Topky TV | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Topky TV

SHOWTIME: Dušan Cinkota prehovoril o druhom dieťati, Martin Nikodým zápasil so smrťou a... Emma Tekelyová o boji s rakovinou!

Video
včera o 09:00

BRATISLAVA - V najnovšom vydaní relácie Showtime zavítame na premiéru muzikálu West Side Story, kde sa blysli hviezdy ako Tomáš Palonder, Romana Dang Van či Dušan Cinkota. Ten prezradil, že jeho ročný syn Oleg začína papuľovať, ale aj to, kedy k nemu pribudne súrodenec. Moderátor Martin Nikodým porozprával mrazivé zážitky zo dňa, keď sa stal svedkom ... viac »

Kramár po rozvode vyvetral deti, Pršo po porážke moderoval a... Tehotná Žideková v rukách odborníčky!

Kramár po rozvode vyvetral
Foto

10.06.2019 09:00

BRATISLAVA - V sobotu 8. júna sa areál Bratislavského hradu zaplnil ružovou farbou. To všetko z dôvodu pomoci ženám, ktoré bojujú s rakovinou prsníka a kampani Stand 4 her kozmetickej spoločnosti. Túto akciu prišli podporiť mnohé známe tváre, medzi ktorými boli aj čerstvo rozvedený Maroš Kramár, tehotná influencerka Tatiana Žideková či markizácky moderátor Boris Pršo. viac »


Herečka Zuzana Vačková prehovorila o úraze: Strašná bolesť a... Stále nefunguje naplno!

Herečka Zuzana Vačková prehovorila
Video

08.06.2019 06:00

BRATISLAVA - Hoci už má na chrbte, ako sa hovorí, päť krížikov, stále je pohybovo aktívna. Zuzana Vačková (50) preto ani tento rok neváhala zúčastniť sa Misie - osobnosti kuriérmi na pomoc iným. A to aj napriek tomu, že prekonala bolestivý úraz, ktorý jej nedovoľoval toľko športu, ako by chcela. Dokopy sa dáva postupne! viac »


Herec Robo Jakab má veľké plány: Nejeden by mu závidel!

Herec Robo Jakab má
Video

07.06.2019 15:00

BRATISLAVA - Už niekoľko mesiacov je herec Robo Jakab (42) v chomúte. Za manželku si zobral o šestnásť rokov mladšiu hereckú kolegyňu Aničku Rakovskú (26), ktorá aktuálne hviezdi v markizáckych projektoch Kuchyňa a Oteckovia. Spoločne s ňou má tento člen Chalaňov veľké plány, ktoré by mu nejeden "bežný" smrteľník závidel! viac »


Slovenská kráska prehovorila: Ďalšie dieťa!

Slovenská kráska prehovorila: Ďalšie
Video

27.05.2019 09:00

BRATISLAVA - Je mladá, krásna a úspešná a radosť jej robí synček Alex. Veronika Vágner Husárová (32) ešte v roku 2007 získala titul najkrajšej ženy Slovenska. V roku 2014 sa po desaťročnom randení vydala a rok nato jej bolo dopriate stať sa prvý raz mamou. Chlapček tento rok oslávi už štvrté narodeniny. Čo tak "zadovážiť" mu súrodenca? viac »


Priznanie slovenského herca: Z frajerky mal stres!

Priznanie slovenského herca: Z
Video

24.05.2019 15:00

BRATISLAVA - V novembri minulého roka sa na verejnosť dostala informácia, že slovenský šoubiznis sa rozrástol o ďalší krásny pár. Dárius Koči (26), víťaz poslednej série Tvoja tvár znie povedome, sa dal dokopy so sexi modelkou Soňou Štefkovou. A hoci im neprajníci predpovedali rýchly rozchod, dvojici to stále klape a iskrí to medzi nimi aj po niekoľkých ... viac »


Soňa Skoncová v šoku: TOTO od partnera nečakala... Pašerák?!

Soňa Skoncová v šoku:
Video

23.05.2019 15:00

BRATISLAVA - Patrí medzi najkrajšie moderátorky na Slovensku a ako jedna z mála ľudí pohybujúcich sa v šoubiznise žije už sedemnásť rokov v stabilnom partnerskom vzťahu. Hoci sa Soňa Skoncová (32) s partnerom Róbertom v minulosti zhodli na tom, že svadbu k šťastiu nepotrebujú, on v marci predsa len pred ňou pokľakol. Brunetka však zažila poriadny šok! viac »


Jasmina a Rytmus zdúchli zo Slovenska: TOTO má byť svadobná cesta?

Jasmina a Rytmus zdúchli
Video

23.05.2019 12:30

PARÍŽ - A už sú preč! Pomaly, ale isto začali senzácie okolo svadby Jasminy Alagič (29) a Patrika Rytmusa Vrbovského (42) utíchať, a tak si novomanželia môžu konečne dopriať vytúžený oddych. Najnovšie si teda zbalili kufre a odišli si vychutnať romantické Francúzsko... viac »


Veľká radosť slovenského herca: Takto dopadlo jeho "poprvé"!

Veľká radosť slovenského herca:

20.05.2019 15:00

BRATISLAVA - Pred niekoľkými dňami oslávil svoj veľký comeback prvý slovenský rockový muzikál - Cyrano z predmestia. Ten sa vôbec po prvýkrát predstavil ešte pred 40 rokmi, hlavné úlohy si vtedy zahrala úžasná herecká dvojica Kamila Magálová a Jozef Benedik. Tentokrát si jeho modernejšiu verziu vzala pod taktovku mladá generácia divadla Nová scéna - ... viac »


Markizáčka Danica Nejedlá zažila vojnové oblasti na vlastnej koži: Strach mať nestihla... Nemohla som ani pípnuť!

Markizáčka Danica Nejedlá zažila
Video

20.05.2019 10:30

BRATISLAVA - Danica Nejedlá (47) patrí medzi stálice Markízy. V modro-žltej televízii pracuje už dvadsať rokov a za ten čas toho v rámci reportáží preskákala mnoho. Neraz bola vyslaná do nebezpečných vojnových oblastí, ako bol napríklad Kandahár. Hoci sa o ňu rodina a priatelia báli, ona strach mať ani nestihla! viac »


FOTO Pikošky zo svadby Jasminy a Rytmusa: Špeciálne menu, luxusná pozvánka, topánky s menom a... Takto sa bude nevesta volať!

FOTO Pikošky zo svadby

20.05.2019 05:45

PEZINOK - V sobotu prežili Jasmina Alagič (29) a Patrik "Rytmus" Vrbovský svoj veľkolepý deň. Snúbenci si povedali áno na civilnom obrade a v priestoroch pezinského zámočku potom v kruhu približne 100 najbližších oslávili oficiálne spečatenie svojej lásky. A ako to tam vyzeralo? Topky.sk vám prinášajú exkluzívne pikošky z luxusnej žúrky! viac »


Ťažké obdobie Silvie Šuvadovej: Zdravotné problémy... Kvôli otcovi sa vrátila na Slovensko!

Ťažké obdobie Silvie Šuvadovej:
Video

17.05.2019 05:45

BRATISLAVA - Naposledy bol okolo Silvie Šuvadovej (46) rozruch ešte minulý rok, keď prijala ponuku televízie Markíza a na jubilejnej Farme X bojovala o nemalú finančnú výhru. Napokon zo súťaže odišla bez výhry a na dôvažok spálili aj jej domček na statku, kam chodila načerpať energiu. Plavovlasá herečka pôsobí už niekoľko rokov v Amerike, no opäť sme ju stretli na Slovensku! viac »


Ťažké chvíle Karin Haydu: Jedno vyšetrenie za druhým... Strach z rakoviny!

Ťažké chvíle Karin Haydu:
Video

14.05.2019 05:45

BRATISLAVA - Rakovina je to, s čím nechce bojovať nikto z nás. Najlepšie by bolo, keby sme ani nemuseli poznať nikoho, kto už s ňou má dočinenia. A predsa je tu a dotýka sa nielen bežných "smrteľníkov", ale aj známych tvárí. Výnimkou nie je ani ostrieľaná Karin Haydu (42), ktorá absolvovala nejedno vyšetrenie, a to kvôli strachu z rakoviny! viac »


Sexi zábery playmate Cifrovej sú minulosťou: Stiahla sa do ústrania a... Teraz robí TOTO!

Sexi zábery playmate Cifrovej
Video

12.05.2019 13:00

BRATISLAVA - Zrejme prvýkrát sa do povedomia ľudí dostala Eva Cifrová (36) ešte v relácii Mr. Bombastik, kde s ďalšími mladými sexi dievčatami, medzi ktorými bola dokonca aj speváčka Mamba (31), vyberala toho naj muža leta. Neskôr sa z blondínky stala playmate, ktorá dráždila mužov svojím zovňajškom a vnadami. Modelka sa však stiahla do ústrania a venuje ... viac »


Slovenka roka Soňa Müllerová: Už nemám toľko energie, potrebujem pokoj!

Slovenka roka Soňa Müllerová:
Video

07.05.2019 15:00

BRATISLAVA - V nedeľu žila nová budova Slovenského národného divadla odovzdávaním cien Slovenka roka. Medzi ocenenými bola aj moderátorka Soňa Müllerová (57), ktorá si odniesla sošku v kategórii médiá a komunikácia. Práve v mediálnej sfére sa pohybuje už neuveriteľných 37 rokov! viac »


Slovenská speváčka po rozchode šokuje: Na lásku som rezignovala!

Slovenská speváčka po rozchode

06.05.2019 14:00

BRATISLAVA - V slovenskom šoubiznise sa to v poslednej dobe len tak hemží novými párikmi, ktoré našli lásku ako z romantického filmu. Lenka Lera Rakárová je však už hodnú chvíľu bez partnera a vyzerá to tak, že nikoho ani hľadať nemieni. Najnovšie hovorí, že čo sa týka mužov, rezignovala. viac »


Kristína Kövešová o nechutných praktikách na východe: Zaživa upaľujú psov, MÔŽETE pomôcť!

Kristína Kövešová o nechutných
Video

30.04.2019 12:00

BRATISLAVA - Kristína Kövešová sa už dlho a naozaj aktívne venuje záchrane psov, a to nielen v rámci svojej práce, ale aj súkromne. Nie je ničím výnimočným, že slovenské útulky potrebujú pomoc od verejnosti, no situácia na východe Slovenska je naozaj kritická. Katastrofálne to tam vyzerá najmä vďaka osadám, kde sú zvieratá vo veľkom týrané a spomínané ... viac »


Adela Vinczeová otvorene o Slovákoch: Nielen mŕtvy môže byť osobnosť!

Adela Vinczeová otvorene o
Video

29.04.2019 15:00

BRATISLAVA - Osobnosť sem, osobnosť tam. Mnohí nazývajú týmto slovom kde-koho, no v skutočnosti si toto označenie zaslúžia tí, ktorí v živote naozaj urobili niečo prevratné, niečo dokázali alebo sa o čosi pričinili. A tu sa Slováci rozdeľujú a tento titul podľa mnohých patrí len starým či mŕtvym. Ostrieľaná moderátorka Adela Vinczeová (38) má však iný názor! viac »


Detaily očakávanej svadby Jasminy a Rytmusa: Poznáme TERMÍN aj MIESTO!

Detaily očakávanej svadby Jasminy
Video

25.04.2019 05:45

BRATISLAVA - Len koncom mája minulého roka Patrik Rytmus Vrbovský (41) a Jasmina Alagič (29) verejne priznali, že tvoria pár. V novembri sa hneď zasnúbili, v decembri oznámili, že čakajú prvé dieťa a... Teraz je už jasné, že do roka a do dňa bude aj svadba. Termín a miesto ich veľkého dňa sú už známe! viac »


Známy jojkársky moderátor je opäť sám: Najprv stratil člena rodiny a teraz... ROZCHOD!

Známy jojkársky moderátor je
Video

23.04.2019 05:45

BRATISLAVA - Len donedávna ho poznala verejnosť najmä vďaka jeho hlasu, ktorým sa prihováral predovšetkým z éteru rádia Vlna v rannej šou. Začiatkom roka mu však dala príležitosť televízia JOJ a Martin Chynoranský (39) sa objavil v seriáli Záchranári aj v relácii Po škole, ktorú moderoval. Ešte donedávna mu robil spoločnosť verný člen rodiny, najdúch ... viac »


Priznanie Kristíny Kövešovej: Šibačka jej nechýba... Bitku si užije v robote!

Priznanie Kristíny Kövešovej: Šibačka
Video

22.04.2019 13:00

BRATISLAVA - Iba pred pár dňami ocenili investigatívnu prácu Kristíny Kövešovej (35) televízni diváci, ktorý jej v ankete OTO odovzdali najviac hlasov v kategórii redaktor spravodajstva. Sympatická a nebojácna tmavovláska sa neraz stretáva s vyhrážkami či útokmi na svoju osobu. Práve preto sa teší na pokojné obdobie Veľkej noci, kedy sa vyhne šibačke. viac »


Najčítanejšie články