Topky TV | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 31. marec 2020. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Topky TV

KORONAVÍRUS PODCAST Bývalá jojkárka o situácii na Cypre: Rúška tam nenosia... Neuveríte, koľko stoja!

Na Cypre sa rúška nenosia!

Na Cypre sa rúška nenosia!

27.03.2020 23:00

PAFOS - Už včera sme vás v prvej časti rozhovoru s Petrou Mokoš Lenártovou informovali o tom, že na Cypre kvôli koronavírusu zaviedli radikálne mimoriadne opatrenia. Občania musia žiadať o vychádzky prostredníctvom sms správ, pod náporom tisícok ľudí však tento systém veľmi rýchlo skolaboval. V ďalšej časti podcastu nám bývalá jojkárka porozprávala ... viac »

Slovenský spevák skončil po Vianociach v nemocnici: Najprv radosť z darčekov a potom... Urgentná operácia!

Lukáš Adamec
Video

27.12.2019 09:00

BRATISLAVA - Rodinnú pohodu vystriedali nečakané zdravotné problémy. Reč je o Lukášovi Adamcovi (32), ktorý si svojho času prežil poriadne krušné vianočné sviatky. Hneď po Štedrom večere totiž skončil v rukách lekárov a nasledovať musel urgentný operačný zákrok. viac »


Zora Czoborová cez Vianoce nerieši: Kvantá kalórií a... to vážne?

Zora Czoborová cez Vianoce
Video

26.12.2019 16:00

BRATISLAVA - So sviatkami na nás útočia kvantá jedla, alkohol a tak trochu aj lenivosť. Na zdravý životný štýl počas Vianoc zabúda aj naša najznámejšia fitnesska Zora Czoborová (52). Ak ste sa počas posledných pár dní prejedli, rozhodne v tom nie ste sami... viac »


Haasová sa nezaprie: K štedrej večeri zasadli v kostýmoch a... Na Vianoce medzi sebou súperia!

Haasová sa nezaprie: K
Video

26.12.2019 15:00

BRATISLAVA - Najkrajšie sviatky v roku prežívame v kruhu svojich najbližších a výnimkou nie je ani herečka Zuzana Haasová (38). U nich sa Vianoce trávia vo veľkom a dokonca tak trochu netypicky. Haasovci majú totiž svoju tradíciu a k štedrovečernému stolu si sadajú v kostýmoch. To však nie je zďaleka všetko. Pri rozbaľovaní darčekov sa začína "rodinná súťaž". viac »


Bohaté Vianoce Mira Jaroša: Toľko darčekov nevedel odniesť domov!

Bohaté Vianoce Mira Jaroša:
Video

26.12.2019 13:00

BRATISLAVA – Spevák Miro Jaroš prebral po otcovi rolu hlavy rodiny. Už pár rokov je tým najstarším mužom domácnosti. Ešte v časoch, keď jeho mužský vzor žil, zahral niekdajší účastník prvej Superstar na bohatého Ježiška. Svojej rodine nakúpil toľko darčekov, že ich takmer neodniesol domov. viac »


Slovenský hudobník skončil počas Vianoc v nemocnici: Závažná diagnóza... Namiesto štedrovečernej večere prišlo TOTO!

Slovenský hudobník skončil počas

26.12.2019 06:00

BRATISLAVA - Zemiakový šalát, kapor či sladké dobroty. Že si bez takýchto pochúťok Vianoce nedokážete ani predstaviť? Známy slovenský raper Majself na výber nemal. Počas najkrajších sviatkov v roku totiž skončil v nemocnici. viac »


Lyžovačka sa pre známeho herca skončila nepríjemnosťami: Zrážka so ženou!

Lyžovačka sa pre známeho
Video

25.12.2019 22:00

BRATISLAVA - Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. V prípade Jána Jackuliaka (41) je však pravdou tak trochu oboje. Herec je dôkazom toho, že nehody či úrazy sa nevyhýbajú ani známym ľuďom. viac »


Vianoce Anny Polívkovej: Otec s nimi nebol a... Od rána rozhádaná rodina!

Vianoce Anny Polívkovej: Otec
Video

25.12.2019 16:00

PRAHA – Hádky sa počas vianočných sviatkov nevyhýbajú ani známym tváram zo šoubiznisu. Výnimkou nie je ani dcéra slávneho českého herca Bolka Polívku (70) Anna Polívková (40), ktorá sa vydala v otcových šľapajach. V ich rodine vládne taká láska, že počas Štedrého dňa sa hádajú. viac »


Zo záľuby Gabriely Drobovej je jej rodina "na prášky": TOTO zbiera už 30 rokov!

Zo záľuby Gabriely Drobovej
Video

25.12.2019 15:00

BRATISLAVA - Každý z nás si Vianoce užíva po svojom a má rôzne zaužívané zvyky či tradície. Jednu netradičnú záľubu má od svojich 15 rokov aj riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová (45). viac »


Krásna manželka Attilu Végha má rodiť už každým dňom, ale... Zarezáva vo fitku!

Krásna manželka Attilu Végha
Video

25.12.2019 13:00

TRNAVA - Pôrod je už na spadnutie! Hviezda Oktagonu Attila Végh (34) a jeho krásna manželka Natália (25) majú na príchod ich prvého syna pripravené už naozaj všetko a konečne si môžu vydýchnuť. Avšak, Natália sa rozhodla, že doma sedieť veru nebude. viac »


Veľmi smutné Vianoce Lujzy Garajovej-Schramekovej: Smrť milovaného dedka!

Veľmi smutné Vianoce Lujzy
Video

24.12.2019 22:00

BRATISLAVA - Hoci sú Vianoce zvyčajne časom pokoja a veselých chvíľ, život vie pripraviť aj počas týchto sviatkov nepekné či smutné chvíle. Podobne je to aj v prípade Lujzy Garajovej-Schramekovej (36). viac »


Sviatky po novom: Vianoce Ivety Malachovskej preč z domu!

Sviatky po novom: Vianoce
Video

24.12.2019 16:00

BRATISLAVA - Iveta Malachovská (54) patrí medzi stálice RTVS a tiež medzi milovníkov Vianoc. Každoročne ich trávila so svojím manželom Martinom (51) a dcérou Kristínou (25) doma. Tento rok je však všetko inak. Jej jediné dieťa sa totiž v júli vydalo a tieto sviatky už strávi ako vydatá pani. A kde bude sympatická moderátorka sviatkovať? viac »


VIDEO Známe tváre slovenského a českého šoubiznisu želajú čitateľom Topiek tie najkrajšie Vianoce!

VIDEO Známe tváre slovenského
Video

24.12.2019 15:00

BRATISLAVA - Opäť sú tu najkrajšie sviatky v roku, kedy by sme mali zabudnúť na všetky sváry a neprajnosť a naše srdcia by sa mali naplniť láskou a dobrotou. Ľudia po celom Slovensku dnes zasadnú k štedrovečernej večeri so svojimi najbližšími a rozbalia si darčeky. Ani známe tváre slovenského a českého šoubiznisu nie sú výnimkou a vám, našim čitateľom, ... viac »


Bolestivé zranenie Romana Pomajba: Spadol a zlomil si zápästie!

Bolestivé zranenie Romana Pomajba:
Video

24.12.2019 13:00

BRATISLAVA - Zlomeniny vedia človeka poriadne potrápiť. Svoje o tom vie aj slovenský herec a zabávač Roman Pomajbo (50), ktorému sa vypomstila jeho láska k hokeju. Pri športovaní totiž tak nešťastne spadol, že si zlomil zápästie. Paradox však je, že si za to môže celkom sám. viac »


Osobnosti slovenského šoubiznisu sa rozhodli pomôcť deťom: Môžete tak urobiť aj vy!

Osobnosti slovenského šoubiznisu sa
Video

23.12.2019 16:00

BRATISLAVA - Vianoce sú časom lásky, pokoja a pomoci. Je to obdobie, keď sa naše srdcia otvoria viac ako inokedy, sme štedrejší, milší. A to platí aj o známych tvárach slovenského šoubiznisu, ktoré pomáhajú tým najmenším. Každoročne ich hneď niekoľko príjme pozvanie na benefičný koncert Úsmev ako dar, aby urobili krajšie Vianoce deťom. Pridať sa môžete aj vy. viac »


Žiadny Ježisko ani klasický šalát: Takto prežíva Vianoce multikultúrna rodina slovenskej speváčky!

Žiadny Ježisko ani klasický
Video

23.12.2019 15:00

BRATISLAVA - Väčšina z nás každý rok dodržuje isté vianočné tradície, ktoré sú vo všetkých kútoch Slovenska viac-menej podobné. Menšie obmeny sa podľa konkrétnych regiónov väčšinou týkajú jedál, no i tak sa na tanieroch málokedy vyskytne niečo, čo by nás mimoriadne prekvapilo. Ako však sviatky prežívajú rodiny, v ktorých sa snúbi niekoľko rôznych národností? ... viac »


Veronika z Twiins v tom sestru nenechá: Prílet do Španielska na poslednú chvíľu... Stihne pôrod?

Veronika z Twiins v

23.12.2019 13:30

BRATISLAVA - Nechať ju v tom samú? Ani náhodou! Dvojičky Daniela a Veronika Nízlové (33) už mnohokrát ukázali, že ich spája naozaj silné súrodenecké puto. Aj to je dôvod, prečo sa sestry rozhodli, že hoci každá z nich žije v inej krajine, sviatky strávia spolu v Španielsku. No a rovnako to platí, aj čo sa týka Danielinho pôrodu. Má to však jeden háčik... viac »


Toto ste netušili! Legendárnu pieseň z Pocahontas naspievala známa Slovenka... Takto znie po vyše dvadsiatich rokoch!

Toto ste netušili! Legendárnu
Video

23.12.2019 12:00

BRATISLAVA - Ani tieto sviatky sa v divadle Nová scéna nemohli začať bez toho, aby tamojší umelci divákom nepripravili v poradí už piaty vianočný koncert. Tento ročník, ktorý mal režisérky pod taktovkou opäť Patrik Vyskočil, bol však skutočne výnimočný... viac »


Známe meno Saši spôsobilo problémy: Toto kvôli otcovi zažíva najstaršia dcéra Borisa Kollára!

Známe meno Saši spôsobilo
Video

23.12.2019 10:30

BRATISLAVA - Väčšina ľudí by si zrejme pomyslela, že narodiť sa ako jedno z detí politika Borisa Kollára (54) znamená život ako z rozprávky. Mnoho potomkov známych rodičov sa však pasuje s tým istým problémom - škatuľkovanie. Výnimkou nie je ani Alexandra Horňáková (18). viac »


Nová láska na obzore? Silvia Šuvadová to povedala otvorene: TOMUTO mužovi patrí jej srdce!

Nová láska na obzore?
Video

23.12.2019 09:00

BRATISLAVA - Silvia Šuvadová doteraz na mužov vo svojom živote veľké šťastie nemala. O jej poslednom vzťahu sa hovorilo v zime pred dvomi rokmi, partnerská kríza napokon vyvrcholila definitívnym rozchodom. Nedávno nám však prezradila, že jej srdce jednému chlapovi predsa len patrí. O koho ide? viac »


Modrovského TRAPAS na tanečnej súťaži: Pri klaňačke mu spadli nohavice a potom... Tak tomu neuveríte!

Modrovského TRAPAS na tanečnej
Video

21.12.2019 13:00

BRATISLAVA - Patrí medzi najúspešnejších slovenských tanečníkov a dosiahol úspechy nielen na domácej pôde, ale aj v zahraničí. Reč je o Petrovi Modrovskom (36), účastníkovi a víťazovi rovno niekoľkých sérií populárnej markizáckej šou Let's Dance. Súťažné tancovanie síce tento sympaťák už zavesil na klinec, no tomuto elegantnému športu sa venuje aj naďalej ... viac »


Najčítanejšie články