Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Bratislavské módne dni ovládli moletky: Slováci, zobuďte sa!

Bratislavské módne dni ovládli moletky!
Bratislavské módne dni ovládli moletky!
Zdroj: Vlado Anjel
15.04.2021 15:00

BRATISLAVA - 14. a 15. apríl 2021 sa stali tohtoročným jarným sviatkom módy. Bratislavské módne dni sa vrátili v plnej paráde a hoci sa kvôli aktuálnej situácii prehliadky nemohli konať naživo s pompéznosťou, na akú sme zvyknutí, organizátori ich fashion nadšencom priniesli online. Tentokrát sa však neoslavovali len módu, ale aj ženskosť. Na móle sa totiž ukázali aj pôvabné moletky!


Už dávno neplatí, že ideálom krásy sú iba ženy, ktoré nosia XS veľkosti. A to si uvedomujú aj svetoví módni tvorcovia, ktorí dávajú na prehliadkových mólach čoraz častejšie priestor aj ženám s kyprejšími krivkami. Tento skvelý trend nasleduje i slovenská dizajnérka Andrea Koreňová, ktorá na Bratislavské módne dni povolala dámy, ktoré nespĺňajú kritériá bežných modeliek. 

Bratislavské módne dni ovládli
Zdroj: Vlado Anjel

Jednou z nich je aj bývalá farmárka a influencerka Bea Rusnáková. Tá svoje oblé krivky nosí s hrdosťou a noblesou, no v rozhovore nám zároveň priznala, že sa každý deň stretáva s rôznymi nepríjemnými predsudkami či urážkami. A pre Slovákov má jasný odkaz!

Viac sa dozviete v rozhovore vyššie, kde nám táto sympatická tmavovláska prezradila aj to, ako znáša urážlivé komentáre, jej recept na zdravé sebavedomie, no aj to, s ktorými zo svojich bývalých farmárskych kolegov už nechce komunikovať! 

Bea Rusnáková zažiarila v kolekcii od návrhárky Andrey Koreňovej
Bratislavské módne dni ovládli
Zdroj: Vlado Anjel

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Bratislavské módne dni ovládli Bratislavské módne dni ovládli Bea Rusnáková zažiarila v Beata Rusnáková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články