Piatok, 30. september 2022. Meniny má Jarolím, zajtra Arnold.

Bratislavské módne dni ovládli moletky: Slováci, zobuďte sa!

Bratislavské módne dni ovládli moletky!Galéria fotiek (5)
Bratislavské módne dni ovládli moletky!
Zdroj: Vlado Anjel

BRATISLAVA - 14. a 15. apríl 2021 sa stali tohtoročným jarným sviatkom módy. Bratislavské módne dni sa vrátili v plnej paráde a hoci sa kvôli aktuálnej situácii prehliadky nemohli konať naživo s pompéznosťou, na akú sme zvyknutí, organizátori ich fashion nadšencom priniesli online. Tentokrát sa však neoslavovali len módu, ale aj ženskosť. Na móle sa totiž ukázali aj pôvabné moletky!


Už dávno neplatí, že ideálom krásy sú iba ženy, ktoré nosia XS veľkosti. A to si uvedomujú aj svetoví módni tvorcovia, ktorí dávajú na prehliadkových mólach čoraz častejšie priestor aj ženám s kyprejšími krivkami. Tento skvelý trend nasleduje i slovenská dizajnérka Andrea Koreňová, ktorá na Bratislavské módne dni povolala dámy, ktoré nespĺňajú kritériá bežných modeliek. 

Bratislavské módne dni ovládli
Galéria fotiek (5)
Zdroj: Vlado Anjel

Jednou z nich je aj bývalá farmárka a influencerka Bea Rusnáková. Tá svoje oblé krivky nosí s hrdosťou a noblesou, no v rozhovore nám zároveň priznala, že sa každý deň stretáva s rôznymi nepríjemnými predsudkami či urážkami. A pre Slovákov má jasný odkaz!

Viac sa dozviete v rozhovore vyššie, kde nám táto sympatická tmavovláska prezradila aj to, ako znáša urážlivé komentáre, jej recept na zdravé sebavedomie, no aj to, s ktorými zo svojich bývalých farmárskych kolegov už nechce komunikovať! 

Bratislavské módne dni ovládli
Galéria fotiek (5)
Bea Rusnáková zažiarila v kolekcii od návrhárky Andrey Koreňovej
Zdroj: Vlado Anjel

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Bratislavské módne dni ovládli moletky: Slováci, zobuďte sa!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články