°C

Utorok, 14. júl 2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich.

Šokujúce tajomstvo Gottovej: Som bisexuálka, mala som aj prostitútku!

 Po tomto sa bude zosnulý Karel Gott  (†80) obracať v hrobe!
Po tomto sa bude zosnulý Karel Gott (†80) obracať v hrobe!
Zdroj: Facebook K.G.
24.05.2020 23:00

PRAHA - Po tomto sa bude zosnulý Karel Gott (†80) obracať v hrobe! Jeho dcéra Dominika (46) má na krku ďalší škandál Namiesto toho, aby sa po jeho smrti stiahla do úzadia ako zvyšok rodiny, svoj život vo veľkom prepiera v médiách. A keď si človek myslí, že už nemá čo povedať, opäť šokuje...


Nevedno, čo Dominiku viedlo k jej najnovšiemu priznaniu, ktoré si aspoň z úcty k rodine mohla nechať pre seba, no najnovšie na seba "práskla" mimoriadne intímne tajomstvo. Po tom, čo jej krachlo manželstvo s Timom Tolkkim, sa blondínka najnovšie verejne priznáva k bisexuálnej orientácii. A to by naozaj bolo to najmenej. 

Ona totiž svoje skúsenosti bez servítky pred ústami opísala pre český Blesk v ich špeciáli "Můj táta Karel". „S mojim prvým dievčaťom som sa zoznámila, keď som mala okolo dvadsať rokov. To bola doba najväčších experimentov. Povedzme, že som odvtedy bisexuálna, pretože dodnes mi občas pri pohľade na nejakú dievčinu napadne, aké by to s ňou asi bolo," šokovala Dominika svojím vyjadrením. 

K tomu ešte dodala, že v posteli mala so svojou prvou milenkou trému, no napriek tomu, že išlo o mladšiu slečnu, tá Dominiku do tajov lesbického milovania zaučila. Neskôr mala dievčat ešte niekoľko, priznala aj skúsenosť s prostitútkou. 

Dominika Gottová sa postarala o ďalší škandál.
Šokujúce tajomstvo Gottovej: Som
Zdroj: Facebook D.G.

Dcéra zosnulého Karla Gotta sa vyjadrila k svojim sexuálnym skúsenostiam so ženami.
Šokujúce tajomstvo Gottovej: Som
Zdroj: Facebook D.G.

„Druhú sexuálnu skúsenosť s dievčaťom som zažila asi o päť rokov neskôr. Vďaka svojmu zamestnaniu v kaviarni reštaurácie, kde ma oslovila ďalšia žena. Využila som to. Sex s ňou bol úžasný, napokon, bola to prostitútka" povedala Gottová s tým, že niektoré dievčatá si dokonca delila aj so svojimi milencami a išli spolu "do trojky". 

Ak máte dosť, stále to nie je všetko. „Mali sme takých s Joeym DeMaiom viac. Keď sme spolu boli v USA, prebehol gruppensex s jedným jeho kamarátom a ďalšími dvoma dievčatami," prezradila Dominika v špeciáli českého Blesku, ktorý sa po tomto bude pozostalým po Gottovi zrejme čítať mimoriadne ťažko... 

Aj vy si myslíte, že Dominika by si niektoré vyjadrenia mohla radšej ušetriť?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 2851Galéria

 Po tomto sa Dominika Gottová sa postarala Dcéra zosnulého Karla Gotta Karel Gott s dcérou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články