... TAKTO s ňou vychádzajú Števove deti!

ŠTÚDIO TOPKY: Skrúcaný prehovoril,
Video

21.11.2019 09:00

BRATISLAVA - Štúdio Topky a jeho moderátor Valér Ferko opäť privítali zaujímavého hosťa. Tentoraz pozvanie prijal zabávač, herec a moderátor Štefan Skrúcaný, ktorý je už niekoľko rokov šťastne ženatý s Erikou Judínyovou. A reč prišla aj na ich spolužitie, pričom prezradil, ako si spolu doma nažívajú a zaspomínal si aj na chvíľu, keď sa zoznámili. Keďže ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY: Známa kráska priznala závislosť na afrodiziaku, Haberova kritika bývalého superstaristu a... Grecová opäť bez Pašeka!

ŠTÚDIO TOPKY: Známa kráska
Video

19.11.2019 10:00

BRATISLAVA - Aj uplynulé dni boli bohaté na šoubizové udalosti. To najlepšie z nich vám opäť prinášame v pravidelnej relácii Štúdio Topky. Dozviete sa napríklad to, že bývalá víťazka Miss Slovensko Veronika Vágnerová (32) nedokáže odolať pochúťke preslávenej svojimi afrodiziakálnymi účinkami. Ďalšiu z radov najkrajších žien Slovenska, Dominiku Grecovú ... viac »


30 rokov po revolúcii: Malachovská, Nikodým aj Vinczeová spomínajú na prelomový rok... TOTO im chýba!

30 rokov po revolúcii:
Video

17.11.2019 13:00

BRATISLAVA - 17. november sa zapísal do dejín ako prelomový deň pre Čechov a Slovákov. Pred tridsiatimi rokmi vyšli do ulíc študenti, ktorí nežný prevrat začali. Slovami "máme holé ruce" bojovali za demokraciu a pridávali sa k nim i herci a mnohí ďalší ľudia. Štrngali kľúčmi a tento deň bol pre našu slobodu dôležitý. Na revolučné obdobie a vôbec na ... viac »


Slovenská herečka otvorene: V minulosti týraná a... Manžel ju vôbec nechcel!

Slovenská herečka otvorene: V
Video

14.11.2019 00:10

BRATISLAVA - Slovenská herečka žijúca v Prahe to v živote nemala ľahké. Vlastina Kounická Svátková (37) v minulosti žila s tyranom a napokon skončila na antidepresívach, napriek tomu je z nej dnes veselá, šťastná a usmievavá mama troch krásnych synov. V rozhovore nám ale prezradila, akého sa jej dostalo odmietnutia od jej aktuálneho manžela. viac »


Štúdio Topky: Slovenský spevák vyznal lásku známej herečke, Wisterová nezvláda sociálne siete a... pre TOTO skrýva Zora Czoborová svoje nohy!

Štúdio Topky: Slovenský spevák
Video

12.11.2019 09:00

BRATISLAVA - Aj dnes máme pre vás pripravené tie najzaujímavejšie momenty z uplynulých dní. V Štúdiu Topky vám prezradíme, prečo Zora Czoborová neukazuje svoje vyšportované nohy, či aké sú obľúbené kúsky v šatníku moderátorky Evelyn. Zavedieme vás aj na módnu šou jedného z popredných slovenských dizajnérov, kde nechýbala ani moderátorka Vera Wisterová. ... viac »


Slovenský spevák otvorene o homosexualite: Ako sa to dozvedeli jeho rodičia a... Nerobte z nás strašiakov!

Slovenský spevák otvorene o
Video

10.11.2019 22:00

BRATISLAVA - Jakub Petraník (30) nabral odvahu na to, čo málokto v jeho brandži. Spevák sa absolútne netají tým, že po jeho boku by ste ženu hľadali naozaj márne. Už nejaký ten čas funguje s priateľom a namiesto toho, aby sa skrýval, ukázal poriadnu guráž a začal hovoriť veci na rovinu - na rozdiel od niekoľkých jeho kolegov, o ktorých sa v kuloároch ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY: Juraj Bača udrel kolegyňu, Jackuliaka pri nakrúcaní takmer zastrelili a známa kráska sa trápila na móle, skoro sa po...!

ŠTÚDIO TOPKY: Juraj Bača
Video

07.11.2019 05:45

BRATISLAVA - Ani počas tohto týždňa sme pre vás nezabudli pripraviť súhrn toho najzaujímavejšieho, čo sa v poslednom období odohralo v slovenskom šoubiznise. Boli sme sa pozrieť na veľkolepej premiére filmu Amnestie, kde nám herci porozprávali najväčšie pikošky z jeho nakrúcania. Juraj Bača (32) prezradil, ako prežíval skutočnosť, že musel udrieť svoju ... viac »


Najčítanejšie články